výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. veřejné závody PAS

Praha-Strahov (22. 1. 2004)

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav ČechJaroslav Čech 82 AK MostAK Most 16.44
2 Jan StokláskaJan Stokláska 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.49
3 Ondřej BendaOndřej Benda 85 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 16.73
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudolf GötzRudolf Götz 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.32
2 Jaroslav TeplýJaroslav Teplý 78 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 16.75
3 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 16.85
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BohmanMartin Bohman 80 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.61
2 Petr KrejčíPetr Krejčí 80 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 17.03
3 Petr HaltmanPetr Haltman 79 TJ Jiskra DomažliceTJ Jiskra Domažlice 17.16
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr MentbergerPetr Mentberger 85 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16.67
2 Petr ŠarapatkaPetr Šarapatka 77 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.93
3 Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek 79 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.99
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HabáskoPetr Habásko 76 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.22
2 Miroslav SekyraMiroslav Sekyra 85 TJ KlatovyTJ Klatovy 17.40
Celkem 2 závodníků
Běh 6 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 16.88
2 Jaroslav JanišJaroslav Janiš 84 USK PrahaUSK Praha 17.32
3 Jan MottlaJan Mottla 87 USK PrahaUSK Praha 17.86
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SchillerJan Schiller 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.20
2 Ladislav StrnadLadislav Strnad 76 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.32
3 Jaroslav GregorJaroslav Gregor 85 TJ Kavalier Sázava TJ Kavalier Sázava  17.53
4 Michal NejedlýMichal Nejedlý 83 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové NF
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VrbaDavid Vrba 82 USK PrahaUSK Praha 16.96
2 Martin HoudekMartin Houdek 82 TJ Jiskra DomažliceTJ Jiskra Domažlice 17.07
3 Petr VeruněkPetr Veruněk 83 TJ Jiskra DomažliceTJ Jiskra Domažlice 17.52
4 Petr KrejčíPetr Krejčí 80 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha NF
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BláhaVáclav Bláha 80 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.97
2 Václav FranceVáclav France 86 AK Škoda PlzeňAK Škoda Plzeň 17.61
3 Jakub ŠauerJakub Šauer 82 TJ Jiskra DomažliceTJ Jiskra Domažlice 18.02
4 Václav ŠmídVáclav Šmíd 83 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 NF
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BartasJan Bartas 83 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 17.46
2 Martin HofmanMartin Hofman 86 SKP Union ChebSKP Union Cheb 17.60
3 Michal ČermákMichal Čermák 87 TJ Jiskra DomažliceTJ Jiskra Domažlice 17.93
4 Filip RejtharFilip Rejthar 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.13
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MarekJakub Marek 84 AC PardubiceAC Pardubice 17.37
2 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.38
3 Daniel DreisetlDaniel Dreisetl 84 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 17.56
4 Jan VaněčekJan Vaněček 76 A.C. Sparta PrahaA.C. Sparta Praha 18.86
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KorbelTomáš Korbel 79 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.71
2 Marian CiencialaMarian Cienciala 85 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17.82
3 Tomáš HolecTomáš Holec 87 AC TJ JičínAC TJ Jičín 17.89
4 Vojtěch FikarVojtěch Fikar 87 AC PardubiceAC Pardubice 18.39
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PřádaMichal Přáda 80 TJ Jiskra DomažliceTJ Jiskra Domažlice 17.62
2 Tomáš BarokTomáš Barok 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17.72
3 Jan SteinerJan Steiner 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17.89
4 Jan DjuričJan Djurič 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha NF
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Theodor JarešTheodor Jareš 87 Sokol Královské Vinohrady PrahaSokol Královské Vinohrady P... 17.84
2 Matěj NývltMatěj Nývlt 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.03
3 Ondřej HonzákOndřej Honzák 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 18.06
4 Vladimír SpišjakVladimír Spišjak 73 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov NF
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír ŠvarcVladimír Švarc 87 TJ Jiskra DomažliceTJ Jiskra Domažlice 18.01
2 Tomáš ŠleisTomáš Šleis 85 TJ Jiskra DomažliceTJ Jiskra Domažlice 18.33
3 Ondřej ZelinkaOndřej Zelinka 88 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 18.33
4 Michal NovákMichal Novák 88 SKP Union ChebSKP Union Cheb 18.37
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam NejedlýAdam Nejedlý 88 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 18.90
2 Ondřej BurdaOndřej Burda 87 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 19.04
3 Martin PrůšaMartin Průša 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha NF
4 Jiří GroslJiří Grosl 87 TJ Jiskra DomažliceTJ Jiskra Domažlice NF
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav BartůněkLadislav Bartůněk 83 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 18.19
2 Hynek OpoleckýHynek Opolecký 85 Sokol Královské Vinohrady PrahaSokol Královské Vinohrady P... 18.46
3 Martin ŘehákMartin Řehák 84 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 18.49
4 Petr StierankaPetr Stieranka 88 SKP Union ChebSKP Union Cheb 18.51
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MarekPavel Marek 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha -
2 Jakub ZvonařJakub Zvonař 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha -
3 Martin TovárekMartin Továrek 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha -
4 Daniel KnýDaniel Kný 83 Sokol Královské Vinohrady PrahaSokol Královské Vinohrady P... -
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radim HirschRadim Hirsch 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.38
2 Marek SchneeweisMarek Schneeweis 79 Sokol Královské Vinohrady PrahaSokol Královské Vinohrady P... 18.52
3 Jan NovýJan Nový 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.70
4 Jakub MajerníčekJakub Majerníček 83 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 19.86
Celkem 4 závodníků
Běh 20 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KavkaTomáš Kavka 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.00
2 Jan MalíkJan Malík 87 TJ Jiskra DomažliceTJ Jiskra Domažlice 18.32
3 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 88 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 18.59
4 David KrálDavid Král 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.61
Celkem 4 závodníků
Běh 21 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán OndrusŠtěpán Ondrus 86 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 18.47
2 Cyril VojtěšekCyril Vojtěšek 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.50
3 Kamil TeřlKamil Teřl 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.75
4 František PetrášFrantišek Petráš 88 SKP Union ChebSKP Union Cheb NF
Celkem 4 závodníků
Běh 22 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BalounMarek Baloun 88 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 18.73
2 Dominik ProuzaDominik Prouza 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.86
3 Jan PeldřimovskýJan Peldřimovský 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 20.17
4 Marian ŠťastnýMarian Šťastný 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 22.34
Celkem 4 závodníků
Běh 23 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří AdamJiří Adam 87 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 19.28
2 Michal NěmecMichal Němec 88 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 19.49
3 Marek KeřkaMarek Keřka 88 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 19.57
4 Jakub LindnerJakub Lindner 88 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 20.89
Celkem 4 závodníků
Běh 24 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PelcTomáš Pelc 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.26
2 Vlastimil KrahulecVlastimil Krahulec 88 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.61
3 Nikolas DomínNikolas Domín 88 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 20.46
4 Jan VlkJan Vlk 85 SKP Union ChebSKP Union Cheb 20.84
Celkem 4 závodníků
Běh 25 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin DoušaMartin Douša 87 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 19.19
2 Martin ŘíčařMartin Říčař 90 TJ SK Čéčova České BudějoviceTJ SK Čéčova České Budějovice 19.60
3 Tomáš JiřinecTomáš Jiřinec 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.93
4 Martin KošťálMartin Košťál 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.26
Celkem 4 závodníků
Běh 26 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan CardaJan Carda 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.35
2 Ondřej ChalupaOndřej Chalupa 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.19
3 Tomáš KrupkaTomáš Krupka 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.47
4 Jaroslav FabrisJaroslav Fabris 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.15
Celkem 4 závodníků
Běh 27 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav HrazdíraJaroslav Hrazdíra 56 A.C. Tepo KladnoA.C. Tepo Kladno 20.22
2 Vojtěch KubelkaVojtěch Kubelka 89 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 21.00
3 Ladislav StrnadLadislav Strnad 41 AC Praha 1890AC Praha 1890 24.04
Celkem 3 závodníků
Běh 28 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef TvrdíkJosef Tvrdík 87 TJ Jiskra DomažliceTJ Jiskra Domažlice 18.83
2 Jan ZedníkJan Zedník 53 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 21.53
3 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.53
4 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.03
Celkem 4 závodníků
Běh 29 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír SpišjakVladimír Spišjak 73 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 18.26
2 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 23.93
3 Otakar PachmanOtakar Pachman 44 SABZO PrahaSABZO Praha 24.89
4 František DolečekFrantišek Doleček 43 Sokol KobylisySokol Kobylisy 25.89
Celkem 4 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BenešováHana Benešová 75 USK PrahaUSK Praha 17.80
2 Martina DostálováMartina Dostálová 86 AK MostAK Most 18.83
3 Zuzana BičíkováZuzana Bičíková 81 USK PrahaUSK Praha 18.93
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina MorawskáMartina Morawská 79 USK PrahaUSK Praha 18.78
2 Jana PolívkováJana Polívková 85 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 18.84
3 Kateřina HrabalováKateřina Hrabalová 79 AK MostAK Most 19.17
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika TáborskáMonika Táborská 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.08
2 Jana KorešováJana Korešová 81 USK PrahaUSK Praha 19.45
3 Michala GregorováMichala Gregorová 84 AC PardubiceAC Pardubice 19.83
4 Lucie VacovskáLucie Vacovská 86 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.96
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 A.C. Tepo KladnoA.C. Tepo Kladno 19.18
2 Zuzana PřibáňováZuzana Přibáňová 88 SKP Union ChebSKP Union Cheb 19.22
3 Jana ZekuciováJana Zekuciová 88 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 19.32
4 Aneta PecnováAneta Pecnová 88 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 19.58
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka ŠolcováLenka Šolcová 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 19.56
2 Ludmila MatyskováLudmila Matysková 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 20.41
3 Tereza PřibáňováTereza Přibáňová 87 SKP Union ChebSKP Union Cheb 21.08
4 Markéta MackováMarkéta Macková 90 SKP Union ChebSKP Union Cheb NF
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana NovákováJana Nováková 87 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 20.05
2 Mariana HájkováMariana Hájková 87 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.41
3 Kristýna CílkováKristýna Cílková 88 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 20.64
4 Jitka PeldřimovskáJitka Peldřimovská 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 21.19
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka BartoníčkováJitka Bartoníčková 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.80
2 Alžběta KudelováAlžběta Kudelová 84 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 19.92
3 Monika DlugošováMonika Dlugošová 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.15
4 Klára HájkováKlára Hájková 88 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.80
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta FrosslováMarkéta Frosslová 87 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 20.62
2 Alena DutkováAlena Dutková 88 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.71
3 Tereza FrabšováTereza Frabšová 88 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.34
4 Barbora BurešováBarbora Burešová 88 SKP Union ChebSKP Union Cheb 21.75
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra MatuškováVěra Matušková 82 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 20.34
2 Věra ZedníkováVěra Zedníková 87 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 20.57
3 Radka TrávníčkováRadka Trávníčková 88 AC PardubiceAC Pardubice 21.42
4 Zuzana BeňováZuzana Beňová 83 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 21.62
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie VodičkováLucie Vodičková 90 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 21.37
2 Eva HamplováEva Hamplová 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 21.53
3 Aneta HirschováAneta Hirschová 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.59
4 Kristýna SrnováKristýna Srnová 87 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.87
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ŠebkováKlára Šebková 85 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 20.97
2 Kristýna VolfováKristýna Volfová 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.97
3 Anna ZimováAnna Zimová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 21.38
4 Eliška PrunarováEliška Prunarová 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.84
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.28
2 Petra ZdeňkováPetra Zdeňková 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.62
3 Sandra RabsováSandra Rabsová 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.05
4 Andrea SýkorováAndrea Sýkorová 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.06
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka KrpcováLenka Krpcová 84 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.32
2 Bára RienterováBára Rienterová 88 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 21.50
3 Lenka HolubováLenka Holubová 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 21.51
4 Pavla VoborníkováPavla Voborníková 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.49
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška AntošováEliška Antošová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 21.72
2 Martina TýblováMartina Týblová 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 21.84
3 Lucie PapouškováLucie Papoušková 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 22.32
4 Jana KosováJana Kosová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.18
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HamplováVeronika Hamplová 87 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.20
2 Monika ChudáčkováMonika Chudáčková 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 22.37
3 Věra TurkováVěra Turková 89 TJ SK Čéčova České BudějoviceTJ SK Čéčova České Budějovice 22.72
4 Alexandra VlazlováAlexandra Vlazlová 89 TJ SK Čéčova České BudějoviceTJ SK Čéčova České Budějovice 24.26
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka MíkováLenka Míková 90 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.18
2 Petra OlšovskáPetra Olšovská 86 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 23.01
3 Anna VanclováAnna Vanclová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.43
4 Markéta TomaníkováMarkéta Tomaníková 88 Sokol Královské Vinohrady PrahaSokol Královské Vinohrady P... 23.90
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela RyšaváGabriela Ryšavá 87 AC PardubiceAC Pardubice 19.51
2 Hana HaláškováHana Halášková 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.53
3 Barbora FojtíkováBarbora Fojtíková 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.58
4 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 25.46
Celkem 4 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří VojtíkJiří Vojtík 81 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 33.81
2 Petr HaltmanPetr Haltman 79 36.53
Filip KlvaňaFilip Klvaňa 81 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha NF
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav TeplýJaroslav Teplý 78 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 35.24
2 Jaroslav ČechJaroslav Čech 82 AK MostAK Most 35.37
3 Jan StokláskaJan Stokláska 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.63
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudolf GötzRudolf Götz 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.26
2 Petr MentbergerPetr Mentberger 85 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 35.64
3 Jan PrůchaJan Průcha 83 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 35.83
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal UhlíkMichal Uhlík 80 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.34
2 Petr ŠarapatkaPetr Šarapatka 77 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.44
3 Michal PřádaMichal Přáda 80 TJ Jiskra DomažliceTJ Jiskra Domažlice 36.68
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BláhaVáclav Bláha 80 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.40
2 Petr HabáskoPetr Habásko 76 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.44
3 Václav FrančeVáclav Franče 86 AK Škoda PlzeňAK Škoda Plzeň 36.94
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BohmanMartin Bohman 80 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.29
2 Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek 79 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.44
3 Petr MecnerPetr Mecner 85 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 37.97
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HoudekMartin Houdek 82 TJ Jiskra DomažliceTJ Jiskra Domažlice 36.68
2 Michal NejedlýMichal Nejedlý 83 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 37.00
3 Martin HofmanMartin Hofman 86 SKP Union ChebSKP Union Cheb 37.13
4 Jakub ŠauerJakub Šauer 82 TJ Jiskra DomažliceTJ Jiskra Domažlice 37.97
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SchillerJan Schiller 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.57
2 Petr VeruněkPetr Veruněk 83 TJ Jiskra DomažliceTJ Jiskra Domažlice 36.89
3 Jaroslav GragorJaroslav Gragor 83 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 37.32
4 Theodor JarešTheodor Jareš 87 Sokol Královské Vinohrady PrahaSokol Královské Vinohrady P... 37.45
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HolecTomáš Holec 87 AC TJ JičínAC TJ Jičín 37.96
2 Michal JiváskaMichal Jiváska 85 AC PardubiceAC Pardubice 38.01
3 Jakub MarekJakub Marek 84 AC PardubiceAC Pardubice 38.02
4 Vojtěch FikarVojtěch Fikar 87 AC PardubiceAC Pardubice 38.59
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan RusJan Rus 86 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 36.89
2 Josef ProrokJosef Prorok 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.96
3 Martin PrůšaMartin Průša 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.07
4 Vladimír SpišiakVladimír Spišiak 73 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 39.49
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BartasJan Bartas 83 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 37.62
2 Jakub ZvonařJakub Zvonař 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.90
3 Marek SchneeweisMarek Schneeweis 79 Sokol Královské Vinohrady PrahaSokol Královské Vinohrady P... 39.53
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BěhanTomáš Běhan 85 Sokol Královské Vinohrady PrahaSokol Královské Vinohrady P... 38.37
2 Hynek OpoleckýHynek Opolecký 85 Sokol Královské Vinohrady PrahaSokol Královské Vinohrady P... 39.02
3 Vladimír ŠvarcVladimír Švarc 87 TJ Jiskra DomažliceTJ Jiskra Domažlice 39.02
4 Pavel HabětínekPavel Habětínek 86 AC PardubiceAC Pardubice 40.45
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HalíkJan Halík 87 TJ Jiskra DomažliceTJ Jiskra Domažlice 38.90
2 František PetrášFrantišek Petráš 88 SKP Union ChebSKP Union Cheb 39.57
3 Martin PolnickýMartin Polnický 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 39.70
4 Jiří GroslJiří Grosl 87 TJ Jiskra DomažliceTJ Jiskra Domažlice 40.54
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KočíMichal Kočí 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 38.45
2 Michal NovákMichal Novák 88 SKP Union ChebSKP Union Cheb 39.44
3 Petr StierankaPetr Stieranka 88 SKP Union ChebSKP Union Cheb 40.25
4 Dominik ProuzaDominik Prouza 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.71
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip RejtharFilip Rejthar 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.39
2 Cyril VojtěšekCyril Vojtěšek 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.46
3 Daniel KnýDaniel Kný 88 Sokol Královské Vinohrady PrahaSokol Královské Vinohrady P... 40.34
4 Bedřich HostinskýBedřich Hostinský 87 TJ DobruškaTJ Dobruška 41.28
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radim HirschRadim Hirsch 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.36
2 Michal StarkMichal Stark 89 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 40.50
3 Pavel RybišarPavel Rybišar 90 AFK ChrudimAFK Chrudim 41.80
4 Jan KroftaJan Krofta 86 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 41.80
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav KolářMiroslav Kolář 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.68
2 Martin DoušaMartin Douša 87 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 41.86
3 Tomáš JiřinecTomáš Jiřinec 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.97
4 Jan KeprtaJan Keprta 87 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 43.13
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin TovárekMartin Továrek 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.81
2 Martin ChudobaMartin Chudoba 86 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 40.13
3 Marek BalounMarek Baloun 88 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 40.60
4 Martin ŘíčařMartin Říčař 90 TJ SK Čéčova České BudějoviceTJ SK Čéčova České Budějovice 42.01
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít MinářůVít Minářů 88 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 43.14
2 Martin KošťálMartin Košťál 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.93
3 Matěj VlašánekMatěj Vlašánek 89 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 46.55
4 Jan VlkJan Vlk 85 SKP Union ChebSKP Union Cheb 47.62
Celkem 4 závodníků
Běh 20 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KučeraJan Kučera 88 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 46.02
2 Petr PexaPetr Pexa 90 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 49.13
Celkem 2 závodníků
Běh 21 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marian ŠťastnýMarian Šťastný 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 48.29
2 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.44
3 František DolečekFrantišek Doleček 43 Sokol KobylisySokol Kobylisy 56.47
4 Otakar PachmannOtakar Pachmann 44 SABZO PrahaSABZO Praha 57.83
Celkem 4 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BenešováHana Benešová 75 USK PrahaUSK Praha 38.53
2 Jana PolívkováJana Polívková 85 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 40.63
3 Martina DostálováMartina Dostálová 86 AK MostAK Most 41.50
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka BartoníčkováJitka Bartoníčková 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.00
2 Martina MorawskaMartina Morawska 79 USK PrahaUSK Praha 40.35
3 Zdenka TučanováZdenka Tučanová 80 AC PardubiceAC Pardubice 42.81
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie JašováLucie Jašová 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.67
2 Tereza NozarováTereza Nozarová 83 ACP Junior BrnoACP Junior Brno 42.60
3 Adéla HronkováAdéla Hronková 85 AC PardubiceAC Pardubice -
1 Kateřina HrabalováKateřina Hrabalová 79 AK MostAK Most 41.36
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Zuzana PřibáňováZuzana Přibáňová 88 SKP Union ChebSKP Union Cheb 41.73
3 Aneta PecnováAneta Pecnová 88 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 42.64
4 Gabriela FojtováGabriela Fojtová 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.64
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena KřivohlaváHelena Křivohlavá 85 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 43.59
2 Lucie KoubkováLucie Koubková 81 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 43.62
3 Zuzana NěmečkováZuzana Němečková 84 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 43.88
4 Zuzana OttováZuzana Ottová 86 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 44.91
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta KudelováAlžběta Kudelová 83 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 43.36
2 Lucie VairováLucie Vairová TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 44.01
3 Máca MáchováMáca Máchová 85 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 44.39
4 Veronika MikešováVeronika Mikešová 86 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 44.48
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ŠebkováKlára Šebková 85 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 45.31
2 Tereza PřibáňováTereza Přibáňová 87 SKP Union ChebSKP Union Cheb 45.33
3 Alena DudkováAlena Dudková 88 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 45.60
4 Eliška AntošováEliška Antošová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 46.00
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HájkováKlára Hájková 88 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 45.97
2 Tereza FrabšováTereza Frabšová 88 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 45.99
3 Šárka BeránkováŠárka Beránková 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 46.95
4 Lenka HolubováLenka Holubová 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 47.00
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika DlugošováMonika Dlugošová 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 45.34
2 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.64
3 Lucie VodičkováLucie Vodičková 90 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 47.49
4 Andrea SýkorováAndrea Sýkorová 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.04
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristína VolfováKristína Volfová 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.81
2 Petra ZdenkováPetra Zdenková 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.09
3 Anna ZimováAnna Zimová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 48.97
4 Eliška PrunarováEliška Prunarová 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.29
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sandra RapsováSandra Rapsová 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.38
2 Kristýna SrnováKristýna Srnová 87 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 49.03
3 Jana KosováJana Kosová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.62
4 Alexandra LáclováAlexandra Láclová 89 TJ SK Čéčova České BudějoviceTJ SK Čéčova České Budějovice 54.01
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana HaláškováHana Halášková 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 51.15
2 Lucie PapouškováLucie Papoušková 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 52.26
3 Markéta TománkováMarkéta Tománková 88 Sokol Královské Vinohrady PrahaSokol Královské Vinohrady P... 54.16
Celkem 3 závodníků

500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan PrůchaJan Průcha 83 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1:05.64
2 Jan RusJan Rus 86 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 1:06.70
3 Tomáš MatyskaTomáš Matyska 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:07.78
4 Luboš VinohradníkLuboš Vinohradník 84 TJ Sokol KolínTJ Sokol Kolín 1:08.51
5 Lukáš VokounLukáš Vokoun 79 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1:08.94
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vít RejmonVít Rejmon 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 1:08.96
2 Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC ČáslavAC Čáslav 1:10.14
3 Tomáš ŠleisTomáš Šleis 85 TJ Jiskra DomažliceTJ Jiskra Domažlice 1:10.35
4 Martin OpoleckýMartin Opolecký 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:10.41
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš BěhanTomáš Běhan 85 Sokol Královské Vinohrady PrahaSokol Královské Vinohrady P... 1:08.77
2 Jan WeisshauterJan Weisshauter 86 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:09.66
3 Václav JanoušekVáclav Janoušek 85 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 1:09.80
4 Ondřej BěhanOndřej Běhan 82 Sokol Královské Vinohrady PrahaSokol Královské Vinohrady P... 1:12.26
5 Jan HavlíkJan Havlík 85 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1:12.48
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef TvardíkJosef Tvardík 87 TJ Jiskra DomažliceTJ Jiskra Domažlice 1:12.24
2 Martin LukešMartin Lukeš 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 1:13.95
3 Václav ŠiškinVáclav Šiškin 86 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1:14.13
4 Marek SchneeweisMarek Schneeweis 79 Sokol Královské Vinohrady PrahaSokol Královské Vinohrady P... 1:15.82
5 Oliver ErnstOliver Ernst 91 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... čas neměřen
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr LinhartPetr Linhart 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:12.52
2 Mirek SuchomelMirek Suchomel 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:18.42
3 Vojtěch KubelkaVojtěch Kubelka 89 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1:23.55
4 Jan RockJan Rock 54 AC Obora Hvězda PrahaAC Obora Hvězda Praha 1:26.33
5 František DolečekFrantišek Doleček 43 Sokol Kobylisy Sokol Kobylisy 1:41.58
Celkem 5 závodníků

500 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alena RücklováAlena Rücklová 81 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 1:13.60
2 Lucie JašováLucie Jašová 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:16.47
3 Zdenka TučanováZdenka Tučanová 80 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 1:17.63
4 Zuzana NěmečkováZuzana Němečková 84 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 1:18.82
5 Martina KroutilováMartina Kroutilová 83 AC PardubiceAC Pardubice 1:21.92
6 Gabriela FojtováGabriela Fojtová 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:22.34
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Markéta MackováMarkéta Macková 90 SKP Union ChebSKP Union Cheb 1:22.72
2 Pavla ČumrováPavla Čumrová 88 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:25.51
3 Anna DrobnáAnna Drobná 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:26.36
4 Eva HamplováEva Hamplová 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 1:27.30
5 Lenka MíkováLenka Míková 90 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 1:29.56
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora BurešováBarbora Burešová 88 SKP Union ChebSKP Union Cheb 1:29.52
2 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 88 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 1:31.62
3 Jana VítovcováJana Vítovcová 89 SKP Union ChebSKP Union Cheb 1:31.82
4 Marie NetušilováMarie Netušilová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:33.12
5 Zuzana ArazimováZuzana Arazimová 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:34.42
Celkem 5 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin MichálekMartin Michálek 81 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:02.29
2 Jan TománekJan Tománek 83 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 4:06.31
3 Tomáš BeranTomáš Beran 85 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:07.97
4 Tomáš LinhartTomáš Linhart 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:10.80
5 Tomáš ParnicaTomáš Parnica 80 AK MostAK Most 4:12.67
6 Martin ChybaMartin Chyba 86 AC ČáslavAC Čáslav 4:18.99
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ladislav BuríkLadislav Burík 75 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:33.27
2 Miloš HeltaMiloš Helta 87 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 4:36.72
3 Vojtěch HolýVojtěch Holý 88 AK MostAK Most 4:47.26
4 Miroslav FlieglMiroslav Fliegl 54 TJ Sokol Hlubočepy PrahaTJ Sokol Hlubočepy Praha 4:54.11
5 Filip ČernýFilip Černý 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:54.45
6 Jan FiavelkaJan Fiavelka 90 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 4:56.74
7 Josef UrbanJosef Urban 56 SABZO PrahaSABZO Praha 5:12.15
8 Jaroslav ČechJaroslav Čech 41 TJ Liga 100 PrahaTJ Liga 100 Praha 5:12.25
9 Josef HlusičkaJosef Hlusička 38 TJ Liga 100 PrahaTJ Liga 100 Praha 5:44.82
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lenka ŠvaňhalováLenka Švaňhalová 76 Hvězda PardubiceHvězda Pardubice 4:33.06
2 Petra FouskováPetra Fousková 81 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 4:52.34
3 Nina RybákováNina Rybáková 84 AK MostAK Most 4:52.39
4 Petra DundáčkováPetra Dundáčková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:05.17
5 Zuzana DolejšováZuzana Dolejšová 85 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 5:07.48
6 Jana HronováJana Hronová 85 Hvězda PardubiceHvězda Pardubice 5:09.20
Alena RücklováAlena Rücklová 81 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 NF
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Muži

(čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Ondřej BalcarOndřej Balcar
PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha
81 2.04
2 Jan MalíkJan Malík
TJ KlatovyTJ Klatovy
77 2.04
3 Jan ŠťastnýJan Šťastný
AK BílinaAK Bílina
84 1.85
3 Adam NejedlýAdam Nejedlý
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
88 1.85
5 Jan KubátJan Kubát
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
86 1.80
6 Jan NovýJan Nový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
88 1.70
7 Jiří FejfárekJiří Fejfárek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
88 1.65
8 Kamil TeřlKamil Teřl
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 1.55
9 Jan ŠulcJan Šulc
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
87 1.55
10 Jiří LaubeJiří Laube
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 1.50
11 Nikolas DomínNikolas Domín
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
88 1.50
12 Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
90 1.45
13 Sebastian MrázSebastian Mráz
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
90 1.40
14 Vít KubelkaVít Kubelka
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
92 1.40
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Muži

(čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Miroslav TeleckýMiroslav Telecký
USK PrahaUSK Praha
83 4.80
2 Pavel StošekPavel Stošek
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
78 4.60
3 Michal ŠídaMichal Šída
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
78 4.40
4 Miloš OdvárkaMiloš Odvárka
ŠAK ChrudimŠAK Chrudim
86 4.00
5 Karel FiedlerKarel Fiedler
AFK ChrudimAFK Chrudim
49 4.00
6 Marian CiencialaMarian Cienciala
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 3.60
7 František StaněkFrantišek Staněk
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
87 3.60
8 Jakub RybaJakub Ryba
AK Škoda PlzeňAK Škoda Plzeň
86 3.60
9 Stanislav SudíkStanislav Sudík
TJ Lokomotiva BerounTJ Lokomotiva Beroun
78 3.40
10 Jindřich LubošJindřich Luboš
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
85 3.20
11 David SazimaDavid Sazima
AK MostAK Most
87 3.00
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Barbora StejskalováBarbora Stejskalová
USK PrahaUSK Praha
85 3.50
2 Barbora TáborskáBarbora Táborská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 3.50
3 Lenka TománkováLenka Tománková
USK PrahaUSK Praha
84 3.40
4 Lucie TimonováLucie Timonová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
86 3.10
5 Michaela ŠalamounováMichaela Šalamounová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
80 3.00
6 Iva OralováIva Oralová
USK PrahaUSK Praha
87 3.00
7 Lucie PůlpánováLucie Půlpánová
ŠAK ChrudimŠAK Chrudim
87 2.60
7 Ilona DošláIlona Došlá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
86 2.60
7 Petra DavidováPetra Davidová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
78 2.60
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Muži

(čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jaroslav VovesJaroslav Voves
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
84 7.11
2 Adam ToufarAdam Toufar
AK ZlínAK Zlín
84 7.02
3 Tibor LacinaTibor Lacina
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
85 6.94
4 Jan CheníčekJan Cheníček
AK Škoda PlzeňAK Škoda Plzeň
85 6.68
5 Martin VachataMartin Vachata
A.C. Tepo KladnoA.C. Tepo Kladno
85 6.60
6 Vladimír FraněkVladimír Franěk
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
76 6.55
7 Lukáš FetterLukáš Fetter
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
82 6.54
8 Miroslav SekyraMiroslav Sekyra
TJ KlatovyTJ Klatovy
85 6.51
9 David SazinaDavid Sazina
AK MostAK Most
87 6.21
10 Jan ŠťastnýJan Šťastný
AK BílinaAK Bílina
84 6.19
11 Michal ŠídaMichal Šída
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
78 6.15
12 Tomáš NešvěraTomáš Nešvěra
A.C. Tepo KladnoA.C. Tepo Kladno
88 6.11
13 Dominik SuchýDominik Suchý
AK Škoda PlzeňAK Škoda Plzeň
87 6.01
14 Pavel StošekPavel Stošek
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
78 5.98
15 Václav SkřivánekVáclav Skřivánek
USK PrahaUSK Praha
84 5.83
16 Filip ŠašekFilip Šašek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
87 5.68
17 Stanislav SudíkStanislav Sudík
TJ Lokomotiva BerounTJ Lokomotiva Beroun
78 5.66
18 Zdeněk KratochvílZdeněk Kratochvíl
ŠAK ChodovŠAK Chodov
88 5.62
19 Lukáš SlavíkLukáš Slavík
USK PrahaUSK Praha
85 5.56
20 Ondřej ZelinkaOndřej Zelinka
SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4
88 5.53
21 Miloš OdvárkaMiloš Odvárka
ŠAK ChrudimŠAK Chrudim
86 5.52
22 Miloš ChrudimskýMiloš Chrudimský
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
88 5.47
23 Michal NěmecMichal Němec
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
88 5.26
24 Jiří LaubeJiří Laube
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 5.14
25 Marek KeřkaMarek Keřka
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
88 4.93
26 Sebastian MrázSebastian Mráz
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
90 4.62
27 Petr PexaPetr Pexa
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
90 4.54
28 Matěj VlašánekMatěj Vlašánek
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
89 4.26
29 Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
89 4.09
30 Vít KubelkaVít Kubelka
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
92 3.90
31 Oliver ErnstOliver Ernst
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
91 3.25
Celkem 31 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radka HejretováRadka Hejretová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
87 12.54
2 Jitka MachurováJitka Machurová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
88 12.09
3 Eliška KlučinováEliška Klučinová
A.C. Tepo KladnoA.C. Tepo Kladno
88 12.09
4 Jarmila LedvinováJarmila Ledvinová
TJ Jiskra DomažliceTJ Jiskra Domažlice
87 10.85
5 Veronika HamplováVeronika Hamplová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
87 09.33
6 Kateřina VítovcováKateřina Vítovcová
TJ SK Čéčova České BudějoviceTJ SK Čéčova České Budějovice
88 09.19
7 Sylvie SlavíkováSylvie Slavíková
A.C. Tepo KladnoA.C. Tepo Kladno
87 09.02
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dana KolínskáDana Kolínská
A.C. Tepo KladnoA.C. Tepo Kladno
89 10.52
2 Aneta HirschováAneta Hirschová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
89 07.57
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(čt, 22.1.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka LedvinováLenka Ledvinová
TJ Jiskra DomažliceTJ Jiskra Domažlice
85 12.68
2 Helena KrejčováHelena Krejčová
A.C. Tepo KladnoA.C. Tepo Kladno
83 12.18
3 Barbora SchillerováBarbora Schillerová
USK PrahaUSK Praha
86 11.52
4 Jitka VinduškováJitka Vindušková
USK PrahaUSK Praha
84 11.08
5 Lenka ProcházkováLenka Procházková
A.C. Tepo KladnoA.C. Tepo Kladno
86 10.78
6 Iveta AltmanováIveta Altmanová
65 09.26
Celkem 6 závodníků