výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje staršího žactva, 1. kolo KPD staršího žactva

České Budějovice (22. 5. 2011)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.53
2 Vít KratochvílVít Kratochvíl 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.85
3 Ondřej MarienkaOndřej Marienka 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.04
4 Patrik KrausPatrik Kraus 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.61
5 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.04
Tomáš FilipTomáš Filip 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KorosOndřej Koros 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.01
2 David BrothánekDavid Brothánek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.03
3 Lukáš RasochaLukáš Rasocha 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.05
4 Tomáš HulmákTomáš Hulmák 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.21
5 Přemysl HlušičkaPřemysl Hlušička 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.29
Marek KusMarek Kus 97 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PilařMartin Pilař 96 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 07.90
2 Jakub PsohlavecJakub Psohlavec 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.52
3 Tomáš RysTomáš Rys 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.90
4 Jakub KnížeJakub Kníže 97 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.23
5 Petr VondrysPetr Vondrys 97 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 09.54
6 Tomáš NejdlTomáš Nejdl 97 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.58
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále 1 (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.49
2 Martin PilařMartin Pilař 96 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 07.76
3 Vít KratochvílVít Kratochvíl 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.80
4 Ondřej MarienkaOndřej Marienka 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.04
5 Jakub PsohlavecJakub Psohlavec 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.40
6 Patrik KrausPatrik Kraus 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.53
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RysTomáš Rys 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.71
2 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.83
3 Ondřej KorosOndřej Koros 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.86
4 Lukáš RasochaLukáš Rasocha 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.89
5 David BrothánekDavid Brothánek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.90
6 Tomáš HulmákTomáš Hulmák 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.06
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.31
2 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.37
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.51
4 Lucie ČutkováLucie Čutková 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.64
5 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.66
6 Kristýna ReindlováKristýna Reindlová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.67
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.63
2 Eva KunováEva Kunová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.69
3 Natálie ĎurechováNatálie Ďurechová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.73
4 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.78
5 Petra ČernáPetra Černá 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.13
6 Barbora ErnstováBarbora Ernstová 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.67
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HanušováEliška Hanušová 96 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.91
2 Vendula VačkářováVendula Vačkářová 97 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 09.21
3 Štěpánka ReschováŠtěpánka Reschová 97 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.23
4 Barbora FilipováBarbora Filipová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.28
5 Monika TřeštíkováMonika Třeštíková 96 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.31
6 Veronika NovákováVeronika Nováková 99 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.61
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona ŠtefanováSimona Štefanová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.92
2 Lucie JuračkováLucie Juračková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.16
3 Kristýna KadlecováKristýna Kadlecová 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.23
4 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.68
MS Květa KřížováKvěta Křížová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta VejdováAneta Vejdová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.97
2 Johana MarkováJohana Marková 96 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.00
3 Barbora ŤupováBarbora Ťupová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.02
4 Nikola VydrováNikola Vydrová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.70
5 Iveta LižanováIveta Ližanová 99 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.73
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále 1 (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.20
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.46
3 Lucie ČutkováLucie Čutková 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.50
4 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.52
5 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.64
Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DQ
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ReindlováKristýna Reindlová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.52
2 Eva KunováEva Kunová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.65
3 Natálie ĎurechováNatálie Ďurechová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.67
4 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.75
5 Eliška HanušováEliška Hanušová 96 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.93
6 Simona ŠtefanováSimona Štefanová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.03
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Finále)

Finále 1 (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KrausJakub Kraus 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 18.42
2 Ondřej MarienkaOndřej Marienka 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 19.01
3 Vít KratochvílVít Kratochvíl 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19.49
Marek KusMarek Kus 97 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice DNP
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš FilipTomáš Filip 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.58
2 Lukáš RasochaLukáš Rasocha 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 21.79
3 Tomáš HulmákTomáš Hulmák 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.07
Ondřej KorosOndřej Koros 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 4 závodníků
Finále 3 (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PlačekMartin Plaček 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 23.49
2 Petr VondrysPetr Vondrys 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.23
Přemysl HlušičkaPřemysl Hlušička 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 3 závodníků
Finále 4 (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.13
2 Jan BeranJan Beran 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.55
MS Zdeněk VáchaZdeněk Vácha 96 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 20.59
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně (Finále)

Finále 1 (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 19.48
2 Monika MaškováMonika Mašková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.53
3 Lucie ČutkováLucie Čutková 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.74
4 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.31
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ReindlováKristýna Reindlová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.64
2 Eva KunováEva Kunová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.11
3 Natálie ĎurechováNatálie Ďurechová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.18
4 Nikola Szabóová Nikola Szabóová 97 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 22.52
Celkem 4 závodníků
Finále 3 (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.03
2 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 96 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 21.53
3 Simona ŠtefanováSimona Štefanová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.59
4 Petra ČernáPetra Černá 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 22.03
Celkem 4 závodníků
Finále 4 (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VeseláKateřina Veselá 98 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 21.87
2 Eliška HanušováEliška Hanušová 96 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 22.06
3 Pavla MichalováPavla Michalová 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.07
4 Barbora FilipováBarbora Filipová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.19
Celkem 4 závodníků
Finále 5 (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŤupováBarbora Ťupová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.11
2 Anna ŠímováAnna Šímová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.95
3 Aneta HrubcováAneta Hrubcová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 23.10
Lucie JuračkováLucie Juračková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 4 závodníků
Finále 6 (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.61
2 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.65
3 Denisa HoudkováDenisa Houdková 98 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 23.65
Aneta VejdováAneta Vejdová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Finále)

Finále 1 (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít KratochvílVít Kratochvíl 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 40.99
2 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 46.78
Jan MyslivecJan Myslivec 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice DNP
MS Tomáš GurčíkTomáš Gurčík 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David BrothánekDavid Brothánek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 47.82
2 Ondřej SedláčekOndřej Sedláček 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 54.18
Martin MedekMartin Medek 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 3 závodníků

300 m - Žákyně (Finále)

Finále 1 (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 44.42
2 Lucie KobernováLucie Kobernová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 45.68
3 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 47.00
4 Tereza PlačkováTereza Plačková 97 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 50.40
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla MichalováPavla Michalová 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 47.51
2 Kateřina VeseláKateřina Veselá 98 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 47.89
3 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 48.99
4 Klára BenešováKlára Benešová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 4 závodníků
Finále 3 (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ĎurechováNatálie Ďurechová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 46.76
2 Nikola VydrováNikola Vydrová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 51.28
3 Iveta LižanováIveta Ližanová 99 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 56.36
Celkem 3 závodníků
Finále 4 (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana MarkováJohana Marková 96 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 50.95
2 Nikola HrubcováNikola Hrubcová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 52.07
3 Eliška ŠtíchováEliška Štíchová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 56.70
Celkem 3 závodníků
Finále 5 (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika NovákováVeronika Nováková 99 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 55.38
2 Zuzana MusilováZuzana Musilová 97 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 56.88
MS Adéla BláhováAdéla Bláhová 98 SOKOL SEPEKOVSOKOL SEPEKOV 58.12
Celkem 3 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin MedekMartin Medek 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:28.96
2 Jaroslav KučeraJaroslav Kučera 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:33.52
3 Patrik KrausPatrik Kraus 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:36.20
4 Jakub KnížeJakub Kníže 97 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:41.52
5 Ondřej SedláčekOndřej Sedláček 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:54.00
6 Jan BeranJan Beran 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:57.60
MS Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:35.04
Martin BenešMartin Beneš 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Matěj KonečnýMatěj Konečný 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 96 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 2:40.19
2 Michaela KašováMichaela Kašová 97 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:43.59
3 Jana KomárkováJana Komárková 98 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 2:46.01
4 Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:47.13
5 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:48.03
6 Tereza FröhrováTereza Fröhrová 97 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:48.69
7 Vendula VačkářováVendula Vačkářová 97 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 2:52.81
8 Kristýna HejnováKristýna Hejnová 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:05.25
9 Pavla Budošová Pavla Budošová 96 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 3:06.71
10 Eliška ŠtíchováEliška Štíchová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:08.23
MS Adéla BláhováAdéla Bláhová 98 SOKOL SEPEKOVSOKOL SEPEKOV 3:17.51
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ BlatnáTJ Blatná 4:52.85
2 Jindřich MarešJindřich Mareš 98 TJ ChyškyTJ Chyšky 6:10.41
David KulhanDavid Kulhan 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Celkem 3 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa HoudkováDenisa Houdková 98 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 6:12.21
2 Kateřina MerleováKateřina Merleová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7:55.05
Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNF
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.24
2 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 15.56
3 Jakub KrausJakub Kraus 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 16.04
4 Michal MáchaMichal Mácha 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 16.38
MS Jan KabíčekJan Kabíček 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 21.03
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále 1 (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika LaštovkováVeronika Laštovková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 15.74
2 Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 16.88
3 Nikola HrubcováNikola Hrubcová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 20.78
Celkem 3 závodníků
Finále 2 (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka ŘežábkováŠárka Řežábková 96 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 18.21
2 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.21
3 Dita PoslušnáDita Poslušná 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.52
MS Adéla BláhováAdéla Bláhová 98 SOKOL SEPEKOVSOKOL SEPEKOV 22.79
Celkem 4 závodníků

200 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav KučeraJaroslav Kučera 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 33.65
MS Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 35.89
Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Celkem 3 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále 1 (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika LaštovkováVeronika Laštovková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 31.15
2 Monika PetrželováMonika Petrželová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 33.17
3 Eliška HanušováEliška Hanušová 96 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 39.61
Celkem 3 závodníků
Finále 2 (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 33.83
2 Jana KomárkováJana Komárková 98 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 36.95
Aneta HrubcováAneta Hrubcová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Finále)

Finále 1 (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vodičková, Němcová, Kršková, Laštovková Vodičková, Němcová, Kršková, Laštovková TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 32.18
2 Kunová, Novotná, Šimerová, Burdová Kunová, Novotná, Šimerová, Burdová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 32.28
3 Mašková, Ďurechová, Hanslová, Michalová Mašková, Ďurechová, Hanslová, Michalová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 32.64
4 Petrželová, Čutková, Kobernová, Švejdová Petrželová, Čutková, Kobernová, Švejdová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 33.04
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Řežábková, Szabóová, Hanušová, Komárková Řežábková, Szabóová, Hanušová, Komárková TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 33.91
2 Vacíková, Ťupová, Filipová, Vejdová Vacíková, Ťupová, Filipová, Vejdová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 34.51
3 Juračková, Nováková, Kadlecová, Pastyříková Juračková, Nováková, Kadlecová, Pastyříková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 35.27
Celkem 3 závodníků
Finále 3 (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hrubcová A., Hrubcová N., Šímová, Němcová Hrubcová A., Hrubcová N., Šímová, Němcová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 35.67
2 Hejnová, Štefanová, Štichová, Žáčková Hejnová, Štefanová, Štichová, Žáčková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 37.53
Celkem 2 závodníků

3 x 300 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marienka, Rasocha, Havel Marienka, Rasocha, Havel TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:24.32
2 Louda, Beran, Hulmák Louda, Beran, Hulmák TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:39.90
Rys, Mácha, Hlušička Rys, Mácha, Hlušička TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNF
Celkem 3 závodníků

3 x 300 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Novotná, Kunová, Burdová Novotná, Kunová, Burdová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:18.47
2 Petrželová, Švejdová, Kobernová Petrželová, Švejdová, Kobernová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:20.17
3 Kožíšková, Machová, Reindlová Kožíšková, Machová, Reindlová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:22.53
4 Vačkářová, Třeštíková, Kašová Vačkářová, Třeštíková, Kašová Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:31.35
5 Hanslová, Hejnová, Nováková Hanslová, Hejnová, Nováková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:38.85
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.501.551.581.611.631.651.67 Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
96 1.65 XXX
2 Jaroslav KučeraJaroslav Kučera
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 1.61 XXX
3 Zdeněk VáchaZdeněk Vácha
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
96 1.61 XXX
4 Michal MáchaMichal Mácha
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 1.58 XXX
5 Patrik KrausPatrik Kraus
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 1.55 XXX
6 Martin PilařMartin Pilař
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
96 1.55 XXX
7 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 1.50 XXX
8 Jakub PsohlavecJakub Psohlavec
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
96 1.45 XXX
Jindřich MarešJindřich Mareš
TJ ChyškyTJ Chyšky
98 0 XXX
František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 DNP
Matěj KonečnýMatěj Konečný
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 DNP
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Miloslava HanslováMiloslava Hanslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.53
2= Simona JiříčkováSimona Jiříčková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 1.47
2= Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.47
4 Šárka ŘežábkováŠárka Řežábková
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
96 1.41
7 Johana MarkováJohana Marková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
96 1.30
5= Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 1.30
5= Barbora ErnstováBarbora Ernstová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
96 1.30
8 Štěpánka ReschováŠtěpánka Reschová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 1.25
9 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.20
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš BenešLukáš Beneš
TJ BlatnáTJ Blatná
96 4.89 +0.3 m/s
2 Tomáš FilipTomáš Filip
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 4.80 +0.2 m/s
3 David BrothánekDavid Brothánek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 4.50 +0.0 m/s
4 Tomáš NejdlTomáš Nejdl
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
97 4.10 +0.1 m/s
5 Martin PlačekMartin Plaček
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 3.98 +1.3 m/s
6 Jindřich MarešJindřich Mareš
TJ ChyškyTJ Chyšky
98 3.78 +1.4 m/s
7 Petr VondrysPetr Vondrys
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 3.62 +1.4 m/s
MS Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 4.59 +0.1 m/s
Jakub Jíra Jakub Jíra
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 DNP
Jan MyslivecJan Myslivec
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
98 DNP
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 4.72 +1.8 m/s
2 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 4.55 +1.6 m/s
3 Magdalena BurdováMagdalena Burdová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 4.55 +1.1 m/s
4 Lucie ŘezáčováLucie Řezáčová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
96 4.48 +1.1 m/s
5 Barbora NěmcováBarbora Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 4.47 +0.1 m/s
6 Monika TřeštíkováMonika Třeštíková
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
96 4.44 +0.7 m/s
7 Lucie KobernováLucie Kobernová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
96 4.39 +1.4 m/s
8 Vendula NovákováVendula Nováková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 4.26 +0.6 m/s
9 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.17 +0.0 m/s
10 Štěpánka ReschováŠtěpánka Reschová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 4.11 -0.3 m/s
11 Zuzana NovotnáZuzana Novotná
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
96 4.09 +0.0 m/s
12 Jana KomárkováJana Komárková
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
98 4.06 +1.1 m/s
13 Tereza FröhrováTereza Fröhrová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
97 4.05 +0.6 m/s
14 Tereza PlačkováTereza Plačková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
97 4.02 +0.1 m/s
15 Kristýna KadlecováKristýna Kadlecová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 4.01 +0.8 m/s
16 Nikola Szabóová Nikola Szabóová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
97 4.01 +0.7 m/s
17 Petra ČernáPetra Černá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 3.99 +0.4 m/s
18 Pavla Budošová Pavla Budošová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
96 3.91 +1.3 m/s
19 Veronika NovákováVeronika Nováková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
99 3.82 +0.1 m/s
20 Iveta LižanováIveta Ližanová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
99 3.71 +0.3 m/s
21 Zuzana MusilováZuzana Musilová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
97 3.55 +1.5 m/s
22 Denisa HoudkováDenisa Houdková
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
98 3.26 +0.2 m/s
MS Květa KřížováKvěta Křížová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 2.40 +0.3 m/s
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Anna ŠvecováAnna Švecová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
94 12.22
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 12.29
2 Eva BiernatováEva Biernatová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 09.17
3 Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 08.98
4 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 08.92
5 Michaela KašováMichaela Kašová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
97 08.66
6 Šárka ŘežábkováŠárka Řežábková
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
96 08.55
7 Pavla VodičkováPavla Vodičková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 08.54
8 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 08.54
9 Kateřina MerleováKateřina Merleová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
96 07.18
10 Nikola Szabóová Nikola Szabóová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
97 06.95
11 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 05.44
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš KromkaLukáš Kromka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 12.94
2 Martin PilařMartin Pilař
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
96 11.65
3 Zdeněk VáchaZdeněk Vácha
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
96 10.45
4 Dominik KrausDominik Kraus
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 09.53
5 Ondřej MarienkaOndřej Marienka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
98 08.73
6 Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 07.66
7 Lukáš BenešLukáš Beneš
TJ BlatnáTJ Blatná
96 07.27
8 Tomáš NejdlTomáš Nejdl
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
97 06.72
MS Václav TomanVáclav Toman
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
82 11.67
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Václav TomanVáclav Toman
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
82
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KrausJakub Kraus
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 32.56
2 Michael UrbanMichael Urban
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 31.60
3 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
96 30.08
4 Lukáš KromkaLukáš Kromka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 29.52
5 Jan KabíčekJan Kabíček
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 24.48
Zdeněk VáchaZdeněk Vácha
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
96 00.00
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 1kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 23.50
2 Eva BiernatováEva Biernatová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 23.08
3 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 18.51
4 Lucie ŘezáčováLucie Řezáčová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
96 18.34
5 Magdaléna BlažkováMagdaléna Blažková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
98 16.18
Aneta VokounováAneta Vokounová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 DNP
Celkem 6 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika LaštovkováVeronika Laštovková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 24.28
2 Kateřina MerleováKateřina Merleová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
96 22.45
3 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 16.80
Celkem 3 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš KromkaLukáš Kromka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 26.34
2 Dominik KrausDominik Kraus
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 24.72
3 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
96 21.69
4 Jan KabíčekJan Kabíček
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 13.10
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav TomanVáclav Toman
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
82 43.84
2 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 33.44
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik KrausDominik Kraus
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 36.48
2 Jakub PsohlavecJakub Psohlavec
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
96 33.37
3 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 29.05
4 Michael UrbanMichael Urban
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 26.65
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žákyně

(ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 35.18
2 Monika PetrželováMonika Petrželová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
96 31.26
3 Tereza PlačkováTereza Plačková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
97 23.80
4 Eva BiernatováEva Biernatová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 23.21
5 Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 22.71
Žaneta PastyříkováŽaneta Pastyříková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 DNP
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(ne, 22.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik KomárekPatrik Komárek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 57.77
2 Tomáš GurčíkTomáš Gurčík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 46.45
Celkem 2 závodníků