výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žacta

Děčín (17. 5. 2011)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 17.5.2011) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík 99 AK BílinaAK Bílina 08.27
2 Luboš KemrLuboš Kemr 98 AK MostAK Most 08.82
3 Jakub ZárubaJakub Záruba 98 AK MostAK Most 09.26
4 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.30
5 Lukáš HeyerLukáš Heyer 31 AK MostAK Most 09.40
6 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.55
7 Denis HornychDenis Hornych 99 AK MostAK Most 09.81
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (út, 17.5.2011) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František HynekFrantišek Hynek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.80
2 Adam ŠrámekAdam Šrámek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.79
3 Jan SamčíkJan Samčík 99 AK MostAK Most 09.82
4 Jakub ČervenýJakub Červený 01 AK MostAK Most 10.43
5 Tomáš BřízaTomáš Bříza 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 11.00
6 Jan KadlecJan Kadlec 01 AK BílinaAK Bílina 11.38
Martin BílskýMartin Bílský 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (út, 17.5.2011) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan PolankaDan Polanka 32 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.88
2 Adam MarešAdam Mareš 01 ASK DěčínASK Děčín 10.40
3 Michal BělohMichal Běloh 99 AK BílinaAK Bílina 10.61
4 Martin KaňkaMartin Kaňka 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.65
5 Tomáš LaubeTomáš Laube 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 11.03
6 David SchafferDavid Schaffer 98 AK BílinaAK Bílina 11.24
Petr KörberPetr Körber 00 ASK DěčínASK Děčín DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (út, 17.5.2011) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠtulíkJakub Štulík 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.27
2 Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina 09.71
3 Vojtěch RajchetVojtěch Rajchet 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.80
4 Jan RudolfJan Rudolf 72 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.90
5 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.04
6 Karel MěšťákKarel Měšťák 00 AK BílinaAK Bílina 11.96
Jiří ŠťastnýJiří Šťastný 01 ASK DěčínASK Děčín DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (út, 17.5.2011) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel WalterKarel Walter 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.21
2 Štěpán RaimrŠtěpán Raimr 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.02
3 Marek BažantMarek Bažant 22 AK BílinaAK Bílina 10.23
4 Matěj NovotnýMatěj Novotný 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 11.73
MB Petr KošekPetr Košek 03 TJ HVĚZDA TrnovanyTJ HVĚZDA Trnovany DQ
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (út, 17.5.2011) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík 99 AK BílinaAK Bílina 08.19 11.00
2 Karel WalterKarel Walter 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.26 9.00
3 František HynekFrantišek Hynek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.68 8.00
4 Luboš KemrLuboš Kemr 98 AK MostAK Most 08.80 7.00
5 Štěpán RaimrŠtěpán Raimr 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.03 6.00
6 Jakub ZárubaJakub Záruba 98 AK MostAK Most 09.43 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 17.5.2011) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.15 4.00
2 Jakub ŠtulíkJakub Štulík 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.22 3.00
3 Lukáš HeyerLukáš Heyer 31 AK MostAK Most 09.50 2.00
4 Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina 09.69 1.00
5 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.70
6 Adam ŠrámekAdam Šrámek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.77
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 17.5.2011) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Karolína JiráskováKarolína Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.91
1 Miroslava SkalskáMiroslava Skalská 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.54
3 Anna KadlecováAnna Kadlecová 00 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 10.32
4 Klára ČerníkováKlára Černíková 01 AK BílinaAK Bílina 10.75
5 Ave BubákováAve Bubáková 99 AK MostAK Most 11.55
6 Eliška LajblováEliška Lajblová 01 ASK DěčínASK Děčín 13.38
Bárbora LipšováBárbora Lipšová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (út, 17.5.2011) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SýkorováVeronika Sýkorová 98 AK MostAK Most 08.90
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.22
3 Michaela KůsováMichaela Kůsová 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.80
4 Nikola ŠtichhauerováNikola Štichhauerová 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 10.45
5 Anežka SeifertováAnežka Seifertová 01 AK BílinaAK Bílina 10.56
6 Nikola ŠtrambáčováNikola Štrambáčová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 11.68
7 Lucie MansfeldováLucie Mansfeldová 01 ASK DěčínASK Děčín 16.21
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (út, 17.5.2011) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta RaševováAneta Raševová 98 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 08.80
2 Pavla MyslíkováPavla Myslíková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.17
3 Sabina SchuldesováSabina Schuldesová 00 AK BílinaAK Bílina 09.72
4 Eliška PalaščákováEliška Palaščáková 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.94
5 Denisa BláhováDenisa Bláhová 00 AK MostAK Most 11.74
6 Aneta TojmarováAneta Tojmarová 01 ASK DěčínASK Děčín 12.32
Natálie BřízováNatálie Břízová 01 ASK DěčínASK Děčín DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (út, 17.5.2011) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.79
2 Lucie RennerováLucie Rennerová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.91
3 Rozálie ElmanováRozálie Elmanová 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.92
4 Lucie ČernáLucie Černá 00 AK BílinaAK Bílina 10.93
5 Klára BrzobohatáKlára Brzobohatá 01 ASK DěčínASK Děčín 11.62
Petra KadlecováPetra Kadlecová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DQ
Klára VrabcováKlára Vrabcová 00 ASK DěčínASK Děčín DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (út, 17.5.2011) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka PotlukováŠtěpánka Potluková 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.36
2 Pavlína KolodziejováPavlína Kolodziejová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.47
3 Markéta BaníkováMarkéta Baníková 00 AK BílinaAK Bílina 09.82
4 Adéla RobováAdéla Robová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.10
5 Barbora JáskováBarbora Jásková 99 AK BílinaAK Bílina 10.13
6 Nina ŠtolbováNina Štolbová 01 AK BílinaAK Bílina 10.27
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (út, 17.5.2011) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.36
2 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.30
3 Světlana TsikinaSvětlana Tsikina 99 AK BílinaAK Bílina 09.95
4 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 10.18
5 Pavla NeumannováPavla Neumannová 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.97
6 Julie PetržilkováJulie Petržilková 01 ASK DěčínASK Děčín 11.81
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (út, 17.5.2011) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JiráskováBarbora Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.46
2 Tereza NedvědováTereza Nedvědová 99 AK MostAK Most 09.58
3 Nataša SibilevaNataša Sibileva 00 AK BílinaAK Bílina 09.73
4 Andrea KuthanováAndrea Kuthanová 01 ASK DěčínASK Děčín 10.55
5 Tereza MiškovskáTereza Miškovská 01 ASK DěčínASK Děčín 11.06
6 Romana ProcházkováRomana Procházková 99 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 11.07
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (út, 17.5.2011) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.27 11.00
2 Aneta RaševováAneta Raševová 98 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 08.68 9.00
3 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.83 8.00
4 Lucie RennerováLucie Rennerová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.07 7.00
5 Veronika SýkorováVeronika Sýkorová 98 AK MostAK Most 09.17 6.00
6 Pavla MyslíkováPavla Myslíková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.37 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 17.5.2011) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.22 4.00
2 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.28 3.00
3 Štěpánka PotlukováŠtěpánka Potluková 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.40 2.00
4 Miroslava SkalskáMiroslava Skalská 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.45 1.00
5 Barbora JiráskováBarbora Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.52
6 Pavlína KolodziejováPavlína Kolodziejová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.53
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 17.5.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 20.28 11.00
2 Luboš KemrLuboš Kemr 98 AK MostAK Most 21.56 7.00
3 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 21.61 6.00
4 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 22.69 5.00
5 Jakub TruhlářJakub Truhlář 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 22.73 3.00
6 Adam CivínAdam Civín 98 AK MostAK Most 24.17
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 17.5.2011) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ZárubaJakub Záruba 98 AK MostAK Most 22.72 4.00
2 Hynek HázaHynek Háza 99 ASK DěčínASK Děčín 23.36 2.00
3 Jan ArnoldJan Arnold 98 AK BílinaAK Bílina 23.64
4 Jakub ŠtulíkJakub Štulík 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 24.01
5 Dominik ČernohorskýDominik Černohorský 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.27
6 Matyáš VlkMatyáš Vlk 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 24.74
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 17.5.2011) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠrámekAdam Šrámek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 24.43
2 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 25.14
3 Stanislav ŠtěrbaStanislav Štěrba 00 ASK DěčínASK Děčín 25.24
4 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 25.46
5 Matěj ŠifaldaMatěj Šifalda 00 AK BílinaAK Bílina 25.53
6 Marek BažantMarek Bažant 52 AK BílinaAK Bílina 27.48
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 17.5.2011) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David MorávekDavid Morávek 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.58 1.00
2 Lukáš HeyerLukáš Heyer 31 AK MostAK Most 23.92
3 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.67
4 Adam MarešAdam Mareš 01 ASK DěčínASK Děčín 26.49
5 Jakub ČervenýJakub Červený 01 AK MostAK Most 26.63
Jiří ŠťastnýJiří Šťastný 01 ASK DěčínASK Děčín DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 17.5.2011) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán KubicaŠtěpán Kubica 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 24.69
2 Jan RudolfJan Rudolf 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 26.30
3 Tomáš BřízaTomáš Bříza 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 28.12
4 Jan KadlecJan Kadlec 01 AK BílinaAK Bílina 29.13
5 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 50 ASK DěčínASK Děčín 31.53
Tomáš LaubeTomáš Laube 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 17.5.2011) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel WalterKarel Walter 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 21.23 9.00
2 František HynekFrantišek Hynek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 21.41 8.00
3 Petr AndrejPetr Andrej 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 24.45
4 Vojtěch RajchetVojtěch Rajchet 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 25.06
5 Josef VlasákJosef Vlasák 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 25.85
6 Matěj NovotnýMatěj Novotný 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 31.63
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 17.5.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 20.73 11.00
2 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 21.63 9.00
3 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 22.32 8.00
4 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 23.44 4.00
5 Pavlína KolodziejováPavlína Kolodziejová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.91
6 Natálie DaberkowováNatálie Daberkowová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 25.24
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 17.5.2011) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie RennerováLucie Rennerová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 22.46 7.00
2 Pavla MyslíkováPavla Myslíková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 22.48 6.00
3 Štěpánka PotlukováŠtěpánka Potluková 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.28 5.00
4 Tereza NedvědováTereza Nedvědová 99 AK MostAK Most 23.57 3.00
5 Barbora JiráskováBarbora Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 23.82 1.00
6 Tereza BrudnováTereza Brudnová 99 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 27.07
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 17.5.2011) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza NovákováTereza Nováková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 23.78 2.00
2 Petra SatkováPetra Satková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 24.33
3 Michaela KůsováMichaela Kůsová 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 24.42
4 Miroslava SkalskáMiroslava Skalská 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.44
5 Nikola VlčkováNikola Vlčková 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 25.65
6 Nataša SibilevaNataša Sibileva 00 AK BílinaAK Bílina 26.17
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 17.5.2011) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta LukšanováAneta Lukšanová 98 ASK DěčínASK Děčín 24.13
2 Karolína JiráskováKarolína Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 24.70
3 Světlana TsikinaSvětlana Tsikina 99 AK BílinaAK Bílina 24.84
4 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 26.52
5 Lucie ToušováLucie Toušová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 26.76
6 Denisa BláhováDenisa Bláhová 00 AK MostAK Most 29.61
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 17.5.2011) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 25.80
2 Kateřina RychnovskáKateřina Rychnovská 00 ASK DěčínASK Děčín 26.24
3 Eliška PalaščákováEliška Palaščáková 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 27.49
4 Klára ČerníkováKlára Černíková 01 AK BílinaAK Bílina 27.73
5 Lenka KlofáčováLenka Klofáčová 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 30.34
Lucie MansfeldováLucie Mansfeldová 01 ASK DěčínASK Děčín DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 17.5.2011) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina SchuldesováSabina Schuldesová 00 AK BílinaAK Bílina 25.04
2 Markéta BaníkováMarkéta Baníková 00 AK BílinaAK Bílina 25.46
3 Romana ProcházkováRomana Procházková 99 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 28.38
4 Klára BrzobohatáKlára Brzobohatá 01 ASK DěčínASK Děčín 32.97
Natálie BřízováNatálie Břízová 01 ASK DěčínASK Děčín DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (út, 17.5.2011) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie ElmanováRozálie Elmanová 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 24.75
2 Nina ŠtolbováNina Štolbová 01 AK BílinaAK Bílina 27.00
3 Lucie ČernáLucie Černá 00 AK BílinaAK Bílina 28.26
4 Tereza MiškovskáTereza Miškovská 01 ASK DěčínASK Děčín 30.56
5 Julie PetržilkováJulie Petržilková 01 ASK DěčínASK Děčín 32.28
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (út, 17.5.2011) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea KuthanováAndrea Kuthanová 01 ASK DěčínASK Děčín 27.15
2 Anežka SeifertováAnežka Seifertová 01 AK BílinaAK Bílina 31.74
3 Aneta TojmarováAneta Tojmarová 01 ASK DěčínASK Děčín 32.72
4 Eliška LajblováEliška Lajblová 01 ASK DěčínASK Děčín 34.72
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 17.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BartoňLukáš Bartoň 98 AK MostAK Most 46.86 9.00
2 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 48.38 8.00
3 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 48.78 7.00
4 Jakub TruhlářJakub Truhlář 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 49.90 5.00
5 Matyáš RusekMatyáš Rusek 00 AK BílinaAK Bílina 51.52 2.00
6 Michal HolešovskýMichal Holešovský 00 ASK DěčínASK Děčín 53.95
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 17.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BouzaMatěj Bouza 00 ASK DěčínASK Děčín 49.85 6.00
2 Martin KubíkMartin Kubík 00 AK MostAK Most 51.26 3.00
3 Lukáš DerflerLukáš Derfler 98 AK MostAK Most 51.96
4 Hynek HázaHynek Háza 99 ASK DěčínASK Děčín 52.16
5 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 52.81
6 Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina 54.08
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 17.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán RaimrŠtěpán Raimr 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 50.05 4.00
2 Miloslav RejmanMiloslav Rejman 98 AK MostAK Most 51.93 1.00
3 Jakub HercíkJakub Hercík 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 54.79
4 Mário WuschkoMário Wuschko 42 AK MostAK Most 55.23
5 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 55.65
6 Ondřej SeinerOndřej Seiner 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 58.43
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 17.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel WalterKarel Walter 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 46.35 11.00
2 Adam MarešAdam Mareš 01 ASK DěčínASK Děčín 59.01
3 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 50 ASK DěčínASK Děčín 70.55
Celkem 3 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 17.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie RennerováLucie Rennerová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 48.31 11.00
2 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 48.53 9.00
3 Barbora HeřmánkováBarbora Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 49.10 8.00
4 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 49.75 7.00
5 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 50.23 6.00
6 Lucie SinerováLucie Sinerová 98 ASK DěčínASK Děčín 56.24 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 17.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Světlana TsikinaSvětlana Tsikina 99 AK BílinaAK Bílina 57.08
2 Kateřina RychnovskáKateřina Rychnovská 00 ASK DěčínASK Děčín 59.17
3 Julie PetržilkováJulie Petržilková 01 ASK DěčínASK Děčín 67.61
4 Aneta TojmarováAneta Tojmarová 01 ASK DěčínASK Děčín 71.21
Natálie BřízováNatálie Břízová 01 ASK DěčínASK Děčín DNP
Hana VrabcováHana Vrabcová 01 ASK DěčínASK Děčín DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 17.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela RybáčkováNela Rybáčková 98 AK MostAK Most 51.34 5.00
2 Aneta LukšanováAneta Lukšanová 98 ASK DěčínASK Děčín 52.82 4.00
3 Veronika VrábelováVeronika Vrábelová 98 AK MostAK Most 53.78 3.00
4 Hana TyburcováHana Tyburcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 60.22
5 Lenka MuškováLenka Mušková 98 ASK DěčínASK Děčín 61.26
6 Klára BrzobohatáKlára Brzobohatá 01 ASK DěčínASK Děčín 70.70
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 17.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KadlecováAnna Kadlecová 00 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 56.99 1.00
2 Nikola ŠtrambáčováNikola Štrambáčová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 61.66
3 Denisa BláhováDenisa Bláhová 00 AK MostAK Most 68.24
4 Petra KadlecováPetra Kadlecová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 70.50
5 Eliška LajblováEliška Lajblová 01 ASK DěčínASK Děčín 81.58
Lucie MansfeldováLucie Mansfeldová 01 ASK DěčínASK Děčín DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 17.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denis VondráčekDenis Vondráček 98 AFK LoKo ChomutovAFK LoKo Chomutov 2:38.02 11.00
2 Jakub TruhlářJakub Truhlář 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:40.01 9.00
3 Kryštof VilkKryštof Vilk 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:50.24 8.00
4 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:51.05 7.00
5 Matěj BouzaMatěj Bouza 00 ASK DěčínASK Děčín 2:51.36 6.00
6 Mário WuschkoMário Wuschko 42 AK MostAK Most 2:57.61 5.00
7 Jakub ŠtulíkJakub Štulík 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:58.98 4.00
8 Matěj ŠifaldaMatěj Šifalda 00 AK BílinaAK Bílina 3:00.93 3.00
9 Michal HolešovskýMichal Holešovský 00 ASK DěčínASK Děčín 3:02.25 2.00
10 Jakub MišelnickýJakub Mišelnický 50 AK MostAK Most 3:02.34 1.00
11 Daniel PolankaDaniel Polanka 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:04.26
12 Stanislav ŠtěrbaStanislav Štěrba 00 ASK DěčínASK Děčín 3:06.08
13 Ondřej SeinerOndřej Seiner 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 3:22.61
Martin BílskýMartin Bílský 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most DNP
Celkem 15 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 17.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora HeřmánkováBarbora Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:45.82 11.00
2 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 2:46.93 9.00
3 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 2:53.23 8.00
4 Lenka GrabmüllerováLenka Grabmüllerová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:55.19 7.00
5 Karolína KonopáskováKarolína Konopásková 99 AK MostAK Most 2:57.24 6.00
6 Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková 00 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 2:58.78 5.00
7 Nela RybáčkováNela Rybáčková 98 AK MostAK Most 3:00.89 4.00
8 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3:02.15 3.00
9 Eliška ŠprlákováEliška Šprláková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 3:06.19 2.00
10 Natálie ŠifaldováNatálie Šifaldová 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 3:07.57 1.00
11 Lucie ToušováLucie Toušová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 3:09.77
12 Lucie SinerováLucie Sinerová 98 ASK DěčínASK Děčín 3:15.58
13 Pavla NeumannováPavla Neumannová 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:20.12
14 Helena HořejšíHelena Hořejší 98 AK MostAK Most 3:36.02
15 Gabriela ChomováGabriela Chomová 00 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 3:51.15
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 17.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš BartoňLukáš Bartoň 98 AK MostAK Most 5:16.17 11.00
2 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 AK MostAK Most 5:28.96 8.00
3 Lukáš DerflerLukáš Derfler 98 AK MostAK Most 5:33.83 7.00
4 Adam CivínAdam Civín 98 AK MostAK Most 5:41.78 5.00
5 Dominik ČernohorskýDominik Černohorský 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5:46.58 4.00
6 Michal VíchMichal Vích 98 ASK DěčínASK Děčín 5:47.24 3.00
7 Michal BuvaličMichal Buvalič 98 AFK LoKo ChomutovAFK LoKo Chomutov 5:50.43 2.00
8 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 5:56.80 1.00
9 Josef VlasákJosef Vlasák 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 6:20.86
10 Marcel ČervenkaMarcel Červenka 00 AK MostAK Most 6:21.32
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (út, 17.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin VöröšMartin Vöröš 99 AK BílinaAK Bílina 5:28.46 9.00
2 Jakub HercíkJakub Hercík 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 5:40.91 6.00
3 Martin FišerMartin Fišer 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 6:27.56
4 Tadeáš VlachTadeáš Vlach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 6:38.45
5 Vojtěch LinhartVojtěch Linhart 00 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 6:42.43
6 Jan BurešJan Bureš 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 6:43.35
7 Vojtěch KřesťanVojtěch Křesťan 98 ASK DěčínASK Děčín 6:44.80
8 David ŽižkaDavid Žižka 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 7:06.41
Celkem 8 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 17.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 5:43.33 11.00
2 Nikola VlčkováNikola Vlčková 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6:01.55 9.00
3 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 6:07.71 8.00
4 Barbora BartoňováBarbora Bartoňová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 6:22.12 7.00
5 Lucie KrabáčováLucie Krabáčová 98 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 6:24.78 6.00
6 Nikola ŠtichhauerováNikola Štichhauerová 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 6:29.82 5.00
7 Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 6:34.12 4.00
8 Natálie DaberkowováNatálie Daberkowová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 6:38.68 3.00
9 Petra SatkováPetra Satková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 6:55.80 2.00
10 Lenka KlofáčováLenka Klofáčová 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 7:37.82 1.00
11 Lenka MuškováLenka Mušková 98 ASK DěčínASK Děčín 7:45.43
Celkem 11 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 17.5.2011) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 10.26 11.00
2 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.12 8.00
3 Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 11.25 6.00
4 Jakub MišelnickýJakub Mišelnický 50 AK MostAK Most 13.80
5 Vojtěch LinhartVojtěch Linhart 00 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 14.08
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 17.5.2011) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.87 9.00
2 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.35 2.00
3 Valerij LunhulValerij Lunhul 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.80
4 David SchafferDavid Schaffer 98 AK BílinaAK Bílina 13.94
Lukáš BartoňLukáš Bartoň 98 AK MostAK Most DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 17.5.2011) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 11.16 7.00
2 Viktor LicekViktor Licek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.18 4.00
3 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 12.72 1.00
4 Jan ArnoldJan Arnold 98 AK BílinaAK Bílina 12.73
5 Michal VíchMichal Vích 98 ASK DěčínASK Děčín 14.14
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 17.5.2011) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 00 AK MostAK Most 12.81
2 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 13.24
3 Martin KubíkMartin Kubík 00 AK MostAK Most 13.84
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (út, 17.5.2011) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin Šíma Martin Šíma 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 11.66 5.00
2 Martin HrbekMartin Hrbek 99 AK BílinaAK Bílina 12.20 3.00
3 Miloslav RejmanMiloslav Rejman 98 AK MostAK Most 13.44
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 17.5.2011) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.54 11.00
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 11.23 9.00
3 Barbora HeřmánkováBarbora Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.24 8.00
4 Monika TajovskáMonika Tajovská 99 AK MostAK Most 13.33 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 17.5.2011) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína StejskalováPavlína Stejskalová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.74 6.00
2 Gabriela PecákováGabriela Pecáková 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 12.77 5.00
3 Veronika VrábelováVeronika Vrábelová 98 AK MostAK Most 13.55 3.00
4 Tereza NovákováTereza Nováková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.87 1.50
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (út, 17.5.2011) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka KučerováŠárka Kučerová 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.68 7.00
2 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 13.87 1.50
3 Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková 00 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 13.88
4 Nina ŠtolbováNina Štolbová 01 AK BílinaAK Bílina 13.91
5 Lucie KrabáčováLucie Krabáčová 98 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 14.31
Celkem 5 závodníků

3 x 300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 17.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šujan, Bujalič, Vondráček Šujan, Bujalič, Vondráček AFK LoKo ChomutovAFK LoKo Chomutov 2:35.29 11.00
2 A - Rajchert Josef, Andrej, Rajchert Vojtěch A - Rajchert Josef, Andrej, Rajchert Vojtěch USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:35.88 9.00
3 A - Červenka, Zahrádka, Chloupek A - Červenka, Zahrádka, Chloupek AK MostAK Most 2:40.58 8.00
4 A - Vích, Bouza, Holešovský A - Vích, Bouza, Holešovský ASK DěčínASK Děčín 2:45.32 7.00
5 B - Samčík, Procházka, Civín B - Samčík, Procházka, Civín AK MostAK Most 2:46.45 6.00
6 Arnold, Běloch, Vajtečka Arnold, Běloch, Vajtečka AK BílinaAK Bílina 2:52.94 5.00
7 A - Vlk, Licek, Bureš A - Vlk, Licek, Bureš Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:53.43 4.00
8 C - Možný, Mišelnický, Hornych C - Možný, Mišelnický, Hornych AK MostAK Most 2:56.38 3.00
9 B - Besse, Polanka, Kubica B - Besse, Polanka, Kubica USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:56.96 2.00
10 B - Vlach, Fišer, Žižka B - Vlach, Fišer, Žižka Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 3:15.77 1.00
11 Sancer, Linhart, Laube Sancer, Linhart, Laube TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 3:24.88
Celkem 11 závodníků

3 x 300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 17.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Lukšanová, Sinerová, Kusová A - Lukšanová, Sinerová, Kusová ASK DěčínASK Děčín 2:38.68 11.00
2 A - Bartoňová, Nováková, Kučerová A - Bartoňová, Nováková, Kučerová TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:47.24 8.00
3 Kůsová, Grabmullerová, Stejskalová Kůsová, Grabmullerová, Stejskalová USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:47.28 7.00
4 Daberkowová, Satková, Toušová Daberkowová, Satková, Toušová Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:56.65 4.00
5 A - Nestlerová, Krabáčová, Vítová A - Nestlerová, Krabáčová, Vítová AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 3:03.02 1.00
6 A - Voráčková, Hořejší, Křižanová A - Voráčková, Hořejší, Křižanová AK MostAK Most 3:08.84
7 B - Miškovská, Horníková, Kulhanová B - Miškovská, Horníková, Kulhanová ASK DěčínASK Děčín 3:13.47
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 17.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Jirásková B., Jirásková K., Šifaldová B - Jirásková B., Jirásková K., Šifaldová TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:46.71 9.00
2 Stehlíková K., Štichhauerová N., Morávková T. Stehlíková K., Štichhauerová N., Morávková T. TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 2:49.52 6.00
3 C - Civínová, Vrábelová, Pavelková C - Civínová, Vrábelová, Pavelková AK MostAK Most 2:50.26 5.00
4 Skalská, Špačková, Pecáková Skalská, Špačková, Pecáková AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:58.81 3.00
5 B - Chomová G., Benešová, Brudnová B - Chomová G., Benešová, Brudnová AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 3:02.83 2.00
6 Hosingerová, Pátková, Robová Hosingerová, Pátková, Robová AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3:08.16
7 B - Meszárošová, Tranová, Bubáková E. B - Meszárošová, Tranová, Bubáková E. AK MostAK Most 3:31.31
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 17.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 1.37 11.00
2 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 1.34 9.00
3 Lukáš DerflerLukáš Derfler
AK MostAK Most
98 1.28 8.00
4 Viktor LicekViktor Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 1.28 7.00
5 Martin Šíma Martin Šíma
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 1.25 6.00
6 Martin VöröšMartin Vöröš
AK BílinaAK Bílina
99 1.25 5.00
7 David MorávekDavid Morávek
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 1.25 4.00
8= Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 1.15 2.50
8= Miloslav RejmanMiloslav Rejman
AK MostAK Most
98 1.15 2.50
Tomáš LaubeTomáš Laube
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
01 0
Matěj ŠifaldaMatěj Šifalda
AK BílinaAK Bílina
00 0
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 17.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza MorávkováTereza Morávková
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
99 1.33 11.00
2 Veronika SýkorováVeronika Sýkorová
AK MostAK Most
98 1.33 9.00
3 Eliška ŠprlákováEliška Šprláková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 1.27 8.00
4 Barbora BartoňováBarbora Bartoňová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 1.24 7.00
5 Pavla MyslíkováPavla Myslíková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 1.21 6.00
6 Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
99 1.18 5.00
7 Pavlína StejskalováPavlína Stejskalová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 1.18 4.00
8 Kateřina HoráčkováKateřina Horáčková
AK MostAK Most
98 1.18 3.00
9 Aneta RaševováAneta Raševová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
98 1.15 2.00
Markéta MožnáMarkéta Možná
AK MostAK Most
98 0
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 17.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 4.70 11.00
2 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek
AK MostAK Most
99 4.43 9.00
3 Valerij LunhulValerij Lunhul
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 4.39 8.00
4 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 4.26 7.00
5 Antonín JanetkaAntonín Janetka
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
99 4.25 6.00
6 Martin KubíkMartin Kubík
AK MostAK Most
00 4.20 5.00
7 František HynekFrantišek Hynek
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 4.12 4.00
8 Martin HrbekMartin Hrbek
AK BílinaAK Bílina
99 4.04 3.00
9 Luboš KemrLuboš Kemr
AK MostAK Most
98 4.00 2.00
10 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 3.99 1.00
11 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
AK MostAK Most
00 3.89
12 Petr AndrejPetr Andrej
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 3.82
13 Štěpán KubicaŠtěpán Kubica
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 3.68
Dominik ČernohorskýDominik Černohorský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
00 3.68
15 Josef RajchertJosef Rajchert
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 3.64
16 Tomáš VajdečkaTomáš Vajdečka
AK BílinaAK Bílina
00 3.63
David MorávekDavid Morávek
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 3.63
18 Marcel ČervenkaMarcel Červenka
AK MostAK Most
00 3.61
19 Kryštof VilkKryštof Vilk
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 3.49
20 Martin KaňkaMartin Kaňka
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 3.39
21 Jan SamčíkJan Samčík
AK MostAK Most
99 3.37
22 Denis HornychDenis Hornych
AK MostAK Most
99 3.34
23 Jan RudolfJan Rudolf
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 3.32
24 Michal BělohMichal Běloh
AK BílinaAK Bílina
99 3.21
25 Marek BažantMarek Bažant
AK BílinaAK Bílina
22 2.82
26 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík
ASK DěčínASK Děčín
50 2.73
Petr KörberPetr Körber
ASK DěčínASK Děčín
00 DNP
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 17.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 4.56 11.00
2 Tereza FiskováTereza Fisková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 4.27 9.00
3 Veronika SýkorováVeronika Sýkorová
AK MostAK Most
98 4.12 8.00
4 Tereza MorávkováTereza Morávková
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
99 4.09 7.00
5 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 4.02 6.00
6 Tereza NedvědováTereza Nedvědová
AK MostAK Most
99 4.01 5.00
7 Šárka KučerováŠárka Kučerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 3.98 4.00
8 Monika TajovskáMonika Tajovská
AK MostAK Most
99 3.85 3.00
9 Bárbora LipšováBárbora Lipšová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 3.76 2.00
10 Štěpánka PotlukováŠtěpánka Potluková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 3.64 1.00
11 Pavla NeumannováPavla Neumannová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 3.39
12 Karolína KonopáskováKarolína Konopásková
AK MostAK Most
99 3.36
13 Pavlína KolodziejováPavlína Kolodziejová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 3.30
14 Adéla RobováAdéla Robová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 3.27
15 Tereza BrudnováTereza Brudnová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
99 3.20
16 Rozálie ElmanováRozálie Elmanová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 3.19
17 Markéta BaníkováMarkéta Baníková
AK BílinaAK Bílina
00 3.15
18 Kateřina RychnovskáKateřina Rychnovská
ASK DěčínASK Děčín
00 3.11
19 Barbora JáskováBarbora Jásková
AK BílinaAK Bílina
99 3.07
20 Gabriela TranováGabriela Tranová
AK MostAK Most
98 3.03
21 Kateřina TseliukKateřina Tseliuk
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 3.01
22 Veronika KřižanováVeronika Křižanová
AK MostAK Most
99 2.95
Aneta RaševováAneta Raševová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
98 2.95
24 Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
00 2.92
25 Helena HořejšíHelena Hořejší
AK MostAK Most
98 2.89
26 Kateřina HoráčkováKateřina Horáčková
AK MostAK Most
98 2.85
27 Gabriela ChomováGabriela Chomová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
00 2.84
28 Eliška PalaščákováEliška Palaščáková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 2.83
29 Nikola ŠtrambáčováNikola Štrambáčová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
00 2.69
30 Sabina SchuldesováSabina Schuldesová
AK BílinaAK Bílina
00 2.67
31 Veronika MeszárošováVeronika Meszárošová
AK MostAK Most
99 2.46
MB Martina KočováMartina Kočová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
94 4.22
Nela RybáčkováNela Rybáčková
AK MostAK Most
98 0
Lucie ČernáLucie Černá
AK BílinaAK Bílina
00 0
Hana TyburcováHana Tyburcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 0
Celkem 35 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 17.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík
AK BílinaAK Bílina
99 10.55 11.00
2 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 09.75 9.00
3 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 08.08 8.00
4 Jakub ZárubaJakub Záruba
AK MostAK Most
98 07.15 7.00
5 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 06.99 6.00
6 Jan BurešJan Bureš
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 06.95 5.00
7 Marek MožnýMarek Možný
AK MostAK Most
98 06.40 4.00
8 Vojtěch KřesťanVojtěch Křesťan
ASK DěčínASK Děčín
98 06.25 3.00
9 Karel MěšťákKarel Měšťák
AK BílinaAK Bílina
00 05.13 2.00
10 Martin FišerMartin Fišer
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 05.06 1.00
11 Matyáš VlkMatyáš Vlk
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 05.04
12 Tadeáš VlachTadeáš Vlach
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 04.98
13 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka
ASK DěčínASK Děčín
99 04.88
14 Jakub ČervenýJakub Červený
AK MostAK Most
01 04.16
15 David ŽižkaDavid Žižka
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 04.06
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 17.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina BenešováKateřina Benešová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
99 07.27 11.00
2 Jana HartmanováJana Hartmanová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 07.09 9.00
3 Věra NestlerováVěra Nestlerová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
98 06.87 8.00
4 Kristýna PátkováKristýna Pátková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 06.41 7.00
5 Lenka MuškováLenka Mušková
ASK DěčínASK Děčín
98 06.00 6.00
6 Viktorie VítováViktorie Vítová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
00 05.88 5.00
7 Monika DrugováMonika Drugová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 05.73 4.00
8 Markéta MožnáMarkéta Možná
AK MostAK Most
98 05.63 3.00
9 Kateřina TseliukKateřina Tseliuk
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 05.35 2.00
10 Andrea SoldátováAndrea Soldátová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 05.08 1.00
11 Hana TyburcováHana Tyburcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 04.92
MB Sára ŠerfováSára Šerfová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 05.84
Celkem 12 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 17.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin Šíma Martin Šíma
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 50.96 11.00
2 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík
AK BílinaAK Bílina
99 50.60 9.00
3 Denis VondráčekDenis Vondráček
AFK LoKo ChomutovAFK LoKo Chomutov
98 49.26 8.00
4 Hynek HázaHynek Háza
ASK DěčínASK Děčín
99 45.86 7.00
5 David ŠtěpánekDavid Štěpánek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 45.67 6.00
6 Lukáš HeyerLukáš Heyer
AK MostAK Most
31 45.28 5.00
7 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 43.10 4.00
8 Martin VöröšMartin Vöröš
AK BílinaAK Bílina
99 42.64 3.00
9 Tomáš VajdečkaTomáš Vajdečka
AK BílinaAK Bílina
00 38.11 2.00
10 Valerij LunhulValerij Lunhul
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 37.23 1.00
11 Michal BuvaličMichal Buvalič
AFK LoKo ChomutovAFK LoKo Chomutov
98 36.38
12 Adam ŠrámekAdam Šrámek
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 36.20
13 Štěpán RaimrŠtěpán Raimr
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 36.05
14 Kryštof VilkKryštof Vilk
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 35.41
15 Marek MožnýMarek Možný
AK MostAK Most
98 34.87
16 Matyáš RusekMatyáš Rusek
AK BílinaAK Bílina
00 33.93
17 Josef RajchertJosef Rajchert
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 33.10
18 Mário WuschkoMário Wuschko
AK MostAK Most
42 32.76
19 Stanislav ŠtěrbaStanislav Štěrba
ASK DěčínASK Děčín
00 22.25
20 Karel MěšťákKarel Měšťák
AK BílinaAK Bílina
00 11.40
21 Martin HrbekMartin Hrbek
AK BílinaAK Bílina
99 DNP
22 Martin KaňkaMartin Kaňka
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 DNP
Celkem 22 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 17.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana HartmanováJana Hartmanová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 51.89 11.00
2 Barbora JáskováBarbora Jásková
AK BílinaAK Bílina
99 38.02 9.00
3 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
98 34.50 8.00
4 Karolína KonopáskováKarolína Konopásková
AK MostAK Most
99 34.29 7.00
5 Monika TajovskáMonika Tajovská
AK MostAK Most
99 31.40 6.00
6 Věra NestlerováVěra Nestlerová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
98 31.09 5.00
7 Gabriela PecákováGabriela Pecáková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 30.72 4.00
8 Lenka GrabmüllerováLenka Grabmüllerová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 29.86 3.00
9 Markéta MožnáMarkéta Možná
AK MostAK Most
98 29.02 2.00
10 Andrea SoldátováAndrea Soldátová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 28.72 1.00
11 Pavlína StejskalováPavlína Stejskalová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 27.59
12 Kristýna PátkováKristýna Pátková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 27.52
13 Romana ProcházkováRomana Procházková
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
99 27.20
14 Monika DrugováMonika Drugová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 27.02
15 Lucie ČernáLucie Černá
AK BílinaAK Bílina
00 26.87
16 Gabriela TranováGabriela Tranová
AK MostAK Most
98 26.62
17 Veronika KřižanováVeronika Křižanová
AK MostAK Most
99 26.07
18 Hana PavelkováHana Pavelková
AK MostAK Most
00 25.93
19 Kateřina TseliukKateřina Tseliuk
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 25.67
20 Anna KadlecováAnna Kadlecová
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
00 25.54
21 Lenka KlofáčováLenka Klofáčová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
99 25.27
22 Nikola VlčkováNikola Vlčková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
98 25.25
23 Viktorie VítováViktorie Vítová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
00 25.10
24 Kateřina BenešováKateřina Benešová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
99 25.00
25 Veronika MeszárošováVeronika Meszárošová
AK MostAK Most
99 24.09
26 Tereza Stejskalová Tereza Stejskalová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 22.67
27 Nataša SibilevaNataša Sibileva
AK BílinaAK Bílina
00 17.88
Celkem 27 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 169.50
2 USKUL USKUL USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 138.00
3 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 102.00
4 ATCUL ATCUL Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 100.00
5 DECIN DECIN ASK DěčínASK Děčín 037.00
6 LOCHO LOCHO AFK LoKo ChomutovAFK LoKo Chomutov 032.00
7 LITVI LITVI AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 018.50
8 DUCHC DUCHC AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 018.00
Poznámky:
Stav po: 60 m př., 800 m, 1500 m, 60 m, 300 m, 150 m, 3x300 m, koule 3kg, výška, dálka, kriket, 60 m př., 60 m př., 60 m př., 1500 m, 300 m, 300 m, 300 m, 60 m, 150 m, 150 m, 150 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TJCHO TJCHO TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 160.50
2 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 122.50
3 ATCUL ATCUL Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 111.00
4 MEZIB MEZIB AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 049.00
5 DECIN DECIN ASK DěčínASK Děčín 040.00
6 ROUDN ROUDN TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 035.00
LITVI LITVI AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 035.00
8 DUCHC DUCHC AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 028.00
9 USKUL USKUL USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 025.00
10 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 009.00
Poznámky:
Stav po: 60 m př., 800 m, 1500 m, 60 m, 300 m, 150 m, 3x300 m, dálka, kriket, výška, koule 3kg, 60 m př., 60 m př., 60 m, 300 m, 300 m, 150 m, 150 m, 3x300 m
Celkem 10 závodníků