2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žacta
Děčín (17. 5. 2011)800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (út, 17.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denis VondráčekDenis Vondráček | 98 | AFK LoKo Chomutov | 2:38.02 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub TruhlářJakub Truhlář | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 2:40.01 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kryštof VilkKryštof Vilk | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | 2:50.24 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 2:51.05 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Matěj BouzaMatěj Bouza | 00 | ASK Děčín | 2:51.36 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Mário WuschkoMário Wuschko | 42 | AK Most | 2:57.61 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jakub ŠtulíkJakub Štulík | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | 2:58.98 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Matěj ŠifaldaMatěj Šifalda | 00 | AK Bílina | 3:00.93 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Michal HolešovskýMichal Holešovský | 00 | ASK Děčín | 3:02.25 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Jakub MišelnickýJakub Mišelnický | 50 | AK Most | 3:02.34 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Daniel PolankaDaniel Polanka | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 3:04.26 | |||||||||||||||
12 | Stanislav ŠtěrbaStanislav Štěrba | 00 | ASK Děčín | 3:06.08 | |||||||||||||||
13 | Ondřej SeinerOndřej Seiner | 01 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 3:22.61 | |||||||||||||||
Martin BílskýMartin Bílský | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | DNP | ||||||||||||||||
Jakub MaříkJakub Mařík | 99 | AK Most | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 17.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HeřmánkováBarbora Heřmánková | 99 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 2:45.82 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Berenika KusováBerenika Kusová | 98 | ASK Děčín | 2:46.93 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Sára MaláSára Malá | 99 | AK Most | 2:53.23 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Lenka GrabmüllerováLenka Grabmüllerová | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | 2:55.19 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Karolína KonopáskováKarolína Konopásková | 99 | AK Most | 2:57.24 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková | 00 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 2:58.78 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Nela RybáčkováNela Rybáčková | 98 | AK Most | 3:00.89 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Karolína HosingerováKarolína Hosingerová | 00 | AK Chemopetrol Litvínov | 3:02.15 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Eliška ŠprlákováEliška Šprláková | 98 | TJ VTŽ Chomutov | 3:06.19 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Natálie ŠifaldováNatálie Šifaldová | 99 | TJ VTŽ Chomutov | 3:07.57 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Lucie ToušováLucie Toušová | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 3:09.77 | |||||||||||||||
12 | Lucie SinerováLucie Sinerová | 98 | ASK Děčín | 3:15.58 | |||||||||||||||
13 | Pavla NeumannováPavla Neumannová | 99 | USK VŠEM Ústí n/L. | 3:20.12 | |||||||||||||||
14 | Helena HořejšíHelena Hořejší | 98 | AK Most | 3:36.02 | |||||||||||||||
15 | Gabriela ChomováGabriela Chomová | 00 | AO TJ Baník Meziboří | 3:51.15 | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |