Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

České Budějovice (4. 6. 2011)
skok vysoký - Muži (sobota, 4.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan KašparJan Kašpar 910605 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2.05 11.00
2 Jan MalíkJan Malík 770420 AK BílinaAK Bílina 1.98 9.00
3 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý 930202 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1.95 8.00
skok vysoký - Ženy (sobota, 4.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nela SeverováNela Severová 875708 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1.74 11.00
2 Romana KrobováRomana Krobová 915813 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1.66 9.00
3= Lada SvárovskáLada Svárovská 965710 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.63 7.50
3= Alena RoháčkováAlena Roháčková 955710 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.63 7.50
skok o tyči - Muži (sobota, 4.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Václav GabrielVáclav Gabriel 880417 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4.30 11.00
2 Tomáš PurmanTomáš Purman 801007 AC DomažliceAC Domažlice 4.30 9.00
3 Michal ŠídaMichal Šída 780802 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4.15 8.00
skok o tyči - Ženy (sobota, 4.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna CílkováAnna Cílková 935605 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3.46 11.00
2 Terezie KudrnováTerezie Kudrnová 906102 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.36 9.00
3 Irena FleišmanováIrena Fleišmanová 936020 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3.21 8.00
skok daleký - Muži (sobota, 4.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš PourTomáš Pour 830125 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7.23 11.00
2 Jiří BirnbaumJiří Birnbaum 790609 AK BílinaAK Bílina 6.65 9.00
3 Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 6.60 8.00
skok daleký - Ženy (sobota, 4.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová 935228 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.92 11.00
2 Anna ŠvecováAnna Švecová 945411 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5.46 9.00
3 Nela SeverováNela Severová 875708 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5.38 8.00
trojskok - Muži (sobota, 4.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kamil KotlíkKamil Kotlík 770904 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.10 11.00
2 Martin SýkoraMartin Sýkora 701223 AK BílinaAK Bílina 13.96 9.00
3 Petr MykaPetr Myka 821214 AK BílinaAK Bílina 13.59 8.00
trojskok - Ženy (sobota, 4.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šárka BuranskáŠárka Buranská 896113 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.06 11.00
2 Martina BakičováMartina Bakičová 895311 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.74 9.00
3 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 836108 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.01 8.00
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 4.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 875101 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.36 11.00
2 Jitka MachurováJitka Machurová 885306 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.93 9.00
3 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 896009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.52 8.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 4.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš StaněkTomáš Staněk 910613 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 16.32 11.00
2 Robert LöbbRobert Löbb 880123 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 16.01 9.00
3 Matej GašajMatej Gašaj 811227 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.62 8.00
hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 4.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 896009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 39.85 11.00
2 Eva HummelováEva Hummelová 895917 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 38.60 9.00
3 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová 785526 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 37.96 8.00
hod diskem 2kg - Muži (sobota, 4.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matej GašajMatej Gašaj 811227 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 56.30 11.00
2 Vladislav HruškaVladislav Hruška 890110 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 48.88 9.00
3 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr 810507 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 46.90 8.00
hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 4.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 896009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 48.62 11.00
2 Markéta JirsováMarkéta Jirsová 935822 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 40.64 9.00
3 Jana ValešováJana Valešová 875911 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 39.07 8.00
hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 4.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matej GašajMatej Gašaj 811227 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 58.44 11.00
2 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr 810507 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 55.25 9.00
3 Václav PodzemskýVáclav Podzemský 850619 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 49.78 8.00
hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 4.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jitka MachurováJitka Machurová 885306 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 46.98 11.00
2 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 875101 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 43.07 9.00
3 Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová 915202 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 41.99 8.00
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 4.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 840611 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 60.96 11.00
2 Martin BlahutMartin Blahut 860725 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 59.68 9.00
3 Václav CardaVáclav Carda 810506 AC DomažliceAC Domažlice 57.99 8.00