Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

České Budějovice (4. 6. 2011)

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 4.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam KoubaAdam Kouba 87 AK BílinaAK Bílina 1:56.69 11.00
2 Václav JanoušekVáclav Janoušek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:56.97 8.00
3 Ondřej ŠípOndřej Šíp 90 AC DomažliceAC Domažlice 1:57.45 7.00
4 Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 AC DomažliceAC Domažlice 1:58.83 4.00
5 Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1:59.05 3.00
6 Libor ŠicLibor Šic 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:59.41 1.00
7 Tomáš JohannaTomáš Johanna 91 AK BílinaAK Bílina 1:59.71
8 Martin AustMartin Aust 73 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:00.02
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 4.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal JarolímMichal Jarolím 89 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:56.83 9.00
2 Jan TománekJan Tománek 83 AK BílinaAK Bílina 1:57.47 6.00
3 Jan BajboraJan Bajbora 80 AK BílinaAK Bílina 1:58.77 5.00
4 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1:59.37 2.00
5 Martin ProcházkaMartin Procházka 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:03.67
6 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:04.67
7 Michael DobošMichael Doboš 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:11.38
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:16.49 11.00
2 Petra DupalováPetra Dupalová 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:16.85 9.00
3 Klára KovářikováKlára Kovářiková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:18.82 8.00
4 Marie VaňkováMarie Vaňková 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:20.21 7.00
5 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:23.35 6.00
6 Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:24.93 5.00
7 Anita ŠturmováAnita Šturmová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:26.54 4.00
8 Kateřina LopatováKateřina Lopatová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:26.58 3.00
9 Pavla SobíškováPavla Sobíšková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:28.75 2.00
10 Hana CaisováHana Caisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:32.21 1.00
11 Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:39.31
Celkem 11 závodníků