Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

České Budějovice (4. 6. 2011)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 4.6.2011) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.54 11.00
2 Jan JirkaJan Jirka 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.61 9.00
3 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.29 7.00
4 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK BílinaAK Bílina 22.45 6.00
5 Michal KuchařMichal Kuchař 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.72 4.00
Martin HošekMartin Hošek 87 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 4.6.2011) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VlachJan Vlach 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.26 8.00
2 Christian HainChristian Hain 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.87 2.00
3 Dominik JirovskýDominik Jirovský 93 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 23.46
Ondřej GerlickýOndřej Gerlický 93 AC DomažliceAC Domažlice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 4.6.2011) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.59 5.00
2 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.76 3.00
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.13 1.00
4 Tomáš GurčíkTomáš Gurčík 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.60
Josef ChybaJosef Chyba 89 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 4.6.2011) Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.60 11.00
2 Monika KoppováMonika Koppová 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.81 9.00
3 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.83 8.00
4 Jana BenedováJana Benedová 85 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.98 7.00
5 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.02 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 4.6.2011) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.50 5.00
2 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.76 2.00
3 Kristýna BrožkováKristýna Brožková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 27.03
4 Šárka BuranskáŠárka Buranská 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 27.13
5 Nikola ČernáNikola Černá 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 27.96
Kateřina RajmováKateřina Rajmová 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 4.6.2011) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Věra MatouškováVěra Matoušková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.68 4.00
2 Iveta KubováIveta Kubová 83 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.73 3.00
3 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.86 1.00
4 Markéta HundsnurscherováMarkéta Hundsnurscherová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.02
5 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.34
6 Anna VachováAnna Vachová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.42
Celkem 6 závodníků