Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze

Praha (10. - 11. 6. 2011)
60 m - Žáci (pátek, 10.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Tomáš HanákTomáš Hanák 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.68
2 Jakub LinhartJakub Linhart 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.76
3 Filip ŠmerglFilip Šmergl 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.76
60 m - Žáci (pátek, 10.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 David Jelínek David Jelínek 96 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 08.01
2 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.07
3 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.31
60 m - Žákyně (pátek, 10.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.26
2 Senta MüllerováSenta Müllerová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.37
3 Dominika KubišováDominika Kubišová 96 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 08.40
60 m - Žákyně (pátek, 10.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Natálie TymichováNatálie Tymichová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.65
2 Nicole RowlandováNicole Rowlandová 97 USK PrahaUSK Praha 08.66
3 Helena DobiášováHelena Dobiášová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.79
100 m - Dorostenci (pátek, 10.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jiří KratinaJiří Kratina 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.32
2 Jan ŠafránekJan Šafránek 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 11.56
3 Dominik ČíkDominik Čík 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.58
100 m - Dorostenci (pátek, 10.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Daniel KotarbaDaniel Kotarba 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.95
2 Martin SlukaMartin Sluka 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 12.10
3 Jakub SochorJakub Sochor 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.20
100 m - Dorostenky (pátek, 10.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 USK PrahaUSK Praha 12.27
2 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.56
3 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 12.69
100 m - Dorostenky (pátek, 10.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Tereza BogušovskáTereza Bogušovská 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.40
2 Veronika SlunéčkováVeronika Slunéčková 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.49
3 Tereza BartíkováTereza Bartíková 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.52
800 m - Dorostenci (sobota, 11.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan PolákJan Polák 94 USK PrahaUSK Praha 2:06.27
2 Jan StejskalJan Stejskal 95 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:18.99
3 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 95 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:22.32
800 m - Žáci (sobota, 11.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 USK PrahaUSK Praha 2:05.81
2 Tomáš HanákTomáš Hanák 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:15.41
3 Martin ChumanMartin Chuman 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:21.89
800 m - Dorostenky (sobota, 11.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:24.14
2 Anežka KružíkováAnežka Kružíková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:25.12
3 Hana CaisováHana Caisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:25.68
800 m - Žákyně (sobota, 11.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana BranáZuzana Braná 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:26.57
2 Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:28.63
3 Karolína FajcováKarolína Fajcová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:30.26
3000 m - Dorostenci (sobota, 11.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš PucholtTomáš Pucholt 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09:40.62
2 Tomáš VysušilTomáš Vysušil 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10:02.60
3 Gabriel BerzsiGabriel Berzsi 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 10:36.99
3000 m - Dorostenky (sobota, 11.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Gabriela EmanovskáGabriela Emanovská 94 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11:12.04
2 Tereza WágnerováTereza Wágnerová 95 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12:55.52
3 Lucie KolářováLucie Kolářová 95 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 15:42.71
100 m překážek (0.84) - Žáci (pátek, 10.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.59
2 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.72
3 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.10
100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (pátek, 10.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Kristýna BrožkováKristýna Brožková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 15.07
2 Michaela DudkováMichaela Dudková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 15.07
3 Anna VachováAnna Vachová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.18
100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (pátek, 10.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Annemarie SkálováAnnemarie Skálová 96 USK PrahaUSK Praha 15.28
2 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 15.43
3 Petra JonášováPetra Jonášová 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.61
110 m překážek (0.91) - Dorostenci (pátek, 10.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 David LojkásekDavid Lojkásek 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 15.31
2 Vojtěch PetrákVojtěch Petrák 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 15.64
3 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.62
300 m překážek (0.84) - Dorostenci (sobota, 11.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jakub DrešerJakub Drešer 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 42.60
2 Tomáš KameníkTomáš Kameník 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 43.86
3 Jan MinátJan Minát 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.19
300 m překážek (0.76) - Dorostenky (sobota, 11.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Lucie HruškováLucie Hrušková 94 USK PrahaUSK Praha 49.44
2 Andrea DoležalováAndrea Doležalová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 49.51
3 Martina PíšováMartina Píšová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 49.78
chůze dráha 3000 m - Dorostenky (sobota, 11.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza SchlitzováTereza Schlitzová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18:34.16
chůze dráha 3000 m - Žákyně (sobota, 11.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra JeníkováPetra Jeníková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18:50.79