Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze

Praha (10. - 11. 6. 2011)
skok vysoký - Dorostenci (pátek, 10.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin ŠachMartin Šach 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1.82
2 Michal MalýMichal Malý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.76
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.67
skok vysoký - Žáci (pátek, 10.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.67
2 Riccardo CavaliereRiccardo Cavaliere 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1.63
3 Adam KlemmAdam Klemm 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1.59
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 11.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martina PíšováMartina Píšová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1.40
skok vysoký - Žákyně (sobota, 11.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1.49
2 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 97 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 1.45
3 Dominika KubišováDominika Kubišová 96 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 1.35
skok o tyči - Dorostenci (sobota, 11.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub KubíčekJakub Kubíček 94 USK PrahaUSK Praha 3.95
2 David SlukaDavid Sluka 94 USK PrahaUSK Praha 3.55
3 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.00
skok o tyči - Žáci (sobota, 11.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3.40
2 David ŠrámekDavid Šrámek 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2.85
3 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
skok o tyči - Dorostenky (pátek, 10.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška KopečnáEliška Kopečná 95 USK PrahaUSK Praha 3.15
2 Barbora RůžičkováBarbora Růžičková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2.60
3 Kateřina KolomáKateřina Kolomá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2.45
skok o tyči - Žákyně (pátek, 10.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Mariana MaláMariana Malá 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2.25
2 Lucie SoučkováLucie Součková 97 USK PrahaUSK Praha 2.05
skok daleký - Dorostenci (sobota, 11.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš TáborskýTomáš Táborský 94 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 6.15
2 Christian AntsiouChristian Antsiou 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5.99
3 Viktor ŠeboViktor Šebo 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5.81
skok daleký - Žáci (sobota, 11.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David ŠebrleDavid Šebrle 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5.85
2 Lukáš MohorkoLukáš Mohorko 96 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5.81
3 Michal KasanMichal Kasan 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.61
skok daleký - Dorostenky (pátek, 10.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza BogušovskáTereza Bogušovská 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5.35
2 Michaela DudkováMichaela Dudková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5.28
3 Denisa SchwanováDenisa Schwanová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4.87
skok daleký - Žákyně (sobota, 11.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5.12
2 Mariana MaláMariana Malá 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.03
3 Tereza ZítováTereza Zítová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4.86
trojskok - Dorostenci (pátek, 10.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David LojkásekDavid Lojkásek 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.45
2 Christian AntsiouChristian Antsiou 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.00
3 Michal MalýMichal Malý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.61
vrh koulí 3kg - Dorostenky (pátek, 10.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.22
2 Anna VachováAnna Vachová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.09
3 Veronika SlunéčkováVeronika Slunéčková 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.11
vrh koulí 3kg - Žákyně (pátek, 10.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 12.34
2 Lada SvárovskáLada Svárovská 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.71
3 Anna FrankováAnna Franková 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.32
vrh koulí 4kg - Žáci (pátek, 10.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj DynybylMatěj Dynybyl 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.58
2 Adam KolářAdam Kolář 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.21
3 Martin VatrtMartin Vatrt 96 USK PrahaUSK Praha 11.12
vrh koulí 5kg - Dorostenci (pátek, 10.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal KunaMichal Kuna 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.51
2 David LojkásekDavid Lojkásek 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.20
3 Tomáš TáborskýTomáš Táborský 94 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 12.08
hod diskem 1kg - Žáci (pátek, 10.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam KolářAdam Kolář 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 38.88
2 Matěj DynybylMatěj Dynybyl 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 35.98
3 Michal Phan Michal Phan 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.95
hod diskem 1kg - Dorostenky (pátek, 10.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina KotalováKateřina Kotalová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.25
2 Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.89
3 Tereza KarellováTereza Karellová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.32
hod diskem 1kg - Žákyně (pátek, 10.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra JonášováPetra Jonášová 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 27.38
2 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 23.46
3 Dominika GrundlerováDominika Grundlerová 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.13
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (pátek, 10.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal KunaMichal Kuna 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.98
2 Jan DeckerJan Decker 95 USK PrahaUSK Praha 35.27
3 Jan MichalecJan Michalec 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 34.44
hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 11.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 39.72
2 Helena KorbováHelena Korbová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 35.32
3 Barbora KubicováBarbora Kubicová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.50
hod kladivem 3kg - Žákyně (sobota, 11.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna FrankováAnna Franková 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.33
2 Petra HavelkováPetra Havelková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.64
3 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.29
hod kladivem 4kg - Žáci (sobota, 11.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam KolářAdam Kolář 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 42.46
2 Václav HejnýVáclav Hejný 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 31.97
3 Petr KollerPetr Koller 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.91
hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 11.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal KunaMichal Kuna 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.43
2 Jan VojířJan Vojíř 95 USK PrahaUSK Praha 21.71
3 David SlukaDavid Sluka 94 USK PrahaUSK Praha 20.92
hod oštěpem 600g - Žáci (sobota, 11.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj DynybylMatěj Dynybyl 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 45.66
2 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.21
3 Michal Phan Michal Phan 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.15
hod oštěpem 600g - Dorostenky (sobota, 11.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martina PíšováMartina Píšová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 34.44
2 Tereza KarellováTereza Karellová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 33.25
3 Kateřina KolomáKateřina Kolomá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.50
hod oštěpem 600g - Žákyně (sobota, 11.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza ZítováTereza Zítová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 31.05
2 Tereza VolnáTereza Volná 96 USK PrahaUSK Praha 24.59
3 Lucie ŠímováLucie Šímová 97 USK PrahaUSK Praha 22.57
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 11.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan MichalecJan Michalec 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 52.46
2 Tomáš TáborskýTomáš Táborský 94 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 44.41
3 Jan DeckerJan Decker 95 USK PrahaUSK Praha 41.71