Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze

Praha (10. - 11. 6. 2011)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 10.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LinhartJakub Linhart 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.78
2 David HáčekDavid Háček 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.06
3 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.12
4 Viktor KocourekViktor Kocourek 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.90
Jan Kropáč Jan Kropáč 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (pá, 10.6.2011) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel PaloušDaniel Palouš 96 USK PrahaUSK Praha 07.79
2 Tomáš HanákTomáš Hanák 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.83
3 David Jelínek David Jelínek 96 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 08.14
4 Jakub FuksaJakub Fuksa 97 USK PrahaUSK Praha 08.63
5 Václav SantolíkVáclav Santolík 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.67
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (pá, 10.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KasanMichal Kasan 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.91
2 David KocánekDavid Kocánek 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.04
3 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.32
4 Michal HrudkaMichal Hrudka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.34
Filip DostálFilip Dostál 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (pá, 10.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ŠmerglFilip Šmergl 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.80
2 Matěj DolejšíMatěj Dolejší 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.40
3 Jiří JobJiří Job 97 USK PrahaUSK Praha 08.93
Tomáš HricukTomáš Hricuk 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Daniel HyklDaniel Hykl 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 10.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HanákTomáš Hanák 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.68
2 Jakub LinhartJakub Linhart 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.76
3 Filip ŠmerglFilip Šmergl 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.76
4 Daniel PaloušDaniel Palouš 96 USK PrahaUSK Praha 07.77
5 Michal KasanMichal Kasan 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.83
6 David KocánekDavid Kocánek 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.02
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 10.6.2011) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David Jelínek David Jelínek 96 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 08.01
2 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.07
3 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.31
4 Michal HrudkaMichal Hrudka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.32
5 Matěj DolejšíMatěj Dolejší 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
6 David HáčekDavid Háček 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 10.6.2011) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 08.34
2 Natálie TymichováNatálie Tymichová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.64
3 Helena DobiášováHelena Dobiášová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.76
4 Anna PetrováAnna Petrová 96 USK PrahaUSK Praha 08.83
5 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.00
6 Monika FolberováMonika Folberová 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.18
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (pá, 10.6.2011) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.42
2 Kateřina MartínkováKateřina Martínková 96 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.89
3 Tereza Müllerová Tereza Müllerová 96 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.90
4 Tereza BurešováTereza Burešová 97 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 08.98
5 Pavlína MouchováPavlína Mouchová 96 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.21
Hana PráškováHana Prášková 97 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (pá, 10.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Senta MüllerováSenta Müllerová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.37
2 Emma ZenkerováEmma Zenkerová 97 USK PrahaUSK Praha 08.64
3 Barbora RosováBarbora Rosová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.89
4 Iveta KundrátováIveta Kundrátová 97 USK PrahaUSK Praha 09.39
5 Hana GurkováHana Gurková 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.17
Veronika UzlováVeronika Uzlová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (pá, 10.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HouskováTereza Housková 96 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 08.65
2 Nicole RowlandováNicole Rowlandová 97 USK PrahaUSK Praha 08.65
3 Kim SzappanosováKim Szappanosová 97 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.14
4 Kateřina ErbenováKateřina Erbenová 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.59
5 Ilona SvobodováIlona Svobodová 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.69
6 Kateřina HrdinkováKateřina Hrdinková 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.82
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (pá, 10.6.2011) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika KubišováDominika Kubišová 96 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 08.53
2 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.84
3 Anna CranfordováAnna Cranfordová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.96
4 Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.15
5 Monika TučkováMonika Tučková 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 10.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.26
2 Senta MüllerováSenta Müllerová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.37
3 Dominika KubišováDominika Kubišová 96 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 08.40
4 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 08.42
5 Tereza HouskováTereza Housková 96 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 08.64
6 Emma ZenkerováEmma Zenkerová 97 USK PrahaUSK Praha 08.66
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 10.6.2011) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie TymichováNatálie Tymichová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.65
2 Nicole RowlandováNicole Rowlandová 97 USK PrahaUSK Praha 08.66
3 Helena DobiášováHelena Dobiášová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.79
4 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.83
5 Barbora RosováBarbora Rosová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.99
6 Anna PetrováAnna Petrová 96 USK PrahaUSK Praha 09.02
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 10.6.2011) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ČíkDominik Čík 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.80
2 Daniel KotarbaDaniel Kotarba 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.13
3 Han Hwan SeungHan Hwan Seung 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.48
4 Jan HoráčekJan Horáček 94 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 12.93
Václav PapoušekVáclav Papoušek 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (pá, 10.6.2011) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KratinaJiří Kratina 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.23
2 Ondřej DokládalOndřej Dokládal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.74
3 Lukáš DominLukáš Domin 94 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 12.43
4 Michal HálaMichal Hála 95 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 12.51
5 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.22
Jan MinátJan Minát 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (pá, 10.6.2011) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jeremy SovaJeremy Sova 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.80
2 Martin SlukaMartin Sluka 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 12.03
3 Jakub SochorJakub Sochor 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.16
4 Martin JurčaMartin Jurča 95 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.64
5 Martin GinzelMartin Ginzel 95 USK PrahaUSK Praha DQ
6 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (pá, 10.6.2011) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří GvuščJiří Gvušč 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.64
2 Jan ŠafránekJan Šafránek 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 11.76
3 Lukáš JabůrekLukáš Jabůrek 95 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 12.15
4 Jan JansákJan Jansák 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.50
5 Michal PatkaMichal Patka 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.75
6 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.05
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (pá, 10.6.2011) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KratinaJiří Kratina 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.32
2 Jan ŠafránekJan Šafránek 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 11.56
3 Dominik ČíkDominik Čík 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.58
4 Jeremy SovaJeremy Sova 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.83
5 Jiří GvuščJiří Gvušč 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.84
6 Ondřej DokládalOndřej Dokládal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.87
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 10.6.2011) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KotarbaDaniel Kotarba 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.95
2 Martin SlukaMartin Sluka 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 12.10
3 Jakub SochorJakub Sochor 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.20
4 Lukáš JabůrekLukáš Jabůrek 95 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 12.30
5 Han Hwan SeungHan Hwan Seung 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.34
6 Lukáš DominLukáš Domin 94 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 10.6.2011) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 USK PrahaUSK Praha 12.21
2 Veronika SlunéčkováVeronika Slunéčková 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.33
3 Tereza BartíkováTereza Bartíková 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.48
4 Nikola TenglerováNikola Tenglerová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.05
5 Barbora CapouchováBarbora Capouchová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.40
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (pá, 10.6.2011) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.58
2 Tereza BogušovskáTereza Bogušovská 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.42
3 Markéta RakováMarkéta Raková 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.71
4 Daniela DostálováDaniela Dostálová 95 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.90
5 Karolína PalátováKarolína Palátová 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 14.62
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (pá, 10.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 12.73
2 Anna LangerováAnna Langerová 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 13.16
3 Kateřina DrhováKateřina Drhová 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 13.82
4 Kristýna PalátováKristýna Palátová 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 14.26
MS Barbora BrezíkováBarbora Brezíková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.13
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (pá, 10.6.2011) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra MatouškováVěra Matoušková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.88
2 Anna MüllerováAnna Müllerová 94 USK PrahaUSK Praha 12.92
3 Barbora TruhlářováBarbora Truhlářová 94 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 13.57
4 Hana CaisováHana Caisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.93
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (pá, 10.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 USK PrahaUSK Praha 12.27
2 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.56
3 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 12.69
4 Věra MatouškováVěra Matoušková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.83
5 Anna LangerováAnna Langerová 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 13.06
6 Anna MüllerováAnna Müllerová 94 USK PrahaUSK Praha 13.13
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 10.6.2011) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BogušovskáTereza Bogušovská 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.40
2 Veronika SlunéčkováVeronika Slunéčková 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.49
3 Tereza BartíkováTereza Bartíková 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.52
4 Barbora TruhlářováBarbora Truhlářová 94 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 13.77
5 Kateřina DrhováKateřina Drhová 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 13.77
6 Markéta RakováMarkéta Raková 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.83
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LinhartJakub Linhart 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.47
2 Filip ŠmerglFilip Šmergl 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.54
3 Daniel PaloušDaniel Palouš 96 USK PrahaUSK Praha 18.64
4 Ladislav ZítaLadislav Zíta 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.72
Filip DostálFilip Dostál 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PapežAdam Papež 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 19.22
2 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 19.45
3 Jan MusilJan Musil 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.76
4 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.13
5 Ondřej JanoušekOndřej Janoušek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.37
Václav StrnadVáclav Strnad 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 11.6.2011) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miloslav OberdorferMiloslav Oberdorfer 97 USK PrahaUSK Praha 20.06
2 Alexander NardelliAlexander Nardelli 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.55
3 Michal ŠímaMichal Šíma 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.42
4 Jan KovářJan Kovář 97 USK PrahaUSK Praha 21.82
5 Jan ŠimekJan Šimek 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.32
Matěj VyskočilMatěj Vyskočil 97 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.51
2 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 19.59
3 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.89
4 Tereza HouskováTereza Housková 96 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 21.76
Dominika PaťkováDominika Paťková 97 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2011) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ZítováTereza Zítová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.13
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.29
3 Senta MüllerováSenta Müllerová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.31
4 Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková 97 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 20.57
5 Jana PavelkováJana Pavelková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.94
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 11.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PeřinováTereza Peřinová 97 USK PrahaUSK Praha 21.16
2 Helena DobiášováHelena Dobiášová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.37
3 Barbora RosováBarbora Rosová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.68
4 Adéla MettichiAdéla Mettichi 96 USK PrahaUSK Praha 21.85
5 Kateřina MartínkováKateřina Martínková 96 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 22.02
6 Anna KloužkováAnna Kloužková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.15
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 11.6.2011) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa PouchováDenisa Pouchová 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.34
2 Tereza BurešováTereza Burešová 97 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 21.94
3 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 USK PrahaUSK Praha 22.06
4 Pavlína MouchováPavlína Mouchová 96 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 22.23
5 Iveta KundrátováIveta Kundrátová 97 USK PrahaUSK Praha 22.72
6 Michaela BednářováMichaela Bednářová 97 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 23.43
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 11.6.2011) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie TymichováNatálie Tymichová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.16
2 Tereza Müllerová Tereza Müllerová 96 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 21.66
3 Kateřina ErbenováKateřina Erbenová 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.95
4 Monika FolberováMonika Folberová 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.25
5 Hana GurkováHana Gurková 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.30
Hana PráškováHana Prášková 97 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2011) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DvořákMichal Dvořák 95 USK PrahaUSK Praha 23.54
2 Jiří KratinaJiří Kratina 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.58
3 Dominik ČíkDominik Čík 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.97
4 Jan ŠafránekJan Šafránek 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 24.14
Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav PapoušekVáclav Papoušek 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.04
2 Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.62
3 Martin SlukaMartin Sluka 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 24.74
4 Daniel KotarbaDaniel Kotarba 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.80
Jiří GvuščJiří Gvušč 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 11.6.2011) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SochorJakub Sochor 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.24
2 Jan StejskalJan Stejskal 95 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 25.45
3 Michael NěmecMichael Němec 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 25.62
4 David MilecDavid Milec 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.02
5 Jan JansákJan Jansák 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.53
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 11.6.2011) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.11
2 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 95 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 25.62
3 Martin JurčaMartin Jurča 95 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 26.12
4 Šimon SmetanaŠimon Smetana 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.72
Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Ondřej DokládalOndřej Dokládal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2011) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 25.93
2 Věra MatouškováVěra Matoušková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.71
3 Monika HříchováMonika Hříchová 94 USK PrahaUSK Praha 27.16
4 Anna MüllerováAnna Müllerová 94 USK PrahaUSK Praha 27.44
5 Dita TomanováDita Tomanová 95 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 31.94
Anna LangerováAnna Langerová 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea DoležalováAndrea Doležalová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 27.96
2 Daniela DostálováDaniela Dostálová 95 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 28.43
3 Markéta RakováMarkéta Raková 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 28.53
4 Barbora CapouchováBarbora Capouchová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 29.84
MS Anna HrudkováAnna Hrudková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Barbora TruhlářováBarbora Truhlářová 94 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 11.6.2011) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa SchwanováDenisa Schwanová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 28.32
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 28.43
3 Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 28.53
4 Kateřina DrhováKateřina Drhová 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 29.16
5 Nikola TenglerováNikola Tenglerová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 29.16
6 Kristýna SeimlováKristýna Seimlová 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 31.47
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 10.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HanákTomáš Hanák 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 39.08
2 Lukáš MohorkoLukáš Mohorko 96 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 39.45
3 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 40.12
4 Ladislav ZítaLadislav Zíta 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 40.75
5 Jonáš JauernigJonáš Jauernig 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 42.63
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 10.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MusilJan Musil 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 42.51
2 Václav SantolíkVáclav Santolík 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 45.77
3 Jiří LedvinkaJiří Ledvinka 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 46.08
4 Tomáš UrbanTomáš Urban 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 47.19
5 Samuel FabianSamuel Fabian 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 47.47
6 Viktor KocourekViktor Kocourek 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 47.95
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 10.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 42.25
2 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 43.58
3 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 44.25
4 Kateřina BláhováKateřina Bláhová 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 44.52
5 Jana PavelkováJana Pavelková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.37
6 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 10.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková 97 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 45.78
2 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 USK PrahaUSK Praha 46.42
3 Anna CranfordováAnna Cranfordová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 47.89
4 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.96
5 Tereza HouskováTereza Housková 96 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 48.93
6 Kristýna MařasováKristýna Mařasová 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 51.29
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 10.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika Trtíková Veronika Trtíková 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 48.51
2 Veronika KloučkováVeronika Kloučková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.98
3 Ilona SvobodováIlona Svobodová 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 52.28
4 Michaela BednářováMichaela Bednářová 97 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 53.95
5 Karolína PetráňováKarolína Petráňová 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 55.46
6 Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 57.63
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (pá, 10.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DvořákMichal Dvořák 95 USK PrahaUSK Praha 52.25
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.39
3 Tomáš KameníkTomáš Kameník 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 54.07
4 Václav PapoušekVáclav Papoušek 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 54.26
5 Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.04
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 10.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ProcházkaFilip Procházka 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 55.19
2 Jan StejskalJan Stejskal 95 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 56.82
3 David MilecDavid Milec 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 57.10
4 Petr StříbrnýPetr Stříbrný 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 57.27
5 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 95 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 58.25
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 10.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VojířJan Vojíř 95 USK PrahaUSK Praha 58.43
2 Michael NěmecMichael Němec 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 58.69
3 Šimon SmetanaŠimon Smetana 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 60.28
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 10.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 63.20
2 Michaela KapcováMichaela Kapcová 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 63.73
3 Denisa SchwanováDenisa Schwanová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 64.47
4 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 66.71
5 Klára ŠejnohováKlára Šejnohová 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 66.99
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 10.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora RůžičkováBarbora Růžičková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 68.92
2 Hana ČelustkováHana Čelustková 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 69.85
3 Žaneta KohoutováŽaneta Kohoutová 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 71.71
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan PolákJan Polák 94 USK PrahaUSK Praha 2:06.27
2 Jan StejskalJan Stejskal 95 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:18.99
3 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 95 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:22.32
4 Martin JurčaMartin Jurča 95 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:27.98
MS Lukáš FlekLukáš Flek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:11.47
Karel UllwerKarel Ullwer 94 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 USK PrahaUSK Praha 2:05.81
2 Tomáš HanákTomáš Hanák 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:15.41
3 Martin ChumanMartin Chuman 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:21.89
4 Martin PetrákMartin Petrák 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:24.01
5 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:26.97
6 Dominik HoráčekDominik Horáček 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:36.03
7 Tomáš KraváčekTomáš Kraváček 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:39.63
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:24.14
2 Anežka KružíkováAnežka Kružíková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:25.12
3 Hana CaisováHana Caisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:25.68
4 Veronika HolubováVeronika Holubová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:28.15
5 Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 2:43.85
Celkem 5 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana BranáZuzana Braná 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:26.57
2 Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:28.63
3 Karolína FajcováKarolína Fajcová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:30.26
4 Barbora VeseláBarbora Veselá 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:30.37
5 Anna HrubáAnna Hrubá 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:36.04
6 Barbora BurianováBarbora Burianová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:37.38
7 Jana ProzrováJana Prozrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:42.37
8 Kristýna MařasováKristýna Mařasová 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:06.55
Eliška SuchopárováEliška Suchopárová 96 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNF
Adéla MochanováAdéla Mochanová 96 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNP
Marie KašparováMarie Kašparová 96 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha DNP
Celkem 11 závodníků

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (pá, 10.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan KuštaJan Kušta 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:19.65
2 Michal ČernýMichal Černý 94 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4:44.39
3 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 5:00.02
Celkem 3 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 10.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 USK PrahaUSK Praha 4:20.39
2 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:39.92
3 Martin DvořákMartin Dvořák 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4:47.48
4 David KonejlDavid Konejl 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4:53.55
5 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:03.45
6 Jan KubšJan Kubš 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5:17.28
7 Jan MrkousJan Mrkous 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:21.59
8 Martin RůžičkaMartin Růžička 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5:37.31
9 Martin DostálMartin Dostál 97 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 5:45.28
Celkem 9 závodníků

1500 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 10.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anežka KružíkováAnežka Kružíková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:11.50
2 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5:18.51
3 Tereza WágnerováTereza Wágnerová 95 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5:38.54
4 Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 6:02.41
Celkem 4 závodníků

1500 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 10.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 5:01.92
2 Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:03.49
3 Anna PetrováAnna Petrová 96 USK PrahaUSK Praha 5:53.58
4 Monika DvořákováMonika Dvořáková 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5:57.56
5 Kateřina HrdinkováKateřina Hrdinková 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6:21.41
Celkem 5 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš PucholtTomáš Pucholt 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09:40.62
2 Tomáš VysušilTomáš Vysušil 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10:02.60
3 Gabriel BerzsiGabriel Berzsi 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 10:36.99
4 Michal ČernýMichal Černý 94 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10:42.98
MS Jan PavelJan Pavel 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09:59.61
Celkem 5 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Gabriela EmanovskáGabriela Emanovská 94 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11:12.04
2 Tereza WágnerováTereza Wágnerová 95 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12:55.52
3 Lucie KolářováLucie Kolářová 95 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 15:42.71
Karolína BořánkováKarolína Bořánková 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 10.6.2011) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠebrleDavid Šebrle 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.55
2 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.25
3 Jiří LedvinkaJiří Ledvinka 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.66
Jakub JakerleJakub Jakerle 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Václav StrnadVáclav Strnad 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (pá, 10.6.2011) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.69
2 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.54
3 Vojtěch PezlarVojtěch Pezlar 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.07
4 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.03
5 Dominik ŠimekDominik Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.66
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (pá, 10.6.2011) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.35
2 David ŠrámekDavid Šrámek 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 15.71
3 Alexander NardelliAlexander Nardelli 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.44
4 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.11
5 Štefan NagyŠtefan Nagy 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.04
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 10.6.2011) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.59
2 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.72
3 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.10
4 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.47
5 David ŠrámekDavid Šrámek 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.49
6 David ŠebrleDavid Šebrle 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 18.20
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Finále)

Finále (pá, 10.6.2011) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BrožkováKristýna Brožková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 15.07
2 Michaela DudkováMichaela Dudková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 15.07
3 Anna VachováAnna Vachová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.18
4 Kristýna SeimlováKristýna Seimlová 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNF
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 10.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Annemarie SkálováAnnemarie Skálová 96 USK PrahaUSK Praha 15.28
2 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 15.43
3 Petra JonášováPetra Jonášová 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.61
4 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 15.99
5 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.40
Lada SvárovskáLada Svárovská 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 10.6.2011) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 15.92
2 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.17
3 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 97 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 18.43
4 Lucie ŠímováLucie Šímová 97 USK PrahaUSK Praha 18.71
5 Eliška SuchopárováEliška Suchopárová 96 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 19.49
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (pá, 10.6.2011) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra JonášováPetra Jonášová 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.59
2 Annemarie SkálováAnnemarie Skálová 96 USK PrahaUSK Praha 15.87
3 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 17.83
4 Noemi BláhováNoemi Bláhová 97 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.79
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (pá, 10.6.2011) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 15.13
2 Lada SvárovskáLada Svárovská 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.54
3 Markéta KnapováMarkéta Knapová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 3 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Finále)

Finále (pá, 10.6.2011) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David LojkásekDavid Lojkásek 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 15.31
2 Vojtěch PetrákVojtěch Petrák 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 15.64
3 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.62
4 Ivan ChvalovskýIvan Chvalovský 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 23.21
Martin ŠachMartin Šach 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 5 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2011) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠebrleDavid Šebrle 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 28.24
2 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 28.66
3 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.39
4 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 29.51
5 David ŠrámekDavid Šrámek 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 30.56
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2011) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JakerleJakub Jakerle 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 31.36
2 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 31.92
3 Alexander NardelliAlexander Nardelli 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 32.73
4 David Jelínek David Jelínek 96 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 33.05
Jan JaníčekJan Janíček 96 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 5 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra JonášováPetra Jonášová 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 31.32
2 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 31.43
3 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 32.82
4 Barbora HruškováBarbora Hrušková 97 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 35.30
5 Adéla KolínováAdéla Kolínová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.49
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mariana MaláMariana Malá 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 33.99
2 Dominika KubišováDominika Kubišová 96 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 34.76
Noemi BláhováNoemi Bláhová 97 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Celkem 3 závodníků

300 m překážek (0.84) - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DrešerJakub Drešer 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 42.60
2 Tomáš KameníkTomáš Kameník 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 43.86
3 Jan MinátJan Minát 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.19
4 Michal PatkaMichal Patka 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 46.07
Ivan ChvalovskýIvan Chvalovský 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 5 závodníků

300 m překážek (0.76) - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HruškováLucie Hrušková 94 USK PrahaUSK Praha 49.44
2 Andrea DoležalováAndrea Doležalová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 49.51
3 Martina PíšováMartina Píšová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 49.78
4 Kateřina KolomáKateřina Kolomá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 51.51
Eliška KubíkováEliška Kubíková 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Kristýna BrožkováKristýna Brožková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 6 závodníků

1500 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan KukalJan Kukal 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:37.57
2 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:09.31
3 Lukáš SvěchotaLukáš Svěchota 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:17.21
4 David KonejlDavid Konejl 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5:31.05
5 Jan KubšJan Kubš 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5:44.98
Celkem 5 závodníků

1500 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 5:31.45
2 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6:26.01
MS Kamila KleiberováKamila Kleiberová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:39.19
Karolína BořánkováKarolína Bořánková 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 4 závodníků

2000 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6:27.05
2 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6:46.43
3 Jiří KukalJiří Kukal 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7:31.95
Filip ProcházkaFilip Procházka 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 10.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linhart, Jauernig, Šrámek, Kukla Linhart, Jauernig, Šrámek, Kukla SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 29.83
2 Hanousek, Sekyra, Capouch, Kukal Hanousek, Sekyra, Capouch, Kukal ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 30.19
3 Kostohryz, Ledvinka, Kocánek, Šmergl Kostohryz, Ledvinka, Kocánek, Šmergl Spartak Praha 4Spartak Praha 4 30.74
4 Fuksa, Vatrt, Hotový, Palouš Fuksa, Vatrt, Hotový, Palouš USK PrahaUSK Praha 30.77
5 Musil, Pezlar, Janoušek, Souček Musil, Pezlar, Janoušek, Souček SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 30.97
6 Šimek, Šimek, Koller, Fabián Šimek, Šimek, Koller, Fabián SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 33.86
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 10.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Müllerová, Kolinová, Burianová, Pavelková Müllerová, Kolinová, Burianová, Pavelková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.90
2 Skálová, Zenkerová, Peřinová, Rowlandová Skálová, Zenkerová, Peřinová, Rowlandová USK PrahaUSK Praha 32.34
3 Kubišová, Housková, Burešová, Kopecká Kubišová, Housková, Burešová, Kopecká SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 32.41
4 Rosová, Kryšková, Fajcová, Braná Rosová, Kryšková, Fajcová, Braná ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 33.46
5 Musilová, Nouzáková, Gründlerová, Šrámková Musilová, Nouzáková, Gründlerová, Šrámková SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 34.75
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (pá, 10.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kotarba, Minát, Kuna, Čík Kotarba, Minát, Kuna, Čík ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.04
2 Hwan, Mach, Malý, Dokládal Hwan, Mach, Malý, Dokládal ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.24
3 Sochor, Patka, Stříbrný, Jansák Sochor, Patka, Stříbrný, Jansák SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 48.49
Dvořák, Polák, Ginzal, Vojíř Dvořák, Polák, Ginzal, Vojíř USK PrahaUSK Praha DNF
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 10.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Palátová Kr., Drhová, Langerová, Truhlářová Palátová Kr., Drhová, Langerová, Truhlářová SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 52.92
Schwanová, Tenglerová, Růžičková, Raková Schwanová, Tenglerová, Růžičková, Raková SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DQ
Müllerová, Hříchová, Hrušková, Seidlová Müllerová, Hříchová, Hrušková, Seidlová USK PrahaUSK Praha DNF
Celkem 3 závodníků

3 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kukla, Šrámek, Musil Kukla, Šrámek, Musil SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:01.98
2 Černý, Rada, Šebrle Černý, Rada, Šebrle PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:02.00
3 Hrudka, Mach, Capouch Hrudka, Mach, Capouch ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:06.73
4 Vatrt, Palouš, Oberdorfer Vatrt, Palouš, Oberdorfer USK PrahaUSK Praha 2:07.50
5 Janoušek, Koller, Souček Janoušek, Koller, Souček SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:15.03
Celkem 5 závodníků

3 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kubišová, Housková, Kopecká Kubišová, Housková, Kopecká SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 2:19.90
2 Rajmonová, Mrkvičková, Veselá Rajmonová, Mrkvičková, Veselá Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:20.77
3 Tymichová, Dobiášová, Kryšková Tymichová, Dobiášová, Kryšková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:23.12
4 Petrová, Rowlandová, Chrpová Petrová, Rowlandová, Chrpová USK PrahaUSK Praha 2:23.19
5 Burešová, Tomeková, Růžičková Burešová, Tomeková, Růžičková SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 2:34.62
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(pá, 10.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.451.501.551.591.631.671.701.731.761.791.821.85
1 Martin ŠachMartin Šach
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 1.82 --OOOOOXOOXOOXXX
2 Michal MalýMichal Malý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 1.76 ---OOOXOXOOXXX
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 1.67 --OOXOXOXXX
4 Lukáš DominLukáš Domin
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
94 1.67 OOOXOXXOXOXXX
5 Lukáš PalátLukáš Palát
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 1.55 OOOXXX
6 Lukáš JabůrekLukáš Jabůrek
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
95 1.55 XXOOOXXX
7= Petr StříbrnýPetr Stříbrný
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 1.50 OOXXX
7= Ivan ChvalovskýIvan Chvalovský
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 1.50 -OXXX
MS Martin JandaMartin Janda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
92 1.50
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Žáci

(pá, 10.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.401.451.501.551.591.631.67
1 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 1.67 OXOXXX
2 Riccardo CavaliereRiccardo Cavaliere
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 1.63 OXOXXX
3 Adam KlemmAdam Klemm
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 1.59 OXOXXX
4 Daniel PecákDaniel Pecák
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 1.59 OXOXXX
5 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
97 1.50 OXOXXX
6 Adam PapežAdam Papež
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 1.50 OXOXXX
7 David Jelínek David Jelínek
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
96 1.50 OXOXXX
8 Ondřej JanoušekOndřej Janoušek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 1.45 OXOXXX
9 David KocánekDavid Kocánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 1.45 OXOXXX
Kryštof PilátKryštof Pilát
USK PrahaUSK Praha
96 DNP
Jiří TomanJiří Toman
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 DNP
Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 DNP
Michal ŠímaMichal Šíma
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 NM
Tomáš ValentaTomáš Valenta
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 NM
Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 NM
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.351.401.451.491.531.571.60
1 Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 1.40 XXOXOXXX
Tereza JakschováTereza Jakschová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 DNP
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.351.401.451.491.521.571.60
1 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 1.49 OOOXXOXXX
2 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
97 1.45 OXOOXXX
3 Dominika KubišováDominika Kubišová
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
96 1.35 XOXXX
4 Anežka KopeckáAnežka Kopecká
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
97 XXX
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.803.003.203.403.553.703.954.15
1 Jakub KubíčekJakub Kubíček
USK PrahaUSK Praha
94 3.95 -----OXOXXX
2 David SlukaDavid Sluka
USK PrahaUSK Praha
94 3.55 ----XXOXXX
3 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 3.00 XXOXXOXXX
4 Jan MinátJan Minát
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 2.80 OXXX
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Žáci

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.302.502.702.853.003.153.303.403.50
1 Christopher KuklaChristopher Kukla
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 3.40 ---O-OOXOXXX
2 David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 2.85 OOXOOXXX
3 Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 XXX
4 Lukáš TůmaLukáš Tůma
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 XXX
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(pá, 10.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.052.252.452.602.752.903.15
1 Eliška KopečnáEliška Kopečná
USK PrahaUSK Praha
95 3.15 --X-X
2 Barbora RůžičkováBarbora Růžičková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 2.60 --X-X
3 Kateřina KolomáKateřina Kolomá
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 2.45 --X-X
Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 0 --X-X
Eliška KubíkováEliška Kubíková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 DNP
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(pá, 10.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.052.252.452.602.752.90
1 Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 2.25 OOXXX
2 Lucie SoučkováLucie Součková
USK PrahaUSK Praha
97 2.05 OXXX
Kateřina ČalounováKateřina Čalounová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 0 XXX
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš TáborskýTomáš Táborský
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
94 6.15 +0.1 m/s 5.88+0.15.90+0.66.03-0.16.035.74-0.25.91+0.86.15+0.1
2 Christian AntsiouChristian Antsiou
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 5.99 +0.0 m/s Xx5.78-0.1Xx5.785.78+0.1Xx5.990.0
3 Viktor ŠeboViktor Šebo
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
95 5.81 +0.5 m/s 5.76-0.45.47-0.15.34+1.45.765.42+0.25.28-0.25.81+0.5
4 Michal MalýMichal Malý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 5.76 +0.0 m/s 5.540.05.74+0.75.760.05.765.75+1.05.64+0.95.580.0
5 Han Hwan SeungHan Hwan Seung
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 5.67 -0.1 m/s 5.14-0.45.67-0.15.590.05.675.64+0.85.37-0.15.36+0.6
6 Lukáš PalátLukáš Palát
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 5.23 +0.8 m/s 4.99-0.24.94+0.34.72+0.54.995.07-0.14.72-0.15.23+0.8
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace (pá, 10.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš MohorkoLukáš Mohorko
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
96 5.59 -0.1 m/s 3.850.03.860,23.930,03.93
2 David ŠebrleDavid Šebrle
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 5.55 +0.0 m/s 3.850.03.860,23.930,03.93
3 Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 5.29 -0.4 m/s 3.850.03.860,23.930,03.93
4 Adam KlemmAdam Klemm
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 5.19 +0.0 m/s 3.850.03.860,23.930,03.93
5 Michal KasanMichal Kasan
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 5.17 +0.0 m/s 3.850.03.860,23.930,03.93
6 Daniel PaloušDaniel Palouš
USK PrahaUSK Praha
96 5.10 -0.1 m/s 3.850.03.860,23.930,03.93
7 Filip ŠmerglFilip Šmergl
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 4.95 +0.0 m/s 3.850.03.860,23.930,03.93
8 Michal HrudkaMichal Hrudka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 4.85 +0.6 m/s 3.850.03.860,23.930,03.93
9 David KocánekDavid Kocánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 4.76 +0.2 m/s 3.850.03.860,23.930,03.93
10 Jakub FuksaJakub Fuksa
USK PrahaUSK Praha
97 4.63 -0.3 m/s 3.850.03.860,23.930,03.93
11 Jonáš JauernigJonáš Jauernig
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 4.62 +0.1 m/s 3.850.03.860,23.930,03.93
12 Michal ŠímaMichal Šíma
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 4.57 +0.0 m/s 3.850.03.860,23.930,03.93
13 Matěj DolejšíMatěj Dolejší
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 4.57 +0.0 m/s 3.850.03.860,23.930,03.93
14 Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 4.54 +0.0 m/s 3.850.03.860,23.930,03.93
15 Adam PapežAdam Papež
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 4.44 +0.0 m/s 3.850.03.860,23.930,03.93
16 Jan KovářJan Kovář
USK PrahaUSK Praha
97 4.25 +0.0 m/s 3.850.03.860,23.930,03.93
17 Matěj VyskočilMatěj Vyskočil
USK PrahaUSK Praha
97 4.05 -0.6 m/s 3.850.03.860,23.930,03.93
18 Lukáš TůmaLukáš Tůma
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 3.93 +0.0 m/s 3.850.03.860,23.930,03.93
Jan Kropáč Jan Kropáč
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 DNP
Daniel HyklDaniel Hykl
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 DNP
Jiří TomanJiří Toman
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 DNP
Václav StrnadVáclav Strnad
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 DNP
Jan JaníčekJan Janíček
USK PrahaUSK Praha
96 DNP
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David ŠebrleDavid Šebrle
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 5.85 +0.1 m/s 5.55+0.15.53+0.45.47+0.95.555.85+0.14.39+1.25.38+1.9
2 Lukáš MohorkoLukáš Mohorko
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
96 5.81 +0.6 m/s 5.28+0.35.58+0.25.36+0.95.585.76+1.25.37+1.55.81+0.6
3 Michal KasanMichal Kasan
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 5.61 +1.1 m/s 4.89+0.55.17+0.85.61+1.15.61XxXxXx
4 Adam KlemmAdam Klemm
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 5.38 -0.5 m/s 5.35+0.24.92+0.7Xx5.355.38-0.5Xx5.35+0.9
5 David KocánekDavid Kocánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 5.26 +0.8 m/s 4.850.04.93+1.45.26+0.85.264.77-0.4Xx5.090.0
6 Filip ŠmerglFilip Šmergl
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 5.10 +0.0 m/s 5.100.0XxXx5.104.92-0.1Xx4.84+0.4
7 Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 5.09 +0.0 m/s 3.62+0.95.090.0Xx5.094.95+0.3X+1.34.91+1.2
8 Daniel PaloušDaniel Palouš
USK PrahaUSK Praha
96 5.07 +0.8 m/s 5.07+0.84.80+1.54.78+0.35.07Xx5.04+0.8Xx
9 Michal HrudkaMichal Hrudka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 4.64 +0.0 m/s 4.640.04.52+0.82.56+0.14.64
10 Michal ŠímaMichal Šíma
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 4.50 +1.2 m/s 4.14+2.04.50+1.24.41+0.34.50
Jonáš JauernigJonáš Jauernig
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 DNP 0
Jakub FuksaJakub Fuksa
USK PrahaUSK Praha
97 DNP 0
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (pá, 10.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza BogušovskáTereza Bogušovská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
94 5.35 +0.0 m/s X-1.03.85-0.63.55-1.43.85
2 Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 5.28 +0.0 m/s X-1.03.85-0.63.55-1.43.85
3 Denisa SchwanováDenisa Schwanová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 4.87 +0.0 m/s X-1.03.85-0.63.55-1.43.85
4 Věra MatouškováVěra Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 4.84 -1.1 m/s X-1.03.85-0.63.55-1.43.85
5 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 4.83 +0.0 m/s X-1.03.85-0.63.55-1.43.85
6 Veronika SlunéčkováVeronika Slunéčková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
95 4.76 +0.0 m/s X-1.03.85-0.63.55-1.43.85
7 Tereza BartíkováTereza Bartíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 4.72 -0.4 m/s X-1.03.85-0.63.55-1.43.85
8 Michaela KapcováMichaela Kapcová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
94 4.66 -1.3 m/s X-1.03.85-0.63.55-1.43.85
9 Lucie BešťákováLucie Bešťáková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
94 4.38 +0.0 m/s X-1.03.85-0.63.55-1.43.85
10 Sára VackováSára Vacková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 4.33 -0.8 m/s X-1.03.85-0.63.55-1.43.85
11 Markéta RakováMarkéta Raková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 4.27 +0.0 m/s X-1.03.85-0.63.55-1.43.85
12 Dita TomanováDita Tomanová
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
95 3.85 -0.6 m/s X-1.03.85-0.63.55-1.43.85
Tereza JakschováTereza Jakschová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 DNP
Veronika VotroubkováVeronika Votroubková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 DNP
Kristýna PalátováKristýna Palátová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
95 DNP
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace (pá, 10.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 4.99 -0.4 m/s 3.38+1,03.530,03.25-0,43.53
2 Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 4.81 +0.0 m/s 3.38+1,03.530,03.25-0,43.53
3 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 4.76 -0.1 m/s 3.38+1,03.530,03.25-0,43.53
4 Adéla KolínováAdéla Kolínová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 4.70 +0.0 m/s 3.38+1,03.530,03.25-0,43.53
5 Tereza PeřinováTereza Peřinová
USK PrahaUSK Praha
97 4.60 +0.6 m/s 3.38+1,03.530,03.25-0,43.53
6 Dominika PaťkováDominika Paťková
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
97 4.50 -0.7 m/s 3.38+1,03.530,03.25-0,43.53
7 Barbora HruškováBarbora Hrušková
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
97 4.48 -1.4 m/s 3.38+1,03.530,03.25-0,43.53
8 Tereza ZítováTereza Zítová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 4.48 -0.8 m/s 3.38+1,03.530,03.25-0,43.53
9 Nicole RowlandováNicole Rowlandová
USK PrahaUSK Praha
97 4.45 +0.2 m/s 3.38+1,03.530,03.25-0,43.53
10 Emma ZenkerováEmma Zenkerová
USK PrahaUSK Praha
97 4.40 +0.0 m/s 3.38+1,03.530,03.25-0,43.53
11 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 4.35 -0.4 m/s 3.38+1,03.530,03.25-0,43.53
12 Kateřina BláhováKateřina Bláhová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 4.31 -0.2 m/s 3.38+1,03.530,03.25-0,43.53
13 Kateřina MartínkováKateřina Martínková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
96 4.28 +1.0 m/s 3.38+1,03.530,03.25-0,43.53
14 Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
97 4.10 -0.8 m/s 3.38+1,03.530,03.25-0,43.53
15 Veronika KloučkováVeronika Kloučková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 3.61 +0.1 m/s 3.38+1,03.530,03.25-0,43.53
16 Štěpánka DömeováŠtěpánka Dömeová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 3.53 +0.0 m/s 3.38+1,03.530,03.25-0,43.53
17 Hana PráškováHana Prášková
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
97 DNP
20 Anna KloužkováAnna Kloužková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 DNP
21 Monika FolberováMonika Folberová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
96 DNP
19 Monika TučkováMonika Tučková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 DNP
22 Kateřina ČalounováKateřina Čalounová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 DNP
18 Julie SztogrýnováJulie Sztogrýnová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 DNP
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 5.12 4.434.354.394.43
2 Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 5.03 4.434.354.394.43
3 Tereza ZítováTereza Zítová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 4.86 4.434.354.394.43
4 Adéla KolínováAdéla Kolínová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 4.78 4.434.354.394.43
5 Barbora HruškováBarbora Hrušková
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
97 4.65 4.434.354.394.43
6 Tereza PeřinováTereza Peřinová
USK PrahaUSK Praha
97 4.56 4.434.354.394.43
7 Nicole RowlandováNicole Rowlandová
USK PrahaUSK Praha
97 4.53 4.434.354.394.43
8 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 4.51 4.434.354.394.43
9 Kateřina BláhováKateřina Bláhová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 4.48 4.434.354.394.43
10 Emma ZenkerováEmma Zenkerová
USK PrahaUSK Praha
97 4.43 4.434.354.394.43
Dominika PaťkováDominika Paťková
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
97 DNP
Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 DNP
Celkem 12 závodníků

trojskok - Dorostenci

(pá, 10.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David LojkásekDavid Lojkásek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
94 13.45 -0.9 m/s 13.05-0.112.80-0.812.970.113.0513.01-0.312.36-0.813.45-0.9
2 Christian AntsiouChristian Antsiou
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 13.00 +0.0 m/s 12.32-1.012.80-0.612.72-0.312.8013.000.0XX
3 Michal MalýMichal Malý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 12.61 -0.3 m/s 12.55-1.112.45-0.412.00-0.912.5512.29-0.2-12.61-0.3
4 Josef MachovecJosef Machovec
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
95 11.69 -0.3 m/s XXX011.69-0.3--
5 Han Hwan SeungHan Hwan Seung
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 11.59 -0.5 m/s 11.440.111.22-0.411.42-0.111.44-11.48-0.511.59-0.5
Jan VojířJan Vojíř
USK PrahaUSK Praha
95 0 XX-0---
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(pá, 10.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 12.22 12.2211.21X12.2211.50XX
2 Anna VachováAnna Vachová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 11.09 X10.6310.9210.9211.0910.66X
3 Veronika SlunéčkováVeronika Slunéčková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
95 10.11 09.5409.83-09.8309.3610.11-
4 Lucie BešťákováLucie Bešťáková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
94 08.94 08.8908.7207.7308.8907.3308.9408.66
5 Karolína PalátováKarolína Palátová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
95 07.95 07.9507.6907.6007.9507.6006.9507.34
6 Barbora KubicováBarbora Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
95 07.60 06.9807.2007.3907.3907.6007.46X
7 Kateřina KotalováKateřina Kotalová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 07.53 X07.4307.3407.43X07.5307.52
8 Kristýna SeimlováKristýna Seimlová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
95 07.50 07.2907.5007.2107.5006.9107.21X
Tereza KošťálováTereza Košťálová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 DNP 0
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 10.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
96 12.34 06.4606.8606.7006.86
2 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 11.71 06.4606.8606.7006.86
3 Anna FrankováAnna Franková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 09.32 06.4606.8606.7006.86
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 08.89 06.4606.8606.7006.86
5 Alena MusilováAlena Musilová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 08.72 06.4606.8606.7006.86
6 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 08.53 06.4606.8606.7006.86
7 Nikola TomekováNikola Tomeková
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
96 08.21 06.4606.8606.7006.86
8 Kim SzappanosováKim Szappanosová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
97 07.83 06.4606.8606.7006.86
9 Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
97 07.52 06.4606.8606.7006.86
10 Tereza VolnáTereza Volná
USK PrahaUSK Praha
96 07.18 06.4606.8606.7006.86
11 Karolína PetráňováKarolína Petráňová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
96 06.86 06.4606.8606.7006.86
Veronika UzlováVeronika Uzlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 DNP
Daniela JeždíkováDaniela Ježdíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 DNP
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 10.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj DynybylMatěj Dynybyl
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 12.58 06.8006.6607.0807.08
2 Adam KolářAdam Kolář
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 12.21 06.8006.6607.0807.08
3 Martin VatrtMartin Vatrt
USK PrahaUSK Praha
96 11.12 06.8006.6607.0807.08
4 Václav HejnýVáclav Hejný
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 10.57 06.8006.6607.0807.08
5 Marko ČamborMarko Čambor
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
97 10.43 06.8006.6607.0807.08
6 Jiří LedvinkaJiří Ledvinka
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 10.25 06.8006.6607.0807.08
7 Michal KasanMichal Kasan
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 09.69 06.8006.6607.0807.08
8 Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 09.60 06.8006.6607.0807.08
9 David HáčekDavid Háček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 09.24 06.8006.6607.0807.08
10 Michael ČamborMichael Čambor
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
97 09.09 06.8006.6607.0807.08
11 Petr KollerPetr Koller
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 08.08 06.8006.6607.0807.08
12 Ivan MonychIvan Monych
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 07.81 06.8006.6607.0807.08
13 Michal HrudkaMichal Hrudka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 07.59 06.8006.6607.0807.08
14 Tomáš HanousekTomáš Hanousek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 07.15 06.8006.6607.0807.08
15 Tomáš CikhartTomáš Cikhart
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 07.08 06.8006.6607.0807.08
Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 DNP
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(pá, 10.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal KunaMichal Kuna
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 13.51 X12.87X12.8713.51XX
2 David LojkásekDavid Lojkásek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
94 13.20 11.7213.2011.9313.2012.8412.0612.98
3 Tomáš TáborskýTomáš Táborský
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
94 12.08 11.9112.08X12.0812.0111.99X
4 Daniel KotarbaDaniel Kotarba
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 11.53 -X10.4510.4511.1511.5311.13
5 Jan DeckerJan Decker
USK PrahaUSK Praha
95 11.00 09.60XX09.60X11.00X
6 Josef MachovecJosef Machovec
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
95 10.16 09.0008.53X09.00X10.1610.16
7 Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 10.00 09.4609.42X09.4609.61X10.00
8 Michal HálaMichal Hála
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
95 09.98 08.71-09.9809.9809.4008.6709.18
Celkem 8 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(pá, 10.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam KolářAdam Kolář
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 38.88
2 Matěj DynybylMatěj Dynybyl
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 35.98
3 Michal Phan Michal Phan
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 31.95
4 Michal PlecitýMichal Plecitý
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 30.39
5 Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 29.94
6 Štefan NagyŠtefan Nagy
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 29.38
7 Václav HejnýVáclav Hejný
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 28.61
8 Jonáš JauernigJonáš Jauernig
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 25.48
9 Tomáš CikhartTomáš Cikhart
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 23.70
10 Tomáš KoželuhTomáš Koželuh
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 23.65
11 Ivan MonychIvan Monych
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 22.92
12 Marko ČamborMarko Čambor
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
97 22.73
13 Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 21.92
14 Jan ČervenýJan Červený
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 20.38
15 David ŠimekDavid Šimek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 16.77
16 Jiří JobJiří Job
USK PrahaUSK Praha
97 16.31
Tomáš HricukTomáš Hricuk
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 DNP
Celkem 17 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(pá, 10.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina KotalováKateřina Kotalová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 26.25
2 Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 25.89
3 Tereza KarellováTereza Karellová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 22.32
4 Lucie BešťákováLucie Bešťáková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
94 22.30
5 Karolína ZemanováKarolína Zemanová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
94 22.24
6 Barbora KubicováBarbora Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
95 21.43
7 Tereza KošťálováTereza Košťálová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 DNP
Celkem 7 závodníků

hod diskem 1kg - Žákyně

(pá, 10.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra JonášováPetra Jonášová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 27.38
2 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 23.46
3 Dominika GrundlerováDominika Grundlerová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 23.13
4 Nikola ČiperováNikola Čiperová
USK PrahaUSK Praha
96 21.73
5 Kristýna ČiperováKristýna Čiperová
USK PrahaUSK Praha
96 21.41
6 Adéla MettichiAdéla Mettichi
USK PrahaUSK Praha
96 20.69
7 Sandra NouzákováSandra Nouzáková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 20.68
8 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 20.41
9 Tereza VolnáTereza Volná
USK PrahaUSK Praha
96 15.51
10 Alena MusilováAlena Musilová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 14.56
Markéta KnapováMarkéta Knapová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 DNP
Petra HavelkováPetra Havelková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 DNP
Dominka ČervenáDominka Červená
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 DNP
Barbora Císařová Barbora Císařová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 DNP
Celkem 14 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(pá, 10.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal KunaMichal Kuna
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 41.98 XOO0XXO
2 Jan DeckerJan Decker
USK PrahaUSK Praha
95 35.27 XOX0OOO
3 Jan MichalecJan Michalec
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 34.44 OXO0OOO
4 Robert ZapotilRobert Zapotil
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 33.64 OOO0XOO
5 Michal HálaMichal Hála
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
95 22.30 OOO0OOO
Celkem 5 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 39.72
2 Helena KorbováHelena Korbová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 35.32
3 Barbora KubicováBarbora Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
95 26.50
4 Tereza SchlitzováTereza Schlitzová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 21.66
Tereza KošťálováTereza Košťálová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 DNP
Celkem 5 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna FrankováAnna Franková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 25.33
2 Petra HavelkováPetra Havelková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 20.64
3 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 20.29
4 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 19.40
5 Dominika GrundlerováDominika Grundlerová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 18.69
6 Pavlína MouchováPavlína Mouchová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
96 17.56
7 Kateřina VeseláKateřina Veselá
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 17.44
8 Anna ŠulcováAnna Šulcová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 17.21
Celkem 8 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam KolářAdam Kolář
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 42.46
2 Václav HejnýVáclav Hejný
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 31.97
3 Petr KollerPetr Koller
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 23.91
4 Michael ČamborMichael Čambor
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
97 23.71
5 Marko ČamborMarko Čambor
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
97 23.24
6 Miloslav OberdorferMiloslav Oberdorfer
USK PrahaUSK Praha
97 21.99
7 Michal Phan Michal Phan
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 21.49
8 Ivan MonychIvan Monych
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 18.48
9 Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96
Celkem 9 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal KunaMichal Kuna
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 35.43
2 Jan VojířJan Vojíř
USK PrahaUSK Praha
95 21.71
3 David SlukaDavid Sluka
USK PrahaUSK Praha
94 20.92
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj DynybylMatěj Dynybyl
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 45.66
2 Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 42.21
3 Michal Phan Michal Phan
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 38.15
4 Daniel PecákDaniel Pecák
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 37.81
5 Tadeáš ČernýTadeáš Černý
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 31.18
6 Tomáš HricukTomáš Hricuk
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 29.79
7 Tomáš CikhartTomáš Cikhart
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 27.59
8 Lukáš TůmaLukáš Tůma
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 26.71
9 Michael ČamborMichael Čambor
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
97 20.53
10 Jan ČervenýJan Červený
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 19.40
Tomáš KoželuhTomáš Koželuh
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 DNP
Celkem 11 závodníků

hod oštěpem 600g - Dorostenky

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 34.44
2 Tereza KarellováTereza Karellová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 33.25
3 Kateřina KolomáKateřina Kolomá
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 26.50
4 Barbora KubicováBarbora Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
95 16.98
5 Dita TomanováDita Tomanová
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
95 14.32
6 Lucie KolářováLucie Kolářová
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
95 13.70
Veronika VotroubkováVeronika Votroubková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 DNP
Karolína ZemanováKarolína Zemanová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
94 DNP
Eliška KubíkováEliška Kubíková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 DNP
Tereza BartíkováTereza Bartíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 DNP
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 600g - Žákyně

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza ZítováTereza Zítová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 31.05
2 Tereza VolnáTereza Volná
USK PrahaUSK Praha
96 24.59
3 Lucie ŠímováLucie Šímová
USK PrahaUSK Praha
97 22.57
4 Sandra NouzákováSandra Nouzáková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 20.88
5 Nikola TomekováNikola Tomeková
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
96 20.20
6 Kristýna ČiperováKristýna Čiperová
USK PrahaUSK Praha
96 18.62
7 Nikola ČiperováNikola Čiperová
USK PrahaUSK Praha
96 16.60
8 Anna ŠulcováAnna Šulcová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 12.25
Dominika GrundlerováDominika Grundlerová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 0
Kateřina VeseláKateřina Veselá
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 0
Barbora Císařová Barbora Císařová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 0
Dominka ČervenáDominka Červená
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 DNP
Daniela JeždíkováDaniela Ježdíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 DNP
Celkem 13 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan MichalecJan Michalec
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 52.46
2 Tomáš TáborskýTomáš Táborský
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
94 44.41
3 Jan DeckerJan Decker
USK PrahaUSK Praha
95 41.71
4 Jakub MatyskaJakub Matyska
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
94 34.89
5 Josef MachovecJosef Machovec
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
95 32.48
MS David KroupaDavid Kroupa
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 50.09
Christian AntsiouChristian Antsiou
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 DNP
Jakub MatyskaJakub Matyska
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
94 DNP
Celkem 8 závodníků

chůze dráha 3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza SchlitzováTereza Schlitzová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18:34.16
Celkem 1 závodníků

chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra JeníkováPetra Jeníková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18:50.79
Celkem 1 závodníků