Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze

Praha (10. - 11. 6. 2011)

hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj DynybylMatěj Dynybyl
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 45.66
2 Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 42.21
3 Michal Phan Michal Phan
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 38.15
4 Daniel PecákDaniel Pecák
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 37.81
5 Tadeáš ČernýTadeáš Černý
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 31.18
6 Tomáš HricukTomáš Hricuk
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 29.79
7 Tomáš CikhartTomáš Cikhart
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 27.59
8 Lukáš TůmaLukáš Tůma
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 26.71
9 Michael ČamborMichael Čambor
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
97 20.53
10 Jan ČervenýJan Červený
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 19.40
Tomáš KoželuhTomáš Koželuh
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 DNP
Celkem 11 závodníků

hod oštěpem 600g - Dorostenky

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 34.44
2 Tereza KarellováTereza Karellová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 33.25
3 Kateřina KolomáKateřina Kolomá
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 26.50
4 Barbora KubicováBarbora Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
95 16.98
5 Dita TomanováDita Tomanová
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
95 14.32
6 Lucie KolářováLucie Kolářová
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
95 13.70
Veronika VotroubkováVeronika Votroubková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 DNP
Karolína ZemanováKarolína Zemanová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
94 DNP
Eliška KubíkováEliška Kubíková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 DNP
Tereza BartíkováTereza Bartíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 DNP
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 600g - Žákyně

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza ZítováTereza Zítová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 31.05
2 Tereza VolnáTereza Volná
USK PrahaUSK Praha
96 24.59
3 Lucie ŠímováLucie Šímová
USK PrahaUSK Praha
97 22.57
4 Sandra NouzákováSandra Nouzáková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 20.88
5 Nikola TomekováNikola Tomeková
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
96 20.20
6 Kristýna ČiperováKristýna Čiperová
USK PrahaUSK Praha
96 18.62
7 Nikola ČiperováNikola Čiperová
USK PrahaUSK Praha
96 16.60
8 Anna ŠulcováAnna Šulcová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 12.25
Dominika GrundlerováDominika Grundlerová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 0
Kateřina VeseláKateřina Veselá
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 0
Barbora Císařová Barbora Císařová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 0
Dominka ČervenáDominka Červená
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 DNP
Daniela JeždíkováDaniela Ježdíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 DNP
Celkem 13 závodníků