Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze

Praha (10. - 11. 6. 2011)

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(pá, 10.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 12.22 12.2211.21X12.2211.50XX
2 Anna VachováAnna Vachová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 11.09 X10.6310.9210.9211.0910.66X
3 Veronika SlunéčkováVeronika Slunéčková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
95 10.11 09.5409.83-09.8309.3610.11-
4 Lucie BešťákováLucie Bešťáková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
94 08.94 08.8908.7207.7308.8907.3308.9408.66
5 Karolína PalátováKarolína Palátová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
95 07.95 07.9507.6907.6007.9507.6006.9507.34
6 Barbora KubicováBarbora Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
95 07.60 06.9807.2007.3907.3907.6007.46X
7 Kateřina KotalováKateřina Kotalová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 07.53 X07.4307.3407.43X07.5307.52
8 Kristýna SeimlováKristýna Seimlová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
95 07.50 07.2907.5007.2107.5006.9107.21X
Tereza KošťálováTereza Košťálová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 DNP 0
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 10.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
96 12.34 06.4606.8606.7006.86
2 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 11.71 06.4606.8606.7006.86
3 Anna FrankováAnna Franková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 09.32 06.4606.8606.7006.86
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 08.89 06.4606.8606.7006.86
5 Alena MusilováAlena Musilová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 08.72 06.4606.8606.7006.86
6 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 08.53 06.4606.8606.7006.86
7 Nikola TomekováNikola Tomeková
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
96 08.21 06.4606.8606.7006.86
8 Kim SzappanosováKim Szappanosová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
97 07.83 06.4606.8606.7006.86
9 Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
97 07.52 06.4606.8606.7006.86
10 Tereza VolnáTereza Volná
USK PrahaUSK Praha
96 07.18 06.4606.8606.7006.86
11 Karolína PetráňováKarolína Petráňová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
96 06.86 06.4606.8606.7006.86
Veronika UzlováVeronika Uzlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 DNP
Daniela JeždíkováDaniela Ježdíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 DNP
Celkem 13 závodníků