Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze
Praha - Děkanka (10. - 11. 6. 2011)1500 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (pá, 10.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KuštaJan Kušta | 94 | TJ Dukla Praha | 4:19.65 | |||||||||||||||
2 | Michal ČernýMichal Černý | 94 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 4:44.39 | |||||||||||||||
3 | Martin ŽežulkaMartin Žežulka | 95 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 5:00.02 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
1500 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 10.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš HotovýLukáš Hotový | 96 | USK Praha | 4:20.39 | |||||||||||||||
2 | Martin KostohryzMartin Kostohryz | 96 | Spartak Praha 4 | 4:39.92 | |||||||||||||||
3 | Martin DvořákMartin Dvořák | 96 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 4:47.48 | |||||||||||||||
4 | David KonejlDavid Konejl | 97 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 4:53.55 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal | 97 | SK Kotlářka Praha | 5:03.45 | |||||||||||||||
6 | Jan KubšJan Kubš | 97 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 5:17.28 | |||||||||||||||
7 | Jan MrkousJan Mrkous | 97 | ASK Slavia Praha | 5:21.59 | |||||||||||||||
8 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 96 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 5:37.31 | |||||||||||||||
9 | Martin DostálMartin Dostál | 97 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 5:45.28 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (pá, 10.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka KružíkováAnežka Kružíková | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 5:11.50 | |||||||||||||||
2 | Karolína RůžičkováKarolína Růžičková | 94 | PSK Olymp Praha | 5:18.51 | |||||||||||||||
3 | Tereza WágnerováTereza Wágnerová | 95 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 5:38.54 | |||||||||||||||
4 | Kristýna VolfováKristýna Volfová | 95 | Atletický školní klub Mazurská | 6:02.41 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1500 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 10.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka KopeckáAnežka Kopecká | 97 | SK DVOJKA Praha | 5:01.92 | |||||||||||||||
2 | Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková | 96 | Spartak Praha 4 | 5:03.49 | |||||||||||||||
3 | Anna PetrováAnna Petrová | 96 | USK Praha | 5:53.58 | |||||||||||||||
4 | Monika DvořákováMonika Dvořáková | 96 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 5:57.56 | |||||||||||||||
5 | Kateřina HrdinkováKateřina Hrdinková | 96 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6:21.41 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |