Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze
Praha - Děkanka (10. - 11. 6. 2011)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (pá, 10.6.2011) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub LinhartJakub Linhart | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.78 | |||||||||||||||
2 | David HáčekDavid Háček | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.06 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek | 97 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 08.12 | |||||||||||||||
4 | Viktor KocourekViktor Kocourek | 97 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 08.90 | |||||||||||||||
Jan Kropáč Jan Kropáč | 97 | Spartak Praha 4 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (pá, 10.6.2011) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel PaloušDaniel Palouš | 96 | USK Praha | 07.79 | |||||||||||||||
2 | Tomáš HanákTomáš Hanák | 96 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 07.83 | |||||||||||||||
3 | David Jelínek David Jelínek | 96 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 08.14 | |||||||||||||||
4 | Jakub FuksaJakub Fuksa | 97 | USK Praha | 08.63 | |||||||||||||||
5 | Václav SantolíkVáclav Santolík | 97 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 08.67 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (pá, 10.6.2011) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal KasanMichal Kasan | 97 | ASK Slavia Praha | 07.91 | |||||||||||||||
2 | David KocánekDavid Kocánek | 96 | Spartak Praha 4 | 08.04 | |||||||||||||||
3 | Tomáš HanousekTomáš Hanousek | 97 | ASK Slavia Praha | 08.32 | |||||||||||||||
4 | Michal HrudkaMichal Hrudka | 96 | ASK Slavia Praha | 08.34 | |||||||||||||||
Filip DostálFilip Dostál | 97 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (pá, 10.6.2011) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ŠmerglFilip Šmergl | 96 | Spartak Praha 4 | 07.80 | |||||||||||||||
2 | Matěj DolejšíMatěj Dolejší | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.40 | |||||||||||||||
3 | Jiří JobJiří Job | 97 | USK Praha | 08.93 | |||||||||||||||
Tomáš HricukTomáš Hricuk | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Daniel HyklDaniel Hykl | 97 | Spartak Praha 4 | DNP | ||||||||||||||||
Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček | 97 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále A (pá, 10.6.2011) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HanákTomáš Hanák | 96 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 07.68 | |||||||||||||||
2 | Jakub LinhartJakub Linhart | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.76 | |||||||||||||||
3 | Filip ŠmerglFilip Šmergl | 96 | Spartak Praha 4 | 07.76 | |||||||||||||||
4 | Daniel PaloušDaniel Palouš | 96 | USK Praha | 07.77 | |||||||||||||||
5 | Michal KasanMichal Kasan | 97 | ASK Slavia Praha | 07.83 | |||||||||||||||
6 | David KocánekDavid Kocánek | 96 | Spartak Praha 4 | 08.02 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (pá, 10.6.2011) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David Jelínek David Jelínek | 96 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 08.01 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek | 97 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 08.07 | |||||||||||||||
3 | Tomáš HanousekTomáš Hanousek | 97 | ASK Slavia Praha | 08.31 | |||||||||||||||
4 | Michal HrudkaMichal Hrudka | 96 | ASK Slavia Praha | 08.32 | |||||||||||||||
5 | Matěj DolejšíMatěj Dolejší | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | |||||||||||||||
6 | David HáčekDavid Háček | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (pá, 10.6.2011) | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika PaťkováDominika Paťková | 97 | Atletický školní klub Mazurská | 08.34 | |||||||||||||||
2 | Natálie TymichováNatálie Tymichová | 97 | ASK Slavia Praha | 08.64 | |||||||||||||||
3 | Helena DobiášováHelena Dobiášová | 97 | ASK Slavia Praha | 08.76 | |||||||||||||||
4 | Anna PetrováAnna Petrová | 96 | USK Praha | 08.83 | |||||||||||||||
5 | Anna KryškováAnna Kryšková | 96 | ASK Slavia Praha | 09.00 | |||||||||||||||
6 | Monika FolberováMonika Folberová | 96 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.18 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (pá, 10.6.2011) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka RajmonováAnežka Rajmonová | 97 | Spartak Praha 4 | 08.42 | |||||||||||||||
2 | Kateřina MartínkováKateřina Martínková | 96 | SK Aktis Praha | 08.89 | |||||||||||||||
3 | Tereza Müllerová Tereza Müllerová | 96 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 08.90 | |||||||||||||||
4 | Tereza BurešováTereza Burešová | 97 | SK DVOJKA Praha | 08.98 | |||||||||||||||
5 | Pavlína MouchováPavlína Mouchová | 96 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 09.21 | |||||||||||||||
Hana PráškováHana Prášková | 97 | SK DVOJKA Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (pá, 10.6.2011) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Senta MüllerováSenta Müllerová | 97 | ASK Slavia Praha | 08.37 | |||||||||||||||
2 | Emma ZenkerováEmma Zenkerová | 97 | USK Praha | 08.64 | |||||||||||||||
3 | Barbora RosováBarbora Rosová | 97 | ASK Slavia Praha | 08.89 | |||||||||||||||
4 | Iveta KundrátováIveta Kundrátová | 97 | USK Praha | 09.39 | |||||||||||||||
5 | Hana GurkováHana Gurková | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.17 | |||||||||||||||
Veronika UzlováVeronika Uzlová | 97 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (pá, 10.6.2011) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza HouskováTereza Housková | 96 | SK DVOJKA Praha | 08.65 | |||||||||||||||
2 | Nicole RowlandováNicole Rowlandová | 97 | USK Praha | 08.65 | |||||||||||||||
3 | Kim SzappanosováKim Szappanosová | 97 | SK Aktis Praha | 09.14 | |||||||||||||||
4 | Kateřina ErbenováKateřina Erbenová | 96 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.59 | |||||||||||||||
5 | Ilona SvobodováIlona Svobodová | 96 | A. C. Sparta Praha | 09.69 | |||||||||||||||
6 | Kateřina HrdinkováKateřina Hrdinková | 96 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.82 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (pá, 10.6.2011) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika KubišováDominika Kubišová | 96 | SK DVOJKA Praha | 08.53 | |||||||||||||||
2 | Iveta RákosníkováIveta Rákosníková | 97 | ASK Slavia Praha | 08.84 | |||||||||||||||
3 | Anna CranfordováAnna Cranfordová | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.96 | |||||||||||||||
4 | Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová | 97 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 10.15 | |||||||||||||||
5 | Monika TučkováMonika Tučková | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále A (pá, 10.6.2011) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka RajmonováAnežka Rajmonová | 97 | Spartak Praha 4 | 08.26 | |||||||||||||||
2 | Senta MüllerováSenta Müllerová | 97 | ASK Slavia Praha | 08.37 | |||||||||||||||
3 | Dominika KubišováDominika Kubišová | 96 | SK DVOJKA Praha | 08.40 | |||||||||||||||
4 | Dominika PaťkováDominika Paťková | 97 | Atletický školní klub Mazurská | 08.42 | |||||||||||||||
5 | Tereza HouskováTereza Housková | 96 | SK DVOJKA Praha | 08.64 | |||||||||||||||
6 | Emma ZenkerováEmma Zenkerová | 97 | USK Praha | 08.66 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (pá, 10.6.2011) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie TymichováNatálie Tymichová | 97 | ASK Slavia Praha | 08.65 | |||||||||||||||
2 | Nicole RowlandováNicole Rowlandová | 97 | USK Praha | 08.66 | |||||||||||||||
3 | Helena DobiášováHelena Dobiášová | 97 | ASK Slavia Praha | 08.79 | |||||||||||||||
4 | Iveta RákosníkováIveta Rákosníková | 97 | ASK Slavia Praha | 08.83 | |||||||||||||||
5 | Barbora RosováBarbora Rosová | 97 | ASK Slavia Praha | 08.99 | |||||||||||||||
6 | Anna PetrováAnna Petrová | 96 | USK Praha | 09.02 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |