Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze

Praha (10. - 11. 6. 2011)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 10.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LinhartJakub Linhart 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.78
2 David HáčekDavid Háček 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.06
3 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.12
4 Viktor KocourekViktor Kocourek 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.90
Jan Kropáč Jan Kropáč 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (pá, 10.6.2011) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel PaloušDaniel Palouš 96 USK PrahaUSK Praha 07.79
2 Tomáš HanákTomáš Hanák 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.83
3 David Jelínek David Jelínek 96 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 08.14
4 Jakub FuksaJakub Fuksa 97 USK PrahaUSK Praha 08.63
5 Václav SantolíkVáclav Santolík 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.67
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (pá, 10.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KasanMichal Kasan 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.91
2 David KocánekDavid Kocánek 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.04
3 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.32
4 Michal HrudkaMichal Hrudka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.34
Filip DostálFilip Dostál 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (pá, 10.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ŠmerglFilip Šmergl 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.80
2 Matěj DolejšíMatěj Dolejší 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.40
3 Jiří JobJiří Job 97 USK PrahaUSK Praha 08.93
Tomáš HricukTomáš Hricuk 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Daniel HyklDaniel Hykl 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 10.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HanákTomáš Hanák 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.68
2 Jakub LinhartJakub Linhart 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.76
3 Filip ŠmerglFilip Šmergl 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.76
4 Daniel PaloušDaniel Palouš 96 USK PrahaUSK Praha 07.77
5 Michal KasanMichal Kasan 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.83
6 David KocánekDavid Kocánek 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.02
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 10.6.2011) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David Jelínek David Jelínek 96 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 08.01
2 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.07
3 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.31
4 Michal HrudkaMichal Hrudka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.32
5 Matěj DolejšíMatěj Dolejší 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
6 David HáčekDavid Háček 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 10.6.2011) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 08.34
2 Natálie TymichováNatálie Tymichová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.64
3 Helena DobiášováHelena Dobiášová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.76
4 Anna PetrováAnna Petrová 96 USK PrahaUSK Praha 08.83
5 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.00
6 Monika FolberováMonika Folberová 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.18
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (pá, 10.6.2011) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.42
2 Kateřina MartínkováKateřina Martínková 96 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.89
3 Tereza Müllerová Tereza Müllerová 96 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.90
4 Tereza BurešováTereza Burešová 97 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 08.98
5 Pavlína MouchováPavlína Mouchová 96 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.21
Hana PráškováHana Prášková 97 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (pá, 10.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Senta MüllerováSenta Müllerová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.37
2 Emma ZenkerováEmma Zenkerová 97 USK PrahaUSK Praha 08.64
3 Barbora RosováBarbora Rosová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.89
4 Iveta KundrátováIveta Kundrátová 97 USK PrahaUSK Praha 09.39
5 Hana GurkováHana Gurková 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.17
Veronika UzlováVeronika Uzlová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (pá, 10.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HouskováTereza Housková 96 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 08.65
2 Nicole RowlandováNicole Rowlandová 97 USK PrahaUSK Praha 08.65
3 Kim SzappanosováKim Szappanosová 97 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.14
4 Kateřina ErbenováKateřina Erbenová 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.59
5 Ilona SvobodováIlona Svobodová 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.69
6 Kateřina HrdinkováKateřina Hrdinková 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.82
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (pá, 10.6.2011) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika KubišováDominika Kubišová 96 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 08.53
2 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.84
3 Anna CranfordováAnna Cranfordová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.96
4 Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.15
5 Monika TučkováMonika Tučková 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 10.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.26
2 Senta MüllerováSenta Müllerová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.37
3 Dominika KubišováDominika Kubišová 96 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 08.40
4 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 08.42
5 Tereza HouskováTereza Housková 96 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 08.64
6 Emma ZenkerováEmma Zenkerová 97 USK PrahaUSK Praha 08.66
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 10.6.2011) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie TymichováNatálie Tymichová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.65
2 Nicole RowlandováNicole Rowlandová 97 USK PrahaUSK Praha 08.66
3 Helena DobiášováHelena Dobiášová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.79
4 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.83
5 Barbora RosováBarbora Rosová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.99
6 Anna PetrováAnna Petrová 96 USK PrahaUSK Praha 09.02
Celkem 6 závodníků