Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze

Praha (10. - 11. 6. 2011)

100 m překážek (0.84) - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 10.6.2011) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠebrleDavid Šebrle 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.55
2 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.25
3 Jiří LedvinkaJiří Ledvinka 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.66
Jakub JakerleJakub Jakerle 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Václav StrnadVáclav Strnad 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (pá, 10.6.2011) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.69
2 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.54
3 Vojtěch PezlarVojtěch Pezlar 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.07
4 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.03
5 Dominik ŠimekDominik Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.66
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (pá, 10.6.2011) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.35
2 David ŠrámekDavid Šrámek 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 15.71
3 Alexander NardelliAlexander Nardelli 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.44
4 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.11
5 Štefan NagyŠtefan Nagy 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.04
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 10.6.2011) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.59
2 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.72
3 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.10
4 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.47
5 David ŠrámekDavid Šrámek 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.49
6 David ŠebrleDavid Šebrle 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 18.20
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Finále)

Finále (pá, 10.6.2011) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BrožkováKristýna Brožková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 15.07
2 Michaela DudkováMichaela Dudková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 15.07
3 Anna VachováAnna Vachová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.18
4 Kristýna SeimlováKristýna Seimlová 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNF
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 10.6.2011) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 15.92
2 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.17
3 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 97 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 18.43
4 Lucie ŠímováLucie Šímová 97 USK PrahaUSK Praha 18.71
5 Eliška SuchopárováEliška Suchopárová 96 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 19.49
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (pá, 10.6.2011) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra JonášováPetra Jonášová 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.59
2 Annemarie SkálováAnnemarie Skálová 96 USK PrahaUSK Praha 15.87
3 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 17.83
4 Noemi BláhováNoemi Bláhová 97 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.79
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (pá, 10.6.2011) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 15.13
2 Lada SvárovskáLada Svárovská 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.54
3 Markéta KnapováMarkéta Knapová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 3 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 10.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Annemarie SkálováAnnemarie Skálová 96 USK PrahaUSK Praha 15.28
2 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 15.43
3 Petra JonášováPetra Jonášová 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.61
4 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 15.99
5 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.40
Lada SvárovskáLada Svárovská 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 6 závodníků