Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze

Praha (10. - 11. 6. 2011)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LinhartJakub Linhart 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.47
2 Filip ŠmerglFilip Šmergl 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.54
3 Daniel PaloušDaniel Palouš 96 USK PrahaUSK Praha 18.64
4 Ladislav ZítaLadislav Zíta 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.72
Filip DostálFilip Dostál 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PapežAdam Papež 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 19.22
2 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 19.45
3 Jan MusilJan Musil 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.76
4 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.13
5 Ondřej JanoušekOndřej Janoušek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.37
Václav StrnadVáclav Strnad 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 11.6.2011) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miloslav OberdorferMiloslav Oberdorfer 97 USK PrahaUSK Praha 20.06
2 Alexander NardelliAlexander Nardelli 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.55
3 Michal ŠímaMichal Šíma 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.42
4 Jan KovářJan Kovář 97 USK PrahaUSK Praha 21.82
5 Jan ŠimekJan Šimek 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.32
Matěj VyskočilMatěj Vyskočil 97 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.51
2 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 19.59
3 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.89
4 Tereza HouskováTereza Housková 96 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 21.76
Dominika PaťkováDominika Paťková 97 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2011) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ZítováTereza Zítová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.13
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.29
3 Senta MüllerováSenta Müllerová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.31
4 Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková 97 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 20.57
5 Jana PavelkováJana Pavelková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.94
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 11.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PeřinováTereza Peřinová 97 USK PrahaUSK Praha 21.16
2 Helena DobiášováHelena Dobiášová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.37
3 Barbora RosováBarbora Rosová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.68
4 Adéla MettichiAdéla Mettichi 96 USK PrahaUSK Praha 21.85
5 Kateřina MartínkováKateřina Martínková 96 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 22.02
6 Anna KloužkováAnna Kloužková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.15
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 11.6.2011) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa PouchováDenisa Pouchová 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.34
2 Tereza BurešováTereza Burešová 97 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 21.94
3 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 USK PrahaUSK Praha 22.06
4 Pavlína MouchováPavlína Mouchová 96 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 22.23
5 Iveta KundrátováIveta Kundrátová 97 USK PrahaUSK Praha 22.72
6 Michaela BednářováMichaela Bednářová 97 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 23.43
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 11.6.2011) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie TymichováNatálie Tymichová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.16
2 Tereza Müllerová Tereza Müllerová 96 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 21.66
3 Kateřina ErbenováKateřina Erbenová 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.95
4 Monika FolberováMonika Folberová 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.25
5 Hana GurkováHana Gurková 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.30
Hana PráškováHana Prášková 97 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha DNP
Celkem 6 závodníků