Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a žen na dráze

Pardubice (11. 6. 2011)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
85 6.40
2 Lukáš PecháčekLukáš Pecháček
AC PardubiceAC Pardubice
94 6.32
3 Matěj ChválekMatěj Chválek
TJ DobruškaTJ Dobruška
93 6.02
4 Jakub MrklovskýJakub Mrklovský
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
83 5.98
5 Tomáš RočekTomáš Roček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 5.98
6 Filip MatějkaFilip Matějka
AC PardubiceAC Pardubice
94 5.96
7 Jan ProkůpekJan Prokůpek
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
93 5.87
8 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
95 5.87
9 Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
72 4.81
Roman JelínekRoman Jelínek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 DNS
Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 NM
Poznámky/pokusy:
" vítr neměřen
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára ChmelařováKlára Chmelařová
AC PardubiceAC Pardubice
91 5.76
2 Martina TamchynováMartina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
90 5.60
3 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
95 5.46
4 Zuzana SkalickáZuzana Skalická
AC PardubiceAC Pardubice
94 5.37
5 Iveta PohořeláIveta Pohořelá
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
97 5.36
6 Hana LuticováHana Luticová
AC PardubiceAC Pardubice
93 5.25
7 Lenka AdamskáLenka Adamská
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
95 5.09
8 Andrea ŠediváAndrea Šedivá
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
93 5.00
9 Radka KopeckáRadka Kopecká
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
89 4.79
10 Eliška KubištováEliška Kubištová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 4.69
11 Zuzana ŽabkováZuzana Žabková
AC PardubiceAC Pardubice
92 4.65
12 Barbora HanouskováBarbora Hanousková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 4.57
Anna RatmanováAnna Ratmanová
AC PardubiceAC Pardubice
93 DNP
Anna BoudováAnna Boudová
AC PardubiceAC Pardubice
93 DNP
Poznámky/pokusy:
" KP KH kraje nevyhlášen pro nesplnění podmínek.<br>vítr neměřen
Celkem 14 závodníků