Přebor Ústeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze
Děčín (12. 6. 2011)800 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 12.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan MurínJan Murín | 92 | ASK Děčín | 2:09.42 | |||||||||||||||
2 | Stanislav KaderkaStanislav Kaderka | 93 | AK Žatec | 2:10.34 | |||||||||||||||
MS | Tomáš ŠkodaTomáš Škoda | 91 | ASK Děčín | DNF | |||||||||||||||
MS | Rudolf HomolkaRudolf Homolka | 54 | ASK Děčín | 2:21.19 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Dorostenci (Finále)
Finále D (ne, 12.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ZechovskýJan Zechovský | 94 | AK Bílina | 2:19.28 | |||||||||||||||
Jakub ČížekJakub Čížek | 95 | USK VŠEM Ústí n/L. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
800 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 12.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David LuxDavid Lux | 97 | TJ Lovochemie Lovosice | 2:27.55 | |||||||||||||||
2 | Matěj BurdaMatěj Burda | 96 | ASK Děčín | 2:28.50 | |||||||||||||||
3 | Lukáš KozelkaLukáš Kozelka | 97 | USK VŠEM Ústí n/L. | 2:28.64 | |||||||||||||||
4 | Jiří DvořáčekJiří Dvořáček | 97 | TJ VTŽ Chomutov | 2:29.77 | |||||||||||||||
5 | Ondřej NucOndřej Nuc | 97 | AK Chemopetrol Litvínov | 2:32.72 | |||||||||||||||
Petr KolískaPetr Kolíska | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 12.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela KurkováGabriela Kurková | 95 | ASK ELNA Počerady | 2:27.60 | |||||||||||||||
2 | Marie StaráMarie Stará | 94 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 2:44.65 | |||||||||||||||
3 | Kateřina MarešováKateřina Marešová | 95 | ASK ELNA Počerady | 3:06.92 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
800 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 12.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola NekvindováNikola Nekvindová | 96 | TJ Lovochemie Lovosice | 2:28.46 | |||||||||||||||
2 | Michaela KučerováMichaela Kučerová | 97 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 2:34.85 | |||||||||||||||
3 | Petra GajdošováPetra Gajdošová | 97 | AK Chemopetrol Litvínov | 2:44.30 | |||||||||||||||
4 | Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh | 97 | TJ VTŽ Chomutov | 2:54.28 | |||||||||||||||
5 | Andrea JanečkováAndrea Janečková | 97 | Atletika Kadaň | 3:19.95 | |||||||||||||||
MS | Adéla KapferováAdéla Kapferová | 93 | AK Bílina | 2:39.04 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |