Přebor Libereckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze
Jičín (12. 6. 2011)800 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 12.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk KlímaZdeněk Klíma | 96 | Sportovní klub Studenec | 2:19.50 | |||||||||||||||
2 | Ondřej SiřínekOndřej Siřínek | 96 | AC Mladá Boleslav o.s. | 2:21.07 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 12.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan SvobodaJan Svoboda | 99 | AC Mladá Boleslav o.s. | 2:35.43 | |||||||||||||||
2 | Jindřich DvoranJindřich Dvoran | 98 | AC Česká Lípa | 2:41.04 | |||||||||||||||
3 | Martin MinaříkMartin Minařík | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2:44.22 | |||||||||||||||
4 | Radek StůjRadek Stůj | 98 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 2:46.24 | |||||||||||||||
5 | Eduard TrunečkaEduard Trunečka | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:59.50 | |||||||||||||||
6 | Luboš RampasLuboš Rampas | 99 | AC Mladá Boleslav o.s. | 3:01.93 | |||||||||||||||
7 | Jakub VrbataJakub Vrbata | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3:02.88 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 12.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza HrochováTereza Hrochová | 96 | AC Česká Lípa | 2:28.57 | |||||||||||||||
2 | Jana TrčováJana Trčová | 96 | AC Česká Lípa | 2:29.58 | |||||||||||||||
3 | Kristýna JustlováKristýna Justlová | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2:30.22 | |||||||||||||||
4 | Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková | 96 | AC Mladá Boleslav o.s. | 2:34.92 | |||||||||||||||
5 | Kateřina JanatováKateřina Janatová | 96 | TJ Jilemnice | 2:35.98 | |||||||||||||||
6 | Nikola MitrusováNikola Mitrusová | 97 | TJ Jilemnice | 2:42.86 | |||||||||||||||
7 | Klára KopalováKlára Kopalová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:43.41 | |||||||||||||||
8 | Michaela PilzováMichaela Pilzová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:44.19 | |||||||||||||||
9 | Alena VackováAlena Vacková | 96 | AC TJ Jičín | 2:44.44 | |||||||||||||||
10 | Kristýńa ŠemberováKristýńa Šemberová | 97 | Sportovní klub Studenec | 2:44.88 | |||||||||||||||
11 | Tereza KovandováTereza Kovandová | 96 | AC TJ Jičín | 2:50.38 | |||||||||||||||
12 | Adéla VávrováAdéla Vávrová | 96 | AC SYNER Turnov | 2:53.79 | |||||||||||||||
13 | Viktorie MichutováViktorie Michutová | 96 | TJ Jiskra Nový Bor | 2:57.12 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 12.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana KulikováJana Kuliková | 98 | AC Česká Lípa | 2:46.48 | |||||||||||||||
2 | Anna ValešováAnna Valešová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:50.38 | |||||||||||||||
3 | Kateřina MaryškováKateřina Maryšková | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2:51.60 | |||||||||||||||
4 | Nikola HorčičkováNikola Horčičková | 98 | TJ Jiskra Nový Bor | 2:53.14 | |||||||||||||||
5 | Ema JeřábováEma Jeřábová | 99 | TJ Jiskra Nový Bor | 2:54.27 | |||||||||||||||
6 | Tereza PečenkováTereza Pečenková | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:55.35 | |||||||||||||||
7 | Nikola JurečkováNikola Jurečková | 98 | TJ Jilemnice | 2:59.73 | |||||||||||||||
8 | Monika BerkováMonika Berková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3:01.72 | |||||||||||||||
9 | Nina JeřábováNina Jeřábová | 00 | TJ Jiskra Nový Bor | 3:11.61 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |