Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo krajského přeboru juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Mladá Boleslav (5. 6. 2011)

200 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 5.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin VinšMartin Vinš 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 22.81
2 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 23.01
3 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23.02
4 Tomáš KrištofTomáš Krištof 93 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 23.61
5 Dominik ŽižkaDominik Žižka 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23.75
6 Vít BílekVít Bílek 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 24.16
7 Černý MiroslavČerný Miroslav 19 AC Česká LípaAC Česká Lípa 26.87
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 5.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav KučeraVáclav Kučera 93 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 23.47
2 Mirza SelimovičMirza Selimovič 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23.77
3 Robert HorvatRobert Horvat 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.74
4 Matěj SmitkaMatěj Smitka 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 25.43
5 Vojtěch FockeVojtěch Focke 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 25.55
Matěj MudrochMatěj Mudroch 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNF
Lukáš NovákLukáš Novák 93 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Celkem 7 závodníků

200 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 5.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DemelJan Demel 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23.44
2 David MahovskýDavid Mahovský 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.04
3 Richard PabištaRichard Pabišta 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 24.06
4 Martin SitaMartin Sita 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.50
5 Tomáš NěmecTomáš Němec 94 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 24.64
6 Michal PuškárMichal Puškár 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 25.04
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 5.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.44
2 Michal PešánMichal Pešán 95 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 25.26
3 David LetáčekDavid Letáček 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 26.54
4 David GärtnerDavid Gärtner 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 27.43
Libor MazánekLibor Mazánek 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Marek ProcházkaMarek Procházka 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 26.81
2 Tereza RambouskováTereza Rambousková 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 27.69
3 Lenka BartošováLenka Bartošová 93 AC TJ JičínAC TJ Jičín 27.83
4 Lucie RožcováLucie Rožcová 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 28.85
5 Kateřina KlapkováKateřina Klapková 93 AC TJ JičínAC TJ Jičín 29.65
Jana KopalováJana Kopalová 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Veronika LorencováVeronika Lorencová 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNP
Lucie KukováLucie Kuková 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 5.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta VáňováMarkéta Váňová 96 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 27.15
2 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 27.50
3 Barbora ZakonovováBarbora Zakonovová 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 28.03
4 Nikola JanatováNikola Janatová 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 28.87
5 Klára KopalováKlára Kopalová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 29.18
6 Kristýna ŘehořováKristýna Řehořová 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 29.88
7 Jana ČiháčkováJana Čiháčková 94 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 30.57
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 5.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VachtováBarbora Vachtová 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 28.02
2 Dominika BalousováDominika Balousová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 28.68
3 Barbora LánskáBarbora Lánská 97 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 29.77
4 Tereza ŠkoloudováTereza Školoudová 94 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 30.25
5 Adéla VélováAdéla Vélová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 30.28
6 Barbora VernerováBarbora Vernerová 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 31.22
Celkem 6 závodníků