výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze, KPD mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu

České Budějovice (11. 6. 2011)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.6.2011) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PokornýJakub Pokorný 91 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 11.56
2 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.73
3 Ondřej MinichOndřej Minich 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.90
4 Marek VítaMarek Víta 81 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.97
5 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.20
6 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund 84 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 12.39
Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Jan BaloghJan Balogh 84 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.6.2011) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.47
2 Martin FleischmannMartin Fleischmann 92 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 12.12
3 Vít BednářVít Bednář 87 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 12.43
4 Jakub ReitingerJakub Reitinger 93 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 13.10
5 Marek KusMarek Kus 97 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 13.25
6 Jiří KarkuleJiří Karkule 94 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 13.27
7 Michal RokůsekMichal Rokůsek 83 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 14.08
Jakub TomaskoJakub Tomasko 92 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. DNP
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále 1 (so, 11.6.2011) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.48
2 Jakub PokornýJakub Pokorný 91 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 11.48
3 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.80
4 Marek VítaMarek Víta 81 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.06
5 Ondřej MinichOndřej Minich 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.13
6 Martin FleischmannMartin Fleischmann 92 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 12.17
7 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.31
Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund 84 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.6.2011) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.88
2 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.91
3 Martina PřibylováMartina Přibylová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.73
4 Iveta DrsováIveta Drsová 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.79
5 Monika BrusováMonika Brusová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.81
6 Lucie KrištanováLucie Krištanová 91 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 14.11
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.6.2011) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 13.07
2 Kateřina KašparováKateřina Kašparová 95 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 13.59
3 Hana ŠpičákováHana Špičáková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.62
4 Nikola ČernáNikola Černá 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.67
5 Veronika VostřákováVeronika Vostřáková 95 TJ ChyškyTJ Chyšky 14.07
6 Lucie ŘezáčováLucie Řezáčová 96 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 14.38
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 11.6.2011) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.08
2 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.72
3 Lucie ČutkováLucie Čutková 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 14.18
4 Tereza KučerováTereza Kučerová 92 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 14.27
5 Eva VávrováEva Vávrová 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.90
Jana BenedováJana Benedová 85 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice DQ
Poznámky:
Benedová - předčasný start
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (so, 11.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.57
2 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.79
3 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.90
4 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 13.04
5 Kateřina KašparováKateřina Kašparová 95 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 13.50
6 Hana ŠpičákováHana Špičáková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.65
7 Nikola ČernáNikola Černá 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.69
8 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.79
Celkem 8 závodníků
Finále 2 (so, 11.6.2011) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta DrsováIveta Drsová 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.61
2 Martina PřibylováMartina Přibylová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.70
3 Monika BrusováMonika Brusová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.75
4 Lucie KrištanováLucie Krištanová 91 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 13.93
5 Veronika VostřákováVeronika Vostřáková 95 TJ ChyškyTJ Chyšky 14.00
6 Lucie ŘezáčováLucie Řezáčová 96 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 14.32
7 Tereza KučerováTereza Kučerová 92 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 14.48
8 Lucie ČutkováLucie Čutková 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 14.64
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2011) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman FlaškaRoman Flaška 88 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.78
2 Tomáš ŽeleznýTomáš Železný 78 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.06
3 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.61
4 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.00
5 Martin FleischmannMartin Fleischmann 92 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 24.14
6 Jakub KrausJakub Kraus 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 24.91
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MinichOndřej Minich 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.44
2 Štěpán PodlahaŠtěpán Podlaha 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.01
3 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 63 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 25.09
4 Vít KratochvílVít Kratochvíl 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.40
5 Vít BednářVít Bednář 87 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 25.85
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 11.6.2011) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek VítaMarek Víta 81 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.81
2 Radek ŠafaříkRadek Šafařík 75 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 24.84
3 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.44
4 Jiří KarkuleJiří Karkule 94 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 27.53
5 Michal RokůsekMichal Rokůsek 83 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 28.92
Jan MatějkaJan Matějka 86 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2011) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.54
2 Jana BenedováJana Benedová 85 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 25.74
3 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.13
4 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.59
5 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.97
6 Markéta HundsnurscherováMarkéta Hundsnurscherová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.70
7 Monika BrusováMonika Brusová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 28.33
8 Iveta DrsováIveta Drsová 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.84
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2011) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola ČernáNikola Černá 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 27.92
2 Martina PřibylováMartina Přibylová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.18
3 Lucie KrištanováLucie Krištanová 91 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 28.84
4 Veronika VostřákováVeronika Vostřáková 95 TJ ChyškyTJ Chyšky 29.48
5 Petra JašarováPetra Jašarová 89 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 29.54
Hana ŠpičákováHana Špičáková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Kateřina KašparováKateřina Kašparová 95 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko DNP
Tereza KučerováTereza Kučerová 92 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň DNP
Celkem 8 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman FlaškaRoman Flaška 88 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 49.41
2 Miroslav GlazerMiroslav Glazer 88 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 55.12
3 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 63 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 55.80
4 Jaromír LoumaJaromír Louma 87 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 57.91
5 Jan MatějkaJan Matějka 86 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 62.48
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 51.12
2 Aleš PurmanAleš Purman 82 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 55.71
3 Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 59.03
4 Jakub ReitingerJakub Reitinger 93 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 67.31
5 Martin MedekMartin Medek 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 68.69
Ondřej MinichOndřej Minich 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 AC DomažliceAC Domažlice DNP
Celkem 7 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 63.48
2 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 65.03
Eva FührerováEva Führerová 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Eva HladováEva Hladová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Andrea WinklerováAndrea Winklerová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:56.82
2 Daniel VonešDaniel Voneš 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:57.50
3 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:11.13
4 Lukáš AnděraLukáš Anděra 95 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:14.52
5 Zdeněk NerudaZdeněk Neruda 83 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:19.19
6 Michal JedličkaMichal Jedlička 82 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:19.40
7 Štěpán KodadŠtěpán Kodad 96 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:23.88
8 Martin MedekMartin Medek 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:29.63
Václav ZajícVáclav Zajíc 79 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. DNP
Jiří FeikJiří Feik 73 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Jaroslav KučeraJaroslav Kučera 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 11 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie ŠpatenkováLucie Špatenková 80 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 2:19.68
2 Eva FührerováEva Führerová 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:25.88
3 Pavla SobíškováPavla Sobíšková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:28.26
4 Kristina MrázováKristina Mrázová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:35.10
5 Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:37.19
6 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:37.42
Adéla MarkvartováAdéla Markvartová 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 7 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej HajnýOndřej Hajný 87 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:24.57
2 Adam PanáčekAdam Panáček 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:31.36
3 Zdeněk NerudaZdeněk Neruda 83 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:45.50
4 Michal JedličkaMichal Jedlička 82 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:56.58
5 Radek BechyňskýRadek Bechyňský 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:01.42
6 David NohejlDavid Nohejl 85 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 5:02.59
7 Pavel KleinPavel Klein 76 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 5:26.78
Václav ZajícVáclav Zajíc 79 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. DNP
Celkem 8 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Markéta RozhoňováMarkéta Rozhoňová 94 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 5:38.82
2 Veronika VostřákováVeronika Vostřáková 95 TJ ChyškyTJ Chyšky 6:32.27
3 Petra KleinováPetra Kleinová 78 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 6:38.31
MB Jindřiška MartínkováJindřiška Martínková 84 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 5:14.94
Celkem 4 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 77 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 16:25.02
2 Václav ZajícVáclav Zajíc 79 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 16:59.83
3 Jiří JansaJiří Jansa 66 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 17:00.45
4 Jaromír HabaraJaromír Habara 74 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 17:01.19
5 Zdeněk NerudaZdeněk Neruda 83 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 17:10.20
6 Bohuslav RodinaBohuslav Rodina 59 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 17:45.50
7 Michal JedličkaMichal Jedlička 82 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18:23.05
8 Josef MondekJosef Mondek 66 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 18:35.27
9 Zdeněk JašarovZdeněk Jašarov 57 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 18:48.29
10 Pavel KleinPavel Klein 76 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 19:52.51
MB Karel BoháčKarel Boháč 47 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21:48.15
Ivan RokosIvan Rokos 59 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň DNF
Jan FlašarJan Flašar 86 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 13 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra KleinováPetra Kleinová 78 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 24:15.27
MB Jennifer Rebecc StevensJennifer Rebecc Stevens 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 18:05.56
MB Jindřiška MartínkováJindřiška Martínková 84 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 18:29.14
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 14.72
2 Šárka HermanováŠárka Hermanová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.70
Marie FührerováMarie Führerová 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 3 závodníků

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KřelinaOndřej Křelina 90 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.95
2 Michal BartošMichal Bartoš 83 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 17.46
3 Jaromír LoumaJaromír Louma 87 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 19.63
4 Lukáš RokosLukáš Rokos 87 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 20.02
David NovákDavid Novák 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.20
2 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.68
Celkem 2 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš GurčíkTomáš Gurčík 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 42.01
2 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 46.50
Celkem 2 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie FührerováMarie Führerová 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 45.85
2 Andrea WinklerováAndrea Winklerová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 48.22
Šárka HermanováŠárka Hermanová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Eva HladováEva Hladová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 55.10
2 Aleš PurmanAleš Purman 82 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 64.40
3 Jaromír LoumaJaromír Louma 87 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 64.95
4 Jakub ReitingerJakub Reitinger 93 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 75.48
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Švejdová, Budínová, Váňová, Vomáčková Švejdová, Budínová, Váňová, Vomáčková TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 51.44
2 Křemenová, Brusová, Černá, Pražáková Křemenová, Brusová, Černá, Pražáková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 52.45
3 Hrychová, Kašparová, Řezáčová, Koutníková Hrychová, Kašparová, Řezáčová, Koutníková TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 57.34
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.451.501.551.601.651.701.731.761.791.811.831.851.871.891.91 Body
1 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 1.91 XOXOOXXOXXX
2 Josef GalbaJosef Galba
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
93 1.89 XOXOOXXOXXX
3 Michal BartošMichal Bartoš
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 1.81 XOXOOXXOXXX
4 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
84 1.76 XOXOOXXOXXX
5 Jaroslav LorencJaroslav Lorenc
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
53 1.70 XOXOOXXOXXX
6 Michal UrbanMichal Urban
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
86 1.70 XOXOOXXOXXX
7 Martin DrtinaMartin Drtina
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
84 1.70 XOXOOXXOXXX
8 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
96 1.65 XOXOOXXOXXX
9 Jaroslav KučeraJaroslav Kučera
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 1.55 XOXOOXXOXXX
10 Lukáš AnděraLukáš Anděra
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 1.55 XOXOOXXOXXX
Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 DNF
Jan BaloghJan Balogh
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
84 DNP
David NovákDavid Novák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 DNP
Tomáš HochmuthTomáš Hochmuth
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
85 DNP
Martin MužMartin Muž
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 DNP
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.481.511.541.571.601.62 Body
1 Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.60 --OOOOXOOOXXX
2 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.57 X--OOOXOOXOX-XXX
3 Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 1.54 ---O-OOXXX
4 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.51 OOOXXOOOXXX
5 Martina DrdováMartina Drdová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
90 1.51 ---O-XOXXX
6 Eva HrychováEva Hrychová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
88 1.48 OOOXXOXOXXX
7 Markéta HundsnurscherováMarkéta Hundsnurscherová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 1.40 -OXXOXXX
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.513.613.814.014.114.21 Body
1 Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
89 4.01 OXXX
2 Ondřej KřelinaOndřej Křelina
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
90 4.01 OXXX
3 Marek PěknýMarek Pěkný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 3.81 OXXX
4 Aleš PurmanAleš Purman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 2.51 OXXX
5 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
84 DNP
6 Michal UrbanMichal Urban
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
86 DNP
7 Lukáš BoumaLukáš Bouma
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 DNP
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.502.903.003.203.403.50 Body
1 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
92 3.40 --XOXOXOXXX
2 Sandra HofmannováSandra Hofmannová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
92 3.00 -OOXXX
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub PokornýJakub Pokorný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
91 6.68 6.156.436.686.686.53--
2 Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
89 6.21 6.216.13X6.215.98-X
3 Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 6.10 5.875.866.036.035.915.696.10
4 Jakub KrausJakub Kraus
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 5.90 5.625.90X5.90XXX
5 Jakub TomaskoJakub Tomasko
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
92 5.71 5.54X5.495.545.055.71X
6 Štěpán KodadŠtěpán Kodad
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
96 5.39 XX5.075.07X4.965.39
7 Martin DrtinaMartin Drtina
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
84 5.33 5.105.205.325.325.255.235.33
8 Tomáš BaloghTomáš Balogh
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 5.09 3.714.134.834.83X4.805.09
Jan BaloghJan Balogh
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
84 DNP 0
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna ŠvecováAnna Švecová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
94 5.44 5.325.345.445.44-5.34-
2 Martina DrdováMartina Drdová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
90 5.17 4.92XX4.924.885.17X
3 Klára LepeškováKlára Lepešková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
93 5.06 X4.97X4.975.054.935.06
4 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
95 5.02 5.02X4.915.025.024.894.84
5 Michaela KřemenováMichaela Křemenová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 4.85 4.604.494.854.854.584.524.77
6 Petra JašarováPetra Jašarová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
89 4.77 X4.284.774.774.254.48X
7 Miroslava MachováMiroslava Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 4.76 4.674.104.764.764.194.394.40
8 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 4.61 4.354.384.614.614.394.164.38
9 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 4.50 X4.324.504.50
10 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
92 4.49 4.12X4.494.49
11 Eva HrychováEva Hrychová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
88 4.25 4.134.144.254.25
12 Eva VávrováEva Vávrová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 3.94 X3.923.943.94
Nikola ČernáNikola Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 DNP 0
Celkem 13 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 13.05 12.7212.96X12.9613.05X12.44
2 Michal BartošMichal Bartoš
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 12.54 12.1412.5412.3912.54---
Jiří FeikJiří Feik
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
73 DNP 0
Celkem 3 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 10.97 10.7310.8110.4910.81X10.8710.97
2 Klára LepeškováKlára Lepešková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
93 10.53 10.16X10.1110.1610.0110.5210.53
3 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
95 10.26 10.0810.2610.0310.2610.1610.2310.22
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna ŠvecováAnna Švecová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
94 11.78 --11.6211.6211.1611.78
2 Michaela KřemenováMichaela Křemenová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 10.29 09.5209.6209.4209.6209.7210.0610.29
3 Eva BiernatováEva Biernatová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 09.55 09.1809.5509.3609.5509.3009.20X
4 Dominika KoutníkováDominika Koutníková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
94 07.51 07.3907.4007.5107.5107.1006.77-
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
82 10.52 09.7510.52X10.5209.84X09.63
2 Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 10.34 09.6609.66X09.6610.3010.34X
3 Inka KratochvílováInka Kratochvílová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
93 10.10 X09.6510.1010.1009.8309.9809.83
4 Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 10.03 09.5609.4609.9209.9210.02X10.03
5 Markéta JirsováMarkéta Jirsová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 09.85 X09.85X09.8509.8009.6309.45
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal FučíkMichal Fučík
TJ ChyškyTJ Chyšky
93 11.58 11.5811.1411.5311.58X11.53-
2 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 10.81 10.2010.7910.8110.8110.75--
3 David HrůzaDavid Hrůza
TJ ChyškyTJ Chyšky
93 09.44 08.1209.44X09.4408.78--
4 Jan StarýJan Starý
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
94 09.20 08.8208.8909.2009.2008.8908.7508.60
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 12.51 11.0812.3812.5112.51X--
2 Ctibor CabadajCtibor Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
68 12.08 11.4512.08X12.08-X-
3 Jiří KordíkJiří Kordík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
91 11.80 X11.6011.6811.68X11.80X
4 Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
89 11.71 11.2611.1411.7111.7111.69XX
5 Václav TomanVáclav Toman
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
82 11.62 11.62X11.4311.62XX11.41
6 Pavel FenclPavel Fencl
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
46 11.00 11.0010.91X11.0010.83XX
7 Milan KrausMilan Kraus
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
76 09.46 XX08.4808.4809.4609.24-
8 Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
83 08.87 08.46X08.8008.8008.7208.7808.87
9 Josef ValešJosef Valeš
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
97 08.63 08.2208.0508.6308.63
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
82 33.82 29.1233.01X33.0133.82XX
2 Jana ŘežábkováJana Řežábková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 32.60 31.6331.43X31.6332.26X32.60
3 Martina DrdováMartina Drdová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
90 29.84 29.8429.61X29.84XXX
4 Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 28.82 27.3928.8225.9928.8227.38XX
5 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
84 26.08 26.08XX26.0824.60X24.50
6 Lucie StruskováLucie Strusková
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
90 25.80 25.8024.5824.6725.8022.6724.70X
7 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 25.58 25.5823.50X25.58XX24.36
8 Inka KratochvílováInka Kratochvílová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
93 24.06 X18.8021.1321.1323.4524.0622.67
9 Lucie ŘezáčováLucie Řezáčová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
96 20.03 20.0317.2417.0420.03
10 Dominika KoutníkováDominika Koutníková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
94 19.20 19.2017.92X19.20
11 Marie KošinováMarie Košinová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
95 19.06 X19.06X19.06
12 Eva BiernatováEva Biernatová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 17.39 14.8417.3916.3517.39
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 30.55 30.55X25.8930.55XXX
2 Tomáš BaloghTomáš Balogh
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 24.65 X22.5224.6524.65X--
Jan StarýJan Starý
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
94 DNP 0
Marek KolářMarek Kolář
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 DNP 0
Roman ChládekRoman Chládek
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 DNP 0
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan StarýJan Starý
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
94 23.09 17.0319.0521.8521.8520.2223.09X
2 Michal FučíkMichal Fučík
TJ ChyškyTJ Chyšky
93 20.49 XX20.4920.49XXX
3 David HrůzaDavid Hrůza
TJ ChyškyTJ Chyšky
93 18.86 18.42XX18.4218.86XX
MB Tomáš SýkoraTomáš Sýkora
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 30.47
Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 DNP 0
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří KordíkJiří Kordík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
91 36.60 34.25XX34.25X36.60X
2 Václav TomanVáclav Toman
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
82 34.55 30.93X33.7833.78X33.6534.55
3 Michal VernarecMichal Vernarec
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
89 32.82 32.82X32.5032.8231.4530.7532.07
4 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 31.05 31.0530.95X31.05XXX
5 Radek ŠafaříkRadek Šafařík
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
75 29.50 27.7729.19-29.1929.50XX
6 Pavel PfauserPavel Pfauser
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
84 28.53 X28.53X28.53X27.7126.96
7 Pavel FenclPavel Fencl
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
46 26.24 24.9425.2325.9925.9926.2426.21X
8 Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
83 25.78 23.26X25.7825.78
9 Josef ValešJosef Valeš
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
97 23.82 23.8217.7919.4123.82
MB Tomáš JoklTomáš Jokl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
88 49.02
Pavel NovákPavel Novák
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
48 DNP 0
Celkem 11 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta JirsováMarkéta Jirsová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 40.63 39.2640.4740.4740.63X40.04
2 Martina DrdováMartina Drdová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
90 34.41 32.1033.6034.4134.41X31.77-
3 Inka KratochvílováInka Kratochvílová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
93 31.88 X29.1431.2831.2830.7031.0331.88
4 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
82 30.21 27.5828.4628.5228.5229.9930.21X
5 Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 27.13 24.2427.0727.1327.1327.0526.7226.96
6 Michaela KřemenováMichaela Křemenová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 25.71 X--0XX25.71
Celkem 6 závodníků

Hod kladivem 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal FučíkMichal Fučík
TJ ChyškyTJ Chyšky
93 26.28 26.2726.2826.1726.2826.14X25.76
2 David HrůzaDavid Hrůza
TJ ChyškyTJ Chyšky
93 19.87 19.8719.37X19.8718.16X-
3 Jan StarýJan Starý
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
94 18.56 14.2516.6715.8416.6713.0918.56X
4 Josef GalbaJosef Galba
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
93 17.12 17.12--17.12---
MB Tomáš SýkoraTomáš Sýkora
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 34.98
Celkem 5 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav TomanVáclav Toman
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
82 51.74 46.6050.9747.6150.9750.2351.74X
2 Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
83 31.95 30.5530.61X30.61X30.7031.95
3 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 31.82 31.82XX31.82-X-
4 Jiří KrahulecJiří Krahulec
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
66 30.05 XX23.6123.6129.82X30.05
5 Josef ValešJosef Valeš
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
97 23.10 18.23XX18.2321.3018.6923.10
6 Pavel FenclPavel Fencl
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
46 21.81 20.1221.81-21.81---
7 Pavel NovákPavel Novák
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
48 19.46 18.1019.46X19.46X--
8 Jan MatějkaJan Matějka
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
86 14.51 14.51--14.51---
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 40.20 37.4540.2037.9040.2037.5035.25X
2 Jana ŘežábkováJana Řežábková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 34.88 XX34.8834.8833.75XX
3 Lucie StruskováLucie Strusková
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
90 29.39 25.0328.6526.7128.6526.02X29.39
4 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 29.38 23.43X28.5928.5929.3127.8429.38
5 Eva BiernatováEva Biernatová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 29.16 27.11XX27.11X25.7929.16
6 Lenka NovotnáLenka Novotná
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
66 28.72 28.7226.7126.9028.7227.48X26.83
7 Anna ŠvecováAnna Švecová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
94 27.83 23.8525.9326.7226.7226.1027.5127.83
8 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 24.26 X24.26X24.26XXX
9 Lucie ŘezáčováLucie Řezáčová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
96 19.75 13.9219.7518.7119.75
10 Dominika KoutníkováDominika Koutníková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
94 19.39 19.3915.92X19.39
Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 DNP 0
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš GurčíkTomáš Gurčík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 45.91 40.6545.91X45.91---
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
89 52.06 50.7148.7851.5151.51X49.3352.06
2 Michal VernarecMichal Vernarec
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
89 49.53 48.6848.86X48.8649.5346.5847.19
3 Ctibor CabadajCtibor Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
68 49.37 44.75X48.7948.7948.2147.9149.37
4 Radek ŠafaříkRadek Šafařík
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
75 44.35 44.35X42.3844.3542.8042.31-
5 Milan KrausMilan Kraus
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
76 43.60 40.5437.9041.3141.31X43.6042.39
6 Jiří KordíkJiří Kordík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
91 43.31 X41.0643.3143.31XX-
7 Václav TomanVáclav Toman
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
82 40.82 35.3840.06X40.0640.82XX
8 Ondřej KřelinaOndřej Křelina
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
90 36.55 31.24X36.5536.55XXX
9 Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
83 32.50 32.0032.50X32.50
10 Jakub TomaskoJakub Tomasko
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
92 30.10 X30.10X30.10---
11 Pavel NovákPavel Novák
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
48 17.60 17.6017.18-17.60
Lukáš BoumaLukáš Bouma
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 DNP 0
Tomáš HochmuthTomáš Hochmuth
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
85 DNP 0
David NovákDavid Novák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 DNP 0
Celkem 14 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 46
2 TJ Jiskra Třeboň TJ Jiskra Třeboň TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 14
Atletika Písek Atletika Písek Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 0
Poznámky:
Stav po:
Celkem 3 závodníků