Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo společného KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS

Týniště nad Orlicí (5. 6. 2011)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 5.6.2011) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠmídMichal Šmíd 85 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 12.14
2 Jakub KošínJakub Košín 87 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 12.20
3 Jakub KosteleckýJakub Kostelecký 85 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 12.34
4 Milan VenclMilan Vencl 92 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 12.36
5 Tomáš RočekTomáš Roček 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.24
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 5.6.2011) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tibor PagáčTibor Pagáč 91 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 12.30
2 Jakub KarpíšekJakub Karpíšek 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13.26
3 Vladimír BlažekVladimír Blažek 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.54
Radek DvořákRadek Dvořák 95 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová DNS
Stanislav GregorStanislav Gregor 89 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 5.6.2011) Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 11.86
2 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 12.34
3 Jan ZahradníčekJan Zahradníček 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.00
4 Vojtěch BrolíkVojtěch Brolík 96 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13.74
Václav ChauraVáclav Chaura 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 5.6.2011) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloslav NečasMiloslav Nečas 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 11.98
2 Viet Milan LeViet Milan Le 96 TJ SvitavyTJ Svitavy 12.26
3 Jaroslav FormanJaroslav Forman 96 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 12.46
4 Dominik PlaskoňDominik Plaskoň 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.74
MB Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.74
Jan RadaJan Rada 94 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 5.6.2011) Vítr: -4.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 90 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 11.82
2 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.94
3 Jan KajzrlíkJan Kajzrlík 91 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 12.30
4 Jan MajerJan Majer 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.70
5 Stanislav PavelStanislav Pavel 72 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 13.34
Vojtěch PopVojtěch Pop 94 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (ne, 5.6.2011) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef MatěnaJosef Matěna 84 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 11.90
2 Lukáš ČástkaLukáš Částka 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 12.18
3 Jan ČermákJan Čermák 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 12.34
4 Martin ZpěvákMartin Zpěvák 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.62
5 Tomáš HraběTomáš Hrabě 81 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 13.12
Filip BalcarFilip Balcar 95 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 5.6.2011) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 11.66 11.00
2 Josef MatěnaJosef Matěna 84 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 11.74 9.00
3 Miloslav NečasMiloslav Nečas 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 11.98 8.00
4 Tibor PagáčTibor Pagáč 91 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 12.26 7.00
5 Michal ŠmídMichal Šmíd 85 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 12.30 6.00
6 Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 90 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 18.30 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 5.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4
2 Lukáš ČástkaLukáš Částka 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 3
3 Jakub KošínJakub Košín 87 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 2
4 Viet Milan LeViet Milan Le 96 TJ SvitavyTJ Svitavy 1
5 Jan KajzrlíkJan Kajzrlík 91 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
Poznámky:
Pro poruchu časomíry čas nezměřen, určené pořadí je správné.
Celkem 5 závodníků