výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II. kolo KPD mladšího žactva a přípravky

Písek (12. 6. 2011)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít JandaVít Janda 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.75 11.00
2 ŠefránekŠimon ŠefránekŠimon 00 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 07.77 9.00
3 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.04 7.00
4 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.20 4.50
Matyáš HavelMatyáš Havel 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.20 4.50
6 Šimon HolečekŠimon Holeček 00 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.39 1.00
7 Ondřej KodlOndřej Kodl 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.50
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František HonsaFrantišek Honsa 00 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.10 6.00
2 Tomáš LochmanTomáš Lochman 01 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 08.51
3 Kilián KlváčekKilián Klváček 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.57
4 Kryštof ErnstKryštof Ernst 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.61
5 Dominik PedroDominik Pedro 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.72
6 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.73
7 Patrik ProkopPatrik Prokop 02 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 08.81
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon RejkaŠimon Rejka 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.24 3.00
2 Václav StrouhalVáclav Strouhal 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.36 2.00
3 Martin HrádekMartin Hrádek 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.40
4 Adam MikešAdam Mikeš 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.81
5 Pavel ViktoraPavel Viktora 02 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 08.96
6 Pavel HlavaPavel Hlava 02 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 09.07
7 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.28
8 Karel LasovskýKarel Lasovský 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.48
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam MaršíkAdam Maršík 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 07.95 8.00
2 Štěpán FáberaŠtěpán Fábera 01 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 08.81
3 Jakub ProcházkaJakub Procházka 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.87
4 Filip StejskalFilip Stejskal 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.54
Jakub KubátJakub Kubát 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KubátJakub Kubát 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.50
2 Filip ChmielFilip Chmiel 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.65
MB Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.01
MB Antonín BrabecAntonín Brabec 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.34
5 Matouš KovářMatouš Kovář 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.53
Matěj KozojedMatěj Kozojed 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SuráTereza Surá 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.82 11.00
2 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 07.98 9.00
3 Michaela FarováMichaela Farová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.10 8.00
4 Jana BaboučkováJana Baboučková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.12 7.00
5 Olha SyvulyhOlha Syvulyh 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.16 6.00
6 Pavlína KružíkováPavlína Kružíková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.28 5.00
7 Adéla SmržováAdéla Smržová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.37 2.00
8 Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.96
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela VránováDaniela Vránová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.37 2.00
2 Veronika BočkováVeronika Bočková 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.55
3 Hana LiškováHana Lišková 00 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 08.56
4 Linda ŘíhováLinda Říhová 00 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.65
5 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.78
6 Adéla UhrováAdéla Uhrová 00 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.93
7 Jana MiškovskáJana Miškovská 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.37
MB Jana FriebelováJana Friebelová 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.62
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.51
2 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.48
3 Julie KotalíkováJulie Kotalíková 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.76
4 Jana IvanovováJana Ivanovová 01 TJ VS Tábor BTJ VS Tábor B 09.77
5 Pavla MaškováPavla Mašková 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.79
6 Martina TomšovicováMartina Tomšovicová 00 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 10.01
MB Sabina KubíčkováSabina Kubíčková 03 TJ Sokol SepekovTJ Sokol Sepekov 09.94
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KlímováMichaela Klímová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.30 4.00
2 Zuzana KurialováZuzana Kurialová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.37 2.00
3 Alena TomšovicováAlena Tomšovicová 00 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 08.84
4 Jana HejtmánkováJana Hejtmánková 00 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 08.97
5 Veronika KubátováVeronika Kubátová 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.70
MB Aneta ŠimerováAneta Šimerová 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.37
MB Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.60
MB Nikola HulmákováNikola Hulmáková 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.06
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MarešDominik Mareš 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.41 9.00
2 Václav DrchalVáclav Drchal 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.43 8.00
3 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.69 7.00
4 Jan FleischmannJan Fleischmann 98 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.75 6.00
5 Petr VaněkPetr Vaněk 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.83 5.00
6 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.13
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel HamáčekDaniel Hamáček 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.92 3.50
Lukáš RasochaLukáš Rasocha 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.92 3.50
3 Šimon HavířŠimon Havíř 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.99 2.00
4 Jan MyslivecJan Myslivec 98 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.06 1.00
5 Roman LenemajerRoman Lenemajer 99 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 09.16
6 Tomáš HulmákTomáš Hulmák 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.17
7 Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.93
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.98 11.00
2 Tomáš SeidlTomáš Seidl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.13
3 Josef TáborJosef Tábor 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.15
4 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.21
5 Lukáš ZemanLukáš Zeman 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.39
Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Patrik DvořáčekPatrik Dvořáček 99 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec DNP
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie RačkováViktorie Račková 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.46 11.00
2 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.47 9.00
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.55 8.00
4 Eva KunováEva Kunová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.65 7.00
5 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.65 6.00
6 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.68 5.00
MB Veronika LaštovkováVeronika Laštovková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.40
MB Pavla MaškováPavla Mašková 99 TJ Sokol SepekovTJ Sokol Sepekov 09.84
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.90 4.00
2 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková 99 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 08.98 3.00
3 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.08 2.00
4 Michaela SrbováMichaela Srbová 98 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 09.19 1.00
5 Eva JechováEva Jechová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.39
6 Anna ŠímováAnna Šímová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.40
7 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.61
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samanta SuskováSamanta Susková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.79
2 Tereza VackováTereza Vacková 99 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 09.94
3 Hana NekolováHana Nekolová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.03
4 Alena BurianováAlena Burianová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.29
5 Monika DoktorováMonika Doktorová 99 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 10.60
6 Monika ChocholováMonika Chocholová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.67
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 19.47 11.00
2 Dominik MarešDominik Mareš 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 20.82 9.00
3 Jan FleischmannJan Fleischmann 98 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 20.98 8.00
4 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.05 7.00
5 Lukáš RasochaLukáš Rasocha 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 21.34 6.00
6 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.35 5.00
7 Tomáš HulmákTomáš Hulmák 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.50 1.50
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří VosátkaJiří Vosátka 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.41 4.00
2 Jan PolidarJan Polidar 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.07 3.00
3 Kryštof VoběrekKryštof Voběrek 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.50 1.50
4 Tomáš SeidlTomáš Seidl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.16
5 Martin PlačekMartin Plaček 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 23.46
6 Adam HečkoAdam Hečko 98 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 23.53
7 Lukáš ZemanLukáš Zeman 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 24.32
8 Dominik JankovskiDominik Jankovski 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.27
Celkem 8 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie RačkováViktorie Račková 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 20.28 11.00
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.71 9.00
3 Eva KunováEva Kunová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.90 8.00
4 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.29 7.00
5 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 22.01 3.00
6 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.42 2.00
7 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.43 1.00
MB Veronika LaštovkováVeronika Laštovková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 20.38
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.48 6.00
2 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková 99 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 21.50 5.00
3 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.54
4 Lada DoležalováLada Doležalová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.35
5 Monika DoktorováMonika Doktorová 99 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 26.52
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ČernáPetra Černá 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.89 4.00
2 Nikola HrubcováNikola Hrubcová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 23.04
3 Tereza VackováTereza Vacková 99 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 24.57
MB Adéla BláhováAdéla Bláhová 98 TJ Sokol SepekovTJ Sokol Sepekov 25.24
Celkem 4 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1:49.79 11.00
2 Vít KozákVít Kozák 00 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 1:56.39 8.00
3 Adam TurekAdam Turek 00 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:02.66 7.00
4 Lukáš KadlecLukáš Kadlec 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:04.10 6.00
5 Petr SoukupPetr Soukup 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:04.57 5.00
6 Jakub ŤoupalíkJakub Ťoupalík 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:09.36 2.00
7 Ondřej KodlOndřej Kodl 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:10.87
8 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:11.50
9 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:12.88
10 Kryštof ErnstKryštof Ernst 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:19.60
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 František HonsaFrantišek Honsa 00 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 1:55.01 9.00
2 Jan Jelínek Jan Jelínek 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:05.63 4.00
3 Dominik TahyDominik Tahy 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:08.02 3.00
4 Pavel VágnerPavel Vágner 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:09.82 1.00
5 Pavel ViktoraPavel Viktora 02 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 2:11.15
6 Kilián KlváčekKilián Klváček 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:13.70
7 Adam PřibAdam Přib 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:14.06
8 Petr GergelyPetr Gergely 02 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:18.68
9 Martin DókaMartin Dóka 02 TJ VS Tábor BTJ VS Tábor B 2:24.17
10 Filip StejskalFilip Stejskal 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:31.75
MB Matěj KozojedMatěj Kozojed 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:14.01
Celkem 11 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:57.39 11.00
2 Tereza SuráTereza Surá 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1:58.98 9.00
3 Klára VodičkováKlára Vodičková 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1:59.43 8.00
4 Jana BaboučkováJana Baboučková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:01.47 7.00
5 Zuzana KurialováZuzana Kurialová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:06.84 6.00
6 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:11.28 3.00
7 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:14.07 2.00
8 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:20.40
9 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:21.01
10 Simona FilipováSimona Filipová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:32.15
MB Sabina KubíčkováSabina Kubíčková 03 TJ Sokol SepekovTJ Sokol Sepekov 2:21.15
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana LiškováHana Lišková 00 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 2:09.12 5.00
2 Veronika ZemanováVeronika Zemanová 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:10.88 4.00
3 Magdalena KůtováMagdalena Kůtová 00 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 2:15.58 1.00
4 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:19.74
5 Zuzana HůnováZuzana Hůnová 01 TJ VS Tábor BTJ VS Tábor B 2:22.60
6 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:22.93
7 Jana HejtmánkováJana Hejtmánková 00 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 2:24.52
8 Kristýna PeckováKristýna Pecková 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:45.12
MB Jana FriebelováJana Friebelová 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:21.24
Karolína ValčíkováKarolína Valčíková 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5:35.42 11.00
2 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 5:42.21 9.00
3 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5:45.42 8.00
4 Jindřich MarešJindřich Mareš 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5:51.04 7.00
5 David PíšaDavid Píša 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:57.70 6.00
6 Jan BeranJan Beran 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5:59.73 5.00
7 Jan MašekJan Mašek 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6:12.40 4.00
8 Tomáš VostřákTomáš Vostřák 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7:10.99 3.00
Miroslav MikšlMiroslav Mikšl 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
Adam HečkoAdam Hečko 98 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko DNP
David PíšaDavid Píša 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 11 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:40.87 11.00
2 Jana Svobodová Jana Svobodová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:47.28 9.00
3 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:51.20 8.00
4 Denisa HoudkováDenisa Houdková 98 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5:52.38 7.00
5 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:16.90 6.00
6 Monika ChocholováMonika Chocholová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7:11.29 5.00
7 Veronika BřehovskáVeronika Břehovská 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 7:27.20 4.00
8 Květoslava KřížováKvětoslava Křížová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7:46.78 3.00
MB Pavla MaškováPavla Mašková 99 TJ Sokol SepekovTJ Sokol Sepekov 5:57.44
Lucie VolkováLucie Volková 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Celkem 10 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.46 11.00
2 Vít JandaVít Janda 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.69 9.00
3 Vít KozákVít Kozák 00 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.83 8.00
4 Lukáš KadlecLukáš Kadlec 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.57 5.00
5 Karel LasovskýKarel Lasovský 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.26
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 ŠefránekŠimon ŠefránekŠimon 00 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.33 7.00
2 Jan KolmanJan Kolman 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.49 6.00
3 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.68 4.00
4 Dominik PedroDominik Pedro 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.75 3.00
5 Václav StrouhalVáclav Strouhal 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.20
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel HlavaPavel Hlava 02 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 10.05 1.00
2 Petr GergelyPetr Gergely 02 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.35
3 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.48
4 Martin DókaMartin Dóka 02 TJ VS Tábor BTJ VS Tábor B 10.85
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František LejtnarFrantišek Lejtnar 00 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.10
2 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.94
Celkem 2 závodníků
Běh 5 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František HonsaFrantišek Honsa 00 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.83 2.00
2 Kilián KlváčekKilián Klváček 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.24
3 Tomáš KalošTomáš Kaloš 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.75
MB Antonín BrabecAntonín Brabec 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.33
MB Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.46
Celkem 5 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SuráTereza Surá 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.71 11.00
2 Michaela FarováMichaela Farová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.80 9.00
3 Michaela KlímováMichaela Klímová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.94 8.00
4 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.03 7.00
5 Adéla SmržováAdéla Smržová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.44 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana BaboučkováJana Baboučková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.18 6.00
2 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.48 4.00
3 Pavlína PodhradskáPavlína Podhradská 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.03
4 Adéla UhrováAdéla Uhrová 00 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.09
5 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.26
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BenešováVeronika Benešová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.81 1.00
2 Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.12
3 Petra BečkováPetra Bečková 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 10.17
4 Barbora TůmováBarbora Tůmová 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.21
5 Kristýna PeckováKristýna Pecková 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 10.50
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.75 2.00
2 Jana HejtmánkováJana Hejtmánková 00 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 10.82
3 Martina TomšovicováMartina Tomšovicová 00 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 11.33
4 Veronika KubátováVeronika Kubátová 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 11.76
MB Sabina KubíčkováSabina Kubíčková 03 TJ Sokol SepekovTJ Sokol Sepekov 12.20
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena TomšovicováAlena Tomšovicová 00 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 09.52 3.00
2 Hana LiškováHana Lišková 00 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 09.95
3 Zuzana HůnováZuzana Hůnová 01 TJ VS Tábor BTJ VS Tábor B 09.99
4 Jana IvanovováJana Ivanovová 01 TJ VS Tábor BTJ VS Tábor B 11.38
MB Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.16
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik KrausPatrik Kraus 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.70 11.00
2 Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.27 9.00
3 Tomáš HulmákTomáš Hulmák 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.43 8.00
Matěj KonečnýMatěj Konečný 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VeřtátJakub Veřtát 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.91 7.00
2 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.95 6.00
3 Petr VaněkPetr Vaněk 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.01 4.00
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HečkoAdam Hečko 98 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 11.99 5.00
2 David PíšaDavid Píša 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.39 3.00
3 Kryštof VoběrekKryštof Voběrek 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.48 2.00
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.25 11.00
2 Dita PoslušnáDita Poslušná 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.74 9.00
3 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.32 6.00
4 Nikola HrubcováNikola Hrubcová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 12.40 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.96 8.00
2 Karolína KoblihováKarolína Koblihová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.91 3.00
3 Jana Svobodová Jana Svobodová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.85 1.00
Eliška HouhováEliška Houhová 99 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.64 4.00
2 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 12.99 2.00
3 Tereza MelicharováTereza Melicharová 98 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 15.12
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iva ŠiškováIva Šišková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.46 7.00
2 Nikol ČížkováNikol Čížková 98 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 14.45
MB Adéla BláhováAdéla Bláhová 98 TJ Sokol SepekovTJ Sokol Sepekov 14.35
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Černý, Vosátka, Píša, Voběrek Černý, Vosátka, Píša, Voběrek TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:04.49 11.00
2 Jankovský, Havíř, Hamáček, Polidar Jankovský, Havíř, Hamáček, Polidar T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:04.60 9.00
3 Brož, Mašek, Mareš, Vostřák Brož, Mašek, Mareš, Vostřák TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:19.69 8.00
Fleischmann, Hečko, Myslivec, Rasocha Fleischmann, Hečko, Myslivec, Rasocha TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko DQ
Poznámky:
Milevsko - předčasný seběh
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Švecová, Tvrzová, Volková, Zikešová, Švecová, Tvrzová, Volková, Zikešová, T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:05.41 11.00
2 Hrubcová A, Hrubcová N, Poslušná, Šímová A Hrubcová A, Hrubcová N, Poslušná, Šímová A TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:06.16 9.00
3 Kaslová. Koblihová, Břehovská, Jechová, Kaslová. Koblihová, Břehovská, Jechová, TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:14.25 8.00
4 Benešová, Kohoutová, Burianová, Hanzalová Benešová, Kohoutová, Burianová, Hanzalová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:21.76 7.00
5 Chocholová, Mikotová, Křížová, Pintová Chocholová, Mikotová, Křížová, Pintová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:21.91 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Strnad, Jelínek, Jelínek, Vágnerová, Vránová, Bočková, Šímová, Miškovská Strnad, Jelínek, Jelínek, Vágnerová, Vránová, Bočková, Šímová, Miškovská TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:11.65 11.00
2 Kolman, Strouhal, Soukup, Kurialová, Hodianková, Bočanová, Strusková, Syvulych Kolman, Strouhal, Soukup, Kurialová, Hodianková, Bočanová, Strusková, Syvulych TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:19.94 9.00
3 Švarc, Kovář, Jarolím, Pilíková, Tůmová, Přib, Nový, Kovář, Čejková Švarc, Kovář, Jarolím, Pilíková, Tůmová, Přib, Nový, Kovář, Čejková TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:20.34 8.00
4 Tahy, Zemanová, Pedro, Pecková, Kubátová, Bečková, Kotalíková, Mašková Tahy, Zemanová, Pedro, Pecková, Kubátová, Bečková, Kotalíková, Mašková TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:22.63 7.00
5 Ernst, Čížková, Pupík, Kadečka, Kaloš, Faktorová, Mikeš, Bendová Ernst, Čížková, Pupík, Kadečka, Kaloš, Faktorová, Mikeš, Bendová SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:31.50 6.00
MB Brabec, Břehovská, Friebelová, Hulmáková, Šimerová, Šustr, Valčíková, Kozojed Brabec, Břehovská, Friebelová, Hulmáková, Šimerová, Šustr, Valčíková, Kozojed TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:44.79
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.331.361.391.451.501.56 Body
1 Patrik KrausPatrik Kraus
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 1.50 ---O--OOOOXXX 11.00
2 Jáchym Černý Jáchym Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.33 OOXOOXOXOXXX 9.00
3 Ondřej SkládalOndřej Skládal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.25 -OXOXOXXX 8.00
4= Jakub VeřtátJakub Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.20 OOOXXX 6.00
4= Michal BabkaMichal Babka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 1.20 OOOXXX 6.00
4= Jindřich MarešJindřich Mareš
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 1.20 OOOXXX 6.00
7 Kryštof VeřtátKryštof Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.15 -OXXX 4.00
8 Marek DokaMarek Doka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.15 -O--X 3.00
9 Daniel HamáčekDaniel Hamáček
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 1.15 OOXXXX 2.00
10 Dominik JankovskiDominik Jankovski
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 DNF XXX
11 Filip Seidl Filip Seidl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 DNF XXX
12 Tomáš SeidlTomáš Seidl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 DNF XXX
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.281.311.341.371.401.43 Body
1 Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.40 XXOXXX 11.00
2 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.40 XXOXXX 9.00
3 Daniela ČernáDaniela Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.40 XXOXXX 8.00
4 Hana VáchováHana Váchová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 1.31 XXOXXX 7.00
5 Tereza KaslováTereza Kaslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.28 XXOXXX 6.00
6 Adéla TlustáAdéla Tlustá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.28 XXOXXX 5.00
7 Anna PintováAnna Pintová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 1.25 XXOXXX 4.00
8 Michaela SrbováMichaela Srbová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
98 1.20 XXOXXX 3.00
9 Jana Svobodová Jana Svobodová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.20 XXOXXX 2.00
10 Karolína ŘezáčováKarolína Řezáčová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 1.20 XXOXXX 1.00
11 Samanta SuskováSamanta Susková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.15 XXOXXX
12 Sabina MikotováSabina Mikotová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 1.15 XXOXXX
13 Veronika BřehovskáVeronika Břehovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.15 XXOXXX
14 Aneta HrubcováAneta Hrubcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 1.10 XXOXXX
15 Nikol ČížkováNikol Čížková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
98 1.10 XXOXXX
Tereza SuchanováTereza Suchanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 DNF
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik KrausPatrik Kraus
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 5.00 3.403.023.263.403.16 11.00
2 Petr VaněkPetr Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 4.53 3.403.023.263.403.16 9.00
3 Václav DrchalVáclav Drchal
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 4.45 3.403.023.263.403.16 8.00
4 Dominik MarešDominik Mareš
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 4.37 3.403.023.263.403.16 7.00
5 Kryštof VeřtátKryštof Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.30 3.403.023.263.403.16 6.00
6 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.28 3.403.023.263.403.16 5.00
7 Jan MyslivecJan Myslivec
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
98 4.09 3.403.023.263.403.16 4.00
8 Martin PlačekMartin Plaček
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 3.90 3.403.023.263.403.16 3.00
9 Jiří VosátkaJiří Vosátka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 3.85 3.403.023.263.403.16 2.00
10 Jakub VeřtátJakub Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 3.79 3.403.023.263.403.16 1.00
11 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 3.58 3.403.023.263.403.16
12 Roman LenemajerRoman Lenemajer
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
99 3.54 3.403.023.263.403.16
13 Dominik JankovskiDominik Jankovski
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 3.46 3.403.023.263.403.16
14 David LukšDavid Lukš
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 3.40 3.403.023.263.403.16
Lukáš ZemanLukáš Zeman
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 DNP
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 4.64 4.464.344.644.644.37 11.00
2 Eliška ZikešováEliška Zikešová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 4.56 4.394.56-4.564.46 9.00
3 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 4.41 4.164.41X4.414.32 8.00
4 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.30 4.304.154.034.303.92 7.00
5 Petra ČernáPetra Černá
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.17 4.014.074.174.174.07 6.00
6 Viktorie RačkováViktorie Račková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 4.14 4.084.143.864.14- 5.00
7 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 4.12 3.854.12-4.123.69 4.00
8 Hana VáchováHana Váchová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 4.08 3.824.074.084.083.98 3.00
9 Eva KunováEva Kunová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 4.07 3.97X4.074.07X 2.00
10 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 4.06 4.063.90X4.064.03 1.00
11 Pavla BrejchováPavla Brejchová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 3.74 3.743.703.353.743.68
12 Eva JechováEva Jechová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 3.70 3.703.47X3.70X
13 Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 3.64 3.443.423.643.643.20
14 Adéla TlustáAdéla Tlustá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 3.64 3.643.363.353.64-
15 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 3.63 3.633.613.523.633.55
16 Tereza KaslováTereza Kaslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 3.63 X3.63X3.63X
17 Samanta SuskováSamanta Susková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 3.61 3.61XX3.61-
18 Tereza VackováTereza Vacková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 3.34 X3.343.223.343.09
19 Nikol ČížkováNikol Čížková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
98 3.28 XXX03.28
20 Leona DušátkováLeona Dušátková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 3.12 X3.12X3.12X
21 Monika DoktorováMonika Doktorová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 3.06 X3.062.993.062.82
22 Hana NekolováHana Nekolová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 3.03 3.022.933.033.032.81
23 Tereza MelicharováTereza Melicharová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
98 3.02 2.723.022.943.02X
24 Markéta SrbováMarkéta Srbová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 2.93 2.932.922.702.93-
25 Eliška HouhováEliška Houhová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 2.90 2.902.762.772.902.82
28 Alena BurianováAlena Burianová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 2.90 XXX02.90
MB Pavla MaškováPavla Mašková
TJ Sokol SepekovTJ Sokol Sepekov
99 3.37
MB Adéla BláhováAdéla Bláhová
TJ Sokol SepekovTJ Sokol Sepekov
98 3.31
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 ŠefránekŠimon ŠefránekŠimon
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
00 4.07 4.073.873.754.07 11.00
2 Vít JandaVít Janda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.03 4.024.014.034.03 9.00
3 Vít KozákVít Kozák
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
00 3.85 3.853.813.393.85 8.00
4 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 3.83 3.833.683.733.83 7.00
5 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 3.80 3.803.723.723.80 6.00
6 Jan Jelínek Jan Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 3.77 3.683.773.713.77 5.00
7 Adam MaršíkAdam Maršík
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 3.76 3.763.683.533.76 4.00
8 Lukáš KadlecLukáš Kadlec
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3.70 3.563.603.703.70 3.00
9 Šimon RejkaŠimon Rejka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 3.67 3.673.573.513.67 2.00
10 Šimon HolečekŠimon Holeček
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
00 3.51 3.353.513.423.51 1.00
11 Štěpán FáberaŠtěpán Fábera
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
01 3.50 3.503.183.473.50
12 Jakub KubátJakub Kubát
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 3.43 3.403.173.433.43
13 Martin HrádekMartin Hrádek
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 3.39 3.393.333.333.39
14 Tomáš LochmanTomáš Lochman
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
01 3.32 3.323.032.803.32
15 Adam MikešAdam Mikeš
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 3.28 2.842.943.283.28
16 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3.26 3.263.053.203.26
17 František LejtnarFrantišek Lejtnar
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
00 3.23 3.232.983.063.23
18 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.16 3.093.16X3.16
19 Jakub NovýJakub Nový
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 3.12 3.063.123.103.12
20 Tomáš KalošTomáš Kaloš
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 3.05 3.052.822.723.05
21 Patrik ProkopPatrik Prokop
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
02 2.97 X2.832.972.97
22 Daniel JarolímDaniel Jarolím
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 2.96 2.752.952.962.96
23 Petr GergelyPetr Gergely
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
02 2.96 2.962.452.882.96
24 Jakub ŤoupalíkJakub Ťoupalík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 2.91 2.832.502.912.91
25 Pavel HlavaPavel Hlava
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
02 2.82 2.782.802.822.82
26 Karel LasovskýKarel Lasovský
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 2.50 2.502.162.392.50
27 Filip StejskalFilip Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 2.37 2.37X2.282.37
Antonín BrabecAntonín Brabec
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 DNP 0
Jan KolmanJan Kolman
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 DNP 0
Martin ŠustrMartin Šustr
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 DNP 0
Poznámky/pokusy:
" Měřeno z místa odrazu.<br>
Celkem 30 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára VodičkováKlára Vodičková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
00 3.95 3.953.763.763.95 11.00
2 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3.94 3.943.903.763.94 9.00
3 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 3.92 3.923.803.773.92 8.00
4 Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
00 3.88 3.643.883.723.88 7.00
5 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 3.84 3.743.843.823.84 6.00
6 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3.61 3.293.303.613.61 5.00
7 Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 3.60 3.603.083.393.60 4.00
8 Michaela KlímováMichaela Klímová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
00 3.56 3.483.503.563.56 3.00
9 Olha SyvulyhOlha Syvulyh
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
00 3.56 3.563.483.173.56 2.00
10 Petra BečkováPetra Bečková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
00 3.55 3.553.53X3.55 1.00
11 Alena TomšovicováAlena Tomšovicová
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
00 3.54 3.363.293.543.54
12 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 3.53 3.533.383.483.53
13 Pavlína KružíkováPavlína Kružíková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 3.52 3.403.213.523.52
14 Josefína KačírkováJosefína Kačírková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 3.45 3.423.453.243.45
15 Magdalena KůtováMagdalena Kůtová
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
00 3.38 3.013.383.343.38
16 Linda ŘíhováLinda Říhová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
00 3.35 3.353.32X3.35
17 Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.35 3.353.263.123.35
18 Adéla HodiankováAdéla Hodianková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
00 3.30 3.193.023.303.30
19 Pavlína ČížkováPavlína Čížková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 3.24 2.973.203.243.24
20 Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 3.23 3.213.023.233.23
21 Kamila PilíkováKamila Pilíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 3.20 3.20XX3.20
22 Adéla UhrováAdéla Uhrová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
00 3.11 3.113.082.893.11
23 Karolína ČejkováKarolína Čejková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 2.97 2.942.972.792.97
24 Jana MiškovskáJana Miškovská
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
03 2.89 2.892.722.712.89
25 Martina TomšovicováMartina Tomšovicová
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
00 2.53 X2.502.532.53
Andrea BřehovskáAndrea Břehovská
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 DNP 0
Lucie ŠulistováLucie Šulistová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 DNP 0
Hana VáchováHana Váchová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
00 DNP 0
Poznámky/pokusy:
" Měřeno z místa odrazu.<br>
Celkem 28 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel GocalaPavel Gocala
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 08.83 05.4605.8405.8105.8405.84 11.00
2 Miroslav JankovskýMiroslav Jankovský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 08.74 05.4605.8405.8105.8405.84 9.00
3 Ondřej SkládalOndřej Skládal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 08.34 05.4605.8405.8105.8405.84 8.00
4 Jan ŠprinclJan Šprincl
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 07.55 05.4605.8405.8105.8405.84 7.00
5 David LukšDavid Lukš
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 06.76 05.4605.8405.8105.8405.84 6.00
6 Filip Seidl Filip Seidl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 06.49 05.4605.8405.8105.8405.84 5.00
7 Jan BeranJan Beran
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 06.47 05.4605.8405.8105.8405.84 4.00
8 Marek DokaMarek Doka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 06.14 05.4605.8405.8105.8405.84 3.00
9 Michal BabkaMichal Babka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 05.84 05.4605.8405.8105.8405.84 2.00
Miroslav MikšlMiroslav Mikšl
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 DNP
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 08.32 08.3208.3008.1308.3207.01 11.00
2 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 08.11 08.0007.4407.9008.0008.11 9.00
3 Michaela SrbováMichaela Srbová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
98 07.68 X07.6807.1607.68- 8.00
4 Adéla TlustáAdéla Tlustá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 06.98 -06.9806.7406.9806.56 7.00
5 Adéla NovotnáAdéla Novotná
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 06.91 06.1406.7106.9106.91- 6.00
6 Tereza SuchanováTereza Suchanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 06.53 06.33XXX06.3306.53 5.00
7 Sabina MikotováSabina Mikotová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 06.32 05.6906.0706.1706.1706.32 4.00
8 Nikola HrubcováNikola Hrubcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 06.10 05.9806.0006.1006.1005.86 3.00
9 Karolína KoblihováKarolína Koblihová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 05.73 -04.9805.7305.7304.27 2.00
10 Markéta SrbováMarkéta Srbová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 04.79 X03.9504.7904.7904.70 1.00
11 Denisa Hanzalová Denisa Hanzalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 04.59 04.4904.59X04.5904.16
12 Adéla BenešováAdéla Benešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 04.56 04.1804.2004.4104.4104.56
13 Květoslava KřížováKvětoslava Křížová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 02.57 XX02.5702.57X
Celkem 13 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 52.67 52.3350.6452.6752.6745.00 11.00
2 Jan ŠprinclJan Šprincl
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 47.12 45.8647.1242.4947.1244.87 9.00
3 Jan PolidarJan Polidar
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 46.43 42.9146.4335.0746.4330.55 8.00
4 Václav DrchalVáclav Drchal
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 46.13 44.4243.2045.1045.1046.13 7.00
5 Michal BabkaMichal Babka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 46.13 40.9043.4546.1346.1337.67 6.00
6 David LukšDavid Lukš
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 42.97 41.9042.93X42.9342.97 5.00
7 Ondřej SkládalOndřej Skládal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 42.55 27.5437.4842.5542.55- 4.00
8 Kryštof VeřtátKryštof Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 42.39 34.0533.6542.3942.3927.53 3.00
9 Filip Seidl Filip Seidl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 41.13 34.3141.1336.7241.1332.53 2.00
10 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 40.12 30.5240.1231.9340.1235.78 1.00
11 Jan BeranJan Beran
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 39.57 39.5736.14X39.5734.02
12 Martin PlačekMartin Plaček
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 38.22 31.8338.2230.5838.22X
13 Josef TáborJosef Tábor
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 37.61 35.7935.0637.6137.6137.48
14 Marek DokaMarek Doka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 37.29 37.2933.9733.6937.2934.90
15 Jan MašekJan Mašek
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 37.26 34.4237.2635.2137.2636.00
16 Miroslav JankovskýMiroslav Jankovský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 34.35 34.3525.2631.2134.3532.28
17 Šimon HavířŠimon Havíř
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 34.28 34.2823.9427.4534.28X
18 Roman LenemajerRoman Lenemajer
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
99 33.73 32.5125.9633.7333.7332.10
19 Tomáš VostřákTomáš Vostřák
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 33.34 33.3432.80X33.3430.42
Celkem 19 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana VáchováHana Váchová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 45.21 14.9520.0123.3223.3222.60 11.00
2 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 45.04 14.9520.0123.3223.3222.60 9.00
3 Tereza SuchanováTereza Suchanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 43.81 14.9520.0123.3223.3222.60 8.00
4 Petra ČernáPetra Černá
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 40.39 14.9520.0123.3223.3222.60 7.00
5 Aneta HrubcováAneta Hrubcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 37.28 14.9520.0123.3223.3222.60 6.00
6 Daniela ČernáDaniela Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 36.65 14.9520.0123.3223.3222.60 5.00
7 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 35.59 14.9520.0123.3223.3222.60 4.00
8 Karolína ŘezáčováKarolína Řezáčová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 33.14 14.9520.0123.3223.3222.60 3.00
9 Denisa Hanzalová Denisa Hanzalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 28.48 14.9520.0123.3223.3222.60 2.00
10 Anna PintováAnna Pintová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 28.35 14.9520.0123.3223.3222.60 1.00
11 Eliška HouhováEliška Houhová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 27.87 14.9520.0123.3223.3222.60
12 Leona DušátkováLeona Dušátková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 27.46 14.9520.0123.3223.3222.60
13 Adéla BenešováAdéla Benešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 24.45 14.9520.0123.3223.3222.60
14 Tereza MelicharováTereza Melicharová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
98 24.23 14.9520.0123.3223.3222.60
15 Markéta SrbováMarkéta Srbová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 23.32 14.9520.0123.3223.3222.60
Květoslava KřížováKvětoslava Křížová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 DNP
Tereza RůžičkováTereza Růžičková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 DNP
Celkem 17 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 50.02 46.4146.0750.0250.02 11.00
2 Josef JelínekJosef Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 39.51 39.5138.4337.3139.51 9.00
3 Šimon HolečekŠimon Holeček
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
00 36.25 36.2533.1531.7336.25 8.00
4 Matyáš HavelMatyáš Havel
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 35.88 32.6035.1835.8835.88 7.00
5 Adam MaršíkAdam Maršík
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 35.48 32.4735.4833.0735.48 6.00
6 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 33.21 33.2130.7127.6333.21 5.00
7 Marek StrnadMarek Strnad
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 31.48 29.7031.4830.7931.48 4.00
8 Tomáš LochmanTomáš Lochman
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
01 31.42 28.0529.0131.4231.42 3.00
9 Pavel VágnerPavel Vágner
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 31.38 31.3823.4029.4131.38 2.00
10 Martin HrádekMartin Hrádek
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 29.72 29.7125.9829.7229.72 1.00
11 Jakub KubátJakub Kubát
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 29.11 28.8228.2029.1129.11
12 František LejtnarFrantišek Lejtnar
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
00 28.97 26.4528.9724.0028.97
13 Ondřej KodlOndřej Kodl
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 28.75 28.7526.8625.7228.75
14 Jakub NovýJakub Nový
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 27.88 27.8822.1525.4227.88
15 Václav SmetanaVáclav Smetana
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 24.48 24.4620.3024.4824.48
16 Adam TurekAdam Turek
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
00 23.53 20.0023.5322.1223.53
17 Patrik ProkopPatrik Prokop
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
02 23.43 21.7923.4316.4823.43
18 Filip ChmielFilip Chmiel
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 22.90 22.9021.0521.6122.90
19 Jakub ProcházkaJakub Procházka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 19.42 14.8717.5619.4219.42
20 Matouš KovářMatouš Kovář
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 18.74 15.2014.8018.7418.74
21 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 18.67 18.6718.0415.6518.67
22 Šimon PupíkŠimon Pupík
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 17.64 14.2615.8917.6417.64
23 Petr BočekPetr Boček
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 17.12 X16.5217.1217.12
Celkem 23 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 35.17 31.2235.1734.7135.17 11.00
2 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 29.29 26.4228.7629.2929.29 9.00
3 Barbora TůmováBarbora Tůmová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 27.62 27.6224.9527.3027.62 8.00
4 Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 26.81 25.3026.8124.3926.81 7.00
5 Pavlína PodhradskáPavlína Podhradská
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 23.39 22.0223.39X23.39 6.00
6 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 22.41 X20.6022.4122.41 5.00
7 Klára VodičkováKlára Vodičková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
00 20.78 19.2620.3920.7820.78 4.00
8 Anna BočanováAnna Bočanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 18.75 14.5315.4718.7518.75 3.00
9 Simona FilipováSimona Filipová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 11.56 10.9811.5610.2011.56 2.00
MB Jaromíra RybákováJaromíra Rybáková
TJ Sokol SepekovTJ Sokol Sepekov
00 32.12
MB Aneta ŠimerováAneta Šimerová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 15.38
MB Nikola HulmákováNikola Hulmáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 08.78
Celkem 12 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef JelínekJosef Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 08.45 05.8805.2706.0206.02 11.00
2 Matyáš HavelMatyáš Havel
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 08.13 05.8805.2706.0206.02 9.00
3 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 06.84 05.8805.2706.0206.02 8.00
4 Václav SmetanaVáclav Smetana
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 06.41 05.8805.2706.0206.02 7.00
5 Dominik TahyDominik Tahy
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
01 05.85 05.8805.2706.0206.02 6.00
6 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 05.73 05.8805.2706.0206.02 5.00
7 Martin DókaMartin Dóka
TJ VS Tábor BTJ VS Tábor B
02 05.67 05.8805.2706.0206.02 4.00
8 Štěpán FáberaŠtěpán Fábera
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
01 05.36 05.8805.2706.0206.02 3.00
9 Šimon PupíkŠimon Pupík
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 05.28 05.8805.2706.0206.02 2.00
10 Jan KolmanJan Kolman
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 05.14 05.8805.2706.0206.02 1.00
11 Petr SoukupPetr Soukup
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 05.05 05.8805.2706.0206.02
12 Pavel ViktoraPavel Viktora
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
02 04.64 05.8805.2706.0206.02
13 Adam PřibAdam Přib
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 04.62 05.8805.2706.0206.02
14 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 03.92 05.8805.2706.0206.02
15 Petr BočekPetr Boček
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 03.80 05.8805.2706.0206.02
MB Matěj KozojedMatěj Kozojed
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
00 06.02
Pavel VágnerPavel Vágner
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 DNP
Celkem 17 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 12.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
00 09.41 06.7305.4706.2306.73 11.00
2 Adéla SmržováAdéla Smržová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 09.06 06.7305.4706.2306.73 9.00
3 Pavlína KružíkováPavlína Kružíková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 08.41 06.7305.4706.2306.73 8.00
4 Pavlína PodhradskáPavlína Podhradská
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 08.13 06.7305.4706.2306.73 7.00
5 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 08.08 06.7305.4706.2306.73 6.00
6 Pavlína ČížkováPavlína Čížková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 07.50 06.7305.4706.2306.73 5.00
7 Adéla HodiankováAdéla Hodianková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
00 07.15 06.7305.4706.2306.73 4.00
8 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 07.10 06.7305.4706.2306.73 3.00
9 Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 06.90 06.7305.4706.2306.73 2.00
10 Veronika ZemanováVeronika Zemanová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
00 06.80 06.7305.4706.2306.73 1.00
11 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 06.59 06.7305.4706.2306.73
12 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 05.96 06.7305.4706.2306.73
13 Linda ŘíhováLinda Říhová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
00 05.72 06.7305.4706.2306.73
14 Anna BočanováAnna Bočanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 05.57 06.7305.4706.2306.73
15 Magdalena KůtováMagdalena Kůtová
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
00 05.51 06.7305.4706.2306.73
16 Pavla MaškováPavla Mašková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
01 05.20 06.7305.4706.2306.73
17 Jana IvanovováJana Ivanovová
TJ VS Tábor BTJ VS Tábor B
01 04.90 06.7305.4706.2306.73
18 Karolína ČejkováKarolína Čejková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 04.39 06.7305.4706.2306.73
MB Jaromíra RybákováJaromíra Rybáková
TJ Sokol SepekovTJ Sokol Sepekov
00 06.73
Nikola HulmákováNikola Hulmáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 DNP
Nikola SobíškováNikola Sobíšková
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
03 DNP
Aneta ŠimerováAneta Šimerová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 DNP
Karolína ValčíkováKarolína Valčíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 DNP
Celkem 23 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 CECCB CECCB TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 147.50
2 NVCEL NVCEL TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 141.00
3 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 081.50
4 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 063.50
5 MILEV MILEV TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 036.50
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 1500 m, 60 m př., 4x200 m, kriket, koule 3kg, dálka, výška, 60 m př., 60 m, 60 m, 150 m, 60 m př.
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 130.00
2 CECCB CECCB TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 128.00
3 NVCEL NVCEL TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 109.00
4 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 049.00
5 MILEV MILEV TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 048.00
6 JITRE JITRE TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 022.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 1500 m, 60 m př., 4x200 m, kriket, koule 3kg, dálka, výška, 60 m př., 60 m, 150 m, 60 m př., 60 m př., 150 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ATPIS ATPIS Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 085.00
2 NVCEL NVCEL TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 058.00
3 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 055.00
4 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 046.50
5 CECCB CECCB TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 045.50
6 CZSTR CZSTR TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 030.00
7 SKOKJH SKOKJH SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 019.00
MILEV MILEV TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 019.00
9 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 008.00
10 KATOV KATOV Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 004.00
TAB-B TAB-B TJ VS Tábor BTJ VS Tábor B 004.00
12 JITRE JITRE TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 003.00
Poznámky:
Stav po: dálka, kriket, plný míč, 50 m př., 50 m, 600 m, 4x200 m, 50 m př., 50 m př., 50 m, 50 m, 50 m, 600 m, 50 m př.
Celkem 12 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 CECCB CECCB TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 096.00
2 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 081.00
3 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 068.00
4 MILEV MILEV TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 038.00
5 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 021.00
6 NVCEL NVCEL TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 014.00
7 CZSTR CZSTR TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 008.00
8 JITRE JITRE TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 005.00
9 KATOV KATOV Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 004.00
Poznámky:
Stav po: dálka, kriket, plný míč, 50 m př., 50 m, 600 m, 50 m př., 50 m př., 50 m př., 50 m př., 50 m, 50 m, 600 m
Celkem 9 závodníků