výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Závody atletických přípravek

Praha (8. 6. 2011)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 8.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam KaclíkAdam Kaclík
AC Praha 1890AC Praha 1890
00 41.53
2 Martin AschermannMartin Aschermann
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 40.88
3 Kryštof NěmečekKryštof Němeček
ŠSK ZŠ Filosofská PrahaŠSK ZŠ Filosofská Praha
00 36.55
4 Matyáš HanzlikMatyáš Hanzlik
ŠSK ZŠ Filosofská PrahaŠSK ZŠ Filosofská Praha
00 35.24
5 Marek BoušíMarek Bouší
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 29.07
6 Lukáš HolasLukáš Holas
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 27.33
7 Jakub NovotnýJakub Novotný
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 26.94
8 Alexandr PolákAlexandr Polák
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 26.67
9 Filip KomorousFilip Komorous
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 26.44
10 Jakub ČadekJakub Čadek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 25.62
11 František ŠpačekFrantišek Špaček
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
02 25.60
12 František HavelkaFrantišek Havelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 25.58
13 Ondřej HavelkaOndřej Havelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 24.31
14 Oldřich VohnoutOldřich Vohnout
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
00 22.38
15 Martin HájekMartin Hájek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 20.60
16 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
AC Praha 1890AC Praha 1890
02 16.94
17 David HanousekDavid Hanousek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 14.65
Celkem 17 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 8.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika MarešováVeronika Marešová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 30.26
2 Karolína TesařováKarolína Tesařová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 28.28
3 Adéla FarkašováAdéla Farkašová
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
00 27.75
4 Tereza HrudkováTereza Hrudková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 27.48
5 Vanessa KollerováVanessa Kollerová
ŠSK ZŠ Filosofská PrahaŠSK ZŠ Filosofská Praha
00 26.12
6 Klára CoufalováKlára Coufalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 24.65
7 Martina ŠimánkováMartina Šimánková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 24.47
8 Tereza KanontaTereza Kanonta
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 23.36
9 Natálie VrchotováNatálie Vrchotová
ŠSK ZŠ Filosofská PrahaŠSK ZŠ Filosofská Praha
00 21.20
10 Barbora ŠimáčkováBarbora Šimáčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 18.39
11 Tereza ValtrováTereza Valtrová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
00 16.91
12 Markéta SkolilováMarkéta Skolilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 16.78
13 Julie SlámováJulie Slámová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
01 16.63
14 Anna AntošíkováAnna Antošíková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
00 15.49
15 Květa KřížováKvěta Křížová
AC Praha 1890AC Praha 1890
01 15.00
16 Gabriela TůmováGabriela Tůmová
ŠSK ZŠ Filosofská PrahaŠSK ZŠ Filosofská Praha
00 13.46
17 Tereza HymplováTereza Hymplová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 12.41
18 Alexandra BajičováAlexandra Bajičová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 09.96
Celkem 18 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(st, 8.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
03 31.45
2 Šimon LisaŠimon Lisa
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 28.68
3 Matěj ZdobnickýMatěj Zdobnický
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 25.51
4 Matěj DvořákMatěj Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 24.22
5 Patrik BartošPatrik Bartoš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 20.68
6 Matěj ŘeháčekMatěj Řeháček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 19.79
7 Tomáš JosefTomáš Josef
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
03 18.62
8 Dominik PrůšaDominik Průša
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 13.96
9 Jakub ČejkaJakub Čejka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 12.55
10 Vincent NováčekVincent Nováček
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 10.98
11 Jakub VodičkaJakub Vodička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 10.60
12 Michal ŽivnýMichal Živný
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 09.35
13 Tobiáš KouřimskýTobiáš Kouřimský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 08.89
14 Jan KratochvílJan Kratochvíl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 08.29
Celkem 14 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(st, 8.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 19.95
2 Ráchel NoasováRáchel Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 15.20
3 Kateřina ŠimáčkováKateřina Šimáčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 14.10
4 Antonie TesařováAntonie Tesařová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 13.73
5 Anežka PodolinskáAnežka Podolinská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 12.60
6 Eva CaldrováEva Caldrová
ŠSK ZŠ Filosofská PrahaŠSK ZŠ Filosofská Praha
04 12.14
7 Ema FreitasováEma Freitasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 09.30
8 Viktorka KobiánováViktorka Kobiánová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 09.05
9 Anežka KárníkováAnežka Kárníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 07.70
10 Michaela BuriánkováMichaela Buriánková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 07.00
11 Eva JelínkováEva Jelínková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 04.15
Celkem 11 závodníků