výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Závody atletických přípravek

Praha (8. 6. 2011)

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 8.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš NejedlíkTomáš Nejedlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 3.93
2 Alexa ProdanovičAlexa Prodanovič
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
01 3.82
3 Vít MarcinčíkVít Marcinčík
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
00 3.72
4 Karel NaxeraKarel Naxera
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 3.65
5 Petr ČejkaPetr Čejka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 3.64
6 Leonard CignaLeonard Cigna
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 3.58
7 David PolákDavid Polák
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
00 3.55
8 Vojtěch DohnalVojtěch Dohnal
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 3.36
9 Adam HavlíkAdam Havlík
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
01 3.31
10 Miloš PadevětMiloš Padevět
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
00 3.29
11 Vojta KomárekVojta Komárek
ŠSK ZŠ Filosofská PrahaŠSK ZŠ Filosofská Praha
00 3.29
12 Mikuláš VybíralMikuláš Vybíral
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 3.28
13 Marek PavlicaMarek Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 3.12
14 Jiří MatoušekJiří Matoušek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3.11
15 Tomáš SlaninaTomáš Slanina
ŠSK ZŠ Filosofská PrahaŠSK ZŠ Filosofská Praha
01 3.04
16 Jan ŽežulkaJan Žežulka
ŠSK ZŠ Filosofská PrahaŠSK ZŠ Filosofská Praha
01 3.03
17 Jakub ČadekJakub Čadek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.02
18 Adam ValentaAdam Valenta
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 2.97
19 Tom JakimczukTom Jakimczuk
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2.96
20 David ŠvecDavid Švec
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 2.83
21 Kryštof PrůšaKryštof Průša
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2.81
22 Filip KomorousFilip Komorous
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 2.79
23 Jakub StřelečekJakub Střeleček
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 2.79
24 Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2.77
25 Ondřej HrubýOndřej Hrubý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2.62
26 Martin KrálMartin Král
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 2.62
27 Alex PethöAlex Pethö
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2.41
28 Matouš LehovecMatouš Lehovec
ŠSK ZŠ Filosofská PrahaŠSK ZŠ Filosofská Praha
02 2.29
Jakub JeníčekJakub Jeníček
ŠSK ZŠ Filosofská PrahaŠSK ZŠ Filosofská Praha
00 NM
Celkem 29 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 8.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 3.98
2 Nikola ŠtucaurováNikola Štucaurová
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
00 3.74
3 Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
00 3.49
4 Aneta HofmanováAneta Hofmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 3.46
5 Tereza ŠpačkováTereza Špačková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
00 3.43
6 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
USK PrahaUSK Praha
01 3.34
7 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 3.32
8 Tereza AschermannováTereza Aschermannová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.31
9 Barbora HolasováBarbora Holasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 3.30
10 Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
00 3.29
11 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
00 3.23
12 Eliška HolkováEliška Holková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 3.22
13 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 3.18
14 Martina KučováMartina Kučová
ŠSK ZŠ Filosofská PrahaŠSK ZŠ Filosofská Praha
00 3.12
15 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 3.11
16 Kateřina KubákováKateřina Kubáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3.11
17 Anna ŠímováAnna Šímová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
00 3.10
18 Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3.09
19 Lucie ProcházkováLucie Procházková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.03
20 Kateřina EliášováKateřina Eliášová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 2.95
21 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 2.89
22 Nicola ZdražilováNicola Zdražilová
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
02 2.87
23 Violeta ŠumanováVioleta Šumanová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 2.86
24 Aneta SedlákováAneta Sedláková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2.80
25 Bára PolaneckáBára Polanecká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2.80
26 Anita HájkováAnita Hájková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2.80
27 Anna OrtováAnna Ortová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 2.76
28 Natálie VrchotováNatálie Vrchotová
ŠSK ZŠ Filosofská PrahaŠSK ZŠ Filosofská Praha
00 2.71
29 Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 2.69
30 Zuzana NovotnáZuzana Novotná
ŠSK ZŠ Filosofská PrahaŠSK ZŠ Filosofská Praha
02 2.64
31 Markéta SkolilováMarkéta Skolilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 2.63
32 Alexandra BajičováAlexandra Bajičová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 2.62
33 Tereza HymplováTereza Hymplová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 2.60
34 Tereza AlbrechtováTereza Albrechtová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2.60
35 Veronika BartošováVeronika Bartošová
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
02 2.58
36 Zuzana CoufalováZuzana Coufalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2.58
37 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2.58
38 Barbora DraslarováBarbora Draslarová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2.57
39 Anna ŽákováAnna Žáková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 2.50
40 Klára CoufalováKlára Coufalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 2.48
41 Mariana CukerováMariana Cukerová
ŠSK ZŠ Filosofská PrahaŠSK ZŠ Filosofská Praha
01 2.36
42 Aneta BrtníkováAneta Brtníková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 2.27
43 Marie StarostováMarie Starostová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 2.00
Barbora DolečkováBarbora Dolečková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 NM
Celkem 44 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(st, 8.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš HošekMatyáš Hošek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 3.10
2 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
03 2.88
3 Vít ChabičovskýVít Chabičovský
TJ Stodůlky PrahaTJ Stodůlky Praha
04 2.85
4 Viktor RezekViktor Rezek
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
03 2.69
5 Tomáš StauchTomáš Stauch
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 2.60
6 Ondřej FábryOndřej Fábry
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 2.60
7 Karel UrbanKarel Urban
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
03 2.40
8 Kryštof ŠejnostKryštof Šejnost
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 2.40
9 Šimon LisaŠimon Lisa
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 2.25
10 David KouřimskýDavid Kouřimský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 2.23
11 Adam HajdovskýAdam Hajdovský
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 2.17
12 Matěj KárníkMatěj Kárník
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 2.12
13 Jakub KalistaJakub Kalista
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 2.08
14 Dominik PrůšaDominik Průša
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 2.04
15 Lukáš KlímLukáš Klím
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 2.03
16 Ondra KlimešOndra Klimeš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 2.02
17 Tobiáš SychrovskýTobiáš Sychrovský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1.99
18 Ondřej BesedaOndřej Beseda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1.94
19 Tom PaškaTom Paška
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1.89
20 Marek VančuraMarek Vančura
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1.89
21 Adam HanekAdam Hanek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1.72
22 David KošíkDavid Košík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1.65
23 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1.64
24 Samuel FreitasSamuel Freitas
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1.62
25 Adam KloudaAdam Klouda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1.55
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(st, 8.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marika JedličkováMarika Jedličková
ŠSK ZŠ Filosofská PrahaŠSK ZŠ Filosofská Praha
03 2.93
2 Petra ŠpačkováPetra Špačková
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
03 2.80
3 Žofie RožánkováŽofie Rožánková
PoděbradyPoděbrady
03 2.74
4 Natálie UrbánkováNatálie Urbánková
PoděbradyPoděbrady
03 2.68
5 Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 2.66
6 Veronika BuriánkováVeronika Buriánková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 2.56
7 Marie HuskováMarie Husková
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
03 2.44
8 Linda SněhotováLinda Sněhotová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 2.37
9 Markéta JasanskáMarkéta Jasanská
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
03 2.20
10 Adéla ŠtědroňováAdéla Štědroňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 2.18
11 Amélie KratochvílováAmélie Kratochvílová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 2.04
12 Eliška BalcerováEliška Balcerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 2.01
13 Michaela BuriánkováMichaela Buriánková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1.93
14 Klára AschermannováKlára Aschermannová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1.92
15 Heij Laura DeHeij Laura De
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1.89
16 Ema FreitasováEma Freitasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1.84
17 Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková
ChuchleChuchle
04 1.83
18 Anežka KárníkováAnežka Kárníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 1.79
19 Adéla BrejlováAdéla Brejlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1.73
20 Barunka BorkovcováBarunka Borkovcová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1.71
21 Klára JedličkováKlára Jedličková
ŠSK ZŠ Filosofská PrahaŠSK ZŠ Filosofská Praha
06 1.68
Celkem 21 závodníků