Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále krajské soutěže družstev přípravek - "HANÁCKÉ SUPERMAN"

Olomouc (8. 6. 2011)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 8.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc 09.32 11.00
2 Tomáš LátalTomáš Látal 00 AK OlomoucAK Olomouc 09.87 5.00
3 Štěpán DostálŠtěpán Dostál 00 AK OlomoucAK Olomouc 10.29
4 Ondřej ŠvábOndřej Šváb 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.44
5 Miroslav VašátMiroslav Vašát 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.64
6 Filip VoženílekFilip Voženílek 00 SK PřerovSK Přerov 10.69
7 Karel SargánekKarel Sargánek 00 SK HraniceSK Hranice 11.09
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 8.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KundrátTomáš Kundrát 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.80 6.00
2 Jiří SkoumalJiří Skoumal 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.91 3.50
3 Jan VymětalJan Vymětal 00 AK OlomoucAK Olomouc 09.96 2.00
4 Jakub ZdráhalJakub Zdráhal 00 SK PřerovSK Přerov 10.26
5 Jan OrlitaJan Orlita 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.48
6 Jan KrečmajerJan Krečmajer 00 AK OlomoucAK Olomouc 10.74
7 Jaroslav PospíchalJaroslav Pospíchal 00 AC ProstějovAC Prostějov 10.79
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 8.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KadlaOndřej Kadla 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.77 8.00
2 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 AK OlomoucAK Olomouc 09.79 7.00
3 Radim PlškoRadim Plško 01 SK PřerovSK Přerov 10.32
4 Daniel ŠkrobalaDaniel Škrobala 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.37
5 Stanislav SkoumalStanislav Skoumal 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.60
6 Tomáš ParmaTomáš Parma 01 AK OlomoucAK Olomouc 11.23
7 Alex MacháčekAlex Macháček 00 AK OlomoucAK Olomouc 11.31
Vlastik ŘímskýVlastik Římský 01 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 8.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš HrdličkaMatouš Hrdlička 01 TJ UničovTJ Uničov 09.67 9.00
2 Jan KymličkaJan Kymlička 01 AK ŠternberkAK Šternberk 09.91 3.50
3 Jan RoháčJan Roháč 01 AK OlomoucAK Olomouc 10.20
4 Matěj HnilicaMatěj Hnilica 01 AK OlomoucAK Olomouc 10.47
5 Daniel ČechDaniel Čech 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.52
6 Jan DvorskýJan Dvorský 01 TJ UničovTJ Uničov 11.16
7 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil 01 SK PřerovSK Přerov 11.45
8 Martin KadalaMartin Kadala 01 SK PřerovSK Přerov 12.06
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 8.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František KutálekFrantišek Kutálek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.37
2 Martin BělínMartin Bělín 01 TJ UničovTJ Uničov 10.84
3 Lukáš NovákLukáš Novák 01 AK OlomoucAK Olomouc 10.91
4 Jiří ŠlezarJiří Šlezar 02 AK ŠternberkAK Šternberk 12.02
5 Tomáš NesvadbaTomáš Nesvadba 03 AK ŠternberkAK Šternberk 12.42
6 Alexandr UvíraAlexandr Uvíra 02 SK PřerovSK Přerov 12.43
7 Marek JančaMarek Janča 02 SK PřerovSK Přerov 12.91
8 Petr VarhaníkPetr Varhaník 02 SK PřerovSK Přerov 13.21
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (st, 8.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš HandlTobiáš Handl 02 AK ŠternberkAK Šternberk 10.42
2 Matěj VylíčilMatěj Vylíčil 02 SK PřerovSK Přerov 10.78
3 Ondra DokoupilOndra Dokoupil 02 SK HraniceSK Hranice 10.79
4 Karel MotlíčekKarel Motlíček 03 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 11.70
5 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK ŠternberkAK Šternberk 11.93
6 Tomáš KristTomáš Krist 02 SK HraniceSK Hranice 12.50
7 Vojtěch KořalkaVojtěch Kořalka 03 TJ UničovTJ Uničov 12.66
8 Daniel MetlíkDaniel Metlík 02 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 12.66
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (st, 8.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík 01 TJ UničovTJ Uničov 10.07 1.00
2 Matěj RabenseifnerMatěj Rabenseifner 04 AK ŠternberkAK Šternberk 11.15
3 Jakub NýdeckýJakub Nýdecký 03 TJ UničovTJ Uničov 11.17
4 Petr ŠevčíkPetr Ševčík 04 AK ŠternberkAK Šternberk 11.55
5 Pavel KešelákPavel Kešelák 03 AK ŠternberkAK Šternberk 12.32
6 Pavel BalcárekPavel Balcárek 03 SK PřerovSK Přerov 12.99
7 Tomáš GajdušekTomáš Gajdušek 03 SK PřerovSK Přerov 13.49
8 Marek TrnečkaMarek Trnečka 04 TJ UničovTJ Uničov 13.67
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 8.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela MichutováNela Michutová 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.49 11.00
2 Dominika KrčmářováDominika Krčmářová 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.56 9.00
3 Olivia DluháOlivia Dluhá 00 AK OlomoucAK Olomouc 09.87 5.00
4 Vendula RabenseifnerováVendula Rabenseifnerová 00 AK ŠternberkAK Šternberk 10.22 1.50
5 Veronika KuželováVeronika Kuželová 00 AC ProstějovAC Prostějov 10.63
6 Nikola KobzováNikola Kobzová 01 TJ UničovTJ Uničov 10.96
7 Lenka HoffingerováLenka Hoffingerová 01 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 12.18
8 Eliška PřecechtělováEliška Přecechtělová 04 AK ŠternberkAK Šternberk 13.12
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 8.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 09.80 6.00
2 Kateřina SládkováKateřina Sládková 00 AK OlomoucAK Olomouc 10.38
3 Amélie ŠevčíkováAmélie Ševčíková 02 AK OlomoucAK Olomouc 10.48
4 Nelly VildováNelly Vildová 00 AK ŠternberkAK Šternberk 11.10
5 Laura PolocikováLaura Polociková 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 11.40
6 Eliška HoffmannováEliška Hoffmannová 01 SK HraniceSK Hranice 11.50
7 Tereza KrejčířováTereza Krejčířová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 12.06
8 Marie BělskáMarie Bělská 03 AK ŠternberkAK Šternberk 12.26
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 8.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Berenika IndruchováBerenika Indruchová 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.73 7.00
2 Katka KorgerováKatka Korgerová 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.18 3.00
3 Lucie NeumanováLucie Neumanová 00 AC ProstějovAC Prostějov 11.16
4 Iveta SmolováIveta Smolová 02 SK HraniceSK Hranice 11.43
5 Markéta MachováMarkéta Machová 02 AK OlomoucAK Olomouc 11.92
6 Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová 01 AK ŠternberkAK Šternberk 12.09
7 Barbora DubováBarbora Dubová 05 TJ UničovTJ Uničov 13.09
8 Jana BučkováJana Bučková 04 SK PřerovSK Přerov 14.59
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 8.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ForajtováMarkéta Forajtová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.39
2 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 SK PřerovSK Přerov 11.14
3 Klára JeřábkováKlára Jeřábková 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 11.36
4 Kateřina LipkováKateřina Lipková 03 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 12.08
5 Amieé NavrátilováAmieé Navrátilová 04 SK PřerovSK Přerov 12.38
6 Alena PodešvováAlena Podešvová 01 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 13.32
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 8.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola HyjánkováNikola Hyjánková 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.58 8.00
2 Jana DittrichováJana Dittrichová 00 AK ŠternberkAK Šternberk 10.04 4.00
3 Aneta KuželováAneta Kuželová 00 AC ProstějovAC Prostějov 10.70
4 Kateřina GieselováKateřina Gieselová 02 AK OlomoucAK Olomouc 11.38
5 Tereza BirnbaumováTereza Birnbaumová 00 SK HraniceSK Hranice 11.52
6 Terezie KopcováTerezie Kopcová 00 SK PřerovSK Přerov 11.65
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 8.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK ŠternberkAK Šternberk 10.22 1.50
2 Isabela IndruchováIsabela Indruchová 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.80
3 Barbora ŽáčkováBarbora Žáčková 01 TJ UničovTJ Uničov 11.08
4 Markéta KoutnáMarkéta Koutná 00 AK OlomoucAK Olomouc 11.23
5 Lucie KupkováLucie Kupková 00 SK PřerovSK Přerov 11.30
6 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 11.37
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (st, 8.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora RykalováBarbora Rykalová 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.61
2 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková 00 SK PřerovSK Přerov 10.69
3 Karolín PetrlováKarolín Petrlová 02 AK OlomoucAK Olomouc 11.27
4 Aneta MarkováAneta Marková 03 AK ŠternberkAK Šternberk 11.55
5 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 TJ UničovTJ Uničov 11.72
6 Tereza ŠterclováTereza Šterclová 01 AK ŠternberkAK Šternberk 12.05
7 Ema KneiflováEma Kneiflová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 12.70
8 Klára HýbnerováKlára Hýbnerová 04 TJ UničovTJ Uničov 13.16
Celkem 8 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 8.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Berenika IndruchováBerenika Indruchová 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:05.72 11.00
2 Nikola HyjánkováNikola Hyjánková 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:06.40 9.00
3 Barbora NýdeckáBarbora Nýdecká 00 TJ UničovTJ Uničov 2:08.18 8.00
4 Kateřina ReichováKateřina Reichová 00 AK ŠternberkAK Šternberk 2:14.21 7.00
5 Michaela BrokešovaMichaela Brokešova 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:14.24 6.00
6 Denisa VrubelováDenisa Vrubelová 01 TJ UničovTJ Uničov 2:16.05 5.00
7 Lucie TřeštíkováLucie Třeštíková 01 TJ UničovTJ Uničov 2:17.66 4.00
8 Marie KostelnáMarie Kostelná 01 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 2:18.27 3.00
9 Natálie MösnerováNatálie Mösnerová 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:20.21 2.00
10 Renata FremlováRenata Fremlová 00 AK ŠternberkAK Šternberk 2:21.75 1.00
11 Vendula SkoupáVendula Skoupá 01 AK ŠternberkAK Šternberk 2:25.38
12 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK HraniceSK Hranice 2:26.56
13 Miriam SekaninováMiriam Sekaninová 02 SK HraniceSK Hranice 2:37.76
14 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK HraniceSK Hranice 2:40.46
15 Lenka HoffingerováLenka Hoffingerová 01 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 2:58.56
Celkem 15 závodníků

800 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 8.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 AK OlomoucAK Olomouc 2:46.80 11.00
2 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík 01 TJ UničovTJ Uničov 2:55.98 9.00
3 Tobiáš HandlTobiáš Handl 02 AK ŠternberkAK Šternberk 2:56.35 8.00
4 Zdenek SmrčekZdenek Smrček 01 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 2:56.38 7.00
5 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK ŠternberkAK Šternberk 2:56.44 6.00
6 Matouš HrdličkaMatouš Hrdlička 01 TJ UničovTJ Uničov 3:02.99 5.00
7 Jakub ZdráhalJakub Zdráhal 00 SK PřerovSK Přerov 3:06.34 4.00
8 Ondřej ŠvábOndřej Šváb 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:07.01 3.00
9 Jiří SadilJiří Sadil 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:12.41 2.00
10 Václav BednarskýVáclav Bednarský 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:12.43 1.00
11 Jorik NavrátilJorik Navrátil 00 SK PřerovSK Přerov 3:16.90
12 Jakub SehnálekJakub Sehnálek 00 SK PřerovSK Přerov 3:20.59
13 Stanislav HýbnerStanislav Hýbner 01 TJ UničovTJ Uničov 3:32.86
14 Alex MacháčekAlex Macháček 00 AK OlomoucAK Olomouc 3:34.82
15 Vít CharvátVít Charvát 01 AK ŠternberkAK Šternberk 3:50.55
Jakub ChlupJakub Chlup 01 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 16 závodníků

50 m překážek [106,7 cm] - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 8.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KadlaOndřej Kadla 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.67 11.00
2 Tomáš KundrátTomáš Kundrát 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.80 9.00
3 Jan RoháčJan Roháč 01 AK OlomoucAK Olomouc 10.93 8.00
4 Jan OrlitaJan Orlita 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 11.16 7.00
5 Matěj HnilicaMatěj Hnilica 01 AK OlomoucAK Olomouc 11.29 6.00
6 Vlastik ŘímskýVlastik Římský 01 AK ŠternberkAK Šternberk 11.45 5.00
7 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 AK OlomoucAK Olomouc 11.48 4.00
8 Miroslav VašátMiroslav Vašát 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 11.62 3.00
9 Jan KrečmajerJan Krečmajer 00 AK OlomoucAK Olomouc 11.71 2.00
10 Radim PlškoRadim Plško 01 SK PřerovSK Přerov 11.76 1.00
11 Jan DvorskýJan Dvorský 01 TJ UničovTJ Uničov 11.77
12 Jorik NavrátilJorik Navrátil 00 SK PřerovSK Přerov 11.80
13 Jaroslav KunrtJaroslav Kunrt 00 AC ProstějovAC Prostějov 11.94
14 Lukáš SvozilLukáš Svozil 00 AK OlomoucAK Olomouc 12.16
15 Ondra DokoupilOndra Dokoupil 02 SK HraniceSK Hranice 12.17
16 Jaroslav PospíchalJaroslav Pospíchal 00 AC ProstějovAC Prostějov 12.24
17 Jan PospíšilJan Pospíšil 03 SK HraniceSK Hranice 12.42
18 Jakub SehnálekJakub Sehnálek 00 SK PřerovSK Přerov 12.58
19 Marek SkoumalMarek Skoumal 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.63
20 Jiří SadilJiří Sadil 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.65
21 Tomáš ParmaTomáš Parma 01 AK OlomoucAK Olomouc 12.69
Adam ŠanovecAdam Šanovec 01 AK OlomoucAK Olomouc 12.69
23 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil 01 SK PřerovSK Přerov 12.73
24 Tomáš VoženílekTomáš Voženílek 03 SK PřerovSK Přerov 12.83
Matěj PešekMatěj Pešek 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.83
26 Martin ProcházkaMartin Procházka 00 SK PřerovSK Přerov 12.91
27 Šimon LondinŠimon Londin 01 AC ProstějovAC Prostějov 12.94
28 Jakub NýdeckýJakub Nýdecký 03 TJ UničovTJ Uničov 12.96
29 Matěj RabenseifnerMatěj Rabenseifner 04 AK ŠternberkAK Šternberk 12.99
30 Vít CharvátVít Charvát 01 AK ŠternberkAK Šternberk 13.07
31 Petr ŠevčíkPetr Ševčík 04 AK ŠternberkAK Šternberk 13.18
32 Stanislav HýbnerStanislav Hýbner 01 TJ UničovTJ Uničov 13.31
33 Vojta KotrlýVojta Kotrlý 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.36
34 Pavel SkyvaPavel Skyva 02 AK ŠternberkAK Šternberk 13.45
35 Martin KadalaMartin Kadala 01 SK PřerovSK Přerov 13.57
36 Alexandr UvíraAlexandr Uvíra 02 SK PřerovSK Přerov 13.73
37 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK ŠternberkAK Šternberk 13.87
38 Tomáš NesvadbaTomáš Nesvadba 03 AK ŠternberkAK Šternberk 13.96
39 Pavel KešelákPavel Kešelák 03 AK ŠternberkAK Šternberk 14.10
40 Vojtěch KořalkaVojtěch Kořalka 03 TJ UničovTJ Uničov 14.13
41 Filip LátalFilip Látal 01 AK OlomoucAK Olomouc 14.19
42 Marek JančaMarek Janča 02 SK PřerovSK Přerov 14.20
43 Tomáš KristTomáš Krist 02 SK HraniceSK Hranice 14.30
44 Pavel BalcárekPavel Balcárek 03 SK PřerovSK Přerov 14.76
45 Petr VarhaníkPetr Varhaník 02 SK PřerovSK Přerov 15.27
46 Tomáš GajdušekTomáš Gajdušek 03 SK PřerovSK Přerov 15.76
Vilém ČechVilém Čech 03 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Štěpán DostálŠtěpán Dostál 00 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Jakub ChlupJakub Chlup 01 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Tomáš LátalTomáš Látal 00 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Karel SargánekKarel Sargánek 00 SK HraniceSK Hranice DNP
Poznámky:
Překážková dráha Kids Athletics
Celkem 51 závodníků

50 m překážek [106,7 cm] - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 8.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela MichutováNela Michutová 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.59 11.00
2 Dominika KrčmářováDominika Krčmářová 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.95 9.00
3 Katka KorgerováKatka Korgerová 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.40 8.00
4 Kateřina SládkováKateřina Sládková 00 AK OlomoucAK Olomouc 11.57 7.00
5 Jindra VránováJindra Vránová 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 11.85 6.00
6 Tereza ŠirokáTereza Široká 02 AK OlomoucAK Olomouc 11.90 5.00
7 Michaela BrokešovaMichaela Brokešova 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.01 4.00
8 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 SK PřerovSK Přerov 12.04 3.00
9 Tereza StaňkováTereza Staňková 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.14 2.00
10 Kateřina SamuelováKateřina Samuelová 00 AK OlomoucAK Olomouc 12.18 1.00
11 Kateřina GieselováKateřina Gieselová 02 AK OlomoucAK Olomouc 12.19
12 Amélie ŠevčíkováAmélie Ševčíková 02 AK OlomoucAK Olomouc 12.31
13 Tereza BirnbaumováTereza Birnbaumová 00 SK HraniceSK Hranice 12.44
14 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 SK PřerovSK Přerov 12.45
15 Vendula DivišovaVendula Divišova 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.61
16 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 01 AK ŠternberkAK Šternberk 12.70
17 Vendula SkoupáVendula Skoupá 01 AK ŠternberkAK Šternberk 12.71
18 Nikola KobzováNikola Kobzová 01 TJ UničovTJ Uničov 12.73
19 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 12.85
Nelly VildováNelly Vildová 00 AK ŠternberkAK Šternberk 12.85
21 Eliška HoffmannováEliška Hoffmannová 01 SK HraniceSK Hranice 12.97
22 Eliška VeseláEliška Veselá 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 13.03
23 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 TJ UničovTJ Uničov 13.04
24 Aneta MarkováAneta Marková 03 AK ŠternberkAK Šternberk 13.13
25 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK HraniceSK Hranice 13.14
26 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK OlomoucAK Olomouc 13.20
27 Tereza ŠterclováTereza Šterclová 01 AK ŠternberkAK Šternberk 13.30
Terezie KopcováTerezie Kopcová 00 SK PřerovSK Přerov 13.30
29 Nela ZabloudilováNela Zabloudilová 02 SK PřerovSK Přerov 13.34
30 Tereza KrejčířováTereza Krejčířová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 13.35
31 Markéta MachováMarkéta Machová 02 AK OlomoucAK Olomouc 13.43
32 Marie BělskáMarie Bělská 03 AK ŠternberkAK Šternberk 13.61
33 Amieé NavrátilováAmieé Navrátilová 04 SK PřerovSK Přerov 13.82
34 Alena PodešvováAlena Podešvová 01 TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 14.00
Miriam SekaninováMiriam Sekaninová 02 SK HraniceSK Hranice 14.00
36 Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová 01 AK ŠternberkAK Šternberk 14.07
37 Adéla DaňkováAdéla Daňková 03 AC ProstějovAC Prostějov 14.26
38 Eliška PřecechtělováEliška Přecechtělová 04 AK ŠternberkAK Šternberk 14.38
39 Jana BučkováJana Bučková 04 SK PřerovSK Přerov 14.55
40 Ema KneiflováEma Kneiflová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 14.60
41 Barbora DubováBarbora Dubová 05 TJ UničovTJ Uničov 14.61
42 Klára HýbnerováKlára Hýbnerová 04 TJ UničovTJ Uničov 14.70
Poznámky:
Překážková dráha Kids Athletics
Celkem 42 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 8.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Látal, Vymětal, Kňáva, Pospíšil Látal, Vymětal, Kňáva, Pospíšil AK OlomoucAK Olomouc 38.27 11.00
2 Hrdličkas, Dvorský, Bělín, Žaloudík Hrdličkas, Dvorský, Bělín, Žaloudík TJ UničovTJ Uničov 38.73 9.00
3 Škrobala, Čech, Kuča, Orlita Škrobala, Čech, Kuča, Orlita SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 39.11 8.00
4 Kupka, Jurča, Římský, Kymlička Kupka, Jurča, Římský, Kymlička AK ŠternberkAK Šternberk 39.67 7.00
5 Skoumal S., Skoumal j., Šváb, Píšek Skoumal S., Skoumal j., Šváb, Píšek TJ ŠumperkTJ Šumperk 39.83 6.00
6 Kleiner, Plško, Procházka, Vylíčil Kleiner, Plško, Procházka, Vylíčil SK PřerovSK Přerov 42.73 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 8.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pešek, Sadil, Kotrlý, Skoumal M. Pešek, Sadil, Kotrlý, Skoumal M. TJ ŠumperkTJ Šumperk 41.15 5.00
2 Handl, Charvát, Skyva, Pařenica Handl, Charvát, Skyva, Pařenica AK ŠternberkAK Šternberk 41.31 4.00
3 Hýbner, Nýdecký, Kořalka, Trnečka Hýbner, Nýdecký, Kořalka, Trnečka TJ UničovTJ Uničov 47.37 2.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 8.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dluhá, Sisková, Begová, Široká Dluhá, Sisková, Begová, Široká AK OlomoucAK Olomouc 38.77 11.00
2 Nýdecká, Vrubelová, Třeštíková, Žáčková Nýdecká, Vrubelová, Třeštíková, Žáčková TJ UničovTJ Uničov 39.04 9.00
3 Daňková A., Kuželová A., Kuželová V., Neumanová L. Daňková A., Kuželová A., Kuželová V., Neumanová L. AC ProstějovAC Prostějov 41.93 7.00
4 Mojžíšková, Indruchová, Rykalová, Hendrychová Mojžíšková, Indruchová, Rykalová, Hendrychová SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 42.00 6.00
5 Lipková, Petrová, Cikrytová, Kostelná Lipková, Petrová, Cikrytová, Kostelná TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 42.88 5.00
Reichová, Rabenseifnerová, Kučerová, Ditrichová Reichová, Rabenseifnerová, Kučerová, Ditrichová AK ŠternberkAK Šternberk DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 8.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Forajtová, Brokešová, válková, Korgerová Forajtová, Brokešová, válková, Korgerová TJ ŠumperkTJ Šumperk 39.87 8.00
2 Skoupá, Šterclová, Fremlová, Ševčíková Skoupá, Šterclová, Fremlová, Ševčíková AK ŠternberkAK Šternberk 43.02 4.00
3 Budařová, Čejnová, Kopcová, Zabloudilová Budařová, Čejnová, Kopcová, Zabloudilová SK PřerovSK Přerov 43.65 3.00
4 Červená, Dubová, Hýbnerová, Kobzová Červená, Dubová, Hýbnerová, Kobzová TJ UničovTJ Uničov 47.12 2.00
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(st, 8.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
00 4.42 11.00
2 Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 4.02 9.00
3 Štěpán DostálŠtěpán Dostál
AK OlomoucAK Olomouc
00 4.00 8.00
4 Tomáš KundrátTomáš Kundrát
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 3.99 7.00
5 Maxim KňávaMaxim Kňáva
AK OlomoucAK Olomouc
01 3.98 6.00
6 Matěj VylíčilMatěj Vylíčil
SK PřerovSK Přerov
02 3.97 5.00
7 Zdenek SmrčekZdenek Smrček
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
01 3.93 4.00
8 Jakub ZdráhalJakub Zdráhal
SK PřerovSK Přerov
00 3.92 3.00
9 Jan KymličkaJan Kymlička
AK ŠternberkAK Šternberk
01 3.76 2.00
10 Tomáš LátalTomáš Látal
AK OlomoucAK Olomouc
00 3.75 1.00
11 Jan VymětalJan Vymětal
AK OlomoucAK Olomouc
00 3.73
12 Václav BednarskýVáclav Bednarský
TJ ŠumperkTJ Šumperk
01 3.69
13 Jakub PíšekJakub Píšek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 3.57
14 Ondřej NavrátilOndřej Navrátil
SK PřerovSK Přerov
01 3.56
Matěj PařenicaMatěj Pařenica
AK ŠternberkAK Šternberk
00 3.56
16 Adam KupkaAdam Kupka
AK ŠternberkAK Šternberk
01 3.55
17 Matouš JurčaMatouš Jurča
AK ŠternberkAK Šternberk
00 3.50
18 Vlastik ŘímskýVlastik Římský
AK ŠternberkAK Šternberk
01 3.49
19 Filip VoženílekFilip Voženílek
SK PřerovSK Přerov
00 3.48
Jaroslav PospíchalJaroslav Pospíchal
AC ProstějovAC Prostějov
00 3.48
21 Martin ProcházkaMartin Procházka
SK PřerovSK Přerov
00 3.46
22 Jakub KleinerJakub Kleiner
SK PřerovSK Přerov
00 3.44
23 Vojta KotrlýVojta Kotrlý
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 3.41
24 Jaroslav KunrtJaroslav Kunrt
AC ProstějovAC Prostějov
00 3.37
25 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
SK PřerovSK Přerov
03 3.35
26 Martin KadalaMartin Kadala
SK PřerovSK Přerov
01 3.30
Jan PospíšilJan Pospíšil
SK HraniceSK Hranice
03 3.30
28 Šimon LondinŠimon Londin
AC ProstějovAC Prostějov
01 3.20
29 Tomáš ParmaTomáš Parma
AK OlomoucAK Olomouc
01 3.17
30 František KutálekFrantišek Kutálek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 3.14
31 Ondra DokoupilOndra Dokoupil
SK HraniceSK Hranice
02 3.10
32 Marek JančaMarek Janča
SK PřerovSK Přerov
02 2.96
33 Tomáš VoženílekTomáš Voženílek
SK PřerovSK Přerov
03 2.94
34 Tomáš DitmarTomáš Ditmar
AK OlomoucAK Olomouc
01 2.92
35 Filip LátalFilip Látal
AK OlomoucAK Olomouc
01 2.90
Tomáš TáborskýTomáš Táborský
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 2.90
37 Tomáš KristTomáš Krist
SK HraniceSK Hranice
02 2.89
38 Karel MotlíčekKarel Motlíček
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
03 2.74
39 Daniel MetlíkDaniel Metlík
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
02 2.42
Celkem 39 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(st, 8.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nela MichutováNela Michutová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 4.16 11.00
2 Nikola HyjánkováNikola Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 4.07 9.00
3 Barbora NýdeckáBarbora Nýdecká
TJ UničovTJ Uničov
00 4.01 8.00
4 Barbora BegováBarbora Begová
AK OlomoucAK Olomouc
00 3.98 7.00
5 Dominika KrčmářováDominika Krčmářová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 3.94 6.00
6 Markéta ForajtováMarkéta Forajtová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 3.78 5.00
Vendula RabenseifnerováVendula Rabenseifnerová
AK ŠternberkAK Šternberk
00 3.78 4.00
8 Tereza BirnbaumováTereza Birnbaumová
SK HraniceSK Hranice
00 3.71 3.00
Olivia DluháOlivia Dluhá
AK OlomoucAK Olomouc
00 3.71 2.00
10 Bára KučerováBára Kučerová
AK ŠternberkAK Šternberk
01 3.63 1.00
11 Kateřina ReichováKateřina Reichová
AK ŠternberkAK Šternberk
00 3.60
12 Jana DittrichováJana Dittrichová
AK ŠternberkAK Šternberk
00 3.58
13 Aneta KuželováAneta Kuželová
AC ProstějovAC Prostějov
00 3.57
14 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
SK PřerovSK Přerov
00 3.46
Eliška HoffmannováEliška Hoffmannová
SK HraniceSK Hranice
01 3.46
16 Denisa VrubelováDenisa Vrubelová
TJ UničovTJ Uničov
01 3.40
17 Kateřina SládkováKateřina Sládková
AK OlomoucAK Olomouc
00 3.37
18 Veronika KuželováVeronika Kuželová
AC ProstějovAC Prostějov
00 3.36
19 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková
SK PřerovSK Přerov
00 3.35
20 Tereza StaňkováTereza Staňková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 3.29
21 Tereza HendrychováTereza Hendrychová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 3.20
Isabela IndruchováIsabela Indruchová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 3.20
23 Kateřina SamuelováKateřina Samuelová
AK OlomoucAK Olomouc
00 3.16
24 Kateřina VálkováKateřina Válková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 3.13
25 Klára JeřábkováKlára Jeřábková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 3.12
26 Lucie NeumanováLucie Neumanová
AC ProstějovAC Prostějov
00 3.09
27 Nelly VildováNelly Vildová
AK ŠternberkAK Šternberk
00 3.08
28 Lucie KupkováLucie Kupková
SK PřerovSK Přerov
00 3.06
29 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová
SK HraniceSK Hranice
00 3.00
30 Marie KostelnáMarie Kostelná
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
01 2.99
Eliška PetrováEliška Petrová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
02 2.99
32 Vendula DivišovaVendula Divišova
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 2.95
33 Amélie ŠevčíkováAmélie Ševčíková
AK OlomoucAK Olomouc
02 2.94
34 Markéta MachováMarkéta Machová
AK OlomoucAK Olomouc
02 2.93
35 Adéla CikrytováAdéla Cikrytová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
00 2.90
36 Miriam SekaninováMiriam Sekaninová
SK HraniceSK Hranice
02 2.88
37 Iveta SmolováIveta Smolová
SK HraniceSK Hranice
02 2.81
38 Lenka HoffingerováLenka Hoffingerová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
01 2.75
39 Eliška VeseláEliška Veselá
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 2.71
40 Kateřina LipkováKateřina Lipková
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
03 2.58
41 Adéla DaňkováAdéla Daňková
AC ProstějovAC Prostějov
03 2.54
42 Amieé NavrátilováAmieé Navrátilová
SK PřerovSK Přerov
04 2.50
43 Alena PodešvováAlena Podešvová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
01 2.37
Veronika BudařováVeronika Budařová
SK PřerovSK Přerov
01 0
Celkem 44 závodníků

hod diskem 1kg - Atletická přípravka-hoši

(st, 8.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam ŠanovecAdam Šanovec
AK OlomoucAK Olomouc
01 20.68 11.00
2 Lukáš SvozilLukáš Svozil
AK OlomoucAK Olomouc
00 19.58 9.00
3 Jiří SkoumalJiří Skoumal
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 19.00 8.00
4 Ondřej KučaOndřej Kuča
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 18.42 7.00
5 Lukáš NovákLukáš Novák
AK OlomoucAK Olomouc
01 17.88 6.00
6 Matěj PařenicaMatěj Pařenica
AK ŠternberkAK Šternberk
00 16.69 5.00
7 Matouš JurčaMatouš Jurča
AK ŠternberkAK Šternberk
00 15.76 4.00
8 Stanislav SkoumalStanislav Skoumal
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 14.63 3.00
9 Jakub PíšekJakub Píšek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 14.30 2.00
10 Adam JanošíkAdam Janošík
AK ŠternberkAK Šternberk
01 14.17 1.00
11 Jakub SehnálekJakub Sehnálek
SK PřerovSK Přerov
00 13.87
12 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
SK PřerovSK Přerov
03 13.22
13 Marek SkoumalMarek Skoumal
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 12.84
14 Karel SargánekKarel Sargánek
SK HraniceSK Hranice
00 12.52
15 Pavel SkyvaPavel Skyva
AK ŠternberkAK Šternberk
02 12.18
16 Tomáš DitmarTomáš Ditmar
AK OlomoucAK Olomouc
01 12.16
17 Martin BělínMartin Bělín
TJ UničovTJ Uničov
01 11.48
18 Filip LátalFilip Látal
AK OlomoucAK Olomouc
01 10.73
19 Lukáš GrégrLukáš Grégr
AK ŠternberkAK Šternberk
02 09.24
20 Jiří ŠlezarJiří Šlezar
AK ŠternberkAK Šternberk
02 08.80
21 Tomáš TáborskýTomáš Táborský
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 08.48
22 Pavel KešelákPavel Kešelák
AK ŠternberkAK Šternberk
03 07.72
23 Petr ŠevčíkPetr Ševčík
AK ŠternberkAK Šternberk
04 07.36
24 Marek TrnečkaMarek Trnečka
TJ UničovTJ Uničov
04 06.22
25 Tomáš NesvadbaTomáš Nesvadba
AK ŠternberkAK Šternberk
03 06.15
26 Petr VarhaníkPetr Varhaník
SK PřerovSK Přerov
02 05.43
27 Matěj RabenseifnerMatěj Rabenseifner
AK ŠternberkAK Šternberk
04 05.30
Vilém ČechVilém Čech
AK ŠternberkAK Šternberk
03 0
Jakub ChlupJakub Chlup
AK OlomoucAK Olomouc
01 DNP
Poznámky / pokusy:
" Disk dětský 350 g
Celkem 29 závodníků

hod diskem 1kg - Atletická přípravka-dívky

(st, 8.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Laura PolocikováLaura Polociková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 20.16 11.00
2 Markéta KoutnáMarkéta Koutná
AK OlomoucAK Olomouc
00 19.37 9.00
3 Anna SiskováAnna Sisková
AK OlomoucAK Olomouc
01 16.26 8.00
4 Kateřina SamuelováKateřina Samuelová
AK OlomoucAK Olomouc
00 15.90 7.00
5 Ivana MojžíškováIvana Mojžíšková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 14.11 6.00
6 Natálie MösnerováNatálie Mösnerová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 13.42 5.00
7 Jindra VránováJindra Vránová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 13.32 4.00
8 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová
AK ŠternberkAK Šternberk
02 10.60 3.00
9 Vendula DivišovaVendula Divišova
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 10.50 2.00
10 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová
SK HraniceSK Hranice
00 09.67 1.00
11 Barbora ŽáčkováBarbora Žáčková
TJ UničovTJ Uničov
01 09.35
12 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová
SK HraniceSK Hranice
03 08.88
13 Lucie TřeštíkováLucie Třeštíková
TJ UničovTJ Uničov
01 08.40
14 Aneta MarkováAneta Marková
AK ŠternberkAK Šternberk
03 08.10
15 Nela ZabloudilováNela Zabloudilová
SK PřerovSK Přerov
02 07.73
16 Marie BělskáMarie Bělská
AK ŠternberkAK Šternberk
03 07.53
17 Tereza KrejčířováTereza Krejčířová
AK ŠternberkAK Šternberk
02 07.37
18 Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová
AK ŠternberkAK Šternberk
01 07.00
19 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková
AK ŠternberkAK Šternberk
01 06.86
20 Eliška PřecechtělováEliška Přecechtělová
AK ŠternberkAK Šternberk
04 05.70
21 Jana BučkováJana Bučková
SK PřerovSK Přerov
04 05.21
Ema KneiflováEma Kneiflová
AK ŠternberkAK Šternberk
02 DNP
Kateřina VálkováKateřina Válková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 DNP
Poznámky / pokusy:
" Disk dětský 200 g
Celkem 23 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(st, 8.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
00 49.20 11.00
2 Zdenek SmrčekZdenek Smrček
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
01 46.50 9.00
3 Lukáš SvozilLukáš Svozil
AK OlomoucAK Olomouc
00 45.66 8.00
4 Matěj HnilicaMatěj Hnilica
AK OlomoucAK Olomouc
01 42.95 7.00
5 Jaroslav KunrtJaroslav Kunrt
AC ProstějovAC Prostějov
00 37.77 6.00
6 Daniel ČechDaniel Čech
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 37.40 5.00
7 Miroslav VašátMiroslav Vašát
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 35.01 4.00
8 Daniel ŠkrobalaDaniel Škrobala
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 34.48 3.00
9 Jakub KleinerJakub Kleiner
SK PřerovSK Přerov
00 34.34 2.00
10 Lukáš NovákLukáš Novák
AK OlomoucAK Olomouc
01 33.83 1.00
11 Jan KrečmajerJan Krečmajer
AK OlomoucAK Olomouc
00 33.75
12 Adam KupkaAdam Kupka
AK ŠternberkAK Šternberk
01 33.11
13 Adam JanošíkAdam Janošík
AK ŠternberkAK Šternberk
01 32.65
14 Václav BednarskýVáclav Bednarský
TJ ŠumperkTJ Šumperk
01 31.65
15 Ondřej KučaOndřej Kuča
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 31.55
16 Adam ŠanovecAdam Šanovec
AK OlomoucAK Olomouc
01 31.33
17 Jorik NavrátilJorik Navrátil
SK PřerovSK Přerov
00 31.24
18 Filip VoženílekFilip Voženílek
SK PřerovSK Přerov
00 29.86
19 Jan RoháčJan Roháč
AK OlomoucAK Olomouc
01 29.52
20 Matěj PešekMatěj Pešek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
01 28.72
21 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
SK PřerovSK Přerov
03 28.55
22 František KutálekFrantišek Kutálek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 27.21
23 Tomáš VoženílekTomáš Voženílek
SK PřerovSK Přerov
03 26.10
24 Tomáš DitmarTomáš Ditmar
AK OlomoucAK Olomouc
01 25.86
25 Karel SargánekKarel Sargánek
SK HraniceSK Hranice
00 24.35
26 Jan PospíšilJan Pospíšil
SK HraniceSK Hranice
03 24.30
27 Karel MotlíčekKarel Motlíček
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
03 21.30
28 Tomáš TáborskýTomáš Táborský
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 18.96
29 Daniel MetlíkDaniel Metlík
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
02 18.56
30 Jiří ŠlezarJiří Šlezar
AK ŠternberkAK Šternberk
02 18.20
31 Šimon LondinŠimon Londin
AC ProstějovAC Prostějov
01 16.30
32 Tomáš GajdušekTomáš Gajdušek
SK PřerovSK Přerov
03 14.70
33 Alexandr UvíraAlexandr Uvíra
SK PřerovSK Přerov
02 13.03
34 Pavel BalcárekPavel Balcárek
SK PřerovSK Přerov
03 12.90
Celkem 34 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(st, 8.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna SiskováAnna Sisková
AK OlomoucAK Olomouc
01 39.79 11.00
2 Renata FremlováRenata Fremlová
AK ŠternberkAK Šternberk
00 31.42 9.00
3 Natálie MösnerováNatálie Mösnerová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 30.28 8.00
4 Markéta KoutnáMarkéta Koutná
AK OlomoucAK Olomouc
00 29.73 7.00
5 Tereza HendrychováTereza Hendrychová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 28.20 6.00
6 Laura PolocikováLaura Polociková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 27.23 5.00
7 Jindra VránováJindra Vránová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 27.08 4.00
8 Barbora RykalováBarbora Rykalová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 26.66 3.00
9 Klára JeřábkováKlára Jeřábková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 25.50
10 Ivana MojžíškováIvana Mojžíšková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 25.00
11 Tereza ŠirokáTereza Široká
AK OlomoucAK Olomouc
02 23.23 2.00
12 Berenika IndruchováBerenika Indruchová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 22.98
13 Tereza StaňkováTereza Staňková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 22.40 1.00
14 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková
SK PřerovSK Přerov
00 21.41
15 Eliška VeseláEliška Veselá
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 19.35
16 Iveta SmolováIveta Smolová
SK HraniceSK Hranice
02 18.14
17 Eliška PetrováEliška Petrová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
02 17.26
18 Kateřina GieselováKateřina Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
02 16.10
19 Adéla CikrytováAdéla Cikrytová
TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná
00 16.00
20 Lucie KupkováLucie Kupková
SK PřerovSK Přerov
00 15.40
21 Karolína PetrováKarolína Petrová
AK OlomoucAK Olomouc
02 14.78
22 Aneta MarkováAneta Marková
AK ŠternberkAK Šternberk
03 12.52
Celkem 22 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 146.00
2 SKMVM SKMVM SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 087.00
3 AKSTE AKSTE AK ŠternberkAK Šternberk 045.50
4 UNICO UNICO TJ UničovTJ Uničov 035.00
5 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 033.50
6 NOHRA NOHRA TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 020.00
7 SKPRE SKPRE SK PřerovSK Přerov 018.00
8 PROST PROST AC ProstějovAC Prostějov 006.00
Poznámky:
Stav po: 4x60 m, dálka, 60 m, disk 1kg, kriket, 50 m př., 800 m, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SKMVM SKMVM SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 152.00
2 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 088.00
3 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 054.00
4 UNICO UNICO TJ UničovTJ Uničov 036.00
AKSTE AKSTE AK ŠternberkAK Šternberk 036.00
6 NOHRA NOHRA TJ Sokol Nová HradečnáTJ Sokol Nová Hradečná 008.00
7 PROST PROST AC ProstějovAC Prostějov 007.00
8 SKPRE SKPRE SK PřerovSK Přerov 006.00
9 HRANI HRANI SK HraniceSK Hranice 004.00
Poznámky:
Stav po: 4x60 m, 60 m, disk 1kg, kriket, 50 m př., dálka, 600 m, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m
Celkem 9 závodníků