3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A
Tábor (25. 6. 2011)100 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 25.6.2011) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rostislav ŠulcRostislav Šulc | 81 | Spartak Praha 4 | 11.19 | |||||||||||||||
2 | Jiří BirnbaumJiří Birnbaum | 79 | AK Bílina | 11.23 | |||||||||||||||
3 | Radim KůtaRadim Kůta | 90 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.34 | |||||||||||||||
4 | Christian HainChristian Hain | 93 | T. J. Sokol České Budějovice | 11.63 | |||||||||||||||
5 | Jakub SvobodaJakub Svoboda | 92 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.64 | |||||||||||||||
6 | Michal ČermákMichal Čermák | 87 | AC Domažlice | 11.82 | |||||||||||||||
MS | Jakub LedvinaJakub Ledvina | 95 | AC Domažlice | 11.85 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 25.6.2011) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VlachJan Vlach | 90 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.19 | |||||||||||||||
2 | Jan FeherJan Feher | 86 | Spartak Praha 4 | 11.30 | |||||||||||||||
3 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | Spartak Praha 4 | 11.45 | |||||||||||||||
4 | Dominik JirovskýDominik Jirovský | 93 | TJ Spartak Třebíč | 11.54 | |||||||||||||||
5 | Martin WeberMartin Weber | 87 | AC Domažlice | 11.82 | |||||||||||||||
6 | Jan VilhelmJan Vilhelm | 89 | AK Bílina | 11.84 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 25.6.2011) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robert KučeraRobert Kučera | 88 | Spartak Praha 4 | 11.13 | |||||||||||||||
2 | Daniel MusilDaniel Musil | 89 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.14 | |||||||||||||||
3 | Martin LecjaksMartin Lecjaks | 90 | AK Bílina | 11.19 | |||||||||||||||
4 | Dominik ČíkDominik Čík | 94 | A. C. Sparta Praha | 11.72 | |||||||||||||||
5 | Jiří GvuščJiří Gvušč | 95 | A. C. Sparta Praha | 11.91 | |||||||||||||||
MS | Čeněk ZelendaČeněk Zelenda | 93 | A. C. Sparta Praha | 11.96 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Muži (Finále)
Finále A (so, 25.6.2011) | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rostislav ŠulcRostislav Šulc | 81 | Spartak Praha 4 | 10.60 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Robert KučeraRobert Kučera | 88 | Spartak Praha 4 | 10.86 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Daniel MusilDaniel Musil | 89 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.96 | 8.00 | ||||||||||||||
Jan VlachJan Vlach | 90 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.96 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Jiří BirnbaumJiří Birnbaum | 79 | AK Bílina | 11.05 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jan FeherJan Feher | 86 | Spartak Praha 4 | 11.08 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 25.6.2011) | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin LecjaksMartin Lecjaks | 90 | AK Bílina | 11.04 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | Spartak Praha 4 | 11.06 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Radim KůtaRadim Kůta | 90 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.29 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Dominik JirovskýDominik Jirovský | 93 | TJ Spartak Třebíč | 11.30 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Dominik ČíkDominik Čík | 94 | A. C. Sparta Praha | 11.52 | |||||||||||||||
Christian HainChristian Hain | 93 | T. J. Sokol České Budějovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 25.6.2011) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina ŠtychováMartina Štychová | 92 | T. J. Sokol České Budějovice | 12.47 | |||||||||||||||
2 | Lenka VorlováLenka Vorlová | 84 | ASK Slavia Praha | 12.75 | |||||||||||||||
3 | Veronika NovákováVeronika Nováková | 93 | T. J. Sokol České Budějovice | 12.89 | |||||||||||||||
4 | Denisa BenešováDenisa Benešová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 13.49 | |||||||||||||||
5 | Zuzana PetrováZuzana Petrová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 13.98 | |||||||||||||||
6 | Veronika ZedkováVeronika Zedková | 93 | ASK Slavia Praha | 14.08 | |||||||||||||||
MS | Eva VávrováEva Vávrová | 95 | T. J. Sokol České Budějovice | 14.86 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 25.6.2011) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika KoppováMonika Koppová | 92 | T. J. Sokol České Budějovice | 12.71 | |||||||||||||||
2 | Nicole RohlenováNicole Rohlenová | 93 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 12.74 | |||||||||||||||
3 | Věra MatouškováVěra Matoušková | 95 | ASK Slavia Praha | 12.96 | |||||||||||||||
4 | Iveta DrsováIveta Drsová | 92 | T. J. Sokol České Budějovice | 13.73 | |||||||||||||||
5 | Julie DítětováJulie Dítětová | 95 | A. C. Sparta Praha | 14.02 | |||||||||||||||
MS | Klára LepeškováKlára Lepešková | 93 | T. J. Sokol České Budějovice | 13.11 | |||||||||||||||
Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková | 83 | TJ Vodní stavby Tábor | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 25.6.2011) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana BenedováJana Benedová | 85 | T. J. Sokol České Budějovice | 12.50 | |||||||||||||||
2 | Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková | 93 | TJ Vodní stavby Tábor | 12.57 | |||||||||||||||
3 | Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová | 82 | Spartak Praha 4 | 12.94 | |||||||||||||||
4 | Adéla ČernáAdéla Černá | 93 | TJ Vodní stavby Tábor | 13.28 | |||||||||||||||
5 | Markéta RakováMarkéta Raková | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 13.42 | |||||||||||||||
6 | Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová | 86 | AK ŠKODA Plzeň | 13.54 | |||||||||||||||
7 | Martina PřibylováMartina Přibylová | 94 | T. J. Sokol České Budějovice | 13.68 | |||||||||||||||
MS | Markéta KališováMarkéta Kališová | 93 | AK ŠKODA Plzeň | 13.75 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Ženy (Finále)
Finále A (so, 25.6.2011) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina ŠtychováMartina Štychová | 92 | T. J. Sokol České Budějovice | 12.34 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Nicole RohlenováNicole Rohlenová | 93 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 12.39 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jana BenedováJana Benedová | 85 | T. J. Sokol České Budějovice | 12.42 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Monika KoppováMonika Koppová | 92 | T. J. Sokol České Budějovice | 12.52 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Lenka VorlováLenka Vorlová | 84 | ASK Slavia Praha | 12.61 | 6.00 | ||||||||||||||
Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková | 93 | TJ Vodní stavby Tábor | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 25.6.2011) | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Věra MatouškováVěra Matoušková | 95 | ASK Slavia Praha | 12.75 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová | 82 | Spartak Praha 4 | 12.79 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika NovákováVeronika Nováková | 93 | T. J. Sokol České Budějovice | 12.82 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Adéla ČernáAdéla Černá | 93 | TJ Vodní stavby Tábor | 13.25 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Denisa BenešováDenisa Benešová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 13.36 | |||||||||||||||
6 | Iveta DrsováIveta Drsová | 92 | T. J. Sokol České Budějovice | 13.57 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 25.6.2011) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rostislav ŠulcRostislav Šulc | 81 | Spartak Praha 4 | 21.77 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Radek FischerRadek Fischer | 91 | Spartak Praha 4 | 22.26 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jan FeherJan Feher | 86 | Spartak Praha 4 | 22.31 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martin LecjaksMartin Lecjaks | 90 | AK Bílina | 22.37 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jiří FaistJiří Faist | 90 | AC Domažlice | 22.67 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jan VlachJan Vlach | 90 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 22.83 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 25.6.2011) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej GerlickýOndřej Gerlický | 93 | AC Domažlice | 22.80 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej KuptíkOndřej Kuptík | 91 | Spartak Praha 4 | 23.14 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Miroslav HrubýMiroslav Hrubý | 93 | T. J. Sokol České Budějovice | 23.28 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Christian HainChristian Hain | 93 | T. J. Sokol České Budějovice | 23.68 | |||||||||||||||
5 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | Spartak Praha 4 | 23.88 | |||||||||||||||
Dominik ČíkDominik Čík | 94 | A. C. Sparta Praha | DNP | ||||||||||||||||
Josef ChybaJosef Chyba | 89 | TJ Spartak Třebíč | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (so, 25.6.2011) | Vítr: +3.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radim KůtaRadim Kůta | 90 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 23.17 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Jan VilhelmJan Vilhelm | 89 | AK Bílina | 23.60 | |||||||||||||||
3 | Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar | 93 | T. J. Sokol České Budějovice | 24.00 | |||||||||||||||
4 | Michal UjhelyiMichal Ujhelyi | 95 | T. J. Sokol České Budějovice | 24.42 | |||||||||||||||
MS | Jakub LedvinaJakub Ledvina | 95 | AC Domažlice | 24.04 | |||||||||||||||
MS | Čeněk ZelendaČeněk Zelenda | 93 | A. C. Sparta Praha | 24.48 | |||||||||||||||
Josef NepomuckýJosef Nepomucký | 82 | A. C. Sparta Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 25.6.2011) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková | 93 | TJ Vodní stavby Tábor | 25.49 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Nicole RohlenováNicole Rohlenová | 93 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 25.69 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Monika KoppováMonika Koppová | 92 | T. J. Sokol České Budějovice | 25.87 | 7.50 | ||||||||||||||
Martina ŠtychováMartina Štychová | 92 | T. J. Sokol České Budějovice | 25.87 | 7.50 | |||||||||||||||
5 | Nikola JelenováNikola Jelenová | 94 | ASK Slavia Praha | 26.28 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Iva VedralováIva Vedralová | 86 | Spartak Praha 4 | 26.39 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Jana BenedováJana Benedová | 85 | T. J. Sokol České Budějovice | 27.00 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 25.6.2011) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa ChládkováDenisa Chládková | 95 | TJ Vodní stavby Tábor | 26.08 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Lenka VorlováLenka Vorlová | 84 | ASK Slavia Praha | 26.34 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika NovákováVeronika Nováková | 93 | T. J. Sokol České Budějovice | 26.47 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Iveta KubováIveta Kubová | 83 | AK ŠKODA Plzeň | 27.24 | |||||||||||||||
5 | Markéta HundsnurscherováMarkéta Hundsnurscherová | 94 | T. J. Sokol České Budějovice | 27.89 | |||||||||||||||
Adéla ČernáAdéla Černá | 93 | TJ Vodní stavby Tábor | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 25.6.2011) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina PetrlíkováKateřina Petrlíková | 89 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 27.07 | |||||||||||||||
2 | Anna VachováAnna Vachová | 95 | ASK Slavia Praha | 27.18 | |||||||||||||||
3 | Marie VaňkováMarie Vaňková | 93 | Spartak Praha 4 | 27.81 | |||||||||||||||
4 | Andrea DoležalováAndrea Doležalová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 27.85 | |||||||||||||||
5 | Senta BrunerováSenta Brunerová | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 28.17 | |||||||||||||||
MS | Klára LepeškováKlára Lepešková | 93 | T. J. Sokol České Budějovice | 26.49 | |||||||||||||||
Kateřina KodrováKateřina Kodrová | 93 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek FischerRadek Fischer | 91 | Spartak Praha 4 | 48.43 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan VlachJan Vlach | 90 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 49.62 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Ondřej KuptíkOndřej Kuptík | 91 | Spartak Praha 4 | 50.38 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jan PrůchaJan Průcha | 83 | A. C. Sparta Praha | 50.66 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Josef NepomuckýJosef Nepomucký | 82 | A. C. Sparta Praha | 51.33 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Lukáš FetterLukáš Fetter | 82 | Spartak Praha 4 | 51.80 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Petr KašparPetr Kašpar | 91 | Spartak Praha 4 | 51.94 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal JarolímMichal Jarolím | 89 | T. J. Sokol České Budějovice | 50.86 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš JohannaTomáš Johanna | 91 | AK Bílina | 51.56 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Daniel VonešDaniel Voneš | 93 | T. J. Sokol České Budějovice | 52.56 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Jan BajboraJan Bajbora | 80 | AK Bílina | 53.50 | |||||||||||||||
5 | Michal ŠístekMichal Šístek | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 53.71 | |||||||||||||||
6 | Miroslav GlazerMiroslav Glazer | 88 | T. J. Sokol České Budějovice | 55.33 | |||||||||||||||
Jiří KrálíkJiří Králík | 87 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra DupalováPetra Dupalová | 87 | A. C. Sparta Praha | 59.69 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Anežka KoubkováAnežka Koubková | 90 | Spartak Praha 4 | 60.07 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Iva VedralováIva Vedralová | 86 | Spartak Praha 4 | 60.23 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina KlailováKateřina Klailová | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 60.28 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Marie VaňkováMarie Vaňková | 93 | Spartak Praha 4 | 61.33 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Kateřina PetrlíkováKateřina Petrlíková | 89 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 61.59 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová | 93 | Spartak Praha 4 | 60.87 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Eva JeřábkováEva Jeřábková | 85 | ASK Slavia Praha | 62.09 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Jarmila GregovskáJarmila Gregovská | 95 | ASK Slavia Praha | 62.19 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Monika HrachovcováMonika Hrachovcová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 62.20 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Kateřina LopatováKateřina Lopatová | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 62.60 | |||||||||||||||
6 | Kateřina KodrováKateřina Kodrová | 93 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 62.69 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana CaisováHana Caisová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 63.18 | |||||||||||||||
2 | Zuzana PetrováZuzana Petrová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 65.14 | |||||||||||||||
Tereza KarellováTereza Karellová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Denisa SchwanováDenisa Schwanová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Muži (Běh)
Běh A (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin HošekMartin Hošek | 87 | TJ Spartak Třebíč | 1:57.95 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Adam KoubaAdam Kouba | 87 | AK Bílina | 1:58.67 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Michal JarolímMichal Jarolím | 89 | T. J. Sokol České Budějovice | 1:58.85 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Daniel VonešDaniel Voneš | 93 | T. J. Sokol České Budějovice | 1:59.76 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Martin AustMartin Aust | 73 | A. C. Sparta Praha | 2:00.19 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Jaroslav DrdaJaroslav Drda | 91 | AC Domažlice | 2:00.35 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Jan TománekJan Tománek | 83 | AK Bílina | 2:01.24 | 1.00 | ||||||||||||||
8 | Libor ŠicLibor Šic | 91 | Spartak Praha 4 | 2:02.58 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh B (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš JohannaTomáš Johanna | 91 | AK Bílina | 1:58.41 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub ŠulcJakub Šulc | 91 | A. C. Sparta Praha | 2:00.10 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Jan BajboraJan Bajbora | 80 | AK Bílina | 2:00.88 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Martin ProcházkaMartin Procházka | 89 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:01.65 | |||||||||||||||
5 | Jan KuštaJan Kušta | 94 | A. C. Sparta Praha | 2:01.96 | |||||||||||||||
6 | Michael DobošMichael Doboš | 92 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:10.18 | |||||||||||||||
7 | Miroslav GlazerMiroslav Glazer | 88 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:10.99 | |||||||||||||||
Petr ZimolaPetr Zimola | 90 | TJ Spartak Třebíč | NP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra DupalováPetra Dupalová | 87 | A. C. Sparta Praha | 2:16.73 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Monika HrachovcováMonika Hrachovcová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:18.73 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina TurkováKateřina Turková | 91 | ASK Slavia Praha | 2:21.02 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Moira StewartováMoira Stewartová | 95 | Spartak Praha 4 | 2:22.44 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Klára PittermannováKlára Pittermannová | 82 | AK ŠKODA Plzeň | 2:24.71 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Julia LeventonJulia Leventon | 82 | AK ŠKODA Plzeň | 2:25.74 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Pavla SobíškováPavla Sobíšková | 93 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:26.68 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Petra LepičováPetra Lepičová | 82 | Spartak Praha 4 | 2:31.27 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Karolína FajcováKarolína Fajcová | 96 | ASK Slavia Praha | 2:36.84 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Kristýna PřástkováKristýna Přástková | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 2:37.32 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Anna HrubáAnna Hrubá | 96 | ASK Slavia Praha | 2:38.65 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam KoubaAdam Kouba | 87 | AK Bílina | 4:10.48 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Václav JanoušekVáclav Janoušek | 85 | Spartak Praha 4 | 4:11.25 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Ondřej ŠípOndřej Šíp | 90 | AC Domažlice | 4:11.64 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jaroslav LučJaroslav Luč | 87 | AK Bílina | 4:12.36 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Josef RyglJosef Rygl | 92 | TJ Spartak Třebíč | 4:13.67 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Petr ZimolaPetr Zimola | 90 | TJ Spartak Třebíč | 4:14.10 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Martin AustMartin Aust | 73 | A. C. Sparta Praha | 4:17.27 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Jan TománekJan Tománek | 83 | AK Bílina | 4:17.31 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Jakub CoufalJakub Coufal | 86 | AK Bílina | 4:18.49 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Ondřej HajnýOndřej Hajný | 87 | T. J. Sokol České Budějovice | 4:31.35 | 1.00 | ||||||||||||||
MS | Jan JežekJan Ježek | 85 | AC Domažlice | 4:23.35 | |||||||||||||||
Jan HavelkaJan Havelka | 90 | A. C. Sparta Praha | DNP | ||||||||||||||||
Miloš FialaMiloš Fiala | 85 | A. C. Sparta Praha | DNP | ||||||||||||||||
Roman PavlůRoman Pavlů | 79 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra KubešováPetra Kubešová | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 4:55.60 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Anežka KoubkováAnežka Koubková | 90 | Spartak Praha 4 | 4:56.83 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Petra LepičováPetra Lepičová | 82 | Spartak Praha 4 | 5:00.22 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Aneta KorjenkováAneta Korjenková | 87 | AK ŠKODA Plzeň | 5:02.72 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Anežka KružíkováAnežka Kružíková | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 5:04.32 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Markéta VšelichováMarkéta Všelichová | 92 | ASK Slavia Praha | 5:05.01 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Klára ŽáčkováKlára Žáčková | 88 | Spartak Praha 4 | 5:05.23 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Julia LeventonJulia Leventon | 82 | AK ŠKODA Plzeň | 5:09.52 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Dagmar ZemanováDagmar Zemanová | 77 | T. J. Sokol České Budějovice | 5:14.11 | 2.00 | ||||||||||||||
MS | Markéta RozhoňováMarkéta Rozhoňová | 94 | T. J. Sokol České Budějovice | 5:32.43 | |||||||||||||||
Andrea WinklerováAndrea Winklerová | 94 | T. J. Sokol České Budějovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)
Běh A (so, 25.6.2011) | Vítr: +2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina RajmováKateřina Rajmová | 89 | TJ Vodní stavby Tábor | 14.31 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Anna ŠvecováAnna Švecová | 94 | T. J. Sokol České Budějovice | 14.88 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Ludmila MatyskováLudmila Matysková | 89 | ASK Slavia Praha | 15.02 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Šárka BuranskáŠárka Buranská | 89 | Spartak Praha 4 | 15.35 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová | 86 | AK ŠKODA Plzeň | 15.65 | 6.00 | ||||||||||||||
MS | Jana SotákováJana Sotáková | 93 | AK Olymp Brno | 14.08 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh B (so, 25.6.2011) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olga NováčkováOlga Nováčková | 92 | AK ŠKODA Plzeň | 15.80 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská | 90 | ASK Slavia Praha | 15.97 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová | 93 | Spartak Praha 4 | 16.04 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Markéta BelzováMarkéta Belzová | 86 | A. C. Sparta Praha | 16.51 | 2.00 | ||||||||||||||
MS | Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká | 87 | A. C. Sparta Praha | 16.34 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh A (so, 25.6.2011) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel MusilDaniel Musil | 89 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 14.78 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martin HoudekMartin Houdek | 82 | AC Domažlice | 15.10 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš BeckTomáš Beck | 88 | AC Domažlice | 15.28 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jaroslav RůžaJaroslav Růža | 83 | TJ Spartak Třebíč | 15.29 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Šimon NovotnýŠimon Novotný | 92 | T. J. Sokol České Budějovice | 15.38 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar | 93 | T. J. Sokol České Budějovice | 15.42 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Ondřej KřelinaOndřej Křelina | 90 | T. J. Sokol České Budějovice | 16.10 | 2.00 | ||||||||||||||
David VeselýDavid Veselý | 88 | TJ Spartak Třebíč | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh B (so, 25.6.2011) | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít RejmonVít Rejmon | 86 | Spartak Praha 4 | 15.64 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Josef ChybaJosef Chyba | 89 | TJ Spartak Třebíč | 15.97 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš ŠleisTomáš Šleis | 85 | AC Domažlice | 16.43 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš KorbelTomáš Korbel | 79 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 16.60 | |||||||||||||||
5 | Matěj KnoppMatěj Knopp | 87 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 16.88 | |||||||||||||||
6 | Marek LehockýMarek Lehocký | 85 | Spartak Praha 4 | 18.78 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav RůžaJaroslav Růža | 83 | TJ Spartak Třebíč | 53.02 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Vít RejmonVít Rejmon | 86 | Spartak Praha 4 | 53.80 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Daniel MusilDaniel Musil | 89 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 54.38 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martin HošekMartin Hošek | 87 | TJ Spartak Třebíč | 55.67 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Josef ChybaJosef Chyba | 89 | TJ Spartak Třebíč | 55.84 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Petr JelínekPetr Jelínek | 85 | Spartak Praha 4 | 56.44 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon NovotnýŠimon Novotný | 92 | T. J. Sokol České Budějovice | 54.66 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub BrichtaJakub Brichta | 93 | AC Domažlice | 55.08 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Jaroslav DrdaJaroslav Drda | 91 | AC Domažlice | 55.57 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Jan NešporJan Nešpor | 88 | Spartak Praha 4 | 55.75 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Tomáš ŠleisTomáš Šleis | 85 | AC Domažlice | 56.19 | 1.00 | ||||||||||||||
6 | Josef NepomuckýJosef Nepomucký | 82 | A. C. Sparta Praha | 60.06 | |||||||||||||||
7 | Radek ČudaRadek Čuda | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 60.30 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina PetrušováKateřina Petrušová | 92 | T. J. Sokol České Budějovice | 65.96 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Marie FührerováMarie Führerová | 95 | T. J. Sokol České Budějovice | 67.31 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Kristýna BrožkováKristýna Brožková | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 67.48 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Jarmila PeckováJarmila Pecková | 81 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 67.66 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Denisa BenešováDenisa Benešová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 68.20 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika BrusováMonika Brusová | 92 | TJ Vodní stavby Tábor | 66.77 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Hana ŠpičákováHana Špičáková | 93 | T. J. Sokol České Budějovice | 68.43 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Markéta BelzováMarkéta Belzová | 86 | A. C. Sparta Praha | 70.49 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Lenka PšajdlováLenka Pšajdlová | 86 | Spartak Praha 4 | 70.95 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Martina PíšováMartina Píšová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 71.32 | 1.00 | ||||||||||||||
MS | Pavla VlčkováPavla Vlčková | 95 | T. J. Sokol České Budějovice | 73.24 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
3000 m překážek [91,4 cm] - Muži (Finále)
Finále (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr HolánekPetr Holánek | 92 | TJ Spartak Třebíč | 09:23.06 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš JašaTomáš Jaša | 92 | AC Domažlice | 09:44.98 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš EdlmanTomáš Edlman | 90 | AC Domažlice | 09:45.20 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Michal ŘežábekMichal Řežábek | 93 | Spartak Praha 4 | 09:54.21 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Josef HavlíčekJosef Havlíček | 94 | T. J. Sokol České Budějovice | 09:59.04 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jan HavelkaJan Havelka | 90 | A. C. Sparta Praha | 10:01.95 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Miloš FialaMiloš Fiala | 85 | A. C. Sparta Praha | 10:22.76 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Ondřej HajnýOndřej Hajný | 87 | T. J. Sokol České Budějovice | 10:37.18 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Roman PavlůRoman Pavlů | 79 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11:15.55 | 2.00 | ||||||||||||||
Josef VeberJosef Veber | 75 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
3000 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Finále)
Finále (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra KubešováPetra Kubešová | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10:56.99 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Aneta KorjenkováAneta Korjenková | 87 | AK ŠKODA Plzeň | 12:06.76 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Alena HartlováAlena Hartlová | 84 | A. C. Sparta Praha | 15:24.11 | 8.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 100 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (A)Feher, Rejmon, R.Šulc, Benda (A)Feher, Rejmon, R.Šulc, Benda | Spartak Praha 4 | 42.49 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | TJ Spartak Třebíč TJ Spartak Třebíč | TJ Spartak Třebíč | 43.22 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | (B) Kašpar, Kuptík, Fischer, Kučera (B) Kašpar, Kuptík, Fischer, Kučera | Spartak Praha 4 | 43.24 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha | SK ZŠ Jeseniova Praha | 43.79 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | AK Bílina AK Bílina | AK Bílina | 44.47 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | T.J. Sokol České Budějovice T.J. Sokol České Budějovice | T. J. Sokol České Budějovice | 44.62 | 5.00 | |||||||||||||||
7 | AC Domažlice AC Domažlice | AC Domažlice | 44.71 | 4.00 | |||||||||||||||
8 | A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha | A. C. Sparta Praha | 45.30 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (C) Štampach, Nešpor, Jelínek, Fetter (C) Štampach, Nešpor, Jelínek, Fetter | Spartak Praha 4 | 45.01 | 3.00 | |||||||||||||||
2 | T.J. Sokol České budějovice B T.J. Sokol České budějovice B | T. J. Sokol České Budějovice | 45.40 | 1.00 | |||||||||||||||
3 | SK ZŠ Jeseniova Praha B SK ZŠ Jeseniova Praha B | SK ZŠ Jeseniova Praha | 45.81 | ||||||||||||||||
4 | SK ZŠ Jeseniova C SK ZŠ Jeseniova C | SK ZŠ Jeseniova Praha | 45.94 | ||||||||||||||||
5 | AC Domažlice B AC Domažlice B | AC Domažlice | 45.96 | ||||||||||||||||
6 | AK Bílina B AK Bílina B | AK Bílina | 45.97 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 100 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (A) Mikešová, Šetelíková, Rajmová, Chládková (A) Mikešová, Šetelíková, Rajmová, Chládková | TJ Vodní stavby Tábor | 47.99 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Sokol České Budějovice Sokol České Budějovice | T. J. Sokol České Budějovice | 48.82 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Vorlová, Matoušková, Jelenová, Turková Vorlová, Matoušková, Jelenová, Turková | ASK Slavia Praha | 49.47 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 | Spartak Praha 4 | 49.95 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha | SK ZŠ Jeseniova Praha | 50.92 | 4.00 | |||||||||||||||
6 | (A) Pospíšilová, Rajtmajerová, Kubová, Nováčková (A) Pospíšilová, Rajtmajerová, Kubová, Nováčková | AK ŠKODA Plzeň | 52.73 | 1.00 | |||||||||||||||
(A) Dítětová, Hezoučká, Belzová, Dupalová (A) Dítětová, Hezoučká, Belzová, Dupalová | A. C. Sparta Praha | DNF | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Foltýnová, Vachová, Svojanovská, Přibylová Foltýnová, Vachová, Svojanovská, Přibylová | ASK Slavia Praha | 50.70 | 6.00 | |||||||||||||||
2 | (B) Černá Adéla, Křemenová, Makovcová, Pražáková (B) Černá Adéla, Křemenová, Makovcová, Pražáková | TJ Vodní stavby Tábor | 50.90 | 5.00 | |||||||||||||||
3 | Sokol České Budějovice B Sokol České Budějovice B | T. J. Sokol České Budějovice | 51.06 | 3.00 | |||||||||||||||
4 | SK ZŠ Jeseniova B SK ZŠ Jeseniova B | SK ZŠ Jeseniova Praha | 52.47 | 2.00 | |||||||||||||||
5 | Spartak Praha 4 B Spartak Praha 4 B | Spartak Praha 4 | 53.74 | ||||||||||||||||
6 | SK ZŠ Jeseniova Praha C SK ZŠ Jeseniova Praha C | SK ZŠ Jeseniova Praha | 53.85 | ||||||||||||||||
7 | (B) Svobodová, Pomahačová, Přastková, Petrová (B) Svobodová, Pomahačová, Přastková, Petrová | AK ŠKODA Plzeň | 55.25 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
4 x 400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AC Domažlice AC Domažlice | AC Domažlice | 3:22.50 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | (A) Rejmon, Jelínek, Fetter, Kuptík (A) Rejmon, Jelínek, Fetter, Kuptík | Spartak Praha 4 | 3:24.21 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | AK Bílina AK Bílina | AK Bílina | 3:28.37 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3:28.99 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha | A. C. Sparta Praha | 3:32.14 | 5.00 | |||||||||||||||
6 | T.J. Sokol České Budějovice T.J. Sokol České Budějovice | T. J. Sokol České Budějovice | 3:32.53 | 4.00 | |||||||||||||||
TJ Spartak Třebíč TJ Spartak Třebíč | TJ Spartak Třebíč | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (B) Nešpor, Janoušek, Šic, Kašpar (B) Nešpor, Janoušek, Šic, Kašpar | Spartak Praha 4 | 3:30.54 | 6.00 | |||||||||||||||
2 | (C) Lehocký, Řežábek, Štampach, Feher (C) Lehocký, Řežábek, Štampach, Feher | Spartak Praha 4 | 3:41.36 | 3.00 | |||||||||||||||
3 | SK ZŠ Jeseniova Praha B SK ZŠ Jeseniova Praha B | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3:42.17 | 2.00 | |||||||||||||||
4 | T.J. Sokol České budějovice B T.J. Sokol České budějovice B | T. J. Sokol České Budějovice | 3:46.06 | 1.00 | |||||||||||||||
AC Domažlice B AC Domažlice B | AC Domažlice | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sokol České Budějovice Sokol České Budějovice | T. J. Sokol České Budějovice | 4:10.53 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 | Spartak Praha 4 | 4:12.65 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha | SK ZŠ Jeseniova Praha | 4:16.18 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | (A) Dítětová, Hezoučká, Belzová, Dupalová (A) Dítětová, Hezoučká, Belzová, Dupalová | A. C. Sparta Praha | 4:17.81 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Fajcová, Vachová, Svojanovská, Zedková Fajcová, Vachová, Svojanovská, Zedková | ASK Slavia Praha | 4:18.49 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | (A) Pospíšilová, Rajtmajerová, Kubová, Nováčková (A) Pospíšilová, Rajtmajerová, Kubová, Nováčková | AK ŠKODA Plzeň | 4:19.08 | 5.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha | SK ZŠ Jeseniova Praha | 4:19.70 | 4.00 | |||||||||||||||
2 | Sokol České Budějovice Sokol České Budějovice | T. J. Sokol České Budějovice | 4:39.09 | 3.00 | |||||||||||||||
(B) Radová, Humelová, Hartová, Dítětová (B) Radová, Humelová, Hartová, Dítětová | A. C. Sparta Praha | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.661.731.791.841.891.941.992.022.062.10 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak Třebíč |
91 | 2.06 | OXOXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
T. J. Sokol České Budějovice |
93 | 1.99 | OXOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
David VeselýDavid Veselý
TJ Spartak Třebíč |
88 | 1.99 | OXOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Kamil KotlíkKamil Kotlík
TJ Spartak Třebíč |
77 | 1.99 | OXOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Miloslav AntošMiloslav Antoš
AC Domažlice |
91 | 1.99 | OXOXXX | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Martin MužMartin Muž
T. J. Sokol České Budějovice |
93 | 1.94 | OXOXXX | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Jan MalíkJan Malík
AK Bílina |
77 | 1.89 | OXOXXX | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4 |
76 | 1.89 | OXOXXX | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Josef GalbaJosef Galba
T. J. Sokol České Budějovice |
93 | 1.89 | OXOXXX | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Miroslav PalánMiroslav Palán
TJ Spartak Třebíč |
87 | 1.89 | OXOXXX | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Lubomír ČmudaLubomír Čmuda
AK Bílina |
93 | 1.79 | OXOXXX | |||||||||||||||
12 |
Jaroslav LorencJaroslav Lorenc
T. J. Sokol České Budějovice |
53 | 1.73 | OXOXXX | |||||||||||||||
13= |
Tomáš PurmanTomáš Purman
AC Domažlice |
80 | 1.73 | OXOXXX | |||||||||||||||
13= |
Petr KašparPetr Kašpar
Spartak Praha 4 |
91 | 1.73 | OXOXXX | |||||||||||||||
15 |
Michal MalýMichal Malý
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.421.491.561.621.671.711.751.78 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nela SeverováNela Severová
A. C. Sparta Praha |
87 | 1.75 | --O-OOXOXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Romana KrobováRomana Krobová
Spartak Praha 4 |
91 | 1.67 | -OOXXOXOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Alena RoháčkováAlena Roháčková
AK ŠKODA Plzeň |
95 | 1.62 | --OOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby Tábor |
94 | 1.62 | OOOXXOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Tereza StrejčkováTereza Strejčková
Spartak Praha 4 |
92 | 1.56 | -OOXXX | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Martina BakičováMartina Bakičová
A. C. Sparta Praha |
89 | 1.56 | --XOXXX | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
T. J. Sokol České Budějovice |
93 | 1.49 | OOXXX | 4.00 | ||||||||||||||
8= |
Martina DrdováMartina Drdová
T. J. Sokol České Budějovice |
90 | 1.49 | -XXOXXX | 2.50 | ||||||||||||||
8= |
Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA Plzeň |
95 | 1.49 | OXXOXXX | 2.50 | ||||||||||||||
10 |
Markéta DrnkováMarkéta Drnková
T. J. Sokol České Budějovice |
93 | 1.42 | OXXX | 1.00 | ||||||||||||||
MS |
Pavla VlčkováPavla Vlčková
T. J. Sokol České Budějovice |
95 | 1.42 | ||||||||||||||||
Eliška VaníčkováEliška Vaníčková
A. C. Sparta Praha |
86 | 0 | --XXX | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 3.353.603.804.004.204.404.554.554.654.754.854.90 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr UrbanPetr Urban
T. J. Sokol České Budějovice |
89 | 4.40 | ---XOOXOXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Marek LehockýMarek Lehocký
Spartak Praha 4 |
85 | 4.00 | --OXOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Tomáš PurmanTomáš Purman
AC Domažlice |
80 | 4.00 | ---XXOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Ondřej KřelinaOndřej Křelina
T. J. Sokol České Budějovice |
90 | 3.80 | --XXOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Tomáš HolubTomáš Holub
SK ZŠ Jeseniova Praha |
82 | 3.60 | OOXXX | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Jiří KordíkJiří Kordík
T. J. Sokol České Budějovice |
91 | 3.35 | XXO-XXX | 5.00 | ||||||||||||||
MS |
Radek ČudaRadek Čuda
SK ZŠ Jeseniova Praha |
91 | 3.60 | ||||||||||||||||
Marek PěknýMarek Pěkný
T. J. Sokol České Budějovice |
93 | 0 | --XXX | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok o tyči - Ženy (Finále)
Finále (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.272.472.672.873.073.223.373.473.57 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Irena FleišmanováIrena Fleišmanová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
93 | 3.37 | XOXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Kristýna CílkováKristýna Cílková
Spartak Praha 4 |
88 | 3.37 | XOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová
Spartak Praha 4 |
82 | 3.22 | XOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Tereza PomahačováTereza Pomahačová
AK ŠKODA Plzeň |
92 | 3.22 | XOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Martina BakičováMartina Bakičová
A. C. Sparta Praha |
89 | 3.22 | XOXXX | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Eliška VaníčkováEliška Vaníčková
A. C. Sparta Praha |
86 | 3.07 | XOXXX | 5.00 | ||||||||||||||
7= |
Sandra HofmannováSandra Hofmannová
T. J. Sokol České Budějovice |
92 | 3.07 | XOXXX | 3.50 | ||||||||||||||
7= |
Anna CílkováAnna Cílková
Spartak Praha 4 |
93 | 3.07 | XOXXX | 3.50 | ||||||||||||||
9 |
Eliška SvobodováEliška Svobodová
AK ŠKODA Plzeň |
94 | 3.07 | XOXXX | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Zuzana SachováZuzana Sachová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
92 | 2.47 | XOXXX | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Kateřina KolomáKateřina Kolomá
ASK Slavia Praha |
94 | 2.47 | XOXXX | |||||||||||||||
12 |
Helena KorbováHelena Korbová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 2.27 | XOXXX | |||||||||||||||
13 |
Eliška KubíkováEliška Kubíková
ASK Slavia Praha |
95 | 2.27 | XOXXX | |||||||||||||||
14 |
Terezie KudrnováTerezie Kudrnová
ASK Slavia Praha |
90 | |||||||||||||||||
15 |
Barbora RůžičkováBarbora Růžičková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | |||||||||||||||||
16 |
Nikol JiroutováNikol Jiroutová
T. J. Sokol České Budějovice |
92 | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš PourTomáš Pour
T. J. Sokol České Budějovice |
83 | 7.03 +1.2 m/s | 7.03+1.20 | X- | 7.02+0.60 | 7.03 | 6.90+2.30 | 5.78+0.30 | 6.94+0.00 | 11.00 | ||||||||
2 |
Jiří BirnbaumJiří Birnbaum
AK Bílina |
79 | 6.77 +0.7 m/s | 6.55+1.40 | 6.77+0.70 | -- | 6.77 | X- | 6.38+0.30 | X- | 9.00 | ||||||||
3 |
Marek ŠtampachMarek Štampach
Spartak Praha 4 |
85 | 6.66 +2.1 m/s | 6.64+0.70 | 6.66+2.10 | 6.39+0.90 | 6.66 | 6.53+1.70 | 6.58+0.30 | 6.44+0.70 | 8.00 | ||||||||
4 |
Lukáš FetterLukáš Fetter
Spartak Praha 4 |
82 | 6.51 +1.3 m/s | 6.51+1.30 | 6.42+1.30 | -- | 6.51 | -- | -- | -- | 7.00 | ||||||||
5 |
Kamil KotlíkKamil Kotlík
TJ Spartak Třebíč |
77 | 6.48 +0.6 m/s | 6.40+0.80 | 6.48+0,60 | X- | 6.48 | X- | -- | 6.40+0.70 | 6.00 | ||||||||
6 |
Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4 |
76 | 6.45 +0.3 m/s | 6.42+0.80 | 6.45+0.30 | 6.27+1.10 | 6.45 | X- | X- | X- | 5.00 | ||||||||
7 |
Dominik JirovskýDominik Jirovský
TJ Spartak Třebíč |
93 | 6.39 +1.2 m/s | X- | 6.36-0.50 | -- | 6.36 | X- | 6.38+0.30 | 6.39+1.20 | 4.00 | ||||||||
8 |
Martin BlahutMartin Blahut
SK ZŠ Jeseniova Praha |
86 | 6.27 +0.7 m/s | 6.27+0.70 | X- | 6.07+1.10 | 6.27 | 6.17+2.20 | -- | -- | 3.00 | ||||||||
9 |
Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
T. J. Sokol České Budějovice |
93 | 6.20 +0.6 m/s | X- | X- | 6.20+0.60 | 6.20 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Christian AntsiouChristian Antsiou
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 6.08 +1.0 m/s | X- | 6.08+1.00 | X- | 6.08 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Petr UrbanPetr Urban
T. J. Sokol České Budějovice |
89 | 6.03 +0.6 m/s | 5.79+1.40 | 6.03+0.60 | -- | 6.03 | ||||||||||||
12 |
Michal MalýMichal Malý
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 6.02 +2.2 m/s | 5.83+0.40 | 5.77+0.70 | 6.02+2.20 | 6.02 | ||||||||||||
13 |
Tomáš KorbelTomáš Korbel
SK ZŠ Jeseniova Praha |
79 | 5.86 +1.8 m/s | 5.81+1.00 | 5.68+1.10 | 5.86+1.80 | 5.86 | ||||||||||||
14 |
Michal WalicaMichal Walica
SK ZŠ Jeseniova Praha |
88 | 5.82 +0.9 m/s | 5.63+0.90 | 5.82+0.90 | X- | 5.82 | ||||||||||||
15 |
Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK Bílina |
95 | 5.82 -0.30 m/s | X- | 5.82-0.30 | X- | 5.82 | ||||||||||||
16 |
Tomáš HolubTomáš Holub
SK ZŠ Jeseniova Praha |
82 | 5.63 +1.0 m/s | 5.50+0.60 | 5.61+0.80 | 5.63+1.00 | 5.63 | ||||||||||||
17 |
Martin MužMartin Muž
T. J. Sokol České Budějovice |
93 | 5.53 +0.3 m/s | 5.53+0.30 | 5.38+0.50 | 5.45+0.90 | 5.53 | ||||||||||||
Poznámky/pokusy:" <br><p><br>regulérní nejlepší výkon:<br>Štampach - 6.64 m / 0,7 m/s, <br>Malý – 5.83 /0,40<br></p> |
|||||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana FoltýnováJana Foltýnová
ASK Slavia Praha |
86 | 5.63 +0.9 m/s | 5.57+2.80 | X- | 5.45-0.60 | 5.57 | X- | 5.63+0.90 | X- | 11.00 | ||||||||
2 |
Iva VedralováIva Vedralová
Spartak Praha 4 |
86 | 5.39 +1.0 m/s | 4.97+0.60 | 5.39+1.00 | 5.29-0.70 | 5.39 | X- | X- | X- | 9.00 | ||||||||
3 |
Anna ŠvecováAnna Švecová
T. J. Sokol České Budějovice |
94 | 5.35 +0.5 m/s | 5.35+0.50 | 4.14-0.50 | 5.34+0.80 | 5.35 | 5.24+2.90 | -- | -- | 8.00 | ||||||||
4 |
Nela SeverováNela Severová
A. C. Sparta Praha |
87 | 5.35 +0.7 m/s | X- | 5.26-1.20 | 5.35+0.70 | 5.35 | -- | -- | -- | 7.00 | ||||||||
5 |
Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 5.32 +0.3 m/s | X- | 5.32+0.30 | 5.16+2.40 | 5.32 | X- | X- | X- | 6.00 | ||||||||
6 |
Šárka BuranskáŠárka Buranská
Spartak Praha 4 |
89 | 5.11 +0.7 m/s | 5.11+0.70 | 4.96+1.10 | 4.91+0.90 | 5.11 | 4.76-1.70 | -- | -- | 5.00 | ||||||||
7 |
Martina DrdováMartina Drdová
T. J. Sokol České Budějovice |
90 | 5.05 +1.2 m/s | 5.05+1.20 | X- | 5.02+0.50 | 5.05 | 4.98-1.10 | -- | -- | 4.00 | ||||||||
8 |
Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová
AK ŠKODA Plzeň |
86 | 5.02 +0.0 m/s | 4.29+0.40 | 4.99-0.40 | 4.95+1.80 | 4.99 | 5.02+0.00 | X- | -- | 3.00 | ||||||||
9 |
Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia Praha |
90 | 4.98 -0.50 m/s | 4.95+0.40 | 4.85+0.00 | 4.98-0.50 | 4.98 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
91 | 4.98 +0.6 m/s | 4.98+0.60 | 4.74+0.00 | 4.72+0.30 | 4.98 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Natálie FričováNatálie Fričová
AK ŠKODA Plzeň |
81 | 4.93 -0.70 m/s | 4.71+1.00 | 4.93-0.70 | 4.83+0.00 | 4.93 | ||||||||||||
12 |
Iveta KubováIveta Kubová
AK ŠKODA Plzeň |
83 | 4.92 -1.40 m/s | 4.74+0.90 | 4.92-1.40 | 4.85-0.60 | 4.92 | ||||||||||||
13 |
Tereza StrejčkováTereza Strejčková
Spartak Praha 4 |
92 | 4.91 +1.0 m/s | 4.91+1.00 | 4.69-2.40 | 4.56-1.50 | 4.91 | ||||||||||||
14 |
Aneta PřibylováAneta Přibylová
ASK Slavia Praha |
89 | 4.78 +1.0 m/s | 4.78+1.0 | 4.64-0.40 | 4.21+0.30 | 4.78 | ||||||||||||
15 |
Kristýna BrožkováKristýna Brožková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 4.75 +0.3 m/s | 4.26+1.30 | 4.75+0.30 | 4.59+0.90 | 4.75 | ||||||||||||
16 |
Michaela KřemenováMichaela Křemenová
TJ Vodní stavby Tábor |
94 | 4.66 +0.3 m/s | 4.53+0.00 | 4.66+0.30 | 4.55+1.10 | 4.66 | ||||||||||||
17 |
Nikola ČernáNikola Černá
TJ Vodní stavby Tábor |
93 | 4.60 +1.7 m/s | 2.85+0.40 | 4.57-0.30 | 4.60+1.70 | 4.60 | ||||||||||||
18 |
Markéta RakováMarkéta Raková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 4.59 +0.6 m/s | 4.59+0.60 | X- | 4.46+0.00 | 4.59 | ||||||||||||
19 |
Miroslava MachováMiroslava Machová
T. J. Sokol České Budějovice |
94 | 4.55 +1.4 m/s | 4.55+1.40 | 4.53-0.50 | 4.46+2.40 | 4.55 | ||||||||||||
20 |
Markéta MikešováMarkéta Mikešová
TJ Vodní stavby Tábor |
92 | 4.27 +0.4 m/s | 4.02+1.00 | 4.27+0.40 | -- | 4.27 | ||||||||||||
MS |
Anna ŠtvánováAnna Štvánová
T. J. Sokol České Budějovice |
93 | 4.76 +0.9 m/s | ||||||||||||||||
MS |
Eva VávrováEva Vávrová
T. J. Sokol České Budějovice |
95 | 4.18 +1.2 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
trojskok - Muži (Finále)
Finále (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin HyškaMartin Hyška
A. C. Sparta Praha |
77 | 14.06 +0.8 m/s | 13.39 | 14.06 | X | 14.06 | 13.79 | X | X | 11.00 | ||||||||
2 |
Marek ŠtampachMarek Štampach
Spartak Praha 4 |
85 | 13.77 +1.2 m/s | 13.76 | 13.72 | 13.08 | 13.76 | 13.74 | 13.51 | 13.77 | 9.00 | ||||||||
3 |
Martin SýkoraMartin Sýkora
AK Bílina |
70 | 13.72 +1.3 m/s | 13.03 | 13.60 | 13.54 | 13.60 | 13.67 | 13.69 | 13.72 | 8.00 | ||||||||
4 |
Kamil KotlíkKamil Kotlík
TJ Spartak Třebíč |
77 | 13.69 +0.0 m/s | 13.54 | 13.65 | 13.51 | 13.65 | 13.61 | 13.69 | 13.56 | 7.00 | ||||||||
5 |
Petr MykaPetr Myka
AK Bílina |
82 | 13.32 -0.4 m/s | X | 13.32 | X | 13.32 | 12.98 | X | 13.03 | 6.00 | ||||||||
6 |
Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4 |
76 | 12.83 -0.3 m/s | X | 12.52 | 12.26 | 12.52 | 12.37 | 12.83 | X | 5.00 | ||||||||
7 |
Christian AntsiouChristian Antsiou
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 12.71 -0.7 m/s | 12.19 | 12.71 | 12.31 | 12.71 | 12.04 | 12.07 | 12.13 | 4.00 | ||||||||
8 |
Tomáš KorbelTomáš Korbel
SK ZŠ Jeseniova Praha |
79 | 12.70 -1.6 m/s | X | 12.37 | 12.50 | 12.50 | 12.70 | 12.56 | 12.69 | 3.00 | ||||||||
9 |
Lubomír ČmudaLubomír Čmuda
AK Bílina |
93 | 12.45 -0.3 m/s | 11.13 | 12.34 | 12.45 | 12.45 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Jiří BirnbaumJiří Birnbaum
AK Bílina |
79 | 12.45 +0.0 m/s | 12.33 | 12.19 | 12.45 | 12.45 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Michal WalicaMichal Walica
SK ZŠ Jeseniova Praha |
88 | 12.08 +0.7 m/s | 11.96 | X | 12.08 | 12.08 | ||||||||||||
12 |
Michal MalýMichal Malý
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 11.91 -0.8 m/s | 11.91 | X | X | 11.91 | ||||||||||||
13 |
Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK Bílina |
95 | 11.60 -1.0 m/s | 11.60 | 11.18 | X | 11.60 | ||||||||||||
14 |
Lukáš NovotnýLukáš Novotný
SK ZŠ Jeseniova Praha |
84 | 11.36 +0.6 m/s | 11.36 | X | 11.36 | 11.36 | ||||||||||||
Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak Třebíč |
91 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
trojskok - Ženy (Finále)
Finále (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina BakičováMartina Bakičová
A. C. Sparta Praha |
89 | 11.69 +1.6 m/s | X+0.80 | X+0.70 | 11.25+1.60 | 11.25 | 11.02-0.30 | 11.69+1.60 | 11.46+1.40 | 11.00 | ||||||||
2 |
Šárka BuranskáŠárka Buranská
Spartak Praha 4 |
89 | 11.39 +0.0 m/s | X+1.40 | 11.39+0.00 | -- | 11.39 | 11.33+0.50 | -+1.60 | 11.33+1.50 | 9.00 | ||||||||
3 |
Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby Tábor |
83 | 11.26 +0.5 m/s | 10.52+2.10 | X+0.60 | 10.77+0.00 | 10.77 | X+0.50 | 11.26+0.50 | X+1.50 | 8.00 | ||||||||
4 |
Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta Praha |
87 | 10.84 +1.6 m/s | 10.13+0.80 | 10.34+0.80 | 10.84+1.60 | 10.84 | 10.26+0.70 | 10.33+0.90 | 09.14+0.90 | 7.00 | ||||||||
5 |
Tereza StrejčkováTereza Strejčková
Spartak Praha 4 |
92 | 10.50 +0.3 m/s | 10.31-0.30 | 10.50+0.30 | 10.44+1.60 | 10.50 | 10.17+0.60 | 09.91+1.30 | 10.12+0.00 | 6.00 | ||||||||
6 |
Jana FoltýnováJana Foltýnová
ASK Slavia Praha |
86 | 10.46 +2.1 m/s | 10.44+1.30 | 10.45+0.60 | 09.38+0.40 | 10.45 | 10.46+2.10 | 10.45+0.80 | 10.37+0.00 | 5.00 | ||||||||
7 |
Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
91 | 10.32 +0.6 m/s | 10.14+0.00 | 10.32+0.60 | 10.31-1.50 | 10.32 | 09.93+1.60 | 10.21+1.50 | 10.18+0.00 | 4.00 | ||||||||
8 |
Olga NováčkováOlga Nováčková
AK ŠKODA Plzeň |
92 | 10.23 -1.50 m/s | 10.03+0.00 | X+0.60 | 10.23-1.50 | 10.23 | X+1.60 | 09.32+1.50 | 09.18+0.00 | 3.00 | ||||||||
9 |
Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová
Spartak Praha 4 |
82 | 10.21 -0.70 m/s | 10.18+0.80 | 10.21-0.70 | X+2.40 | 10.21 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Romana KrobováRomana Krobová
Spartak Praha 4 |
91 | 10.19 +2.0 m/s | 10.06+1.10 | 10.16-0.60 | 10.19+2.00 | 10.19 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Senta BrunerováSenta Brunerová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
91 | 10.16 +0.3 m/s | 09.89+0.00 | 10.16+0.30 | 09.86-0.40 | 10.16 | ||||||||||||
12 |
Markéta DrnkováMarkéta Drnková
T. J. Sokol České Budějovice |
93 | 10.00 +0.8 m/s | 09.74+1.40 | 09.87+0.90 | 10.00+0.80 | 10.00 | ||||||||||||
13 |
Alena ProcházkováAlena Procházková
AK ŠKODA Plzeň |
84 | 09.51 +1.4 m/s | 09.51+1.40 | 09.20+0.90 | -+0.80 | 09.51 | ||||||||||||
14 |
Eliška VaníčkováEliška Vaníčková
A. C. Sparta Praha |
86 | 09.15 +1.5 m/s | X+1.60 | 09.15+1.50 | X+0.80 | 09.15 | ||||||||||||
MS |
Anna ŠtvánováAnna Štvánová
T. J. Sokol České Budějovice |
93 | 10.76 +0.6 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta Praha |
87 | 12.52 | 11.82 | 12.04 | 11.78 | 12.04 | 12.27 | 12.52 | 12.38 | 11.00 | ||||||||
2 |
Pavlína RadováPavlína Radová
A. C. Sparta Praha |
87 | 11.22 | 11.08 | 11.22 | 10.88 | 11.22 | X | 10.99 | 09.93 | 9.00 | ||||||||
3 |
Lucie ŠebováLucie Šebová
AK ŠKODA Plzeň |
89 | 11.00 | X | 10.39 | 10.99 | 10.99 | 11.00 | X | - | 8.00 | ||||||||
4 |
Zděnka MüllerováZděnka Müllerová
TJ Vodní stavby Tábor |
77 | 10.99 | 10.88 | 10.29 | 10.99 | 10.99 | X | X | 10.92 | 7.00 | ||||||||
5 |
Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4 |
89 | 10.89 | 10.60 | 10.40 | - | 10.60 | 10.89 | 10.77 | 10.89 | 6.00 | ||||||||
6 |
Natálie FričováNatálie Fričová
AK ŠKODA Plzeň |
81 | 10.52 | 09.70 | 10.08 | 10.49 | 10.49 | 10.27 | 10.10 | 10.52 | 5.00 | ||||||||
7 |
Markéta JirsováMarkéta Jirsová
T. J. Sokol České Budějovice |
93 | 10.40 | 10.28 | 10.03 | 09.21 | 10.28 | X | 09.93 | 10.40 | 4.00 | ||||||||
8 |
Jana ŠindelářováJana Šindelářová
A. C. Sparta Praha |
83 | 10.27 | 09.39 | 10.10 | 10.27 | 10.27 | 09.82 | 10.00 | 08.90 | 3.00 | ||||||||
9 |
Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Vodní stavby Tábor |
82 | 10.03 | X | 10.03 | 09.82 | 10.03 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Anna ŠvecováAnna Švecová
T. J. Sokol České Budějovice |
94 | 09.80 | 09.27 | 09.80 | X | 09.80 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta Praha |
89 | 09.69 | 09.69 | 09.67 | 09.21 | 09.69 | - | - | - | |||||||||
12 |
Vendula VelcováVendula Velcová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
90 | 08.68 | 08.63 | 08.32 | 08.68 | 08.68 | ||||||||||||
Milena BečičkováMilena Bečičková
A. C. Sparta Praha |
83 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Robert LöbbRobert Löbb
TJ Spartak Třebíč |
88 | 16.32 | 14.65 | 15.42 | X | 15.42 | 15.70 | 15.48 | 16.32 | 11.00 | ||||||||
2 |
Tomáš StaněkTomáš Staněk
A. C. Sparta Praha |
91 | 16.14 | 15.26 | 15.18 | 15.76 | 15.76 | 15.85 | 14.91 | 16.14 | 9.00 | ||||||||
3 |
Matej GašajMatej Gašaj
TJ Spartak Třebíč |
81 | 14.81 | 14.18 | 14.16 | 14.81 | 14.81 | X | 14.65 | X | 8.00 | ||||||||
4 |
Vladislav HruškaVladislav Hruška
A. C. Sparta Praha |
89 | 14.09 | 14.09 | 13.56 | - | 14.09 | - | - | - | 7.00 | ||||||||
5 |
Miroslav PohůnekMiroslav Pohůnek
A. C. Sparta Praha |
83 | 13.72 | 13.72 | X | X | 13.72 | X | X | X | 6.00 | ||||||||
6 |
Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak Třebíč |
84 | 13.65 | 13.34 | X | X | 13.34 | 13.65 | X | 13.28 | 5.00 | ||||||||
7 |
David ŽitnýDavid Žitný
SK ZŠ Jeseniova Praha |
81 | 13.24 | 12.13 | 12.85 | 12.44 | 12.85 | 12.44 | 13.15 | 13.24 | 4.00 | ||||||||
8 |
Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK Bílina |
82 | 13.08 | X | 12.45 | 13.08 | 13.08 | 12.94 | X | X | 3.00 | ||||||||
9 |
Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
A. C. Sparta Praha |
89 | 12.70 | 12.70 | 12.63 | 12.37 | 12.70 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK Bílina |
76 | 12.67 | 12.40 | 11.92 | 12.67 | 12.67 | - | - | - | 1.00 | ||||||||
11 |
Václav TomanVáclav Toman
T. J. Sokol České Budějovice |
82 | 10.97 | X | 10.97 | X | 10.97 | ||||||||||||
12 |
Jan HruškaJan Hruška
SK ZŠ Jeseniova Praha |
85 | 10.41 | 09.28 | 10.41 | 09.89 | 10.41 | ||||||||||||
Michal HajdovskýMichal Hajdovský
A. C. Sparta Praha |
75 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta Praha |
89 | 40.22 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4 |
89 | 40.09 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Zděnka MüllerováZděnka Müllerová
TJ Vodní stavby Tábor |
77 | 38.03 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lucie ŠebováLucie Šebová
AK ŠKODA Plzeň |
89 | 36.33 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4 |
78 | 36.31 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Aneta ChodorováAneta Chodorová
AK ŠKODA Plzeň |
94 | 29.17 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Aneta PřibylováAneta Přibylová
ASK Slavia Praha |
89 | 28.16 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Vendula VelcováVendula Velcová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
90 | 28.09 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jana ŘežábkováJana Řežábková
T. J. Sokol České Budějovice |
93 | 26.61 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 24.00 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Pavlína RadováPavlína Radová
A. C. Sparta Praha |
87 | 23.66 | ||||||||||||||||
12 |
Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Vodní stavby Tábor |
82 | 23.64 | ||||||||||||||||
13 |
Tereza KarellováTereza Karellová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 22.06 | ||||||||||||||||
14 |
Jana MottlováJana Mottlová
AK ŠKODA Plzeň |
87 | 21.68 | ||||||||||||||||
Jana ŠindelářováJana Šindelářová
A. C. Sparta Praha |
83 | 0 | |||||||||||||||||
Milena BečičkováMilena Bečičková
A. C. Sparta Praha |
83 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži (Finále)
Finále (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matej GašajMatej Gašaj
TJ Spartak Třebíč |
81 | 54.10 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Vladislav HruškaVladislav Hruška
A. C. Sparta Praha |
89 | 51.64 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Robert LöbbRobert Löbb
TJ Spartak Třebíč |
88 | 47.17 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK Bílina |
82 | 45.08 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak Třebíč |
84 | 44.62 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tomáš StaněkTomáš Staněk
A. C. Sparta Praha |
91 | 44.29 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
A. C. Sparta Praha |
89 | 40.96 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
René HambergerRené Hamberger
AC Domažlice |
92 | 40.37 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
David ŽitnýDavid Žitný
SK ZŠ Jeseniova Praha |
81 | 40.23 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Miroslav PohůnekMiroslav Pohůnek
A. C. Sparta Praha |
83 | 38.74 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Václav TomanVáclav Toman
T. J. Sokol České Budějovice |
82 | 37.80 | ||||||||||||||||
12 |
Martin BlahutMartin Blahut
SK ZŠ Jeseniova Praha |
86 | 37.74 | ||||||||||||||||
13 |
Václav PodzemskýVáclav Podzemský
Spartak Praha 4 |
85 | 36.22 | ||||||||||||||||
14 |
Jiří KordíkJiří Kordík
T. J. Sokol České Budějovice |
91 | 35.19 | ||||||||||||||||
15 |
Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK Bílina |
76 | 34.44 | ||||||||||||||||
16 |
Jan KošťálJan Košťál
A. C. Sparta Praha |
70 | 03.73 | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4 |
89 | 49.92 | O | O | O | 0 | O | O | 49.92 | 11.00 | ||||||||
2 |
Barbora TetkováBarbora Tetková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
82 | 43.11 | O | O | 43.11 | 43.11 | O | X | X | 9.00 | ||||||||
3 |
Jana ValešováJana Valešová
AK ŠKODA Plzeň |
87 | 40.28 | O | O | X | 0 | 40.28 | O | O | 8.00 | ||||||||
4 |
Lucie ŠebováLucie Šebová
AK ŠKODA Plzeň |
89 | 39.04 | O | X | O | 0 | O | 39.04 | X | 7.00 | ||||||||
5 |
Markéta JirsováMarkéta Jirsová
T. J. Sokol České Budějovice |
93 | 38.19 | O | X | X | 0 | 38.19 | X | X | 6.00 | ||||||||
6 |
Petra MachtováPetra Machtová
AK ŠKODA Plzeň |
93 | 38.17 | O | O | X | 0 | 38.17 | X | O | 5.00 | ||||||||
7 |
Martina DrdováMartina Drdová
T. J. Sokol České Budějovice |
90 | 36.22 | X | O | O | 0 | X | 36.22 | O | 4.00 | ||||||||
8 |
Tereza HorníkováTereza Horníková
AK ŠKODA Plzeň |
95 | 35.91 | O | O | O | 0 | 35.91 | X | X | 3.00 | ||||||||
9 |
Lenka TrejbalováLenka Trejbalová
AK ŠKODA Plzeň |
87 | 35.25 | O | O | 35.25 | 35.25 | - | - | - | 2.00 | ||||||||
10 |
Jana MottlováJana Mottlová
AK ŠKODA Plzeň |
87 | 34.91 | O | 34.91 | X | 34.91 | O | X | X | 1.00 | ||||||||
11 |
Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4 |
78 | 34.08 | O | X | 34.08 | 34.08 | - | - | - | |||||||||
12 |
Zděnka MüllerováZděnka Müllerová
TJ Vodní stavby Tábor |
77 | 33.33 | O | O | 33.33 | 33.33 | - | - | - | |||||||||
13 |
Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta Praha |
89 | 32.64 | O | O | 32.64 | 32.64 | - | - | - | |||||||||
14 |
Helena KorbováHelena Korbová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 29.68 | O | 29.68 | X | 29.68 | - | - | - | |||||||||
15 |
Aneta PřibylováAneta Přibylová
ASK Slavia Praha |
89 | 29.44 | O | 29.44 | X | 29.44 | - | - | - | |||||||||
16 |
Michaela KřemenováMichaela Křemenová
TJ Vodní stavby Tábor |
94 | 25.23 | O | O | 25.23 | 25.23 | - | - | - | |||||||||
17 |
Pavlína RadováPavlína Radová
A. C. Sparta Praha |
87 | 22.43 | O | O | 22.43 | 22.43 | - | - | - | |||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matej GašajMatej Gašaj
TJ Spartak Třebíč |
81 | 60.39 | O | X | 59.48 | 59.48 | 60.39 | X | X | 11.00 | ||||||||
2 |
Václav TomanVáclav Toman
T. J. Sokol České Budějovice |
82 | 49.58 | O | O | 49.58 | 49.58 | O | O | O | 9.00 | ||||||||
3 |
Václav PodzemskýVáclav Podzemský
Spartak Praha 4 |
85 | 49.45 | X | X | 45.99 | 45.99 | O | 49.45 | X | 8.00 | ||||||||
4 |
Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
A. C. Sparta Praha |
89 | 49.38 | O | 48.85 | X | 48.85 | X | O | 49.38 | 7.00 | ||||||||
5 |
Jan KošťálJan Košťál
A. C. Sparta Praha |
70 | 44.87 | O | 44.87 | X | 44.87 | X | X | - | 6.00 | ||||||||
6 |
Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK Bílina |
82 | 39.99 | O | X | 39.03 | 39.03 | 39.99 | X | X | 5.00 | ||||||||
7 |
Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK Bílina |
80 | 38.47 | O | X | 38.47 | 38.47 | O | X | X | 4.00 | ||||||||
8 |
Miroslav PohůnekMiroslav Pohůnek
A. C. Sparta Praha |
83 | 36.26 | X | O | 36.26 | 36.26 | X | X | X | 3.00 | ||||||||
9 |
Vladislav HruškaVladislav Hruška
A. C. Sparta Praha |
89 | 35.66 | O | O | 35.66 | 35.66 | - | - | - | 2.00 | ||||||||
MS |
Michal FialaMichal Fiala
AK Kroměříž |
85 | 64.47 | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)
Finále (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta Praha |
87 | 41.53 | X | 40.50 | X | 40.50 | X | 41.53 | 40.90 | 11.00 | ||||||||
2 |
Pavla VozárováPavla Vozárová
ASK Slavia Praha |
91 | 39.15 | 38.11 | 37.72 | 39.15 | 39.15 | X | 37.03 | 38.94 | 9.00 | ||||||||
3 |
Aneta ChodorováAneta Chodorová
AK ŠKODA Plzeň |
94 | 39.04 | 37.27 | X | 38.39 | 38.39 | X | 36.95 | 39.04 | 8.00 | ||||||||
4 |
Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
91 | 36.90 | 33.68 | 36.01 | 34.47 | 36.01 | 35.88 | 36.90 | X | 7.00 | ||||||||
5 |
Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA Plzeň |
95 | 36.53 | 36.53 | 34.28 | 31.45 | 36.53 | 32.30 | 21.38 | - | 6.00 | ||||||||
6 |
Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
T. J. Sokol České Budějovice |
93 | 36.11 | 36.11 | 34.65 | 34.90 | 36.11 | 33.61 | X | 34.86 | 5.00 | ||||||||
7 |
Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 35.29 | 33.50 | 35.29 | 32.00 | 35.29 | X | 28.94 | 33.27 | 4.00 | ||||||||
8 |
Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4 |
78 | 35.16 | 35.16 | X | 32.47 | 35.16 | X | X | X | 3.00 | ||||||||
9 |
Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Vodní stavby Tábor |
82 | 33.94 | 32.13 | X | 33.94 | 33.94 | - | - | - | 2.00 | ||||||||
10 |
Vendula LidmilováVendula Lidmilová
ASK Slavia Praha |
94 | 32.90 | 32.90 | X | 31.61 | 32.90 | - | - | - | 1.00 | ||||||||
11 |
Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia Praha |
90 | 32.74 | 29.20 | 32.74 | 30.74 | 32.74 | - | - | - | |||||||||
12 |
Tereza KarellováTereza Karellová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 30.94 | 30.94 | X | X | 30.94 | - | - | - | |||||||||
13 |
Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 29.78 | 28.32 | 29.03 | 29.78 | 29.78 | - | - | - | |||||||||
14 |
Natálie FričováNatálie Fričová
AK ŠKODA Plzeň |
81 | 29.69 | 23.95 | 29.69 | X | 29.69 | - | - | - | |||||||||
15 |
Anna VachováAnna Vachová
ASK Slavia Praha |
95 | 29.33 | 27.98 | X | 29.33 | 29.33 | - | - | - | |||||||||
16 |
Jana ŘežábkováJana Řežábková
T. J. Sokol České Budějovice |
93 | 29.15 | 29.15 | X | X | 29.15 | - | - | - | |||||||||
17 |
Iva DvořákováIva Dvořáková
TJ Vodní stavby Tábor |
92 | 24.98 | 21.70 | 24.98 | 24.48 | 24.98 | - | - | - | |||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš NovotnýLukáš Novotný
SK ZŠ Jeseniova Praha |
84 | 57.02 | 46.49 | 57.02 | 56.27 | 57.02 | 54.22 | 53.41 | 53.53 | 11.00 | ||||||||
2 |
René HambergerRené Hamberger
AC Domažlice |
92 | 54.68 | 53.78 | X | 54.62 | 54.62 | 54.68 | 53.73 | 51.10 | 9.00 | ||||||||
3 |
Václav CardaVáclav Carda
AC Domažlice |
81 | 54.42 | X | X | 54.42 | 54.42 | X | 53.68 | 54.08 | 8.00 | ||||||||
4 |
Martin BlahutMartin Blahut
SK ZŠ Jeseniova Praha |
86 | 54.27 | 50.94 | 51.14 | X | 51.14 | 54.27 | 53.41 | 53.53 | 7.00 | ||||||||
5 |
Miroslav PalánMiroslav Palán
TJ Spartak Třebíč |
87 | 53.94 | 48.08 | 47.66 | 52.16 | 52.16 | X | 53.94 | 52.42 | 6.00 | ||||||||
6 |
Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK Bílina |
76 | 53.53 | 50.30 | X | X | 50.30 | 47.45 | 53.53 | 51.10 | 5.00 | ||||||||
7 |
Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak Třebíč |
84 | 49.10 | 49.06 | 49.10 | 47.50 | 49.10 | 48.46 | X | X | 4.00 | ||||||||
8 |
Jan MichalecJan Michalec
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 48.19 | 46.28 | 48.19 | 47.19 | 48.19 | X | - | X | 3.00 | ||||||||
9 |
Tomáš PourTomáš Pour
T. J. Sokol České Budějovice |
83 | 47.31 | X | 40.37 | 47.31 | 47.31 | - | - | - | 2.00 | ||||||||
10 |
Ivo ČapekIvo Čapek
A. C. Sparta Praha |
77 | 47.11 | 46.70 | 44.77 | 47.11 | 47.11 | - | - | - | 1.00 | ||||||||
11 |
Tomáš PurmanTomáš Purman
AC Domažlice |
80 | 46.92 | 44.09 | 46.76 | 46.92 | 46.92 | - | - | - | |||||||||
12 |
Lubomír ČmudaLubomír Čmuda
AK Bílina |
93 | 46.62 | X | 43.63 | 46.62 | 46.62 | - | - | - | |||||||||
13 |
Petr UrbanPetr Urban
T. J. Sokol České Budějovice |
89 | 46.05 | 45.14 | X | 46.05 | 46.05 | - | - | - | |||||||||
14 |
Radek ČudaRadek Čuda
SK ZŠ Jeseniova Praha |
91 | 40.22 | 36.39 | 40.22 | - | 40.22 | - | - | - | |||||||||
Celkem 14 závodníků |
10 km chůze - Muži (Finále)
Finále (so, 25.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef KalátJosef Kalát | 55 | AK Bílina | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Jiří JanoušekJiří Janoušek | 51 | AK Bílina | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Milan ZeibertMilan Zeibert | 63 | TJ Spartak Třebíč | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Jaroslav PtákJaroslav Pták | 47 | AK Bílina | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Stanislav MarekStanislav Marek | 42 | TJ Spartak Třebíč | 6.00 | |||||||||||||||
6 | Jakub CoufalJakub Coufal | 86 | AK Bílina | 5.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Celkový bodový stav - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPPR4 SPPR4 | Spartak Praha 4 | 209.00 | ||||||||||||||||
2 | SPTRE SPTRE | TJ Spartak Třebíč | 198.00 | ||||||||||||||||
3 | BILIN BILIN | AK Bílina | 165.00 | ||||||||||||||||
4 | SOKCB SOKCB | T. J. Sokol České Budějovice | 125.00 | ||||||||||||||||
5 | DOMAZ DOMAZ | AC Domažlice | 118.00 | ||||||||||||||||
6 | SPAPR SPAPR | A. C. Sparta Praha | 114.00 | ||||||||||||||||
7 | JESPR JESPR | SK ZŠ Jeseniova Praha | 113.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 110 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 800 m, 110 m př., 400 m, 200 m, 400 m př., 200 m, 4x100 m, 4x100 m, 4x400 m, 4x400 m, 10km chůze |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Celkový bodový stav - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPPR4 SPPR4 | Spartak Praha 4 | 195.50 | ||||||||||||||||
2 | SOKCB SOKCB | T. J. Sokol České Budějovice | 155.00 | ||||||||||||||||
3 | SKPLZ SKPLZ | AK ŠKODA Plzeň | 145.50 | ||||||||||||||||
4 | SPAPR SPAPR | A. C. Sparta Praha | 139.00 | ||||||||||||||||
5 | JESPR JESPR | SK ZŠ Jeseniova Praha | 137.00 | ||||||||||||||||
6 | SLAPR SLAPR | ASK Slavia Praha | 103.00 | ||||||||||||||||
7 | TABOR TABOR | TJ Vodní stavby Tábor | 095.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m př., 400 m, 200 m, 400 m př., 4x100 m, 4x100 m, 4x400 m, 4x400 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |