Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Tábor (25. 6. 2011)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 25.6.2011) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.19
2 Jiří BirnbaumJiří Birnbaum 79 AK BílinaAK Bílina 11.23
3 Radim KůtaRadim Kůta 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.34
4 Christian HainChristian Hain 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.63
5 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.64
6 Michal ČermákMichal Čermák 87 AC DomažliceAC Domažlice 11.82
MS Jakub LedvinaJakub Ledvina 95 AC DomažliceAC Domažlice 11.85
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 25.6.2011) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VlachJan Vlach 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.19
2 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.30
3 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.45
4 Dominik JirovskýDominik Jirovský 93 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.54
5 Martin WeberMartin Weber 87 AC DomažliceAC Domažlice 11.82
6 Jan VilhelmJan Vilhelm 89 AK BílinaAK Bílina 11.84
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 25.6.2011) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert KučeraRobert Kučera 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.13
2 Daniel MusilDaniel Musil 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.14
3 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK BílinaAK Bílina 11.19
4 Dominik ČíkDominik Čík 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.72
5 Jiří GvuščJiří Gvušč 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.91
MS Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 93 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.96
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 25.6.2011) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.60 11.00
2 Robert KučeraRobert Kučera 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.86 9.00
3 Daniel MusilDaniel Musil 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.96 8.00
Jan VlachJan Vlach 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.96 7.00
5 Jiří BirnbaumJiří Birnbaum 79 AK BílinaAK Bílina 11.05 6.00
6 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.08 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 25.6.2011) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK BílinaAK Bílina 11.04 4.00
2 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.06 3.00
3 Radim KůtaRadim Kůta 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.29 2.00
4 Dominik JirovskýDominik Jirovský 93 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.30 1.00
5 Dominik ČíkDominik Čík 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.52
Christian HainChristian Hain 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 25.6.2011) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.47
2 Lenka VorlováLenka Vorlová 84 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.75
3 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.89
4 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.49
5 Zuzana PetrováZuzana Petrová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.98
6 Veronika ZedkováVeronika Zedková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.08
MS Eva VávrováEva Vávrová 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.86
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 25.6.2011) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika KoppováMonika Koppová 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.71
2 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.74
3 Věra MatouškováVěra Matoušková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.96
4 Iveta DrsováIveta Drsová 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.73
5 Julie DítětováJulie Dítětová 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.02
MS Klára LepeškováKlára Lepešková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.11
Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 83 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 25.6.2011) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana BenedováJana Benedová 85 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.50
2 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.57
3 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.94
4 Adéla ČernáAdéla Černá 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.28
5 Markéta RakováMarkéta Raková 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.42
6 Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová 86 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.54
7 Martina PřibylováMartina Přibylová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.68
MS Markéta KališováMarkéta Kališová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.75
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 25.6.2011) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.34 11.00
2 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.39 9.00
3 Jana BenedováJana Benedová 85 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.42 8.00
4 Monika KoppováMonika Koppová 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.52 7.00
5 Lenka VorlováLenka Vorlová 84 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.61 6.00
Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DQ
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 25.6.2011) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Věra MatouškováVěra Matoušková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.75 4.00
2 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.79 3.00
3 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.82 2.00
4 Adéla ČernáAdéla Černá 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.25 1.00
5 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.36
6 Iveta DrsováIveta Drsová 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.57
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 25.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.77 11.00
2 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.26 9.00
3 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.31 8.00
4 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK BílinaAK Bílina 22.37 7.00
5 Jiří FaistJiří Faist 90 AC DomažliceAC Domažlice 22.67 6.00
6 Jan VlachJan Vlach 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.83 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.6.2011) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej GerlickýOndřej Gerlický 93 AC DomažliceAC Domažlice 22.80 5.00
2 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.14 3.00
3 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.28 1.00
4 Christian HainChristian Hain 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.68
5 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.88
Dominik ČíkDominik Čík 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Josef ChybaJosef Chyba 89 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 25.6.2011) Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim KůtaRadim Kůta 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.17 2.00
2 Jan VilhelmJan Vilhelm 89 AK BílinaAK Bílina 23.60
3 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.00
4 Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.42
MS Jakub LedvinaJakub Ledvina 95 AC DomažliceAC Domažlice 24.04
MS Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 93 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 24.48
Josef NepomuckýJosef Nepomucký 82 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Celkem 7 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 25.6.2011) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.49 11.00
2 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.69 9.00
3 Monika KoppováMonika Koppová 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.87 7.50
Martina ŠtychováMartina Štychová 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.87 7.50
5 Nikola JelenováNikola Jelenová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.28 5.00
6 Iva VedralováIva Vedralová 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.39 3.00
7 Jana BenedováJana Benedová 85 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.00 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 25.6.2011) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ChládkováDenisa Chládková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.08 6.00
2 Lenka VorlováLenka Vorlová 84 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.34 4.00
3 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.47 2.00
4 Iveta KubováIveta Kubová 83 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.24
5 Markéta HundsnurscherováMarkéta Hundsnurscherová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.89
Adéla ČernáAdéla Černá 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 25.6.2011) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PetrlíkováKateřina Petrlíková 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 27.07
2 Anna VachováAnna Vachová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.18
3 Marie VaňkováMarie Vaňková 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 27.81
4 Andrea DoležalováAndrea Doležalová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 27.85
5 Senta BrunerováSenta Brunerová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 28.17
MS Klára LepeškováKlára Lepešková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.49
Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 7 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 48.43 11.00
2 Jan VlachJan Vlach 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 49.62 9.00
3 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 50.38 8.00
4 Jan PrůchaJan Průcha 83 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 50.66 7.00
5 Josef NepomuckýJosef Nepomucký 82 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 51.33 5.00
6 Lukáš FetterLukáš Fetter 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.80 3.00
7 Petr KašparPetr Kašpar 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.94 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal JarolímMichal Jarolím 89 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 50.86 6.00
2 Tomáš JohannaTomáš Johanna 91 AK BílinaAK Bílina 51.56 4.00
3 Daniel VonešDaniel Voneš 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 52.56 1.00
4 Jan BajboraJan Bajbora 80 AK BílinaAK Bílina 53.50
5 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 53.71
6 Miroslav GlazerMiroslav Glazer 88 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 55.33
Jiří KrálíkJiří Králík 87 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 7 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra DupalováPetra Dupalová 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 59.69 11.00
2 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 60.07 9.00
3 Iva VedralováIva Vedralová 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 60.23 8.00
4 Kateřina KlailováKateřina Klailová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 60.28 7.00
5 Marie VaňkováMarie Vaňková 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 61.33 5.00
6 Kateřina PetrlíkováKateřina Petrlíková 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 61.59 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 60.87 6.00
2 Eva JeřábkováEva Jeřábková 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 62.09 3.00
3 Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 62.19 2.00
4 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 62.20 1.00
5 Kateřina LopatováKateřina Lopatová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 62.60
6 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 62.69
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana CaisováHana Caisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 63.18
2 Zuzana PetrováZuzana Petrová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 65.14
Tereza KarellováTereza Karellová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Denisa SchwanováDenisa Schwanová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh A (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin HošekMartin Hošek 87 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1:57.95 11.00
2 Adam KoubaAdam Kouba 87 AK BílinaAK Bílina 1:58.67 8.00
3 Michal JarolímMichal Jarolím 89 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:58.85 7.00
4 Daniel VonešDaniel Voneš 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:59.76 6.00
5 Martin AustMartin Aust 73 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:00.19 4.00
6 Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 AC DomažliceAC Domažlice 2:00.35 3.00
7 Jan TománekJan Tománek 83 AK BílinaAK Bílina 2:01.24 1.00
8 Libor ŠicLibor Šic 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:02.58
Celkem 8 závodníků
Běh B (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš JohannaTomáš Johanna 91 AK BílinaAK Bílina 1:58.41 9.00
2 Jakub ŠulcJakub Šulc 91 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:00.10 5.00
3 Jan BajboraJan Bajbora 80 AK BílinaAK Bílina 2:00.88 2.00
4 Martin ProcházkaMartin Procházka 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:01.65
5 Jan KuštaJan Kušta 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:01.96
6 Michael DobošMichael Doboš 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:10.18
7 Miroslav GlazerMiroslav Glazer 88 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:10.99
Petr ZimolaPetr Zimola 90 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč NP
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra DupalováPetra Dupalová 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:16.73 11.00
2 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:18.73 9.00
3 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:21.02 8.00
4 Moira StewartováMoira Stewartová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:22.44 7.00
5 Klára PittermannováKlára Pittermannová 82 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:24.71 6.00
6 Julia LeventonJulia Leventon 82 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:25.74 5.00
7 Pavla SobíškováPavla Sobíšková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:26.68 4.00
8 Petra LepičováPetra Lepičová 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:31.27 3.00
9 Karolína FajcováKarolína Fajcová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:36.84 2.00
10 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:37.32 1.00
11 Anna HrubáAnna Hrubá 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:38.65
Celkem 11 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam KoubaAdam Kouba 87 AK BílinaAK Bílina 4:10.48 11.00
2 Václav JanoušekVáclav Janoušek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:11.25 9.00
3 Ondřej ŠípOndřej Šíp 90 AC DomažliceAC Domažlice 4:11.64 8.00
4 Jaroslav LučJaroslav Luč 87 AK BílinaAK Bílina 4:12.36 7.00
5 Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:13.67 6.00
6 Petr ZimolaPetr Zimola 90 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:14.10 5.00
7 Martin AustMartin Aust 73 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:17.27 4.00
8 Jan TománekJan Tománek 83 AK BílinaAK Bílina 4:17.31 3.00
9 Jakub CoufalJakub Coufal 86 AK BílinaAK Bílina 4:18.49 2.00
10 Ondřej HajnýOndřej Hajný 87 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:31.35 1.00
MS Jan JežekJan Ježek 85 AC DomažliceAC Domažlice 4:23.35
Jan HavelkaJan Havelka 90 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Miloš FialaMiloš Fiala 85 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Roman PavlůRoman Pavlů 79 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 14 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra KubešováPetra Kubešová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:55.60 11.00
2 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:56.83 9.00
3 Petra LepičováPetra Lepičová 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:00.22 8.00
4 Aneta KorjenkováAneta Korjenková 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:02.72 7.00
5 Anežka KružíkováAnežka Kružíková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:04.32 6.00
6 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:05.01 5.00
7 Klára ŽáčkováKlára Žáčková 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:05.23 4.00
8 Julia LeventonJulia Leventon 82 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:09.52 3.00
9 Dagmar ZemanováDagmar Zemanová 77 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:14.11 2.00
MS Markéta RozhoňováMarkéta Rozhoňová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:32.43
Andrea WinklerováAndrea Winklerová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 11 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh A (so, 25.6.2011) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina RajmováKateřina Rajmová 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.31 11.00
2 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.88 9.00
3 Ludmila MatyskováLudmila Matysková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.02 8.00
4 Šárka BuranskáŠárka Buranská 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15.35 7.00
5 Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová 86 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.65 6.00
MS Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.08
Celkem 6 závodníků
Běh B (so, 25.6.2011) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Olga NováčkováOlga Nováčková 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.80 5.00
2 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.97 4.00
4 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16.04 3.00
5 Markéta BelzováMarkéta Belzová 86 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 16.51 2.00
MS Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 16.34
Celkem 5 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh A (so, 25.6.2011) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MusilDaniel Musil 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.78 11.00
2 Martin HoudekMartin Houdek 82 AC DomažliceAC Domažlice 15.10 9.00
3 Tomáš BeckTomáš Beck 88 AC DomažliceAC Domažlice 15.28 8.00
4 Jaroslav RůžaJaroslav Růža 83 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.29 7.00
5 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.38 6.00
6 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.42 5.00
7 Ondřej KřelinaOndřej Křelina 90 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 16.10 2.00
David VeselýDavid Veselý 88 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DQ
Celkem 8 závodníků
Běh B (so, 25.6.2011) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít RejmonVít Rejmon 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15.64 4.00
2 Josef ChybaJosef Chyba 89 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.97 3.00
3 Tomáš ŠleisTomáš Šleis 85 AC DomažliceAC Domažlice 16.43 1.00
4 Tomáš KorbelTomáš Korbel 79 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.60
5 Matěj KnoppMatěj Knopp 87 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.88
6 Marek LehockýMarek Lehocký 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.78
Celkem 6 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav RůžaJaroslav Růža 83 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 53.02 11.00
2 Vít RejmonVít Rejmon 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 53.80 9.00
3 Daniel MusilDaniel Musil 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 54.38 8.00
4 Martin HošekMartin Hošek 87 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 55.67 4.00
5 Josef ChybaJosef Chyba 89 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 55.84 2.00
6 Petr JelínekPetr Jelínek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 56.44
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 54.66 7.00
2 Jakub BrichtaJakub Brichta 93 AC DomažliceAC Domažlice 55.08 6.00
3 Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 AC DomažliceAC Domažlice 55.57 5.00
4 Jan NešporJan Nešpor 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 55.75 3.00
5 Tomáš ŠleisTomáš Šleis 85 AC DomažliceAC Domažlice 56.19 1.00
6 Josef NepomuckýJosef Nepomucký 82 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 60.06
7 Radek ČudaRadek Čuda 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 60.30
Celkem 7 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PetrušováKateřina Petrušová 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 65.96 11.00
2 Marie FührerováMarie Führerová 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 67.31 8.00
3 Kristýna BrožkováKristýna Brožková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 67.48 7.00
4 Jarmila PeckováJarmila Pecková 81 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 67.66 6.00
5 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 68.20 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika BrusováMonika Brusová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 66.77 9.00
2 Hana ŠpičákováHana Špičáková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 68.43 4.00
3 Markéta BelzováMarkéta Belzová 86 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 70.49 3.00
4 Lenka PšajdlováLenka Pšajdlová 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 70.95 2.00
5 Martina PíšováMartina Píšová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 71.32 1.00
MS Pavla VlčkováPavla Vlčková 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 73.24
Celkem 6 závodníků

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr HolánekPetr Holánek 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09:23.06 11.00
2 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 AC DomažliceAC Domažlice 09:44.98 9.00
3 Tomáš EdlmanTomáš Edlman 90 AC DomažliceAC Domažlice 09:45.20 8.00
4 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:54.21 7.00
5 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09:59.04 6.00
6 Jan HavelkaJan Havelka 90 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10:01.95 5.00
7 Miloš FialaMiloš Fiala 85 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10:22.76 4.00
8 Ondřej HajnýOndřej Hajný 87 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10:37.18 3.00
9 Roman PavlůRoman Pavlů 79 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11:15.55 2.00
Josef VeberJosef Veber 75 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNF
Celkem 10 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra KubešováPetra Kubešová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10:56.99 11.00
2 Aneta KorjenkováAneta Korjenková 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12:06.76 9.00
3 Alena HartlováAlena Hartlová 84 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 15:24.11 8.00
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 (A)Feher, Rejmon, R.Šulc, Benda (A)Feher, Rejmon, R.Šulc, Benda Spartak Praha 4Spartak Praha 4 42.49 11.00
2 TJ Spartak Třebíč TJ Spartak Třebíč TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 43.22 9.00
3 (B) Kašpar, Kuptík, Fischer, Kučera (B) Kašpar, Kuptík, Fischer, Kučera Spartak Praha 4Spartak Praha 4 43.24 8.00
4 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 43.79 7.00
5 AK Bílina AK Bílina AK BílinaAK Bílina 44.47 6.00
6 T.J. Sokol České Budějovice T.J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 44.62 5.00
7 AC Domažlice AC Domažlice AC DomažliceAC Domažlice 44.71 4.00
8 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 45.30 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 (C) Štampach, Nešpor, Jelínek, Fetter (C) Štampach, Nešpor, Jelínek, Fetter Spartak Praha 4Spartak Praha 4 45.01 3.00
2 T.J. Sokol České budějovice B T.J. Sokol České budějovice B T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 45.40 1.00
3 SK ZŠ Jeseniova Praha B SK ZŠ Jeseniova Praha B SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 45.81
4 SK ZŠ Jeseniova C SK ZŠ Jeseniova C SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 45.94
5 AC Domažlice B AC Domažlice B AC DomažliceAC Domažlice 45.96
6 AK Bílina B AK Bílina B AK BílinaAK Bílina 45.97
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 (A) Mikešová, Šetelíková, Rajmová, Chládková (A) Mikešová, Šetelíková, Rajmová, Chládková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 47.99 11.00
2 Sokol České Budějovice Sokol České Budějovice T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 48.82 9.00
3 Vorlová, Matoušková, Jelenová, Turková Vorlová, Matoušková, Jelenová, Turková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.47 8.00
4 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 49.95 7.00
5 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 50.92 4.00
6 (A) Pospíšilová, Rajtmajerová, Kubová, Nováčková (A) Pospíšilová, Rajtmajerová, Kubová, Nováčková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.73 1.00
(A) Dítětová, Hezoučká, Belzová, Dupalová (A) Dítětová, Hezoučká, Belzová, Dupalová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Foltýnová, Vachová, Svojanovská, Přibylová Foltýnová, Vachová, Svojanovská, Přibylová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.70 6.00
2 (B) Černá Adéla, Křemenová, Makovcová, Pražáková (B) Černá Adéla, Křemenová, Makovcová, Pražáková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 50.90 5.00
3 Sokol České Budějovice B Sokol České Budějovice B T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 51.06 3.00
4 SK ZŠ Jeseniova B SK ZŠ Jeseniova B SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 52.47 2.00
5 Spartak Praha 4 B Spartak Praha 4 B Spartak Praha 4Spartak Praha 4 53.74
6 SK ZŠ Jeseniova Praha C SK ZŠ Jeseniova Praha C SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 53.85
7 (B) Svobodová, Pomahačová, Přastková, Petrová (B) Svobodová, Pomahačová, Přastková, Petrová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 55.25
Celkem 7 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 AC Domažlice AC Domažlice AC DomažliceAC Domažlice 3:22.50 11.00
2 (A) Rejmon, Jelínek, Fetter, Kuptík (A) Rejmon, Jelínek, Fetter, Kuptík Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:24.21 9.00
3 AK Bílina AK Bílina AK BílinaAK Bílina 3:28.37 8.00
4 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:28.99 7.00
5 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:32.14 5.00
6 T.J. Sokol České Budějovice T.J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:32.53 4.00
TJ Spartak Třebíč TJ Spartak Třebíč TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 (B) Nešpor, Janoušek, Šic, Kašpar (B) Nešpor, Janoušek, Šic, Kašpar Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:30.54 6.00
2 (C) Lehocký, Řežábek, Štampach, Feher (C) Lehocký, Řežábek, Štampach, Feher Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:41.36 3.00
3 SK ZŠ Jeseniova Praha B SK ZŠ Jeseniova Praha B SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:42.17 2.00
4 T.J. Sokol České budějovice B T.J. Sokol České budějovice B T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:46.06 1.00
AC Domažlice B AC Domažlice B AC DomažliceAC Domažlice DNP
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sokol České Budějovice Sokol České Budějovice T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:10.53 11.00
2 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:12.65 9.00
3 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:16.18 8.00
4 (A) Dítětová, Hezoučká, Belzová, Dupalová (A) Dítětová, Hezoučká, Belzová, Dupalová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:17.81 7.00
5 Fajcová, Vachová, Svojanovská, Zedková Fajcová, Vachová, Svojanovská, Zedková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:18.49 6.00
6 (A) Pospíšilová, Rajtmajerová, Kubová, Nováčková (A) Pospíšilová, Rajtmajerová, Kubová, Nováčková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:19.08 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:19.70 4.00
2 Sokol České Budějovice Sokol České Budějovice T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:39.09 3.00
(B) Radová, Humelová, Hartová, Dítětová (B) Radová, Humelová, Hartová, Dítětová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.661.731.791.841.891.941.992.022.062.10 Body
1 Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 2.06 OXOXXX 11.00
2 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 1.99 OXOXXX 9.00
3 David VeselýDavid Veselý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
88 1.99 OXOXXX 8.00
4 Kamil KotlíkKamil Kotlík
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
77 1.99 OXOXXX 7.00
5 Miloslav AntošMiloslav Antoš
AC DomažliceAC Domažlice
91 1.99 OXOXXX 6.00
6 Martin MužMartin Muž
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 1.94 OXOXXX 5.00
7 Jan MalíkJan Malík
AK BílinaAK Bílina
77 1.89 OXOXXX 4.00
8 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
76 1.89 OXOXXX 3.00
9 Josef GalbaJosef Galba
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 1.89 OXOXXX 2.00
10 Miroslav PalánMiroslav Palán
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
87 1.89 OXOXXX 1.00
11 Lubomír ČmudaLubomír Čmuda
AK BílinaAK Bílina
93 1.79 OXOXXX
12 Jaroslav LorencJaroslav Lorenc
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
53 1.73 OXOXXX
13= Tomáš PurmanTomáš Purman
AC DomažliceAC Domažlice
80 1.73 OXOXXX
13= Petr KašparPetr Kašpar
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
91 1.73 OXOXXX
15 Michal MalýMichal Malý
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.421.491.561.621.671.711.751.78 Body
1 Nela SeverováNela Severová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 1.75 --O-OOXOXXX 11.00
2 Romana KrobováRomana Krobová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
91 1.67 -OOXXOXOXXX 9.00
3 Alena RoháčkováAlena Roháčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 1.62 --OOXXX 8.00
4 Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.62 OOOXXOXXX 7.00
5 Tereza StrejčkováTereza Strejčková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
92 1.56 -OOXXX 6.00
6 Martina BakičováMartina Bakičová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 1.56 --XOXXX 5.00
7 Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 1.49 OOXXX 4.00
8= Martina DrdováMartina Drdová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
90 1.49 -XXOXXX 2.50
8= Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 1.49 OXXOXXX 2.50
10 Markéta DrnkováMarkéta Drnková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 1.42 OXXX 1.00
MS Pavla VlčkováPavla Vlčková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 1.42
Eliška VaníčkováEliška Vaníčková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
86 0 --XXX
Celkem 12 závodníků

skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.353.603.804.004.204.404.554.554.654.754.854.90 Body
1 Petr UrbanPetr Urban
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
89 4.40 ---XOOXOXXX 11.00
2 Marek LehockýMarek Lehocký
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
85 4.00 --OXOXXX 9.00
3 Tomáš PurmanTomáš Purman
AC DomažliceAC Domažlice
80 4.00 ---XXOXXX 8.00
4 Ondřej KřelinaOndřej Křelina
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
90 3.80 --XXOXXX 7.00
5 Tomáš HolubTomáš Holub
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
82 3.60 OOXXX 6.00
6 Jiří KordíkJiří Kordík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
91 3.35 XXO-XXX 5.00
MS Radek ČudaRadek Čuda
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
91 3.60
Marek PěknýMarek Pěkný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 0 --XXX
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.272.472.672.873.073.223.373.473.57 Body
1 Irena FleišmanováIrena Fleišmanová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
93 3.37 XOXXX 11.00
2 Kristýna CílkováKristýna Cílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
88 3.37 XOXXX 9.00
3 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
82 3.22 XOXXX 8.00
4 Tereza PomahačováTereza Pomahačová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
92 3.22 XOXXX 7.00
5 Martina BakičováMartina Bakičová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 3.22 XOXXX 6.00
6 Eliška VaníčkováEliška Vaníčková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
86 3.07 XOXXX 5.00
7= Sandra HofmannováSandra Hofmannová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
92 3.07 XOXXX 3.50
7= Anna CílkováAnna Cílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
93 3.07 XOXXX 3.50
9 Eliška SvobodováEliška Svobodová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 3.07 XOXXX 2.00
10 Zuzana SachováZuzana Sachová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 2.47 XOXXX 1.00
11 Kateřina KolomáKateřina Kolomá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 2.47 XOXXX
12 Helena KorbováHelena Korbová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 2.27 XOXXX
13 Eliška KubíkováEliška Kubíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 2.27 XOXXX
14 Terezie KudrnováTerezie Kudrnová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90
15 Barbora RůžičkováBarbora Růžičková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94
16 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
92
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš PourTomáš Pour
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
83 7.03 +1.2 m/s 7.03+1.20X-7.02+0.607.036.90+2.305.78+0.306.94+0.00 11.00
2 Jiří BirnbaumJiří Birnbaum
AK BílinaAK Bílina
79 6.77 +0.7 m/s 6.55+1.406.77+0.70--6.77X-6.38+0.30X- 9.00
3 Marek ŠtampachMarek Štampach
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
85 6.66 +2.1 m/s 6.64+0.706.66+2.106.39+0.906.666.53+1.706.58+0.306.44+0.70 8.00
4 Lukáš FetterLukáš Fetter
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
82 6.51 +1.3 m/s 6.51+1.306.42+1.30--6.51------ 7.00
5 Kamil KotlíkKamil Kotlík
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
77 6.48 +0.6 m/s 6.40+0.806.48+0,60X-6.48X---6.40+0.70 6.00
6 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
76 6.45 +0.3 m/s 6.42+0.806.45+0.306.27+1.106.45X-X-X- 5.00
7 Dominik JirovskýDominik Jirovský
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 6.39 +1.2 m/s X-6.36-0.50--6.36X-6.38+0.306.39+1.20 4.00
8 Martin BlahutMartin Blahut
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
86 6.27 +0.7 m/s 6.27+0.70X-6.07+1.106.276.17+2.20---- 3.00
9 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 6.20 +0.6 m/s X-X-6.20+0.606.20 2.00
10 Christian AntsiouChristian Antsiou
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 6.08 +1.0 m/s X-6.08+1.00X-6.08 1.00
11 Petr UrbanPetr Urban
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
89 6.03 +0.6 m/s 5.79+1.406.03+0.60--6.03
12 Michal MalýMichal Malý
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 6.02 +2.2 m/s 5.83+0.405.77+0.706.02+2.206.02
13 Tomáš KorbelTomáš Korbel
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
79 5.86 +1.8 m/s 5.81+1.005.68+1.105.86+1.805.86
14 Michal WalicaMichal Walica
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
88 5.82 +0.9 m/s 5.63+0.905.82+0.90X-5.82
15 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 5.82 -0.30 m/s X-5.82-0.30X-5.82
16 Tomáš HolubTomáš Holub
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
82 5.63 +1.0 m/s 5.50+0.605.61+0.805.63+1.005.63
17 Martin MužMartin Muž
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 5.53 +0.3 m/s 5.53+0.305.38+0.505.45+0.905.53
Poznámky/pokusy:
" <br><p><br>regulérní nejlepší výkon:<br>Štampach - 6.64 m / 0,7 m/s, <br>Malý – 5.83 /0,40<br></p>
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana FoltýnováJana Foltýnová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
86 5.63 +0.9 m/s 5.57+2.80X-5.45-0.605.57X-5.63+0.90X- 11.00
2 Iva VedralováIva Vedralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
86 5.39 +1.0 m/s 4.97+0.605.39+1.005.29-0.705.39X-X-X- 9.00
3 Anna ŠvecováAnna Švecová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 5.35 +0.5 m/s 5.35+0.504.14-0.505.34+0.805.355.24+2.90---- 8.00
4 Nela SeverováNela Severová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 5.35 +0.7 m/s X-5.26-1.205.35+0.705.35------ 7.00
5 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 5.32 +0.3 m/s X-5.32+0.305.16+2.405.32X-X-X- 6.00
6 Šárka BuranskáŠárka Buranská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 5.11 +0.7 m/s 5.11+0.704.96+1.104.91+0.905.114.76-1.70---- 5.00
7 Martina DrdováMartina Drdová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
90 5.05 +1.2 m/s 5.05+1.20X-5.02+0.505.054.98-1.10---- 4.00
8 Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
86 5.02 +0.0 m/s 4.29+0.404.99-0.404.95+1.804.995.02+0.00X--- 3.00
9 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 4.98 -0.50 m/s 4.95+0.404.85+0.004.98-0.504.98 2.00
10 Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
91 4.98 +0.6 m/s 4.98+0.604.74+0.004.72+0.304.98 1.00
11 Natálie FričováNatálie Fričová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
81 4.93 -0.70 m/s 4.71+1.004.93-0.704.83+0.004.93
12 Iveta KubováIveta Kubová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
83 4.92 -1.40 m/s 4.74+0.904.92-1.404.85-0.604.92
13 Tereza StrejčkováTereza Strejčková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
92 4.91 +1.0 m/s 4.91+1.004.69-2.404.56-1.504.91
14 Aneta PřibylováAneta Přibylová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
89 4.78 +1.0 m/s 4.78+1.04.64-0.404.21+0.304.78
15 Kristýna BrožkováKristýna Brožková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 4.75 +0.3 m/s 4.26+1.304.75+0.304.59+0.904.75
16 Michaela KřemenováMichaela Křemenová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 4.66 +0.3 m/s 4.53+0.004.66+0.304.55+1.104.66
17 Nikola ČernáNikola Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 4.60 +1.7 m/s 2.85+0.404.57-0.304.60+1.704.60
18 Markéta RakováMarkéta Raková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 4.59 +0.6 m/s 4.59+0.60X-4.46+0.004.59
19 Miroslava MachováMiroslava Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 4.55 +1.4 m/s 4.55+1.404.53-0.504.46+2.404.55
20 Markéta MikešováMarkéta Mikešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 4.27 +0.4 m/s 4.02+1.004.27+0.40--4.27
MS Anna ŠtvánováAnna Štvánová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 4.76 +0.9 m/s
MS Eva VávrováEva Vávrová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 4.18 +1.2 m/s
Celkem 22 závodníků

trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin HyškaMartin Hyška
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
77 14.06 +0.8 m/s 13.3914.06X14.0613.79XX 11.00
2 Marek ŠtampachMarek Štampach
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
85 13.77 +1.2 m/s 13.7613.7213.0813.7613.7413.5113.77 9.00
3 Martin SýkoraMartin Sýkora
AK BílinaAK Bílina
70 13.72 +1.3 m/s 13.0313.6013.5413.6013.6713.6913.72 8.00
4 Kamil KotlíkKamil Kotlík
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
77 13.69 +0.0 m/s 13.5413.6513.5113.6513.6113.6913.56 7.00
5 Petr MykaPetr Myka
AK BílinaAK Bílina
82 13.32 -0.4 m/s X13.32X13.3212.98X13.03 6.00
6 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
76 12.83 -0.3 m/s X12.5212.2612.5212.3712.83X 5.00
7 Christian AntsiouChristian Antsiou
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 12.71 -0.7 m/s 12.1912.7112.3112.7112.0412.0712.13 4.00
8 Tomáš KorbelTomáš Korbel
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
79 12.70 -1.6 m/s X12.3712.5012.5012.7012.5612.69 3.00
9 Lubomír ČmudaLubomír Čmuda
AK BílinaAK Bílina
93 12.45 -0.3 m/s 11.1312.3412.4512.45 2.00
10 Jiří BirnbaumJiří Birnbaum
AK BílinaAK Bílina
79 12.45 +0.0 m/s 12.3312.1912.4512.45 1.00
11 Michal WalicaMichal Walica
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
88 12.08 +0.7 m/s 11.96X12.0812.08
12 Michal MalýMichal Malý
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 11.91 -0.8 m/s 11.91XX11.91
13 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 11.60 -1.0 m/s 11.6011.18X11.60
14 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
84 11.36 +0.6 m/s 11.36X11.3611.36
Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 0 0
Celkem 15 závodníků

trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina BakičováMartina Bakičová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 11.69 +1.6 m/s X+0.80X+0.7011.25+1.6011.2511.02-0.3011.69+1.6011.46+1.40 11.00
2 Šárka BuranskáŠárka Buranská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 11.39 +0.0 m/s X+1.4011.39+0.00--11.3911.33+0.50-+1.6011.33+1.50 9.00
3 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 11.26 +0.5 m/s 10.52+2.10X+0.6010.77+0.0010.77X+0.5011.26+0.50X+1.50 8.00
4 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 10.84 +1.6 m/s 10.13+0.8010.34+0.8010.84+1.6010.8410.26+0.7010.33+0.9009.14+0.90 7.00
5 Tereza StrejčkováTereza Strejčková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
92 10.50 +0.3 m/s 10.31-0.3010.50+0.3010.44+1.6010.5010.17+0.6009.91+1.3010.12+0.00 6.00
6 Jana FoltýnováJana Foltýnová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
86 10.46 +2.1 m/s 10.44+1.3010.45+0.6009.38+0.4010.4510.46+2.1010.45+0.8010.37+0.00 5.00
7 Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
91 10.32 +0.6 m/s 10.14+0.0010.32+0.6010.31-1.5010.3209.93+1.6010.21+1.5010.18+0.00 4.00
8 Olga NováčkováOlga Nováčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
92 10.23 -1.50 m/s 10.03+0.00X+0.6010.23-1.5010.23X+1.6009.32+1.5009.18+0.00 3.00
9 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
82 10.21 -0.70 m/s 10.18+0.8010.21-0.70X+2.4010.21 2.00
10 Romana KrobováRomana Krobová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
91 10.19 +2.0 m/s 10.06+1.1010.16-0.6010.19+2.0010.19 1.00
11 Senta BrunerováSenta Brunerová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
91 10.16 +0.3 m/s 09.89+0.0010.16+0.3009.86-0.4010.16
12 Markéta DrnkováMarkéta Drnková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 10.00 +0.8 m/s 09.74+1.4009.87+0.9010.00+0.8010.00
13 Alena ProcházkováAlena Procházková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
84 09.51 +1.4 m/s 09.51+1.4009.20+0.90-+0.8009.51
14 Eliška VaníčkováEliška Vaníčková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
86 09.15 +1.5 m/s X+1.6009.15+1.50X+0.8009.15
MS Anna ŠtvánováAnna Štvánová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 10.76 +0.6 m/s
Celkem 15 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 12.52 11.8212.0411.7812.0412.2712.5212.38 11.00
2 Pavlína RadováPavlína Radová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 11.22 11.0811.2210.8811.22X10.9909.93 9.00
3 Lucie ŠebováLucie Šebová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
89 11.00 X10.3910.9910.9911.00X- 8.00
4 Zděnka MüllerováZděnka Müllerová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
77 10.99 10.8810.2910.9910.99XX10.92 7.00
5 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 10.89 10.6010.40-10.6010.8910.7710.89 6.00
6 Natálie FričováNatálie Fričová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
81 10.52 09.7010.0810.4910.4910.2710.1010.52 5.00
7 Markéta JirsováMarkéta Jirsová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 10.40 10.2810.0309.2110.28X09.9310.40 4.00
8 Jana ŠindelářováJana Šindelářová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
83 10.27 09.3910.1010.2710.2709.8210.0008.90 3.00
9 Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 10.03 X10.0309.8210.03 2.00
10 Anna ŠvecováAnna Švecová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 09.80 09.2709.80X09.80 1.00
11 Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 09.69 09.6909.6709.2109.69---
12 Vendula VelcováVendula Velcová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
90 08.68 08.6308.3208.6808.68
Milena BečičkováMilena Bečičková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
83 0 0
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Robert LöbbRobert Löbb
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
88 16.32 14.6515.42X15.4215.7015.4816.32 11.00
2 Tomáš StaněkTomáš Staněk
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
91 16.14 15.2615.1815.7615.7615.8514.9116.14 9.00
3 Matej GašajMatej Gašaj
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
81 14.81 14.1814.1614.8114.81X14.65X 8.00
4 Vladislav HruškaVladislav Hruška
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 14.09 14.0913.56-14.09--- 7.00
5 Miroslav PohůnekMiroslav Pohůnek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
83 13.72 13.72XX13.72XXX 6.00
6 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
84 13.65 13.34XX13.3413.65X13.28 5.00
7 David ŽitnýDavid Žitný
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
81 13.24 12.1312.8512.4412.8512.4413.1513.24 4.00
8 Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK BílinaAK Bílina
82 13.08 X12.4513.0813.0812.94XX 3.00
9 Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 12.70 12.7012.6312.3712.70 2.00
10 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 12.67 12.4011.9212.6712.67--- 1.00
11 Václav TomanVáclav Toman
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
82 10.97 X10.97X10.97
12 Jan HruškaJan Hruška
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
85 10.41 09.2810.4109.8910.41
Michal HajdovskýMichal Hajdovský
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
75 0 0
Celkem 13 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 40.22 11.00
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 40.09 9.00
3 Zděnka MüllerováZděnka Müllerová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
77 38.03 8.00
4 Lucie ŠebováLucie Šebová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
89 36.33 7.00
5 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
78 36.31 6.00
6 Aneta ChodorováAneta Chodorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 29.17 5.00
7 Aneta PřibylováAneta Přibylová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
89 28.16 4.00
8 Vendula VelcováVendula Velcová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
90 28.09 3.00
9 Jana ŘežábkováJana Řežábková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 26.61 2.00
10 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 24.00 1.00
11 Pavlína RadováPavlína Radová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 23.66
12 Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 23.64
13 Tereza KarellováTereza Karellová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 22.06
14 Jana MottlováJana Mottlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
87 21.68
Jana ŠindelářováJana Šindelářová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
83 0
Milena BečičkováMilena Bečičková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
83 0
Celkem 16 závodníků

hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matej GašajMatej Gašaj
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
81 54.10 11.00
2 Vladislav HruškaVladislav Hruška
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 51.64 9.00
3 Robert LöbbRobert Löbb
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
88 47.17 8.00
4 Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK BílinaAK Bílina
82 45.08 7.00
5 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
84 44.62 6.00
6 Tomáš StaněkTomáš Staněk
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
91 44.29 5.00
7 Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 40.96 4.00
8 René HambergerRené Hamberger
AC DomažliceAC Domažlice
92 40.37 3.00
9 David ŽitnýDavid Žitný
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
81 40.23 2.00
10 Miroslav PohůnekMiroslav Pohůnek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
83 38.74 1.00
11 Václav TomanVáclav Toman
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
82 37.80
12 Martin BlahutMartin Blahut
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
86 37.74
13 Václav PodzemskýVáclav Podzemský
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
85 36.22
14 Jiří KordíkJiří Kordík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
91 35.19
15 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 34.44
16 Jan KošťálJan Košťál
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
70 03.73
Celkem 16 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 49.92 OOO0OO49.92 11.00
2 Barbora TetkováBarbora Tetková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
82 43.11 OO43.1143.11OXX 9.00
3 Jana ValešováJana Valešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
87 40.28 OOX040.28OO 8.00
4 Lucie ŠebováLucie Šebová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
89 39.04 OXO0O39.04X 7.00
5 Markéta JirsováMarkéta Jirsová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 38.19 OXX038.19XX 6.00
6 Petra MachtováPetra Machtová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
93 38.17 OOX038.17XO 5.00
7 Martina DrdováMartina Drdová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
90 36.22 XOO0X36.22O 4.00
8 Tereza HorníkováTereza Horníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 35.91 OOO035.91XX 3.00
9 Lenka TrejbalováLenka Trejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
87 35.25 OO35.2535.25--- 2.00
10 Jana MottlováJana Mottlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
87 34.91 O34.91X34.91OXX 1.00
11 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
78 34.08 OX34.0834.08---
12 Zděnka MüllerováZděnka Müllerová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
77 33.33 OO33.3333.33---
13 Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 32.64 OO32.6432.64---
14 Helena KorbováHelena Korbová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 29.68 O29.68X29.68---
15 Aneta PřibylováAneta Přibylová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
89 29.44 O29.44X29.44---
16 Michaela KřemenováMichaela Křemenová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 25.23 OO25.2325.23---
17 Pavlína RadováPavlína Radová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 22.43 OO22.4322.43---
Celkem 17 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matej GašajMatej Gašaj
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
81 60.39 OX59.4859.4860.39XX 11.00
2 Václav TomanVáclav Toman
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
82 49.58 OO49.5849.58OOO 9.00
3 Václav PodzemskýVáclav Podzemský
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
85 49.45 XX45.9945.99O49.45X 8.00
4 Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 49.38 O48.85X48.85XO49.38 7.00
5 Jan KošťálJan Košťál
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
70 44.87 O44.87X44.87XX- 6.00
6 Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK BílinaAK Bílina
82 39.99 OX39.0339.0339.99XX 5.00
7 Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK BílinaAK Bílina
80 38.47 OX38.4738.47OXX 4.00
8 Miroslav PohůnekMiroslav Pohůnek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
83 36.26 XO36.2636.26XXX 3.00
9 Vladislav HruškaVladislav Hruška
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 35.66 OO35.6635.66--- 2.00
MS Michal FialaMichal Fiala
AK KroměřížAK Kroměříž
85 64.47
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 41.53 X40.50X40.50X41.5340.90 11.00
2 Pavla VozárováPavla Vozárová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 39.15 38.1137.7239.1539.15X37.0338.94 9.00
3 Aneta ChodorováAneta Chodorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 39.04 37.27X38.3938.39X36.9539.04 8.00
4 Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
91 36.90 33.6836.0134.4736.0135.8836.90X 7.00
5 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 36.53 36.5334.2831.4536.5332.3021.38- 6.00
6 Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 36.11 36.1134.6534.9036.1133.61X34.86 5.00
7 Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 35.29 33.5035.2932.0035.29X28.9433.27 4.00
8 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
78 35.16 35.16X32.4735.16XXX 3.00
9 Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 33.94 32.13X33.9433.94--- 2.00
10 Vendula LidmilováVendula Lidmilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 32.90 32.90X31.6132.90--- 1.00
11 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 32.74 29.2032.7430.7432.74---
12 Tereza KarellováTereza Karellová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 30.94 30.94XX30.94---
13 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 29.78 28.3229.0329.7829.78---
14 Natálie FričováNatálie Fričová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
81 29.69 23.9529.69X29.69---
15 Anna VachováAnna Vachová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 29.33 27.98X29.3329.33---
16 Jana ŘežábkováJana Řežábková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 29.15 29.15XX29.15---
17 Iva DvořákováIva Dvořáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 24.98 21.7024.9824.4824.98---
Celkem 17 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
84 57.02 46.4957.0256.2757.0254.2253.4153.53 11.00
2 René HambergerRené Hamberger
AC DomažliceAC Domažlice
92 54.68 53.78X54.6254.6254.6853.7351.10 9.00
3 Václav CardaVáclav Carda
AC DomažliceAC Domažlice
81 54.42 XX54.4254.42X53.6854.08 8.00
4 Martin BlahutMartin Blahut
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
86 54.27 50.9451.14X51.1454.2753.4153.53 7.00
5 Miroslav PalánMiroslav Palán
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
87 53.94 48.0847.6652.1652.16X53.9452.42 6.00
6 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 53.53 50.30XX50.3047.4553.5351.10 5.00
7 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
84 49.10 49.0649.1047.5049.1048.46XX 4.00
8 Jan MichalecJan Michalec
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 48.19 46.2848.1947.1948.19X-X 3.00
9 Tomáš PourTomáš Pour
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
83 47.31 X40.3747.3147.31--- 2.00
10 Ivo ČapekIvo Čapek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
77 47.11 46.7044.7747.1147.11--- 1.00
11 Tomáš PurmanTomáš Purman
AC DomažliceAC Domažlice
80 46.92 44.0946.7646.9246.92---
12 Lubomír ČmudaLubomír Čmuda
AK BílinaAK Bílina
93 46.62 X43.6346.6246.62---
13 Petr UrbanPetr Urban
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
89 46.05 45.14X46.0546.05---
14 Radek ČudaRadek Čuda
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
91 40.22 36.3940.22-40.22---
Celkem 14 závodníků

10 km chůze - Muži (Finále)

Finále (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josef KalátJosef Kalát 55 AK BílinaAK Bílina 11.00
2 Jiří JanoušekJiří Janoušek 51 AK BílinaAK Bílina 9.00
3 Milan ZeibertMilan Zeibert 63 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 8.00
4 Jaroslav PtákJaroslav Pták 47 AK BílinaAK Bílina 7.00
5 Stanislav MarekStanislav Marek 42 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 6.00
6 Jakub CoufalJakub Coufal 86 AK BílinaAK Bílina 5.00
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 209.00
2 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 198.00
3 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 165.00
4 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 125.00
5 DOMAZ DOMAZ AC DomažliceAC Domažlice 118.00
6 SPAPR SPAPR A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 114.00
7 JESPR JESPR SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 113.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 110 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 800 m, 110 m př., 400 m, 200 m, 400 m př., 200 m, 4x100 m, 4x100 m, 4x400 m, 4x400 m, 10km chůze
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 195.50
2 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 155.00
3 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 145.50
4 SPAPR SPAPR A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 139.00
5 JESPR JESPR SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 137.00
6 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 103.00
7 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 095.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m př., 400 m, 200 m, 400 m př., 4x100 m, 4x100 m, 4x400 m, 4x400 m
Celkem 7 závodníků