Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Tábor (25. 6. 2011)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam KoubaAdam Kouba 87 AK BílinaAK Bílina 4:10.48 11.00
2 Václav JanoušekVáclav Janoušek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:11.25 9.00
3 Ondřej ŠípOndřej Šíp 90 AC DomažliceAC Domažlice 4:11.64 8.00
4 Jaroslav LučJaroslav Luč 87 AK BílinaAK Bílina 4:12.36 7.00
5 Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:13.67 6.00
6 Petr ZimolaPetr Zimola 90 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:14.10 5.00
7 Martin AustMartin Aust 73 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:17.27 4.00
8 Jan TománekJan Tománek 83 AK BílinaAK Bílina 4:17.31 3.00
9 Jakub CoufalJakub Coufal 86 AK BílinaAK Bílina 4:18.49 2.00
10 Ondřej HajnýOndřej Hajný 87 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:31.35 1.00
MS Jan JežekJan Ježek 85 AC DomažliceAC Domažlice 4:23.35
Jan HavelkaJan Havelka 90 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Miloš FialaMiloš Fiala 85 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Roman PavlůRoman Pavlů 79 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 14 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra KubešováPetra Kubešová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:55.60 11.00
2 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:56.83 9.00
3 Petra LepičováPetra Lepičová 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:00.22 8.00
4 Aneta KorjenkováAneta Korjenková 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:02.72 7.00
5 Anežka KružíkováAnežka Kružíková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:04.32 6.00
6 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:05.01 5.00
7 Klára ŽáčkováKlára Žáčková 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:05.23 4.00
8 Julia LeventonJulia Leventon 82 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:09.52 3.00
9 Dagmar ZemanováDagmar Zemanová 77 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:14.11 2.00
MS Markéta RozhoňováMarkéta Rozhoňová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:32.43
Andrea WinklerováAndrea Winklerová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 11 závodníků