Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Tábor (25. 6. 2011)

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.661.731.791.841.891.941.992.022.062.10 Body
1 Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 2.06 OXOXXX 11.00
2 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 1.99 OXOXXX 9.00
3 David VeselýDavid Veselý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
88 1.99 OXOXXX 8.00
4 Kamil KotlíkKamil Kotlík
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
77 1.99 OXOXXX 7.00
5 Miloslav AntošMiloslav Antoš
AC DomažliceAC Domažlice
91 1.99 OXOXXX 6.00
6 Martin MužMartin Muž
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 1.94 OXOXXX 5.00
7 Jan MalíkJan Malík
AK BílinaAK Bílina
77 1.89 OXOXXX 4.00
8 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
76 1.89 OXOXXX 3.00
9 Josef GalbaJosef Galba
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 1.89 OXOXXX 2.00
10 Miroslav PalánMiroslav Palán
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
87 1.89 OXOXXX 1.00
11 Lubomír ČmudaLubomír Čmuda
AK BílinaAK Bílina
93 1.79 OXOXXX
12 Jaroslav LorencJaroslav Lorenc
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
53 1.73 OXOXXX
13= Tomáš PurmanTomáš Purman
AC DomažliceAC Domažlice
80 1.73 OXOXXX
13= Petr KašparPetr Kašpar
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
91 1.73 OXOXXX
15 Michal MalýMichal Malý
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.421.491.561.621.671.711.751.78 Body
1 Nela SeverováNela Severová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 1.75 --O-OOXOXXX 11.00
2 Romana KrobováRomana Krobová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
91 1.67 -OOXXOXOXXX 9.00
3 Alena RoháčkováAlena Roháčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 1.62 --OOXXX 8.00
4 Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.62 OOOXXOXXX 7.00
5 Tereza StrejčkováTereza Strejčková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
92 1.56 -OOXXX 6.00
6 Martina BakičováMartina Bakičová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 1.56 --XOXXX 5.00
7 Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 1.49 OOXXX 4.00
8= Martina DrdováMartina Drdová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
90 1.49 -XXOXXX 2.50
8= Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 1.49 OXXOXXX 2.50
10 Markéta DrnkováMarkéta Drnková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 1.42 OXXX 1.00
MS Pavla VlčkováPavla Vlčková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 1.42
Eliška VaníčkováEliška Vaníčková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
86 0 --XXX
Celkem 12 závodníků