Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo II. ligy mužů, skupina C

Ústí nad Orlicí (26. 6. 2011)
Skok vysoký - Muži (neděle, 26.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ladislav UrbanLadislav Urban 820215 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1.90 11.00
2 Juraj ŠkvarlaJuraj Škvarla 880203 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1.85 9.00
3 Zbyněk ŽákZbyněk Žák 890422 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 1.85 8.00
Skok o tyči - Muži (neděle, 26.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr JulišPetr Juliš 690303 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 4.00 11.00
2 Radek BártlRadek Bártl 740926 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 4.00 9.00
3 David FischerDavid Fischer 950725 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3.90 8.00
Skok daleký - Muži (neděle, 26.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan SolfronkJan Solfronk 900301 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6.46 11.00
2 Juraj ŠkvarlaJuraj Škvarla 880203 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 6.32 9.00
3 Petr StojanovPetr Stojanov 890710 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6.27 8.00
Trojskok - Muži (neděle, 26.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera 850701 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 14.22 11.00
2 Ladislav UrbanLadislav Urban 820215 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.81 9.00
3 Petr RemešPetr Remeš 720815 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 13.68 8.00
Vrh koulí 7,26kg - Muži (neděle, 26.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav PetrMiroslav Petr 780423 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.77 11.00
2 Martin HodekMartin Hodek 800221 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 13.00 9.00
3 Lukáš ŤupaLukáš Ťupa 810228 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.68 8.00
Hod diskem 2kg - Muži (neděle, 26.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav PetrMiroslav Petr 780423 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 47.59 11.00
2 Ondřej SemerádOndřej Semerád 880905 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 39.90 9.00
3 Jakub DeckerJakub Decker 901029 USK PrahaUSK Praha 38.98 8.00
Hod kladivem 7,26kg - Muži (neděle, 26.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dalibor MenšíkDalibor Menšík 720925 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 53.70 11.00
2 Roman StraškoRoman Straško 920324 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 50.76 9.00
3 Tomáš FlamíkTomáš Flamík 850404 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 47.15 8.00
Hod oštěpem 800g - Muži (neděle, 26.6.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Roman PulíčekRoman Pulíček 910306 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 54.86 11.00
2 Michal JílekMichal Jílek 850625 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 53.32 9.00
3 Jan SlanařJan Slanař 930123 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 50.40 8.00