3. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva
Bílina (14. 6. 2011)60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (út, 14.6.2011) | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karel WalterKarel Walter | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | 07.98 | |||||||||||||||
2 | Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík | 99 | AK Bílina | 08.01 | |||||||||||||||
3 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | AK Most | 08.45 | |||||||||||||||
4 | Jiří JahodářJiří Jahodář | 98 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 08.47 | |||||||||||||||
5 | František HynekFrantišek Hynek | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | 08.58 | |||||||||||||||
6 | Luboš KemrLuboš Kemr | 98 | AK Most | 08.59 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (út, 14.6.2011) | Vítr: +3.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef RajchertJosef Rajchert | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | 08.41 | |||||||||||||||
2 | Martin NovotnýMartin Novotný | 99 | USK VŠEM Ústí n/L. | 08.62 | |||||||||||||||
3 | Štěpán RaimrŠtěpán Raimr | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | 08.98 | |||||||||||||||
4 | Antonín JanetkaAntonín Janetka | 99 | AK Slovan Duchcov | 09.01 | |||||||||||||||
5 | Jakub ZárubaJakub Záruba | 98 | AK Most | 09.03 | |||||||||||||||
6 | Petr MachálekPetr Machálek | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.69 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (út, 14.6.2011) | Vítr: +2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŠtulíkJakub Štulík | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.12 | |||||||||||||||
2 | Michal HabadaMichal Habada | 99 | AK Most | 09.14 | |||||||||||||||
3 | Lukáš HeyerLukáš Heyer | 00 | AK Most | 09.37 | |||||||||||||||
4 | Marek PíchaMarek Pícha | 99 | AK Bílina | 09.68 | |||||||||||||||
5 | David KudaDavid Kuda | 98 | AK Most | 09.75 | |||||||||||||||
6 | Michal BělochMichal Běloch | 99 | AK Bílina | 10.11 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (út, 14.6.2011) | Vítr: +2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch RajchetVojtěch Rajchet | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.63 | |||||||||||||||
2 | Lukáš SlezákLukáš Slezák | 98 | AFK LoKo Chomutov | 09.84 | |||||||||||||||
3 | Lukáš BednaříkLukáš Bednařík | 00 | ASK Děčín | 10.77 | |||||||||||||||
4 | Felix DoktorFelix Doktor | 01 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 11.40 | |||||||||||||||
MB | Ondřej PokornýOndřej Pokorný | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.03 | |||||||||||||||
Jan BuršaJan Burša | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (út, 14.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam MarešAdam Mareš | 01 | ASK Děčín | 10.04 | |||||||||||||||
2 | Marek BažantMarek Bažant | 00 | AK Bílina | 10.34 | |||||||||||||||
3 | Tomáš BřízaTomáš Bříza | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 10.63 | |||||||||||||||
4 | Jan KadlecJan Kadlec | 01 | AK Bílina | 11.23 | |||||||||||||||
MB | Jan HájekJan Hájek | 01 | AK Bílina | 10.17 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále A (út, 14.6.2011) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karel WalterKarel Walter | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | 08.06 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík | 99 | AK Bílina | 08.25 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří JahodářJiří Jahodář | 98 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 08.45 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Josef RajchertJosef Rajchert | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | 08.55 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | František HynekFrantišek Hynek | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | 08.59 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | AK Most | 08.90 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (út, 14.6.2011) | Vítr: +2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luboš KemrLuboš Kemr | 98 | AK Most | 08.54 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Martin NovotnýMartin Novotný | 99 | USK VŠEM Ústí n/L. | 08.67 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Antonín JanetkaAntonín Janetka | 99 | AK Slovan Duchcov | 09.14 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Štěpán RaimrŠtěpán Raimr | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.36 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Jakub ZárubaJakub Záruba | 98 | AK Most | 09.56 | |||||||||||||||
6 | Jakub ŠtulíkJakub Štulík | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.76 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (út, 14.6.2011) | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | 08.91 | |||||||||||||||
2 | Rozálie ElmanováRozálie Elmanová | 99 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.76 | |||||||||||||||
3 | NIkol JankůNIkol Janků | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 10.17 | |||||||||||||||
4 | Kateřina BubákováKateřina Bubáková | 99 | AK Most | 10.25 | |||||||||||||||
5 | Klára ČerníkováKlára Černíková | 01 | AK Bílina | 10.62 | |||||||||||||||
6 | Markéta TürbováMarkéta Türbová | 01 | AK Bílina | 10.88 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (út, 14.6.2011) | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie RennerováLucie Rennerová | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 09.06 | |||||||||||||||
2 | Karolína KonopáskováKarolína Konopásková | 99 | AK Most | 09.34 | |||||||||||||||
3 | Veronika VrábelováVeronika Vrábelová | 98 | AK Most | 09.71 | |||||||||||||||
4 | Barbora JáskováBarbora Jásková | 99 | AK Bílina | 10.15 | |||||||||||||||
5 | Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 10.45 | |||||||||||||||
6 | Lucie ČernáLucie Černá | 00 | AK Bílina | 11.36 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (út, 14.6.2011) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika SýkorováVeronika Sýkorová | 98 | AK Most | 09.19 | |||||||||||||||
2 | Petra SatkováPetra Satková | 01 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 09.70 | |||||||||||||||
3 | Sabina SchuldesováSabina Schuldesová | 00 | AK Bílina | 09.71 | |||||||||||||||
4 | Silvie ŠetkováSilvie Šetková | 99 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.85 | |||||||||||||||
5 | Karolína JiráskováKarolína Jirásková | 98 | TJ VTŽ Chomutov | 10.03 | |||||||||||||||
6 | Nikola ŠtrambáčováNikola Štrambáčová | 00 | AK Chemopetrol Litvínov | 10.64 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (út, 14.6.2011) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela RybáčkováNela Rybáčková | 98 | AK Most | 09.02 | |||||||||||||||
2 | Alexandra ŠtejnarováAlexandra Štejnarová | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 09.77 | |||||||||||||||
3 | Gabriela PecákováGabriela Pecáková | 98 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.91 | |||||||||||||||
4 | Andrea KuthanováAndrea Kuthanová | 01 | ASK Děčín | 10.51 | |||||||||||||||
5 | Tereza FranceováTereza Franceová | 01 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 10.93 | |||||||||||||||
6 | Lucie MansfeldováLucie Mansfeldová | 01 | ASK Děčín | 10.98 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (út, 14.6.2011) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta RaševováAneta Raševová | 98 | AO TJ Baník Meziboří | 08.71 | |||||||||||||||
2 | Lucie SinerováLucie Sinerová | 98 | ASK Děčín | 09.70 | |||||||||||||||
3 | Kristýna PátkováKristýna Pátková | 98 | AK Chemopetrol Litvínov | 10.00 | |||||||||||||||
4 | Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková | 01 | TJ VTŽ Chomutov | 10.14 | |||||||||||||||
5 | Nikola ŠtichhauerováNikola Štichhauerová | 01 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 10.51 | |||||||||||||||
MB | Klára ŠponarováKlára Šponarová | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 10.36 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 6 (út, 14.6.2011) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela MišterováMichaela Mišterová | 98 | ASK Děčín | 08.95 | |||||||||||||||
2 | Natálie ČernáNatálie Černá | 01 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 10.21 | |||||||||||||||
3 | Tereza ValtrováTereza Valtrová | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 10.77 | |||||||||||||||
4 | Eva BubákováEva Bubáková | 99 | AK Most | 11.79 | |||||||||||||||
Nikola ŠtichhauerováNikola Štichhauerová | 01 | TJ Sokol Roudnice n/L. | DNP | ||||||||||||||||
Kristýna PátkováKristýna Pátková | 98 | AK Chemopetrol Litvínov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 7 (út, 14.6.2011) | Vítr: +2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza FiskováTereza Fisková | 98 | TJ VTŽ Chomutov | 08.39 | |||||||||||||||
2 | Kateřina BanovičováKateřina Banovičová | 98 | TJ VTŽ Chomutov | 08.88 | |||||||||||||||
3 | Barbora JiráskováBarbora Jirásková | 98 | TJ VTŽ Chomutov | 09.30 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (út, 14.6.2011) | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza FiskováTereza Fisková | 98 | TJ VTŽ Chomutov | 08.47 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Aneta RaševováAneta Raševová | 98 | AO TJ Baník Meziboří | 08.75 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | 08.79 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Nela RybáčkováNela Rybáčková | 98 | AK Most | 08.87 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Kateřina BanovičováKateřina Banovičová | 98 | TJ VTŽ Chomutov | 08.88 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Michaela MišterováMichaela Mišterová | 98 | ASK Děčín | 08.89 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (út, 14.6.2011) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika SýkorováVeronika Sýkorová | 98 | AK Most | 09.08 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie RennerováLucie Rennerová | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 09.22 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Barbora JiráskováBarbora Jirásková | 98 | TJ VTŽ Chomutov | 09.46 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Karolína KonopáskováKarolína Konopásková | 99 | AK Most | 09.56 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Lucie SinerováLucie Sinerová | 98 | ASK Děčín | 09.61 | |||||||||||||||
6 | Petra SatkováPetra Satková | 01 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 09.68 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (út, 14.6.2011) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel PrchalPavel Prchal | 98 | AK Bílina | 19.64 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Karel WalterKarel Walter | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | 20.04 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | František HynekFrantišek Hynek | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | 21.44 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba | 98 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 21.61 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Vladimír OplVladimír Opl | 98 | ASK Děčín | 22.96 | |||||||||||||||
6 | Štěpán RaimrŠtěpán Raimr | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | 23.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 14.6.2011) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luboš KemrLuboš Kemr | 98 | AK Most | 21.14 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | AK Most | 21.69 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 22.12 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Martin NovotnýMartin Novotný | 99 | USK VŠEM Ústí n/L. | 22.21 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Jan ŠponiarJan Šponiar | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | 22.50 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Matěj BouzaMatěj Bouza | 00 | ASK Děčín | 22.82 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (út, 14.6.2011) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub TruhlářJakub Truhlář | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 22.81 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Jan ArnoldJan Arnold | 98 | AK Bílina | 23.18 | |||||||||||||||
3 | Josef PoláčekJosef Poláček | 99 | AK Most | 23.63 | |||||||||||||||
4 | Petr MachálekPetr Machálek | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | 23.72 | |||||||||||||||
5 | Jakub ZárubaJakub Záruba | 98 | AK Most | 23.81 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch AndrýsekVojtěch Andrýsek | 99 | ASK Děčín | 25.65 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (út, 14.6.2011) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KudaDavid Kuda | 98 | AK Most | 24.63 | |||||||||||||||
2 | Adam MarešAdam Mareš | 01 | ASK Děčín | 25.14 | |||||||||||||||
3 | Ondřej HrubiškoOndřej Hrubiško | 01 | AK Most | 25.31 | |||||||||||||||
4 | Jan KadlecJan Kadlec | 01 | AK Bílina | 29.41 | |||||||||||||||
Jan BuršaJan Burša | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (út, 14.6.2011) | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán KubicaŠtěpán Kubica | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 23.81 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch RajchetVojtěch Rajchet | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 24.17 | |||||||||||||||
3 | Ondřej SeinerOndřej Seiner | 01 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 25.48 | |||||||||||||||
4 | Tomáš BřízaTomáš Bříza | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 26.72 | |||||||||||||||
MB | Ondřej PokornýOndřej Pokorný | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | 22.64 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 14.6.2011) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza FiskováTereza Fisková | 98 | TJ VTŽ Chomutov | 21.42 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina BanovičováKateřina Banovičová | 98 | TJ VTŽ Chomutov | 21.94 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Kristýna KopečnáKristýna Kopečná | 98 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 22.16 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Petra KoškováPetra Košková | 99 | AO TJ Baník Meziboří | 24.05 | |||||||||||||||
5 | Sabina SchuldesováSabina Schuldesová | 00 | AK Bílina | 24.62 | |||||||||||||||
Karolína KonopáskováKarolína Konopásková | 99 | AK Most | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 14.6.2011) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta RaševováAneta Raševová | 98 | AO TJ Baník Meziboří | 21.78 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 22.51 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Pavla MyslíkováPavla Myslíková | 99 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 22.56 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Lucie RennerováLucie Rennerová | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 22.93 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Aneta LukšanováAneta Lukšanová | 98 | ASK Děčín | 22.99 | 1.00 | ||||||||||||||
6 | Adéla CivínováAdéla Civínová | 98 | AK Most | 23.39 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (út, 14.6.2011) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Berenika KusováBerenika Kusová | 98 | ASK Děčín | 21.84 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika VrábelováVeronika Vrábelová | 98 | AK Most | 24.10 | |||||||||||||||
3 | Petra SatkováPetra Satková | 01 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 24.39 | |||||||||||||||
4 | Karolína HosingerováKarolína Hosingerová | 00 | AK Chemopetrol Litvínov | 25.28 | |||||||||||||||
5 | Tereza BrudnováTereza Brudnová | 99 | AO TJ Baník Meziboří | 26.78 | |||||||||||||||
Kateřina BubákováKateřina Bubáková | 99 | AK Most | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (út, 14.6.2011) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NIkol JankůNIkol Janků | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 24.60 | |||||||||||||||
2 | Barbora BaníkováBarbora Baníková | 98 | AK Bílina | 24.67 | |||||||||||||||
3 | Nikola VlčkováNikola Vlčková | 98 | AK Slovan Duchcov | 25.39 | |||||||||||||||
4 | Nina ŠtolbováNina Štolbová | 01 | AK Bílina | 26.72 | |||||||||||||||
5 | Markéta TürbováMarkéta Türbová | 01 | AK Bílina | 27.32 | |||||||||||||||
6 | Klára ČerníkováKlára Černíková | 01 | AK Bílina | 27.65 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (út, 14.6.2011) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | 22.60 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Michaela KůsováMichaela Kůsová | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 23.78 | |||||||||||||||
3 | Lucie SinerováLucie Sinerová | 98 | ASK Děčín | 23.93 | |||||||||||||||
4 | Silvie ŠetkováSilvie Šetková | 99 | USK VŠEM Ústí n/L. | 24.61 | |||||||||||||||
5 | Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 27.20 | |||||||||||||||
6 | Lenka KlofáčováLenka Klofáčová | 99 | AK Slovan Duchcov | 27.64 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (út, 14.6.2011) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie BolfováMarie Bolfová | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 24.96 | |||||||||||||||
2 | Tereza ValtrováTereza Valtrová | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 27.71 | |||||||||||||||
3 | Lucie MansfeldováLucie Mansfeldová | 01 | ASK Děčín | 28.70 | |||||||||||||||
4 | Debora DomeckáDebora Domecká | 00 | ASK Děčín | 29.45 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 7 (út, 14.6.2011) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška PalaščákováEliška Palaščáková | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 26.49 | |||||||||||||||
2 | Eliška LajblováEliška Lajblová | 01 | ASK Děčín | 32.42 | |||||||||||||||
MB | Klára ŠponarováKlára Šponarová | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 27.56 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
300 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (út, 14.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karel WalterKarel Walter | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | 45.08 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | David ŠtěpánekDavid Štěpánek | 98 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 46.28 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří JahodářJiří Jahodář | 98 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 46.39 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Ondřej ChloupekOndřej Chloupek | 99 | AK Most | 46.77 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Antonín JanetkaAntonín Janetka | 99 | AK Slovan Duchcov | 48.32 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Jakub TruhlářJakub Truhlář | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 48.81 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 14.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef RajchertJosef Rajchert | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | 46.58 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Matěj BouzaMatěj Bouza | 00 | ASK Děčín | 49.74 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Matyáš RusekMatyáš Rusek | 00 | AK Bílina | 50.83 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Jan ArnoldJan Arnold | 98 | AK Bílina | 55.74 | |||||||||||||||
5 | Michal HolešovskýMichal Holešovský | 00 | ASK Děčín | 59.15 | |||||||||||||||
Štěpán RaimrŠtěpán Raimr | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (út, 14.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka | 99 | ASK Děčín | 55.35 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej HrubiškoOndřej Hrubiško | 01 | AK Most | 60.18 | |||||||||||||||
3 | Felix DoktorFelix Doktor | 01 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 65.57 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 4 (út, 14.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej SeinerOndřej Seiner | 01 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 61.64 | |||||||||||||||
2 | Lukáš BednaříkLukáš Bednařík | 00 | ASK Děčín | 64.53 | |||||||||||||||
3 | Tomáš LaubeTomáš Laube | 01 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 69.84 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
300 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 14.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HeřmánkováBarbora Heřmánková | 99 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 49.01 | 10.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie RennerováLucie Rennerová | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 49.88 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina SentenskáKateřina Sentenská | 98 | AK Slovan Duchcov | 50.23 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Aneta LukšanováAneta Lukšanová | 98 | ASK Děčín | 50.61 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Adéla CivínováAdéla Civínová | 98 | AK Most | 50.68 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Sára MaláSára Malá | 99 | AK Most | 50.81 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 14.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Berenika KusováBerenika Kusová | 98 | ASK Děčín | 49.01 | 10.00 | ||||||||||||||
2 | Karolína JiráskováKarolína Jirásková | 98 | TJ VTŽ Chomutov | 54.37 | |||||||||||||||
3 | Barbora JiráskováBarbora Jirásková | 98 | TJ VTŽ Chomutov | 55.80 | |||||||||||||||
4 | Natálie ČernáNatálie Černá | 01 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 56.73 | |||||||||||||||
5 | Petra SatkováPetra Satková | 01 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 57.16 | |||||||||||||||
6 | Lucie SinerováLucie Sinerová | 98 | ASK Děčín | 57.50 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (út, 14.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela RybáčkováNela Rybáčková | 98 | AK Most | 49.98 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Anna VyskočilováAnna Vyskočilová | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 55.25 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 57.35 | |||||||||||||||
4 | Debora DomeckáDebora Domecká | 00 | ASK Děčín | 69.04 | |||||||||||||||
5 | Eva BubákováEva Bubáková | 99 | AK Most | 72.82 | |||||||||||||||
6 | Eliška LajblováEliška Lajblová | 01 | ASK Děčín | 77.25 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (út, 14.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | 53.30 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Andrea KuthanováAndrea Kuthanová | 01 | ASK Děčín | 58.58 | |||||||||||||||
3 | Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 61.13 | |||||||||||||||
Marie BolfováMarie Bolfová | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (út, 14.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KubecováKateřina Kubecová | 99 | USK VŠEM Ústí n/L. | 53.19 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Pavlína DudováPavlína Dudová | 99 | USK VŠEM Ústí n/L. | 56.05 | |||||||||||||||
3 | Tereza FranceováTereza Franceová | 01 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 61.81 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh (út, 14.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej ChloupekOndřej Chloupek | 99 | AK Most | 2:33.84 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub TruhlářJakub Truhlář | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 2:35.54 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Denis VondráčekDenis Vondráček | 98 | AFK LoKo Chomutov | 2:48.19 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kryštof VilkKryštof Vilk | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | 2:53.94 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka | 00 | AK Most | 2:55.56 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Matěj ŠifaldaMatěj Šifalda | 00 | AK Bílina | 2:56.86 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Marcel ČervenkaMarcel Červenka | 00 | AK Most | 2:57.59 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Jakub MaříkJakub Mařík | 99 | AK Most | 2:59.64 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Vladimír OplVladimír Opl | 98 | ASK Děčín | 3:00.00 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Jakub ŠtulíkJakub Štulík | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | 3:01.11 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka | 99 | ASK Děčín | 3:01.62 | |||||||||||||||
12 | Martin BílskýMartin Bílský | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | 3:12.73 | |||||||||||||||
13 | David ŽižkaDavid Žižka | 99 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 3:23.79 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh (út, 14.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla CivínováAdéla Civínová | 98 | AK Most | 2:36.20 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Barbora HeřmánkováBarbora Heřmánková | 99 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 2:40.09 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina SentenskáKateřina Sentenská | 98 | AK Slovan Duchcov | 2:40.95 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Berenika KusováBerenika Kusová | 98 | ASK Děčín | 2:41.56 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Aneta LukšanováAneta Lukšanová | 98 | ASK Děčín | 2:54.90 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Michaela ČípováMichaela Čípová | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | 2:57.94 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Karolína HosingerováKarolína Hosingerová | 00 | AK Chemopetrol Litvínov | 3:02.87 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Pavlína DudováPavlína Dudová | 99 | USK VŠEM Ústí n/L. | 3:05.86 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Alexandra ŠtejnarováAlexandra Štejnarová | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 3:09.94 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Gabriela ChomováGabriela Chomová | 00 | AO TJ Baník Meziboří | 3:33.15 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Nina ŠtolbováNina Štolbová | 01 | AK Bílina | 3:34.09 | |||||||||||||||
12 | Simona ChomováSimona Chomová | 01 | AO TJ Baník Meziboří | 3:45.62 | |||||||||||||||
13 | Eva BubákováEva Bubáková | 99 | AK Most | 3:58.12 | |||||||||||||||
MB | Michaela ČervínováMichaela Červínová | 99 | TJ Lovochemie Lovosice | 2:39.44 | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
1500 m - Ml. žáci (Běh)
Běh (út, 14.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin VöröšMartin Vöröš | 99 | AK Bílina | 5:29.72 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub HercíkJakub Hercík | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 5:31.12 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Michal HolešovskýMichal Holešovský | 00 | ASK Děčín | 5:57.22 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 5:58.46 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jakub CuttmanJakub Cuttman | 99 | USK VŠEM Ústí n/L. | 5:58.84 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch AndrýsekVojtěch Andrýsek | 99 | ASK Děčín | 6:05.20 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
1500 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh (út, 14.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára MaláSára Malá | 99 | AK Most | 5:55.10 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Michaela ČípováMichaela Čípová | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | 5:57.44 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Anna VyskočilováAnna Vyskočilová | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 5:59.66 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina KubecováKateřina Kubecová | 99 | USK VŠEM Ústí n/L. | 6:03.36 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková | 00 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 6:07.59 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Nikola VlčkováNikola Vlčková | 98 | AK Slovan Duchcov | 6:10.08 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Nikola ŠtichhauerováNikola Štichhauerová | 01 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 6:12.02 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Lucie KrabáčováLucie Krabáčová | 98 | AO TJ Baník Meziboří | 6:36.35 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 99 | AO TJ Baník Meziboří | 6:46.84 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková | 01 | TJ VTŽ Chomutov | 6:58.38 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (út, 14.6.2011) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel PrchalPavel Prchal | 98 | AK Bílina | 09.95 | 11.00 | ||||||||||||||
2= | Dominik KrivákDominik Krivák | 99 | AK Most | 10.60 | 8.50 | ||||||||||||||
2= | David ŠtěpánekDavid Štěpánek | 98 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 10.60 | 8.50 | ||||||||||||||
4 | Filip NajmanFilip Najman | 99 | USK VŠEM Ústí n/L. | 10.71 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Martin HrbekMartin Hrbek | 99 | AK Bílina | 13.38 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (út, 14.6.2011) | Vítr: +2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerij LunhulValerij Lunhul | 99 | USK VŠEM Ústí n/L. | 11.24 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Martin ŠímaMartin Šíma | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | 11.26 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 11.80 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Martin NovotnýMartin Novotný | 99 | USK VŠEM Ústí n/L. | 11.89 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Josef PoláčekJosef Poláček | 99 | AK Most | 14.53 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (út, 14.6.2011) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PraskýTomáš Praský | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | 12.58 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub MaříkJakub Mařík | 99 | AK Most | 12.83 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | David SchafferDavid Schaffer | 98 | AK Bílina | 13.86 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch RajchetVojtěch Rajchet | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 14.33 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 14.6.2011) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna KopečnáKristýna Kopečná | 98 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 10.46 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 11.27 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Barbora HeřmánkováBarbora Heřmánková | 99 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 11.86 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Gabriela PecákováGabriela Pecáková | 98 | AK Chemopetrol Litvínov | 12.84 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Nina ŠtolbováNina Štolbová | 01 | AK Bílina | 13.33 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (út, 14.6.2011) | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavlína StejskalováPavlína Stejskalová | 98 | TJ VTŽ Chomutov | 12.46 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Barbora LipšováBarbora Lipšová | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | 12.66 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika VrábelováVeronika Vrábelová | 98 | AK Most | 13.28 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Michaela KůsováMichaela Kůsová | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 13.40 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Lucie KrabáčováLucie Krabáčová | 98 | AO TJ Baník Meziboří | 13.98 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (út, 14.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Machálek, Vandac, Štulík, Vítek Machálek, Vandac, Štulík, Vítek | USK VŠEM Ústí n/L. | 37.43 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Červenka, Hrubiška, Procházka, Mařík Červenka, Hrubiška, Procházka, Mařík | AK Most | 37.86 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Bříza, Procházka, Praský, Freiberg Bříza, Procházka, Praský, Freiberg | AK Chemopetrol Litvínov | 38.27 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Věchet, Laube, Sainer, Doktor Věchet, Laube, Sainer, Doktor | TJ Sokol Roudnice n/L. | 39.30 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Kadlec, Bažant, Schaffer, Měšťák Kadlec, Bažant, Schaffer, Měšťák | AK Bílina | 41.07 | 5.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (út, 14.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šifalda, Procházka M., Arnold, Vajdečka Šifalda, Procházka M., Arnold, Vajdečka | AK Bílina | 39.31 | 6.00 | |||||||||||||||
2 | Šponiar, Moucha, Bílský, Poživil Šponiar, Moucha, Bílský, Poživil | USK VŠEM Ústí n/L. | 41.46 | 4.00 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 14.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štejnarová, Zoubková, Jirásková K., Jirásková B. Štejnarová, Zoubková, Jirásková K., Jirásková B. | TJ VTŽ Chomutov | 37.56 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Lipšová, Elmanová, Palaščáková, Dudová Lipšová, Elmanová, Palaščáková, Dudová | USK VŠEM Ústí n/L. | 38.24 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Šístková, Krabáčová, Nestlerová, Košková Šístková, Krabáčová, Nestlerová, Košková | AO TJ Baník Meziboří | 38.33 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Hořejší, Hořejší, Meszárošová, Tranová Hořejší, Hořejší, Meszárošová, Tranová | AK Most | 42.24 | 3.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (út, 14.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Záboníková, Hosingerová, Štrambáčová, Vyskočilová Záboníková, Hosingerová, Štrambáčová, Vyskočilová | AK Chemopetrol Litvínov | 38.87 | 7.00 | |||||||||||||||
2 | Stehlíková, Štichnauerová, Černá, Franceová Stehlíková, Štichnauerová, Černá, Franceová | TJ Sokol Roudnice n/L. | 39.86 | 6.00 | |||||||||||||||
3 | Chomová S., Chomová G., Brudnová, Benešová Chomová S., Chomová G., Brudnová, Benešová | AO TJ Baník Meziboří | 40.56 | 5.00 | |||||||||||||||
4 | Černá, Bursíková, Turbová, Černíková Černá, Bursíková, Turbová, Černíková | AK Bílina | 41.39 | 4.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci
(út, 14.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.101.151.201.251.281.311.341.371.401.431.461.49 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L. |
99 | 1.49 | --OOOOXOOOXOXXOXXO | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Pavel PrchalPavel Prchal
AK Bílina |
98 | 1.46 | ---OOOOOOXOXOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
98 | 1.43 | OOXOOXOOXOOOOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Petr VandasPetr Vandas
USK VŠEM Ústí n/L. |
98 | 1.43 | OOOOOOOXOXXOOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Vladimír OplVladimír Opl
ASK Děčín |
98 | 1.31 | OOOOOOXXX | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Michal HabadaMichal Habada
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
99 | 1.31 | -OXOOXOXOXXX | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Matěj VěchetMatěj Věchet
TJ Sokol Roudnice n/L. |
99 | 1.28 | OOXOOXXOXXX | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Martin ŠímaMartin Šíma
USK VŠEM Ústí n/L. |
98 | 1.25 | ---OXXX | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Matyáš RusekMatyáš Rusek
AK Bílina |
00 | 1.25 | OXXOOOXXX | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Matěj ŠifaldaMatěj Šifalda
AK Bílina |
00 | 1.20 | OXXOXOXXX | 1.00 | ||||||||||||||
11= |
Pavel FreibergPavel Freiberg
AK Chemopetrol Litvínov |
99 | 1.15 | OOXXX | |||||||||||||||
11= |
Martin VöröšMartin Vöröš
AK Bílina |
99 | 1.15 | OOXXX | |||||||||||||||
13 |
Tomáš LaubeTomáš Laube
TJ Sokol Roudnice n/L. |
01 | XXX | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(út, 14.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.001.051.101.151.181.211.241.271.301.331.361.391.451.501.54 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela MišterováMichaela Mišterová
ASK Děčín |
98 | 1.36 | -OOOOOOOOOXOXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Veronika SýkorováVeronika Sýkorová
AK Most |
98 | 1.33 | ---OOOOOOOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
4 |
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AO TJ Baník Meziboří |
99 | 1.33 | --OOOOOXOXOXOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Kateřina ŠístkováKateřina Šístková
AO TJ Baník Meziboří |
98 | 1.27 | --OOXOOOOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
6 |
Pavlína StejskalováPavlína Stejskalová
TJ VTŽ Chomutov |
98 | 1.27 | OO--OOXXOXOXXX | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Sára MaláSára Malá
AK Most |
99 | 1.21 | OOOOOOXXX | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková
TJ Sokol Roudnice n/L. |
00 | 1.18 | OOOOXOXXX | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
NIkol JankůNIkol Janků
USK VŠEM Ústí n/L. |
00 | 1.15 | OXOOXOXXX | 3.00 | ||||||||||||||
MB |
Jana NovotnáJana Novotná
JAC Brno |
99 | 1.58 | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(út, 14.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík
AK Bílina |
99 | 4.80 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
USK VŠEM Ústí n/L. |
98 | 4.78 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Luboš KemrLuboš Kemr
AK Most |
98 | 4.60 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Valerij LunhulValerij Lunhul
USK VŠEM Ústí n/L. |
99 | 4.50 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L. |
99 | 4.50 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Dominik KrivákDominik Krivák
AK Most |
99 | 4.41 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Antonín JanetkaAntonín Janetka
AK Slovan Duchcov |
99 | 4.33 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Daniel VejražkaDaniel Vejražka
AK Most |
00 | 4.30 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Martin HrbekMartin Hrbek
AK Bílina |
99 | 4.21 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Ondřej ChloupekOndřej Chloupek
AK Most |
99 | 4.18 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
František HynekFrantišek Hynek
USK VŠEM Ústí n/L. |
98 | 4.10 | ||||||||||||||||
12 |
Matěj VěchetMatěj Věchet
TJ Sokol Roudnice n/L. |
99 | 3.99 | ||||||||||||||||
13 |
Lukáš HeyerLukáš Heyer
AK Most |
00 | 3.90 | ||||||||||||||||
14 |
Matěj BouzaMatěj Bouza
ASK Děčín |
00 | 3.86 | ||||||||||||||||
15 |
Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
AK Most |
00 | 3.85 | ||||||||||||||||
16 |
Matyáš RusekMatyáš Rusek
AK Bílina |
00 | 3.80 | ||||||||||||||||
17 |
Marek PíchaMarek Pícha
AK Bílina |
99 | 3.77 | ||||||||||||||||
18 |
Josef PoláčekJosef Poláček
AK Most |
99 | 3.70 | ||||||||||||||||
19 |
Jan ProcházkaJan Procházka
AK Chemopetrol Litvínov |
98 | 3.67 | ||||||||||||||||
20 |
Tomáš VajdečkaTomáš Vajdečka
AK Bílina |
00 | 3.65 | ||||||||||||||||
21 |
Michal HabadaMichal Habada
AK Most |
99 | 3.63 | ||||||||||||||||
22 |
Petr VandasPetr Vandas
USK VŠEM Ústí n/L. |
98 | 3.60 | ||||||||||||||||
23 |
Marcel ČervenkaMarcel Červenka
AK Most |
00 | 3.42 | ||||||||||||||||
24 |
Michal BělochMichal Běloch
AK Bílina |
99 | 3.29 | ||||||||||||||||
25 |
Michal ProcházkaMichal Procházka
AK Bílina |
99 | 3.25 | ||||||||||||||||
26 |
Marek BažantMarek Bažant
AK Bílina |
00 | 3.00 | ||||||||||||||||
Jan BuršaJan Burša
USK VŠEM Ústí n/L. |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(út, 14.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna KopečnáKristýna Kopečná
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
98 | 4.39 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Tereza FiskováTereza Fisková
TJ VTŽ Chomutov |
98 | 4.23 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Kateřina BanovičováKateřina Banovičová
TJ VTŽ Chomutov |
98 | 4.22 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Veronika SýkorováVeronika Sýkorová
AK Most |
98 | 4.20 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Aneta RaševováAneta Raševová
AO TJ Baník Meziboří |
98 | 4.08 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Barbora LipšováBarbora Lipšová
USK VŠEM Ústí n/L. |
98 | 4.03 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Petra KoškováPetra Košková
AO TJ Baník Meziboří |
99 | 3.97 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Pavla MyslíkováPavla Myslíková
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
99 | 3.93 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Nela RybáčkováNela Rybáčková
AK Most |
98 | 3.75 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Markéta ŠtolováMarkéta Štolová
TJ VTŽ Chomutov |
00 | 3.68 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Markéta VlachováMarkéta Vlachová
TJ VTŽ Chomutov |
98 | 3.67 | ||||||||||||||||
12 |
Michaela MišterováMichaela Mišterová
ASK Děčín |
98 | 3.63 | ||||||||||||||||
13 |
Marie BolfováMarie Bolfová
USK VŠEM Ústí n/L. |
00 | 3.50 | ||||||||||||||||
14 |
Barbora JáskováBarbora Jásková
AK Bílina |
99 | 3.48 | ||||||||||||||||
15 |
Kateřina KubecováKateřina Kubecová
USK VŠEM Ústí n/L. |
99 | 3.45 | ||||||||||||||||
16 |
Tereza BrudnováTereza Brudnová
AO TJ Baník Meziboří |
99 | 3.40 | ||||||||||||||||
17 |
Karolína KonopáskováKarolína Konopásková
AK Most |
99 | 3.33 | ||||||||||||||||
18 |
Markéta BaníkováMarkéta Baníková
AK Bílina |
00 | 3.20 | ||||||||||||||||
19 |
Sabina SchuldesováSabina Schuldesová
AK Bílina |
00 | 3.07 | ||||||||||||||||
20 |
Tereza ValtrováTereza Valtrová
USK VŠEM Ústí n/L. |
00 | 3.01 | ||||||||||||||||
21 |
Gabriela TranováGabriela Tranová
AK Most |
98 | 3.00 | ||||||||||||||||
22 |
Helena HořejšíHelena Hořejší
AK Most |
98 | 2.97 | ||||||||||||||||
23 |
Jiřina ChládkováJiřina Chládková
AK Most |
99 | 2.52 | ||||||||||||||||
Kateřina BubákováKateřina Bubáková
AK Most |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Silvie ŠetkováSilvie Šetková
USK VŠEM Ústí n/L. |
99 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci
(út, 14.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík
AK Bílina |
99 | 10.82 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Václav PoživilVáclav Poživil
USK VŠEM Ústí n/L. |
98 | 09.07 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Dominik KrivákDominik Krivák
AK Most |
99 | 08.69 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jakub MouchaJakub Moucha
USK VŠEM Ústí n/L. |
98 | 08.62 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jiří JahodářJiří Jahodář
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
98 | 08.25 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK Most |
99 | 07.91 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jakub ZárubaJakub Záruba
AK Most |
98 | 07.51 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Vojtěch AndrýsekVojtěch Andrýsek
ASK Děčín |
99 | 07.25 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Josef RajchertJosef Rajchert
USK VŠEM Ústí n/L. |
98 | 07.00 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol Litvínov |
99 | 06.79 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Valerij LunhulValerij Lunhul
USK VŠEM Ústí n/L. |
99 | 06.75 | ||||||||||||||||
12 |
Jan ProcházkaJan Procházka
AK Chemopetrol Litvínov |
98 | 05.92 | ||||||||||||||||
13 |
David ŠtěpánekDavid Štěpánek
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
98 | 05.72 | ||||||||||||||||
14 |
Karel MěšťákKarel Měšťák
AK Bílina |
00 | 05.09 | ||||||||||||||||
15 |
Štěpán KubicaŠtěpán Kubica
USK VŠEM Ústí n/L. |
00 | 04.71 | ||||||||||||||||
16 |
Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka
ASK Děčín |
99 | 04.65 | ||||||||||||||||
17 |
David ŽižkaDavid Žižka
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
99 | 04.28 | ||||||||||||||||
MB |
Ondřej PokornýOndřej Pokorný
USK VŠEM Ústí n/L. |
98 | 06.39 | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žákyně
(út, 14.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Věra NestlerováVěra Nestlerová
AO TJ Baník Meziboří |
98 | 07.78 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jana HartmanováJana Hartmanová
TJ VTŽ Chomutov |
98 | 07.51 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Pavla MyslíkováPavla Myslíková
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
99 | 07.31 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Markéta VlachováMarkéta Vlachová
TJ VTŽ Chomutov |
98 | 07.19 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Kateřina BenešováKateřina Benešová
AO TJ Baník Meziboří |
99 | 06.99 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Kristýna PátkováKristýna Pátková
AK Chemopetrol Litvínov |
98 | 06.73 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jiřina ChládkováJiřina Chládková
AK Most |
99 | 05.88 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Andrea SoldátováAndrea Soldátová
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
99 | 05.78 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 05.40 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol Litvínov |
01 | 05.25 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Veronika KrižanováVeronika Križanová
AK Most |
99 | 05.04 | ||||||||||||||||
12 |
Gabriela ChomováGabriela Chomová
AO TJ Baník Meziboří |
00 | 04.88 | ||||||||||||||||
13 |
Veronika MeszárošováVeronika Meszárošová
AK Most |
99 | 04.82 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(út, 14.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin ŠímaMartin Šíma
USK VŠEM Ústí n/L. |
98 | 58.44 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jan ŠponiarJan Šponiar
USK VŠEM Ústí n/L. |
98 | 57.03 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Martin HrbekMartin Hrbek
AK Bílina |
99 | 55.75 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Denis VondráčekDenis Vondráček
AFK LoKo Chomutov |
98 | 54.94 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Lukáš HeyerLukáš Heyer
AK Most |
00 | 51.21 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Radek SvobodaRadek Svoboda
USK VŠEM Ústí n/L. |
98 | 50.36 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK Most |
99 | 50.32 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
AK Most |
00 | 47.17 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Michal BělochMichal Běloch
AK Bílina |
99 | 45.75 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Martin VöröšMartin Vöröš
AK Bílina |
99 | 45.43 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
David KudaDavid Kuda
AK Most |
98 | 44.40 | ||||||||||||||||
12 |
Jakub MouchaJakub Moucha
USK VŠEM Ústí n/L. |
98 | 44.13 | ||||||||||||||||
13 |
Michal HolešovskýMichal Holešovský
ASK Děčín |
00 | 42.72 | ||||||||||||||||
14 |
Lukáš SlezákLukáš Slezák
AFK LoKo Chomutov |
98 | 42.49 | ||||||||||||||||
15 |
Kryštof VilkKryštof Vilk
USK VŠEM Ústí n/L. |
98 | 40.51 | ||||||||||||||||
16 |
Tomáš VajdečkaTomáš Vajdečka
AK Bílina |
00 | 37.94 | ||||||||||||||||
17 |
Pavel FreibergPavel Freiberg
AK Chemopetrol Litvínov |
99 | 36.21 | ||||||||||||||||
18 |
Jakub CuttmanJakub Cuttman
USK VŠEM Ústí n/L. |
99 | 33.15 | ||||||||||||||||
19 |
Michal ProcházkaMichal Procházka
AK Bílina |
99 | 31.08 | ||||||||||||||||
20 |
Karel MěšťákKarel Měšťák
AK Bílina |
00 | 16.09 | ||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(út, 14.6.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana HartmanováJana Hartmanová
TJ VTŽ Chomutov |
98 | 54.71 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Barbora JáskováBarbora Jásková
AK Bílina |
99 | 44.80 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Silvie ŠetkováSilvie Šetková
USK VŠEM Ústí n/L. |
99 | 42.07 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina ŠístkováKateřina Šístková
AO TJ Baník Meziboří |
98 | 40.74 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Kateřina SentenskáKateřina Sentenská
AK Slovan Duchcov |
98 | 38.30 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Michaela ČípováMichaela Čípová
USK VŠEM Ústí n/L. |
98 | 34.89 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Veronika KrižanováVeronika Križanová
AK Most |
99 | 34.61 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Pavlína StejskalováPavlína Stejskalová
TJ VTŽ Chomutov |
98 | 33.86 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Gabriela TranováGabriela Tranová
AK Most |
98 | 31.50 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Gabriela PecákováGabriela Pecáková
AK Chemopetrol Litvínov |
98 | 31.40 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Kristýna PátkováKristýna Pátková
AK Chemopetrol Litvínov |
98 | 30.67 | ||||||||||||||||
12 |
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AO TJ Baník Meziboří |
99 | 30.43 | ||||||||||||||||
13 |
Rozálie ElmanováRozálie Elmanová
USK VŠEM Ústí n/L. |
99 | 29.35 | ||||||||||||||||
14 |
Nikola VlčkováNikola Vlčková
AK Slovan Duchcov |
98 | 28.87 | ||||||||||||||||
15 |
Věra NestlerováVěra Nestlerová
AO TJ Baník Meziboří |
98 | 28.78 | ||||||||||||||||
16 |
Nikola ŠtrambáčováNikola Štrambáčová
AK Chemopetrol Litvínov |
00 | 28.18 | ||||||||||||||||
17 |
Andrea SoldátováAndrea Soldátová
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
99 | 26.52 | ||||||||||||||||
18 |
Lenka KlofáčováLenka Klofáčová
AK Slovan Duchcov |
99 | 25.57 | ||||||||||||||||
19 |
Jiřina ChládkováJiřina Chládková
AK Most |
99 | 24.58 | ||||||||||||||||
20 |
Kateřina BenešováKateřina Benešová
AO TJ Baník Meziboří |
99 | 24.36 | ||||||||||||||||
21 |
Veronika MeszárošováVeronika Meszárošová
AK Most |
99 | 24.34 | ||||||||||||||||
22 |
Lucie ČernáLucie Černá
AK Bílina |
00 | 21.99 | ||||||||||||||||
23 |
Eliška PalaščákováEliška Palaščáková
USK VŠEM Ústí n/L. |
00 | 21.03 | ||||||||||||||||
24 |
Helena HořejšíHelena Hořejší
AK Most |
98 | 15.49 | ||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | USKUL USKUL | USK VŠEM Ústí n/L. | 212.00 | ||||||||||||||||
2 | AKMOS AKMOS | AK Most | 117.50 | ||||||||||||||||
3 | BILIN BILIN | AK Bílina | 107.00 | ||||||||||||||||
4 | ATCUL ATCUL | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 087.50 | ||||||||||||||||
5 | DECIN DECIN | ASK Děčín | 028.00 | ||||||||||||||||
6 | LOCHO LOCHO | AFK LoKo Chomutov | 015.00 | ||||||||||||||||
7= | ROUDN ROUDN | TJ Sokol Roudnice n/L. | 011.00 | ||||||||||||||||
7= | DUCHC DUCHC | AK Slovan Duchcov | 011.00 | ||||||||||||||||
7= | LITVI LITVI | AK Chemopetrol Litvínov | 011.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 4x60 m, 60 m př., 800 m, 60 m, 60 m, 1500 m, 150 m, 300 m, dálka, kriket, výška, koule 3kg, 4x60 m, 60 m př., 60 m př., 150 m, 150 m, 300 m, 300 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TJCHO TJCHO | TJ VTŽ Chomutov | 126.00 | ||||||||||||||||
2 | AKMOS AKMOS | AK Most | 088.00 | ||||||||||||||||
3 | MEZIB MEZIB | AO TJ Baník Meziboří | 087.00 | ||||||||||||||||
4 | ATCUL ATCUL | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 086.00 | ||||||||||||||||
5 | USKUL USKUL | USK VŠEM Ústí n/L. | 078.00 | ||||||||||||||||
6 | DECIN DECIN | ASK Děčín | 053.00 | ||||||||||||||||
7 | LITVI LITVI | AK Chemopetrol Litvínov | 031.00 | ||||||||||||||||
8 | DUCHC DUCHC | AK Slovan Duchcov | 025.00 | ||||||||||||||||
9 | ROUDN ROUDN | TJ Sokol Roudnice n/L. | 020.00 | ||||||||||||||||
10 | BILIN BILIN | AK Bílina | 016.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 4x60 m, 60 m př., 800 m, 60 m, 60 m, 1500 m, 150 m, 300 m, výška, koule 3kg, dálka, kriket, 4x60 m, 60 m př., 150 m, 150 m, 150 m, 300 m, 300 m, 300 m, 300 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |