Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Kladno (25. 6. 2011)

skok daleký - Muži

(so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal BednaříkMichal Bednařík
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
94 6.75 +2.8 m/s 11.00
2 Jiří KřelinaJiří Křelina
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 6.70 +0.6 m/s 9.00
3 Václav ČermákVáclav Čermák
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
93 6.62 +1.9 m/s 8.00
4 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 6.31 +4.5 m/s 7.00
5 Tadeáš SommerTadeáš Sommer
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
93 6.31 +1.0 m/s 6.00
6 Jiří ŠátekJiří Šátek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 6.16 +2.7 m/s 5.00
7 Radek ReiszRadek Reisz
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
77 6.09 -1.4 m/s 4.00
8 Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 6.04 -0.9 m/s 3.00
9 Petr ČmudaPetr Čmuda
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
92 5.71 +1.0 m/s 2.00
10 Jakub RussJakub Russ
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 5.70 -0.9 m/s 1.00
11 Josef LacikaJosef Lacika
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 5.50 +2.9 m/s
12 Tadeáš DohnalTadeáš Dohnal
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
92 5.47 -2.2 m/s
13 Jakub NožičkaJakub Nožička
AC Česká LípaAC Česká Lípa
90 5.40 +1.9 m/s
14 Ondřej ZelenýOndřej Zelený
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
94 5.14 -0.6 m/s
Jan RingJan Ring
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 DNP
Jan VeselýJan Veselý
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
86 DNP
Lukáš LomnickýLukáš Lomnický
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
88 DNP
Jakub HůrkaJakub Hůrka
AK MostAK Most
85 DNP
MB Milan KlosMilan Klos
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 6.61 +3.0 m/s
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza BogušovskáTereza Bogušovská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
94 5.12 -2.4 m/s 11.00
2 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 5.07 +0.8 m/s 9.00
3 Eva RejmannováEva Rejmannová
AK MostAK Most
73 4.85 -3.3 m/s 8.00
4 Marta ValtováMarta Valtová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
91 4.80 +0.9 m/s 7.00
5 Žofie JanouškováŽofie Janoušková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
93 4.77 +1.8 m/s 6.00
6 Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 4.73 -2.0 m/s 5.00
7 Natálie KozákováNatálie Kozáková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 4.57 +1.7 m/s 4.00
8 Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
94 4.51 -2.0 m/s 3.00
9 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 4.47 +1.1 m/s 2.00
10 Vendula KutílkováVendula Kutílková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 4.43 +1.1 m/s 1.00
11 Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 4.42 -0.5 m/s
12 Martina KočováMartina Kočová
AK MostAK Most
94 4.34 +3.8 m/s
13 Karolína ProcházkováKarolína Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4.31 +1.7 m/s
14 Martina KostenkováMartina Kostenková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 4.24 -0.7 m/s
15 Beata KrukováBeata Kruková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 4.18 -2.8 m/s
Iva BadalcováIva Badalcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
95 DNP
Celkem 16 závodníků