Bílinský polytan
Bílina (9. 8. 2011)150 m - Muži (Běh)
Běh 1 (út, 9.8.2011) | Vítr: +2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman FlaškaRoman Flaška | 88 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 16.58 | |||||||||||||||
2 | Štěpán Kř힊těpán Kříž | 91 | AC Start Karlovy Vary | 16.80 | |||||||||||||||
3 | Martin LecjaksMartin Lecjaks | 90 | TJ VTŽ Chomutov | 16.80 | |||||||||||||||
4 | Miroslav SabadinMiroslav Sabadin | 94 | SKP Union Cheb | 16.92 | |||||||||||||||
5 | Marcel KadlecMarcel Kadlec | 94 | AC Mladá Boleslav o.s. | 17.04 | |||||||||||||||
6 | Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch | 93 | TRIATLET Karlovy Vary | 17.23 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 9.8.2011) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik DvořákDominik Dvořák | 92 | ASK Slavia Praha | 17.39 | |||||||||||||||
2 | Tomáš JohannaTomáš Johanna | 91 | AK Bílina | 17.81 | |||||||||||||||
3 | Petr ČmudaPetr Čmuda | 92 | TJ VTŽ Chomutov | 17.89 | |||||||||||||||
4 | Martin FaiterMartin Faiter | 91 | TJ VTŽ Chomutov | 17.91 | |||||||||||||||
5 | Tomáš PetrTomáš Petr | 94 | ASK Slavia Praha | 17.92 | |||||||||||||||
Adam PecenAdam Pecen | 95 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (út, 9.8.2011) | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 17.53 | |||||||||||||||
2 | Jan MinátJan Minát | 94 | ASK Slavia Praha | 18.03 | |||||||||||||||
3 | Daniel KotarbaDaniel Kotarba | 95 | ASK Slavia Praha | 18.54 | |||||||||||||||
4 | Michal MalýMichal Malý | 94 | ASK Slavia Praha | 18.62 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch KošťálVojtěch Košťál | 96 | AK Bílina | 18.96 | |||||||||||||||
6 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 19.20 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (út, 9.8.2011) | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MachOndřej Mach | 94 | ASK Slavia Praha | 18.59 | |||||||||||||||
2 | Robert HorvatRobert Horvat | 92 | AC Slovan Liberec, o.s. | 18.60 | |||||||||||||||
3 | Lubomír ČmudaLubomír Čmuda | 93 | TJ VTŽ Chomutov | 18.86 | |||||||||||||||
4 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 19.25 | |||||||||||||||
5 | Vladimír ParásekVladimír Parásek | 78 | SK Kotlářka Praha | 19.81 | |||||||||||||||
6 | Martin HanzalMartin Hanzal | 91 | Spastic Handicap | 20.64 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (út, 9.8.2011) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KřížJan Kříž | 92 | TJ VTŽ Chomutov | 19.27 | |||||||||||||||
2 | Filip SochůrekFilip Sochůrek | 98 | TRIATLET Karlovy Vary | 19.92 | |||||||||||||||
3 | Josef AntošJosef Antoš | 95 | ASK Slavia Praha | 20.17 | |||||||||||||||
4 | Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička | 95 | ASK Slavia Praha | 21.35 | |||||||||||||||
5 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 21.49 | |||||||||||||||
6 | Štěpán FoblŠtěpán Fobl | 96 | AK Bílina | 22.25 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (út, 9.8.2011) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PertýlJakub Pertýl | 94 | AK Most | 19.72 | |||||||||||||||
2 | Ondřej HavelOndřej Havel | 95 | Spastic Handicap | 20.83 | |||||||||||||||
3 | Jiří LoufekJiří Loufek | 99 | TRIATLET Karlovy Vary | 21.65 | |||||||||||||||
4 | Filip VostatekFilip Vostatek | 96 | ASK ELNA Počerady | 21.67 | |||||||||||||||
5 | David NovotnýDavid Novotný | 99 | TRIATLET Karlovy Vary | 22.04 | |||||||||||||||
6 | Jan HermanJan Herman | 99 | ASK Slavia Praha | 24.53 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (út, 9.8.2011) | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David AulickýDavid Aulický | 97 | ASK ELNA Počerady | 19.86 | |||||||||||||||
2 | Miroslav KalousekMiroslav Kalousek | 97 | AK Chemopetrol Litvínov | 21.55 | |||||||||||||||
3 | Josef VonášekJosef Vonášek | 37 | TJ Bohemians Praha | 24.81 | |||||||||||||||
4 | Jan DzuriakJan Dzuriak | 01 | TJ VTŽ Chomutov | 25.26 | |||||||||||||||
5 | Jan SmržJan Smrž | 00 | AK Bílina | 26.68 | |||||||||||||||
Štěpán Kř힊těpán Kříž | 91 | AC Start Karlovy Vary | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (út, 9.8.2011) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika VomáčkováMonika Vomáčková | 94 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 19.14 | |||||||||||||||
2 | Bohuslava VáňováBohuslava Váňová | 84 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 19.62 | |||||||||||||||
3 | Lucie ProkopováLucie Prokopová | 96 | TRIATLET Karlovy Vary | 19.98 | |||||||||||||||
4 | Markéta VáňováMarkéta Váňová | 96 | TJ Slovan Varnsdorf | 20.13 | |||||||||||||||
5 | Petra VlasákováPetra Vlasáková | 96 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 20.37 | |||||||||||||||
Romana KlimovičováRomana Klimovičová | 84 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 9.8.2011) | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára JanuškováSára Janušková | 97 | SKP Union Cheb | 20.45 | |||||||||||||||
2 | Tereza FiskováTereza Fisková | 98 | TJ VTŽ Chomutov | 20.61 | |||||||||||||||
3 | Věra TrejbalováVěra Trejbalová | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 21.36 | |||||||||||||||
4 | Lucie PurchartováLucie Purchartová | 93 | AC Slovan Liberec, o.s. | 21.92 | |||||||||||||||
5 | Aneta HajnáAneta Hajná | 96 | ASK ELNA Počerady | 22.06 | |||||||||||||||
6 | Gabriela KurkováGabriela Kurková | 95 | ASK ELNA Počerady | 22.16 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (út, 9.8.2011) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová | 98 | SKP Union Cheb | 20.54 | |||||||||||||||
2 | Linda SemrádováLinda Semrádová | 95 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 21.29 | |||||||||||||||
3 | Martina SvědíkováMartina Svědíková | 90 | AC Slovan Liberec, o.s. | 21.30 | |||||||||||||||
4 | Kateřina BanovičováKateřina Banovičová | 98 | TJ VTŽ Chomutov | 21.56 | |||||||||||||||
5 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | JAC Brno | 21.67 | |||||||||||||||
6 | Adéla KrálováAdéla Králová | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 23.08 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (út, 9.8.2011) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | 21.22 | |||||||||||||||
2 | Nikola JanatováNikola Janatová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 21.64 | |||||||||||||||
3 | Kristýna BičíkováKristýna Bičíková | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 22.18 | |||||||||||||||
4 | Eliška MichálkováEliška Michálková | 97 | AK Bílina | 22.24 | |||||||||||||||
5 | Veronika SýkorováVeronika Sýkorová | 98 | AK Bílina | 22.53 | |||||||||||||||
6 | Jana DvořákováJana Dvořáková | 00 | TJ Klášterec n/O. | 22.95 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (út, 9.8.2011) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ParáskováTereza Parásková | 00 | SK Kotlářka Praha | 22.37 | |||||||||||||||
2 | Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | 22.41 | |||||||||||||||
3 | Michaela ŠvejnohováMichaela Švejnohová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 22.59 | |||||||||||||||
4 | Barbora Pospíšilová Barbora Pospíšilová | 96 | ASK ELNA Počerady | 23.38 | |||||||||||||||
5 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 23.49 | |||||||||||||||
6 | Patricie BartošováPatricie Bartošová | 92 | TJ VTŽ Chomutov | 25.17 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (út, 9.8.2011) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina VernerováKateřina Vernerová | 97 | ASK ELNA Počerady | 23.39 | |||||||||||||||
2 | Barbora SchmiedlováBarbora Schmiedlová | 00 | AK Bílina | 23.83 | |||||||||||||||
3 | Tereza TučkováTereza Tučková | 00 | AK Bílina | 24.27 | |||||||||||||||
4 | Lenka HabadováLenka Habadová | 97 | AK Most | 24.41 | |||||||||||||||
5 | Lucie ChlapcováLucie Chlapcová | 97 | AC Mariánské Lázně, o.s. | 24.76 | |||||||||||||||
6 | Klára ČerníkováKlára Černíková | 00 | AK Bílina | 27.90 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (út, 9.8.2011) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola DesenskáNikola Desenská | 97 | SKP Union Cheb | 20.95 | |||||||||||||||
2 | Barbora CapouchováBarbora Capouchová | 94 | ASK Slavia Praha | 23.19 | |||||||||||||||
3 | jana Luxovájana Luxová | 00 | Spastic Handicap | 27.86 | |||||||||||||||
4 | Michaela KovářováMichaela Kovářová | 00 | Spastic Handicap | 32.05 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 8 (út, 9.8.2011) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora LauberováBarbora Lauberová | 00 | ASK ELNA Počerady | 28.19 | |||||||||||||||
2 | Lucie VostatkováLucie Vostatková | 01 | ASK ELNA Počerady | 30.85 | |||||||||||||||
3 | Věra ŠubrtováVěra Šubrtová | 00 | Spastic Handicap | 41.69 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
500 m - Muži (Běh)
Běh 1 (út, 9.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman FlaškaRoman Flaška | 88 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 1:05.28 | |||||||||||||||
2 | Pavel BendaPavel Benda | 92 | AK Most | 1:05.38 | |||||||||||||||
3 | Tomáš BeladaTomáš Belada | 86 | TJ Dukla Praha | 1:05.49 | |||||||||||||||
4 | Tomáš ŠkodaTomáš Škoda | 91 | ASK Děčín | 1:06.02 | |||||||||||||||
5 | Radek VraštilRadek Vraštil | 91 | AK Most | 1:06.07 | |||||||||||||||
6 | Tomáš JohannaTomáš Johanna | 91 | AK Bílina | 1:06.22 | |||||||||||||||
7 | Adam KoubaAdam Kouba | 87 | AK Bílina | 1:06.49 | |||||||||||||||
8 | Jan MurínJan Murín | 92 | ASK Děčín | 1:06.70 | |||||||||||||||
9 | Martin LecjaksMartin Lecjaks | 90 | TJ VTŽ Chomutov | 1:07.81 | |||||||||||||||
10 | Slávek NovotnýSlávek Novotný | 88 | TJ Lovochemie Lovosice | 1:09.05 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (út, 9.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj VrbaMatěj Vrba | 93 | TRIATLET Karlovy Vary | 1:06.03 | |||||||||||||||
2 | Josef PoselJosef Posel | 95 | USK VŠEM Ústí n/L. | 1:07.51 | |||||||||||||||
3 | Robert ČepekRobert Čepek | 68 | PSK Olymp Praha | 1:08.33 | |||||||||||||||
4 | Jiří GregorJiří Gregor | 94 | SKP Union Cheb | 1:09.28 | |||||||||||||||
5 | Jiří SvítekJiří Svítek | 94 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 1:09.86 | |||||||||||||||
6 | František PodroužekFrantišek Podroužek | 82 | AK Bílina | 1:10.14 | |||||||||||||||
7 | Jan SchulhofJan Schulhof | 89 | AC Slovan Liberec, o.s. | 1:10.81 | |||||||||||||||
8 | Lukáš HorákLukáš Horák | 87 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 1:11.35 | |||||||||||||||
9 | Filip HradilFilip Hradil | 95 | AK Bílina | 1:11.55 | |||||||||||||||
10 | Jan ZahradníkJan Zahradník | 95 | TJ VTŽ Chomutov | 1:15.63 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 3 (út, 9.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ZechovskýJan Zechovský | 94 | AK Bílina | 1:23.10 | |||||||||||||||
2 | Tomáš MíčaTomáš Míča | 93 | AK Bílina | 1:25.77 | |||||||||||||||
3 | David HnízdilDavid Hnízdil | 96 | AK Most | 1:26.49 | |||||||||||||||
4 | Ondřej ChloupekOndřej Chloupek | 99 | TJ VTŽ Chomutov | 1:29.22 | |||||||||||||||
5 | Martin HanzalMartin Hanzal | 91 | Spastic Handicap | 1:30.32 | |||||||||||||||
6 | Roman ČechRoman Čech | 98 | TJ Klášterec n/O. | 1:34.88 | |||||||||||||||
7 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec n/O. | 1:36.81 | |||||||||||||||
8 | Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka | 00 | TJ Klášterec n/O. | 1:38.74 | |||||||||||||||
9 | František MockerFrantišek Mocker | 58 | AC Česká Lípa | 1:50.52 | |||||||||||||||
Jakub DvořákJakub Dvořák | 87 | Spastic Handicap | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
500 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (út, 9.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Jarmila GregovskáJarmila Gregovská | 95 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 1:20.32 | |||||||||||||||
3 | Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 1:20.42 | |||||||||||||||
4 | Veronika BorsikováVeronika Borsiková | 95 | AC Mariánské Lázně, o.s. | 1:22.17 | |||||||||||||||
5 | Michaela DohnalováMichaela Dohnalová | 91 | AK Most | 1:23.17 | |||||||||||||||
6 | Lucie SvobodováLucie Svobodová | 96 | AK Most | 1:24.50 | |||||||||||||||
7 | Adéla KapferováAdéla Kapferová | 93 | AK Bílina | 1:27.38 | |||||||||||||||
8 | Monika OrctováMonika Orctová | 94 | AK Chemopetrol Litvínov | 1:29.08 | |||||||||||||||
9 | Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh | 97 | TJ VTŽ Chomutov | 1:33.21 | |||||||||||||||
10 | Nikola LyubenováNikola Lyubenová | 96 | TJ VTŽ Chomutov | 1:38.50 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 2 (út, 9.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Iveta Andreasová Iveta Andreasová | 95 | TRIATLET Karlovy Vary | 1:32.25 | |||||||||||||||
3 | Adéla CivínováAdéla Civínová | 98 | AK Most | 1:32.57 | |||||||||||||||
4 | Daniela ForgáčováDaniela Forgáčová | 95 | TJ Slovan Varnsdorf | 1:32.85 | |||||||||||||||
5 | Barbora PribičinováBarbora Pribičinová | 98 | TRIATLET Karlovy Vary | 1:33.13 | |||||||||||||||
6 | Klára MachkováKlára Machková | 95 | TRIATLET Karlovy Vary | 1:34.10 | |||||||||||||||
7 | Kristýna ProuzováKristýna Prouzová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 1:39.30 | |||||||||||||||
8 | Kateřina MarešováKateřina Marešová | 95 | ASK ELNA Počerady | 1:43.53 | |||||||||||||||
9 | Hana ČechováHana Čechová | 02 | TJ Klášterec n/O. | 1:46.84 | |||||||||||||||
10 | Marie DvořákováMarie Dvořáková | 02 | TJ Klášterec n/O. | 2:00.31 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1 anglická míle - Muži (Běh)
Běh (út, 9.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ŠpindlerDavid Špindler | 94 | AC Mariánské Lázně, o.s. | 4:37.22 | |||||||||||||||
2 | Martin BenkaMartin Benka | 77 | SKP Union Cheb | 4:38.18 | |||||||||||||||
3 | Aleš FilingrAleš Filingr | 92 | AK Most | 4:41.03 | |||||||||||||||
4 | Martin StaněkMartin Staněk | 86 | AC Slovan Liberec, o.s. | 4:42.26 | |||||||||||||||
5 | Matěj ČaščevojMatěj Čaščevoj | 93 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 4:50.89 | |||||||||||||||
6 | Martin LieberMartin Lieber | 96 | AK Most | 5:21.15 | |||||||||||||||
7 | Zdeněk VencálekZdeněk Vencálek | 60 | Praha 6 | 5:23.73 | |||||||||||||||
8 | Vladimír RůžičkaVladimír Růžička | 62 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 5:27.24 | |||||||||||||||
9 | Josef KalátJosef Kalát | 55 | AK Bílina | 5:49.37 | |||||||||||||||
10 | David Čiháček David Čiháček | 97 | TJ Slovan Varnsdorf | 5:56.06 | |||||||||||||||
11 | František MockerFrantišek Mocker | 58 | AC Česká Lípa | 6:48.29 | |||||||||||||||
12 | František DolečekFrantišek Doleček | 43 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 7:51.03 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
1 anglická míle - Ženy (Běh)
Běh (út, 9.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Daniela ForgáčováDaniela Forgáčová | 95 | TJ Slovan Varnsdorf | |||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (út, 9.8.2011) | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan CardaJan Carda | 89 | ASK Slavia Praha | 25.02 | |||||||||||||||
2 | Michal KrejčíMichal Krejčí | 81 | USK Praha | 25.39 | |||||||||||||||
3 | David LojkásekDavid Lojkásek | 94 | SK Kotlářka Praha | 26.64 | |||||||||||||||
4 | Matěj VykoukalMatěj Vykoukal | 93 | ASK Slavia Praha | 28.35 | |||||||||||||||
5 | Milan DzuriakMilan Dzuriak | 95 | TJ VTŽ Chomutov | 28.72 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (út, 9.8.2011) | Vítr: +2.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PetrTomáš Petr | 94 | ASK Slavia Praha | 27.25 | |||||||||||||||
2 | Martin ŠachMartin Šach | 95 | SK Kotlářka Praha | 29.00 | |||||||||||||||
3 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 29.75 | |||||||||||||||
4 | Jiří PerknerJiří Perkner | 96 | AK Bílina | 30.11 | |||||||||||||||
5 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 31.75 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (út, 9.8.2011) | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin HavlíčekMartin Havlíček | 96 | AK Chemopetrol Litvínov | 30.57 | |||||||||||||||
2 | Jan ZahradníkJan Zahradník | 95 | TJ VTŽ Chomutov | 31.18 | |||||||||||||||
3 | Pavel PrchalPavel Prchal | 98 | AK Bílina | 31.64 | |||||||||||||||
4 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 33.04 | |||||||||||||||
5 | Miroslav KalousekMiroslav Kalousek | 97 | AK Chemopetrol Litvínov | 37.84 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Junioři (Běh)
Běh (út, 9.8.2011) | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Matěj VykoukalMatěj Vykoukal | 93 | ASK Slavia Praha | 28.35 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh (út, 9.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David LojkásekDavid Lojkásek | 94 | SK Kotlářka Praha | 26.64 | |||||||||||||||
2 | Tomáš PetrTomáš Petr | 94 | ASK Slavia Praha | 27.25 | |||||||||||||||
3 | Milan DzuriakMilan Dzuriak | 95 | TJ VTŽ Chomutov | 28.72 | |||||||||||||||
4 | Martin ŠachMartin Šach | 95 | SK Kotlářka Praha | 29.00 | |||||||||||||||
5 | Jan ZahradníkJan Zahradník | 95 | TJ VTŽ Chomutov | 31.18 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)
Běh (út, 9.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 29.75 | |||||||||||||||
2 | Jiří PerknerJiří Perkner | 96 | AK Bílina | 30.11 | |||||||||||||||
3 | Martin HavlíčekMartin Havlíček | 96 | AK Chemopetrol Litvínov | 30.57 | |||||||||||||||
4 | Pavel PrchalPavel Prchal | 98 | AK Bílina | 31.64 | |||||||||||||||
5 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 31.75 | |||||||||||||||
6 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 33.04 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (út, 9.8.2011) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková | 00 | SK Kotlářka Praha | 31.46 | |||||||||||||||
2 | Romana KlimovičováRomana Klimovičová | 84 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 32.23 | |||||||||||||||
3 | Lucie OdvárkováLucie Odvárková | 96 | AK Bílina | 32.24 | |||||||||||||||
4 | Lucie PurchartováLucie Purchartová | 93 | AC Slovan Liberec, o.s. | 33.19 | |||||||||||||||
5 | Barbora VotinskáBarbora Votinská | 96 | SK Kotlářka Praha | 35.14 | |||||||||||||||
6 | Kristýna HovorkováKristýna Hovorková | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 36.01 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 9.8.2011) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | 34.39 | |||||||||||||||
2 | Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | 35.14 | |||||||||||||||
3 | Michaela ŠkodováMichaela Škodová | 97 | AC Mladá Boleslav o.s. | 35.33 | |||||||||||||||
4 | Linda SemrádováLinda Semrádová | 95 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 36.19 | |||||||||||||||
5 | Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh | 97 | TJ VTŽ Chomutov | 39.30 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (Běh)
Běh (út, 9.8.2011) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lucie PurchartováLucie Purchartová | 93 | AC Slovan Liberec, o.s. | 33.19 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Běh)
Běh (út, 9.8.2011) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Linda SemrádováLinda Semrádová | 95 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 36.19 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)
Běh (út, 9.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková | 00 | SK Kotlářka Praha | 31.46 | |||||||||||||||
2 | Lucie OdvárkováLucie Odvárková | 96 | AK Bílina | 32.24 | |||||||||||||||
3 | Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | 34.39 | |||||||||||||||
4 | Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | 35.14 | |||||||||||||||
Barbora VotinskáBarbora Votinská | 96 | SK Kotlářka Praha | 35.14 | ||||||||||||||||
6 | Michaela ŠkodováMichaela Škodová | 97 | AC Mladá Boleslav o.s. | 35.33 | |||||||||||||||
7 | Kristýna HovorkováKristýna Hovorková | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 36.01 | |||||||||||||||
8 | Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh | 97 | TJ VTŽ Chomutov | 39.30 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Muži
(út, 9.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.401.451.501.551.601.651.701.751.801.851.902.002.05 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josef SkrčenýJosef Skrčený
TJ Dukla Praha |
86 | 2.00 | ----------OXXOXXX | |||||||||||||||
2 |
Milan DzuriakMilan Dzuriak
TJ VTŽ Chomutov |
95 | 1.75 | ----OOOOXXX | |||||||||||||||
3 |
Dominik CaniniDominik Canini
AK Most |
95 | 1.65 | O--OOXOXXX | |||||||||||||||
4= |
Tomáš LedlTomáš Ledl
AK Most |
95 | 1.65 | ----OXXOXXX | |||||||||||||||
4= |
Martin ŠachMartin Šach
SK Kotlářka Praha |
95 | 1.65 | ---OOXXOXXX | |||||||||||||||
6 |
Martin HavlíčekMartin Havlíček
AK Chemopetrol Litvínov |
96 | 1.50 | OOOXXX | |||||||||||||||
7 |
Filip PodkulFilip Podkul
AK Most |
95 | 1.50 | OOXOXXX | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Ženy
(út, 9.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.151.201.251.301.351.401.451.501.551.601.65 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Romana KrobováRomana Krobová
TJ Dukla Praha |
91 | 1.60 | OOXOXXX | |||||||||||||||
2 |
Eliška KřížováEliška Křížová
TJ Slovan Varnsdorf |
93 | 1.55 | OOXOXXX | |||||||||||||||
3 |
Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
Sokol Král.Vinohrady Praha |
80 | 1.55 | OOXOXXX | |||||||||||||||
4 |
Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník Stříbro |
95 | 1.50 | OOXOXXX | |||||||||||||||
5 |
Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
JAC Brno |
98 | 1.45 | OOXOXXX | |||||||||||||||
6 |
Jana NovotnáJana Novotná
JAC Brno |
99 | 1.45 | OOXOXXX | |||||||||||||||
7= |
Tereza KaplanováTereza Kaplanová
TJ Lovochemie Lovosice |
95 | 1.40 | OOXOXXX | |||||||||||||||
7= |
Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
97 | 1.40 | OOXOXXX | |||||||||||||||
9 |
Martina SvědíkováMartina Svědíková
AC Slovan Liberec, o.s. |
90 | 1.40 | OOXOXXX | |||||||||||||||
10 |
Hana RothováHana Rothová
TJ Lovochemie Lovosice |
94 | 1.40 | OOXOXXX | |||||||||||||||
11= |
Michaela ŠvejnohováMichaela Švejnohová
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 1.35 | OOXOXXX | |||||||||||||||
11= |
Věra TrejbalováVěra Trejbalová
AC Slovan Liberec, o.s. |
96 | 1.35 | OOXOXXX | |||||||||||||||
13 |
Nikola JanatováNikola Janatová
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 1.35 | OOXOXXX | |||||||||||||||
14 |
Kristýna BičíkováKristýna Bičíková
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 1.30 | OOXOXXX | |||||||||||||||
15 |
Barbora HanzlováBarbora Hanzlová
AK Most |
97 | 1.30 | OOXOXXX | |||||||||||||||
16 |
Michaela MaláMichaela Malá
AC Slovan Liberec, o.s. |
96 | 1.25 | OOXOXXX | |||||||||||||||
17 |
Alice ProškováAlice Prošková
AK Chemopetrol Litvínov |
92 | |||||||||||||||||
18 |
Kristýna HovorkováKristýna Hovorková
AC Slovan Liberec, o.s. |
96 | |||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok daleký - Muži
(út, 9.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb
ASK Slavia Praha |
93 | 6.13 | 1.80 | 2.13 | X | 2.13 | ||||||||||||
2 |
Petr ČmudaPetr Čmuda
TJ VTŽ Chomutov |
92 | 5.99 | 1.80 | 2.13 | X | 2.13 | ||||||||||||
3 |
Tadeáš SommerTadeáš Sommer
TRIATLET Karlovy Vary |
93 | 5.88 | 1.80 | 2.13 | X | 2.13 | ||||||||||||
4 |
Lubomír ČmudaLubomír Čmuda
TJ VTŽ Chomutov |
93 | 5.87 | 1.80 | 2.13 | X | 2.13 | ||||||||||||
5 |
Petr MykaPetr Myka
AK Bílina |
82 | 5.78 | 1.80 | 2.13 | X | 2.13 | ||||||||||||
6 |
Michal MalýMichal Malý
ASK Slavia Praha |
94 | 5.69 | 1.80 | 2.13 | X | 2.13 | ||||||||||||
7 |
Robert HorvatRobert Horvat
AC Slovan Liberec, o.s. |
92 | 5.60 | 1.80 | 2.13 | X | 2.13 | ||||||||||||
8 |
Adam PecenAdam Pecen
ASK Slavia Praha |
95 | 5.52 | 1.80 | 2.13 | X | 2.13 | ||||||||||||
9 |
Vladimír ParásekVladimír Parásek
SK Kotlářka Praha |
78 | 5.05 | 1.80 | 2.13 | X | 2.13 | ||||||||||||
10 |
Ondřej MachOndřej Mach
ASK Slavia Praha |
94 | 4.95 | 1.80 | 2.13 | X | 2.13 | ||||||||||||
11 |
Tomáš LedlTomáš Ledl
AK Most |
95 | 4.94 | 1.80 | 2.13 | X | 2.13 | ||||||||||||
12 |
Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia Praha |
95 | 4.81 | 1.80 | 2.13 | X | 2.13 | ||||||||||||
13 |
Dominik CaniniDominik Canini
AK Most |
95 | 4.50 | 1.80 | 2.13 | X | 2.13 | ||||||||||||
14 |
Jiří LoufekJiří Loufek
TRIATLET Karlovy Vary |
99 | 4.31 | 1.80 | 2.13 | X | 2.13 | ||||||||||||
15 |
Filip SochůrekFilip Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary |
98 | 4.23 | 1.80 | 2.13 | X | 2.13 | ||||||||||||
16 |
Filip PodkulFilip Podkul
AK Most |
95 | 4.20 | 1.80 | 2.13 | X | 2.13 | ||||||||||||
17 |
David NovotnýDavid Novotný
TRIATLET Karlovy Vary |
99 | 4.13 | 1.80 | 2.13 | X | 2.13 | ||||||||||||
18 |
Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians Praha |
37 | 3.85 | 1.80 | 2.13 | X | 2.13 | ||||||||||||
19 |
Daniel VejražkaDaniel Vejražka
TJ Klášterec n/O. |
00 | 3.80 | 1.80 | 2.13 | X | 2.13 | ||||||||||||
20 |
Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec n/O. |
00 | 3.79 | 1.80 | 2.13 | X | 2.13 | ||||||||||||
21 |
Roman ČechRoman Čech
TJ Klášterec n/O. |
98 | 3.77 | 1.80 | 2.13 | X | 2.13 | ||||||||||||
22 |
Petr HubáčekPetr Hubáček
AK Bílina |
03 | 2.13 | 1.80 | 2.13 | X | 2.13 | ||||||||||||
Lukáš BartoňLukáš Bartoň
TJ Klášterec n/O. |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
skok daleký - Ženy
(út, 9.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eva ŠafaříkováEva Šafaříková
PSK Olymp Praha |
75 | 5.15 | 5.00 | 5.06 | 5.15 | 5.15 | 4.90 | 4.93 | 4.93 | |||||||||
2 |
Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK Most |
88 | 5.06 | X | 4.87 | 5.03 | 5.03 | 4.91 | X | 5.06 | |||||||||
3 |
Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník Stříbro |
95 | 4.85 | 4.55 | 4.49 | 4.69 | 4.69 | 4.67 | 4.85 | 4.62 | |||||||||
4 |
Kateřina BartošováKateřina Bartošová
TJ Lovochemie Lovosice |
98 | 4.77 | 1.62 | 1.54 | 4.36 | 4.36 | 3.70 | 4.76 | 4.77 | |||||||||
5 |
Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha |
96 | 4.64 | 4.33 | 4.55 | 4.64 | 4.64 | X | 4.33 | 4.60 | |||||||||
6 |
Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 4.62 | 4.40 | 4.39 | 4.53 | 4.53 | 4.38 | 4.62 | 4.58 | |||||||||
7 |
Sára JanuškováSára Janušková
SKP Union Cheb |
97 | 4.59 | 4.37 | X | 4.29 | 4.37 | 2.90 | 4.59 | 4.28 | |||||||||
8 |
Maria GlaesserMaria Glaesser
Německo |
96 | 4.55 | 4.45 | 4.53 | 4.55 | 4.55 | 4.34 | 4.50 | 4.50 | |||||||||
9 |
Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka Praha |
00 | 4.22 | 4.15 | 3.99 | 4.22 | 4.22 | ||||||||||||
10 |
Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková
TJ VTŽ Chomutov |
94 | 4.21 | 4.21 | 4.10 | 4.07 | 4.21 | ||||||||||||
11 |
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
99 | 4.20 | 4.20 | X | 3.94 | 4.20 | ||||||||||||
12 |
Monika VomáčkováMonika Vomáčková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
94 | 4.16 | X | 4.16 | 4.15 | 4.16 | ||||||||||||
13 |
Tereza KaplanováTereza Kaplanová
TJ Lovochemie Lovosice |
95 | 4.08 | 3.77 | 4.08 | 4.00 | 4.08 | ||||||||||||
14 |
Kateřina BanovičováKateřina Banovičová
TJ VTŽ Chomutov |
98 | 3.80 | 3.80 | X | X | 3.80 | ||||||||||||
15 |
Jana DvořákováJana Dvořáková
TJ Klášterec n/O. |
00 | 3.60 | 3.36 | 3.60 | 3.10 | 3.60 | ||||||||||||
16 |
Hana ČechováHana Čechová
TJ Klášterec n/O. |
02 | 3.00 | 2.70 | 2.85 | 3.00 | 3.00 | ||||||||||||
17 |
Marie DvořákováMarie Dvořáková
TJ Klášterec n/O. |
02 | 2.67 | 2.59 | 2.67 | 2.60 | 2.67 | ||||||||||||
Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK Bílina |
96 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
Sokol Král.Vinohrady Praha |
80 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci
(út, 9.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan HermanJan Herman
ASK Slavia Praha |
99 | 08.52 | 08.12 | 06.64 | 08.52 | 08.52 | ||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky
(út, 9.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ Chomutov |
94 | 11.04 | 10.78 | X | X | 10.78 | 11.04 | 10.54 | X | |||||||||
2 |
Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ Chomutov |
97 | 10.54 | 10.54 | 10.08 | X | 10.54 | 10.24 | 10.34 | 10.33 | |||||||||
3 |
Tereza SlabáTereza Slabá
TJ Baník Stříbro |
96 | 10.42 | 10.00 | 10.42 | X | 10.42 | 10.20 | X | X | |||||||||
4 |
Michaela MaláMichaela Malá
AC Slovan Liberec, o.s. |
96 | 09.21 | 09.21 | 09.14 | 08.79 | 09.21 | 08.66 | 09.08 | 09.18 | |||||||||
5 |
Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 08.68 | 07.44 | 07.25 | 07.15 | 07.44 | 08.68 | 06.29 | 07.08 | |||||||||
6 |
Sára HolečkováSára Holečková
TJ Baník Stříbro |
96 | 08.52 | 07.85 | 07.86 | 08.52 | 08.52 | 08.45 | 07.95 | 08.50 | |||||||||
7 |
Barbora CapouchováBarbora Capouchová
ASK Slavia Praha |
94 | 07.81 | - | 06.00 | 07.53 | 07.53 | X | 07.81 | 06.66 | |||||||||
8 |
Kristýna HovorkováKristýna Hovorková
AC Slovan Liberec, o.s. |
96 | 07.69 | 07.69 | 07.46 | 07.61 | 07.69 | 06.95 | 07.61 | X | |||||||||
Celkem 8 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(út, 9.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej HouškaOndřej Houška
AK Most |
97 | 13.95 | 13.95 | 13.77 | X | 13.95 | 13.31 | X | X | |||||||||
2 |
Evžen KováčEvžen Kováč
AK Most |
96 | 11.43 | X | 11.43 | X | 11.43 | X | X | X | |||||||||
3 |
Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia Praha |
96 | 10.43 | 09.68 | 09.40 | 10.43 | 10.43 | 09.71 | - | - | |||||||||
4 |
Matěj KozákMatěj Kozák
AK Bílina |
97 | 10.14 | 10.14 | 09.86 | X | 10.14 | 09.70 | 09.29 | 09.35 | |||||||||
5 |
Tomáš JarolímTomáš Jarolím
ASK Slavia Praha |
96 | 08.75 | 08.06 | 08.15 | 08.75 | 08.75 | 08.58 | - | - | |||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(út, 9.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
Sokol Král.Vinohrady Praha |
80 | 10.75 | 10.56 | X | X | 10.56 | X | 10.73 | 10.75 | |||||||||
2 |
Eliška KřížováEliška Křížová
TJ Slovan Varnsdorf |
93 | 09.65 | 09.40 | 09.54 | 09.42 | 09.54 | 09.56 | X | 09.65 | |||||||||
3 |
Lenka VondrováLenka Vondrová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
93 | 08.64 | 07.09 | 06.92 | 07.12 | 07.12 | 06.72 | 08.64 | 06.83 | |||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(út, 9.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal KunaMichal Kuna
ASK Slavia Praha |
94 | 12.86 | 11.79 | 11.35 | X | 11.79 | 11.78 | 12.86 | X | |||||||||
2 |
Petr VrátilPetr Vrátil
Spastic Handicap |
83 | 11.64 | X | 11.64 | X | 11.64 | 11.41 | 11.23 | X | |||||||||
3 |
Daniel KotarbaDaniel Kotarba
ASK Slavia Praha |
95 | 10.86 | 10.18 | 10.58 | 10.35 | 10.58 | 10.86 | - | - | |||||||||
4 |
Ondřej DolečekOndřej Doleček
ASK Slavia Praha |
94 | 10.43 | X | 10.43 | 10.39 | 10.43 | X | - | - | |||||||||
5 |
Jan MinátJan Minát
ASK Slavia Praha |
94 | 10.11 | 09.71 | 10.11 | - | 10.11 | 09.68 | - | - | |||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři
(út, 9.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš SýkoraTomáš Sýkora
ASK Slavia Praha |
93 | 10.50 | 09.19 | 10.50 | 10.15 | 10.50 | 10.46 | X | 09.90 | |||||||||
2 |
-Matěj Chvála-Matěj Chvála
AC Slovan Liberec, o.s. |
93 | 09.31 | 08.90 | 09.31 | 09.29 | 09.31 | X | X | X | |||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(út, 9.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vít MašekVít Mašek
AC Start Karlovy Vary |
81 | 14.60 | 14.12 | 14.60 | X | 14.60 | X | 14.41 | X | |||||||||
2 |
Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK Bílina |
76 | 13.01 | X | 12.95 | 12.74 | 12.95 | 12.61 | 13.01 | X | |||||||||
3 |
Milan SyrovátkaMilan Syrovátka
TJ Slavoj Stará Boleslav |
70 | 12.95 | 12.95 | 12.68 | X | 12.95 | 12.68 | X | X | |||||||||
4 |
Radim HanzlíkRadim Hanzlík
AC Start Karlovy Vary |
80 | 11.76 | 11.75 | 11.69 | X | 11.75 | 11.76 | X | X | |||||||||
5 |
Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s. |
78 | 11.74 | 11.13 | X | X | 11.13 | 10.92 | 11.74 | X | |||||||||
6 |
Radek ŘezáčRadek Řezáč
AK Most |
72 | 11.47 | 11.04 | 11.35 | 10.64 | 11.35 | 11.02 | 10.58 | 11.47 | |||||||||
7 |
Michal ŠambergerMichal Šamberger
AK Most |
81 | 11.21 | X | 11.21 | 11.04 | 11.21 | X | X | X | |||||||||
8 |
Tomáš ParnicaTomáš Parnica
AK Most |
80 | 09.08 | X | 09.01 | 09.08 | 09.08 | X | X | _ | |||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci
(út, 9.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj KozákMatěj Kozák
AK Bílina |
97 | 30.47 | ||||||||||||||||
2 |
Ondřej HouškaOndřej Houška
AK Most |
97 | 30.46 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy
(út, 9.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ Chomutov |
94 | 35.13 | 35.13 | 35.13 | ||||||||||||||
2 |
Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 31.22 | 31.22 | 31.22 | ||||||||||||||
3 |
Sára HolečkováSára Holečková
TJ Baník Stříbro |
96 | 28.37 | 28.37 | 28.37 | ||||||||||||||
4 |
Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ Chomutov |
97 | 27.94 | 27.94 | 27.94 | ||||||||||||||
5 |
Tereza SlabáTereza Slabá
TJ Baník Stříbro |
96 | 27.07 | 27.07 | 27.07 | ||||||||||||||
6 |
Maria GlaesserMaria Glaesser
Německo |
96 | 26.32 | 26.32 | 26.32 | ||||||||||||||
7 |
Bohuslava VáňováBohuslava Váňová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
84 | 24.74 | 24.74 | 24.74 | ||||||||||||||
8 |
Lenka VondrováLenka Vondrová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
93 | 23.48 | 23.48 | 23.48 | ||||||||||||||
9 |
Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 22.29 | 22.29 | 22.29 | ||||||||||||||
10 |
Kateřina MilotínskáKateřina Milotínská
AK Most |
86 | 21.78 | 21.78 | 21.78 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci
(út, 9.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří PerknerJiří Perkner
AK Bílina |
96 | 35.09 | ||||||||||||||||
2 |
Evžen KováčEvžen Kováč
AK Most |
96 | 33.80 | ||||||||||||||||
3 |
Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia Praha |
96 | 26.79 | ||||||||||||||||
4 |
Tomáš JarolímTomáš Jarolím
ASK Slavia Praha |
96 | 23.56 | ||||||||||||||||
5 |
Milan DzuriakMilan Dzuriak
TJ VTŽ Chomutov |
95 | 22.12 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři
(út, 9.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb
ASK Slavia Praha |
93 | 34.76 | ||||||||||||||||
2 |
David LojkásekDavid Lojkásek
SK Kotlářka Praha |
94 | 34.36 | ||||||||||||||||
3 |
Tomáš SýkoraTomáš Sýkora
ASK Slavia Praha |
93 | 31.74 | ||||||||||||||||
4 |
Michal KunaMichal Kuna
ASK Slavia Praha |
94 | 30.08 | ||||||||||||||||
5 |
Matěj ChválaMatěj Chvála
AC Slovan Liberec, o.s. |
93 | 26.75 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(út, 9.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Leonid ArťuchovLeonid Arťuchov
PSK Olymp Praha |
84 | 58.05 | ||||||||||||||||
2 |
Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s. |
78 | 38.23 | ||||||||||||||||
3 |
Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK Bílina |
76 | 36.22 | ||||||||||||||||
4 |
Dominik DvořákDominik Dvořák
ASK Slavia Praha |
92 | 35.41 | ||||||||||||||||
5 |
Radek ŘezáčRadek Řezáč
AK Most |
72 | 34.25 | ||||||||||||||||
6 |
Jan CardaJan Carda
ASK Slavia Praha |
89 | 32.18 | ||||||||||||||||
7 |
Michal ŠambergerMichal Šamberger
AK Most |
81 | 30.27 | ||||||||||||||||
8 |
Tomáš ParnicaTomáš Parnica
AK Most |
80 | 28.24 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |