Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

HRY V. LETNÍ OLYMPIÁDY dětí a mládeže České republiky

Olomouc (22. - 25. 6. 2011)

800 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 24.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2:20.04
2 Dan BártaDan Bárta 98 Liberecký krajLiberecký kraj 2:22.98
3 Dominik BartoníkDominik Bartoník 98 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2:24.85
4 Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk 98 Jihočeský krajJihočeský kraj 2:25.17
5 Lukáš MajerLukáš Majer 98 Středočeský krajStředočeský kraj 2:25.58
6 Michal MyškaMichal Myška 98 Středočeský krajStředočeský kraj 2:27.64
7 Jakub GregoraJakub Gregora 98 Pardubický krajPardubický kraj 2:28.81
8 Jan CvrčekJan Cvrček 98 Hlavní město PrahaHlavní město Praha 2:31.02
9 Dominik JanečekDominik Janeček 98 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2:36.51
Celkem 9 závodníků
Rozběh 2 (pá, 24.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matyáš KačírekMatyáš Kačírek 98 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2:19.75
2 Lukáš BartoňLukáš Bartoň 98 Ústecký krajÚstecký kraj 2:21.29
3 Jakub SoučekJakub Souček 98 Hlavní město PrahaHlavní město Praha 2:22.74
4 Josef KašparJosef Kašpar 99 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2:24.48
5 Matěj KundrátMatěj Kundrát 98 Zlínský krajZlínský kraj 2:25.44
6 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 98 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2:29.55
7 Jan ŠvecJan Švec 99 Kraj VysočinaKraj Vysočina 2:34.41
8 David VolfDavid Volf 99 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2:36.06
9 Petr LoudaPetr Louda 99 Jihočeský krajJihočeský kraj 2:36.20
Celkem 9 závodníků
Rozběh 3 (pá, 24.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek MachalickýMarek Machalický 98 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2:15.79
2 Václav StaněkVáclav Staněk 98 Zlínský krajZlínský kraj 2:19.89
3 Michal KačerovskýMichal Kačerovský 98 Pardubický krajPardubický kraj 2:21.99
4 Richard RamischRichard Ramisch 98 Liberecký krajLiberecký kraj 2:26.17
5 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 Ústecký krajÚstecký kraj 2:26.54
6 Dan NovýDan Nový 98 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2:27.67
7 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2:31.15
MB Jan ZbořilJan Zbořil 98 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2:20.18
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek MachalickýMarek Machalický 98 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2:17.28 7.00
2 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2:17.32 5.00
3 Matyáš KačírekMatyáš Kačírek 98 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2:20.33 4.00
4 Lukáš BartoňLukáš Bartoň 98 Ústecký krajÚstecký kraj 2:22.87 3.00
5 Václav StaněkVáclav Staněk 98 Zlínský krajZlínský kraj 2:23.39 2.00
6 Michal KačerovskýMichal Kačerovský 98 Pardubický krajPardubický kraj 2:24.34 1.00
7 Dan BártaDan Bárta 98 Liberecký krajLiberecký kraj 2:26.58
8 Dominik BartoníkDominik Bartoník 98 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2:28.56
9 Josef KašparJosef Kašpar 99 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2:31.43
10 Jakub SoučekJakub Souček 98 Hlavní město PrahaHlavní město Praha 2:36.28
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 23.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie KolajováNatálie Kolajová 97 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2:21.74
2 Tereza PřidalováTereza Přidalová 97 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2:23.37
3 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2:23.91
4 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 Středočeský krajStředočeský kraj 2:24.91
5 Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková 96 Hlavní město PrahaHlavní město Praha 2:30.06
6 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 96 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2:31.21
7 Michaela KučerováMichaela Kučerová 97 Ústecký krajÚstecký kraj 2:40.33
8 Eliška MachanováEliška Machanová 97 Zlínský krajZlínský kraj 2:50.67
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (čt, 23.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2:23.95
2 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2:24.46
3 Zuzana BrannáZuzana Branná 96 Hlavní město PrahaHlavní město Praha 2:25.23
4 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 Liberecký krajLiberecký kraj 2:26.39
5 Klára ZemanováKlára Zemanová 96 Liberecký krajLiberecký kraj 2:27.94
6 Bára DoležalováBára Doležalová 96 Kraj VysočinaKraj Vysočina 2:32.00
7 Žaneta BoudováŽaneta Boudová 96 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2:36.41
8 Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková 96 Jihočeský krajJihočeský kraj 2:41.00
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (čt, 23.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 Středočeský krajStředočeský kraj 2:21.73
2 Veronika HanušováVeronika Hanušová 97 Pardubický krajPardubický kraj 2:21.74
3 Tereza KorvasováTereza Korvasová 96 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2:21.89
4 Michaela StránskáMichaela Stránská 97 Pardubický krajPardubický kraj 2:23.16
5 Eliška NerudováEliška Nerudová 97 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2:24.11
6 Martina ŠádkováMartina Šádková 96 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2:28.59
7 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 Ústecký krajÚstecký kraj 2:36.03
MB Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 Hlavní město PrahaHlavní město Praha 2:29.23
MB Vendula ŠvastalováVendula Švastalová 97 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2:37.98
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2:19.42 7.00
2 Natálie KolajováNatálie Kolajová 97 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2:19.43 5.00
3 Veronika HanušováVeronika Hanušová 97 Pardubický krajPardubický kraj 2:20.36 4.00
4 Tereza KorvasováTereza Korvasová 96 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2:22.04 3.00
5 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2:23.29 2.00
6 Michaela StránskáMichaela Stránská 97 Pardubický krajPardubický kraj 2:23.87 1.00
7 Tereza PřidalováTereza Přidalová 97 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2:24.23
8 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 Středočeský krajStředočeský kraj 2:24.42
9 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2:26.31
10 Eliška NerudováEliška Nerudová 97 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2:27.45
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 24.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Helena BenčováHelena Benčová 98 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2:24.54
2 Carmen Idris BeshirováCarmen Idris Beshirová 98 Středočeský krajStředočeský kraj 2:25.38
3 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 Hlavní město PrahaHlavní město Praha 2:28.31
4 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 Jihočeský krajJihočeský kraj 2:32.72
5 Nikola DolečkováNikola Dolečková 99 Pardubický krajPardubický kraj 2:34.01
6 Michaela ČervinováMichaela Červinová 99 Ústecký krajÚstecký kraj 2:36.76
7 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 98 Karlovarský krajKarlovarský kraj 2:37.34
8 Denisa FořtováDenisa Fořtová 98 Liberecký krajLiberecký kraj 2:37.44
9 Lucie HrochováLucie Hrochová 98 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2:47.48
Celkem 9 závodníků
Rozběh 2 (pá, 24.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra ČerenkováPetra Čerenková 99 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2:23.09
2 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2:28.27
3 Tereza GrowkováTereza Growková 98 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2:30.97
4 Alexandra SmolákováAlexandra Smoláková 98 Pardubický krajPardubický kraj 2:34.28
5 Eva ZubrováEva Zubrová 98 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2:37.23
6 Kateřina PulgertováKateřina Pulgertová 99 Kraj VysočinaKraj Vysočina 2:38.30
7 Adéla CivinováAdéla Civinová 98 Ústecký krajÚstecký kraj 2:38.61
8 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 98 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2:40.06
9 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 Zlínský krajZlínský kraj 2:41.95
Celkem 9 závodníků
Rozběh 3 (pá, 24.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Středočeský krajStředočeský kraj 2:28.65
2 Eliška FloriánováEliška Floriánová 99 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2:28.66
3 Lea MitrovičováLea Mitrovičová 98 Hlavní město PrahaHlavní město Praha 2:28.72
4 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 98 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2:30.08
5 Natálie JůnováNatálie Jůnová 98 Liberecký krajLiberecký kraj 2:32.24
6 Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 Jihočeský krajJihočeský kraj 2:35.24
7 Soňa VejražkováSoňa Vejražková 98 Karlovarský krajKarlovarský kraj 2:35.44
8 Agáta UchytilováAgáta Uchytilová 99 Kraj VysočinaKraj Vysočina 2:36.43
9 Tereza NováTereza Nová 98 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2:39.80
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 25.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Carmen Idris BeshirováCarmen Idris Beshirová 98 Středočeský krajStředočeský kraj 2:19.10 7.00
2 Helena BenčováHelena Benčová 98 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2:21.44 5.00
3 Eliška FloriánováEliška Floriánová 99 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2:23.54 4.00
4 Petra ČerenkováPetra Čerenková 99 Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj 2:23.85 3.00
5 Lea MitrovičováLea Mitrovičová 98 Hlavní město PrahaHlavní město Praha 2:29.25 2.00
6 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 Hlavní město PrahaHlavní město Praha 2:29.95 1.00
7 Tereza GrowkováTereza Growková 98 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 2:31.42
8 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Středočeský krajStředočeský kraj 2:31.82
9 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 2:32.87
10 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 98 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2:33.80
Celkem 10 závodníků