Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletické přebory ZŠ Campanus 1. stupně

ZŠ Campanus, Praha 11 (23. 6. 2011)

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 23.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin HořejšMartin Hořejš
5.B ZŠ Campanus, Praha 115.B ZŠ Campanus, Praha 11
99 3.70 3.493.623.643.643.702.643.36
2 Michal NussbauerMichal Nussbauer
5.B ZŠ Campanus, Praha 115.B ZŠ Campanus, Praha 11
00 3.65 2.453.563.483.563.36X3.65
3 Tomáš KodadaTomáš Kodada
Háje sos rs.wz, Praha11Háje sos rs.wz, Praha11
00 3.55 X3.55X3.552.723.223.35
4 Filip ČvančaraFilip Čvančara
5.A ZŠ Campanus, Praha 115.A ZŠ Campanus, Praha 11
99 3.49 3.123.243.443.443.493.082.71
5 Quang Dao NguyenQuang Dao Nguyen
5.B ZŠ Campanus, Praha 115.B ZŠ Campanus, Praha 11
99 2.16 X2.16X2.161.941.931.75
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 23.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Linda ŘíhováLinda Říhová
5.A ZŠ Campanus, Praha 115.A ZŠ Campanus, Praha 11
00 3.51 X3.513.483.513.443.333.33
2 Anna PráškováAnna Prášková
5.B ZŠ Campanus, Praha 115.B ZŠ Campanus, Praha 11
00 3.26 2.982.943.103.103.133.113.26
3 Nguyen Minh AnhNguyen Minh Anh
5.A ZŠ Campanus, Praha 115.A ZŠ Campanus, Praha 11
99 3.24 3.242.97X3.243.072.67X
4 Nikola BrázdováNikola Brázdová
5.B ZŠ Campanus, Praha 115.B ZŠ Campanus, Praha 11
99 3.24 3.242.97X3.243.072.67X
5 Tereza HumlováTereza Humlová
5.B ZŠ Campanus, Praha 115.B ZŠ Campanus, Praha 11
99 2.99 X2.78X2.78X2.782.99
6 Ngoc NguyenováNgoc Nguyenová
5.A ZŠ Campanus, Praha 115.A ZŠ Campanus, Praha 11
00 2.26 X1.92X1.922.262.142.11
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále 1 (čt, 23.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lubomír KadeřábekLubomír Kadeřábek
1.A ZŠ Campanus, Praha 111.A ZŠ Campanus, Praha 11
04 2.70 2.702.492.492.702.002.242.19
2 Jakub MacháčekJakub Macháček
1.A ZŠ Campanus, Praha 111.A ZŠ Campanus, Praha 11
04 2.54 2.522.352.542.542.472.372.52
3 Jakub KnoblochJakub Knobloch
1.C ZŠ Campanus, Praha 111.C ZŠ Campanus, Praha 11
04 2.34 2.34X2.002.342.152.342.11
4 Adam ZahradníkAdam Zahradník
1.B ZŠ Campanus, Praha 111.B ZŠ Campanus, Praha 11
03 2.22 X1.85X1.85XX2.22
5 Matěj ŠlosarMatěj Šlosar
1.B ZŠ Campanus, Praha 111.B ZŠ Campanus, Praha 11
03 2.06 2.061.941.882.06X1.87X
Alexandr KneschkeAlexandr Kneschke
1.C ZŠ Campanus, Praha 111.C ZŠ Campanus, Praha 11
04 DNP 0
David ŠubertDavid Šubert
1.B ZŠ Campanus, Praha 111.B ZŠ Campanus, Praha 11
03 0 XXX0
Celkem 7 závodníků
Finále 2 (čt, 23.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj DudaMatěj Duda
2.A ZŠ Campanus, Praha 112.A ZŠ Campanus, Praha 11
02 2.80 2.452.682.622.68X2.802.70
2 Ondřej LičmanOndřej Ličman
2.A ZŠ Campanus, Praha 112.A ZŠ Campanus, Praha 11
02 2.69 2.382.08X2.382.692.612.29
3 Edmond JanoušEdmond Janouš
2.B ZŠ Campanus, Praha 112.B ZŠ Campanus, Praha 11
03 2.52 X2.042.142.142.522.462.03
4 Tomáš ProvazníkTomáš Provazník
2.A ZŠ Campanus, Praha 112.A ZŠ Campanus, Praha 11
02 2.51 2.471.912.512.512.302.36X
5 Hung Cuong Kuba VuHung Cuong Kuba Vu
2.B ZŠ Campanus, Praha 112.B ZŠ Campanus, Praha 11
03 2.44 X1.681.841.841.761.832.44
6 Tranh Tung NguyenTranh Tung Nguyen
2.B ZŠ Campanus, Praha 112.B ZŠ Campanus, Praha 11
03 1.99 1.99XX1.99XX1.99
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále 1 (čt, 23.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam ProkůpekAdam Prokůpek
3.B ZŠ Campanus, Praha 113.B ZŠ Campanus, Praha 11
01 3.35 3.193.352.983.352.943.203.22
2 Matěj ZábranskýMatěj Zábranský
3.A ZŠ Campanus, Praha 113.A ZŠ Campanus, Praha 11
01 3.17 3.172.703.033.17X2.942.74
3 Tomáš SlezákTomáš Slezák
3.B ZŠ Campanus, Praha 113.B ZŠ Campanus, Praha 11
00 2.91 2.91X2.582.912.542.462.49
4 Tomáš MoudrýTomáš Moudrý
3.A ZŠ Campanus, Praha 113.A ZŠ Campanus, Praha 11
01 2.61 2.522.612.562.612.311.992.52
5 Václav ŠlosarVáclav Šlosar
3.B ZŠ Campanus, Praha 113.B ZŠ Campanus, Praha 11
01 2.39 2.321.421.422.322.172.292.39
6 Lukáš LämleinLukáš Lämlein
3.A ZŠ Campanus, Praha 113.A ZŠ Campanus, Praha 11
00 1.90 XX1.781.781.611.671.90
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (čt, 23.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef TůmaJosef Tůma
4.B ZŠ Campanus, Praha 114.B ZŠ Campanus, Praha 11
00 3.24 2.86X3.243.242.712.712.23
2 Štěpán JabůrekŠtěpán Jabůrek
4.B ZŠ Campanus, Praha 114.B ZŠ Campanus, Praha 11
00 3.15 2.872.973.003.003.153.093.15
3 Vendelín JirásekVendelín Jirásek
4.C ZŠ Campanus, Praha 114.C ZŠ Campanus, Praha 11
00 3.07 3.073.072.323.072.692.89X
4 Albert KereškéniAlbert Kereškéni
4.A ZŠ Campanus, Praha 114.A ZŠ Campanus, Praha 11
01 2.91 2.912.852.812.912.602.352.65
5 Mikuláš HavránekMikuláš Havránek
4.B ZŠ Campanus, Praha 114.B ZŠ Campanus, Praha 11
00 2.83 2.452.34X2.452.832.262.35
6 Jakub PapežJakub Papež
4.C ZŠ Campanus, Praha 114.C ZŠ Campanus, Praha 11
00 2.62 X2.622.482.622.432.471.84
7 Tien Thanh HoangTien Thanh Hoang
4.A ZŠ Campanus, Praha 114.A ZŠ Campanus, Praha 11
01 2.49 2.33X2.492.492.492.41X
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále 1 (čt, 23.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna PiačkováKristýna Piačková
1.B ZŠ Campanus, Praha 111.B ZŠ Campanus, Praha 11
03 2.73 2.65XX2.65X2.732.28
2 Nikola VoborskáNikola Voborská
1.B ZŠ Campanus, Praha 111.B ZŠ Campanus, Praha 11
03 2.39 XX2.332.332.052.132.39
3 Linda SovákováLinda Sováková
1.A ZŠ Campanus, Praha 111.A ZŠ Campanus, Praha 11
03 2.28 2.18X2.122.181.982.062.28
4 Aneta RyvolováAneta Ryvolová
1.C ZŠ Campanus, Praha 111.C ZŠ Campanus, Praha 11
04 2.09 2.091.961.962.091.871.972.08
5 Kristýna HuškováKristýna Hušková
1.A ZŠ Campanus, Praha 111.A ZŠ Campanus, Praha 11
04 2.08 X2.081.972.08X1.85X
6 Anna ŠvecováAnna Švecová
1.B ZŠ Campanus, Praha 111.B ZŠ Campanus, Praha 11
04 2.04 XX2.042.04
7 Eliška KalibováEliška Kalibová
1.A ZŠ Campanus, Praha 111.A ZŠ Campanus, Praha 11
04 1.81 XX1.811.81
8 Alexandra BališováAlexandra Bališová
1.C ZŠ Campanus, Praha 111.C ZŠ Campanus, Praha 11
04 1.43 1.291.43X1.43
9 Laura ŠťastnáLaura Šťastná
Háje sos rs.wz, Praha11Háje sos rs.wz, Praha11
06 1.43 XXX01.43XX
Karolína HladkáKarolína Hladká
1.C ZŠ Campanus, Praha 111.C ZŠ Campanus, Praha 11
04 0 XXX0
Celkem 10 závodníků
Finále 2 (čt, 23.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová
2.A ZŠ Campanus, Praha 112.A ZŠ Campanus, Praha 11
03 2.59 2.272.222.532.532.422.222.59
2 Hana PachmanováHana Pachmanová
2.A ZŠ Campanus, Praha 112.A ZŠ Campanus, Praha 11
02 2.44 X2.442.262.442.152.362.39
3 Aneta CinováAneta Cinová
2.B ZŠ Campanus, Praha 112.B ZŠ Campanus, Praha 11
03 2.33 2.052.072.122.122.332.262.33
4 Adéla SkoupáAdéla Skoupá
2.B ZŠ Campanus, Praha 112.B ZŠ Campanus, Praha 11
03 2.26 1.812.261.652.261.81X1.92
5 Elena GajdukováElena Gajduková
2.A ZŠ Campanus, Praha 112.A ZŠ Campanus, Praha 11
03 2.05 1.87XX1.871.792.052.05
Nikola TrojánkováNikola Trojánková
2.B ZŠ Campanus, Praha 112.B ZŠ Campanus, Praha 11
02 0 ------
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále 1 (čt, 23.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna ŠťastováKristýna Šťastová
3.B ZŠ Campanus, Praha 113.B ZŠ Campanus, Praha 11
02 3.10 X3.082.823.082.783.103.03
2 Melisa AlbayrakMelisa Albayrak
3.A ZŠ Campanus, Praha 113.A ZŠ Campanus, Praha 11
02 2.84 2.842.742.812.842.612.75-
3 Šárka HumlováŠárka Humlová
3.A ZŠ Campanus, Praha 113.A ZŠ Campanus, Praha 11
01 2.76 2.502.492.592.592.76-2.65
4 Karolína ŠťastováKarolína Šťastová
3.B ZŠ Campanus, Praha 113.B ZŠ Campanus, Praha 11
02 2.54 2.54X2.452.542.402.53X
5 Anna KalibováAnna Kalibová
3.A ZŠ Campanus, Praha 113.A ZŠ Campanus, Praha 11
02 2.51 XX2.302.302.512.262.42
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (čt, 23.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta BaťkováMarkéta Baťková
4.B ZŠ Campanus, Praha 114.B ZŠ Campanus, Praha 11
00 2.97 2.752.852.972.97XX2.91
2 Michaela BorovskáMichaela Borovská
4.A ZŠ Campanus, Praha 114.A ZŠ Campanus, Praha 11
01 2.89 2.782.71X2.782.652.892.62
3 Dita DrahokoupilováDita Drahokoupilová
4.C ZŠ Campanus, Praha 114.C ZŠ Campanus, Praha 11
00 2.88 XX2.882.88X2.482.79
4 Magdaléna BergerováMagdaléna Bergerová
4.B ZŠ Campanus, Praha 114.B ZŠ Campanus, Praha 11
00 2.74 2.742.492.652.742.58X2.65
5 Adéla KrálováAdéla Králová
4.A ZŠ Campanus, Praha 114.A ZŠ Campanus, Praha 11
01 2.71 X2.372.712.712.48X2.71
6 Romana ŠvarcováRomana Švarcová
4.C ZŠ Campanus, Praha 114.C ZŠ Campanus, Praha 11
01 2.71 2.472.632.322.631.94X2.71
7 Pavlína VrabcováPavlína Vrabcová
4.B ZŠ Campanus, Praha 114.B ZŠ Campanus, Praha 11
01 2.37 2.322.302.372.37
8 Kateřina HrabalováKateřina Hrabalová
4.C ZŠ Campanus, Praha 114.C ZŠ Campanus, Praha 11
00 2.34 2.322.092.342.34
9 Viktoriya ZablotskaViktoriya Zablotska
4.A ZŠ Campanus, Praha 114.A ZŠ Campanus, Praha 11
00 2.12 XX2.122.12
Celkem 9 závodníků