výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Olomouc (17. 8. 2011)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 17.8.2011) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.11
2 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk 07.26
3 Martin MorávekMartin Morávek 94 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 07.28
4 Lukáš DočkalLukáš Dočkal 92 AK OlomoucAK Olomouc 07.49
5 Jakub RyšavýJakub Ryšavý 94 AK OlomoucAK Olomouc 07.87
6 Milan PastorekMilan Pastorek 95 AK OlomoucAK Olomouc 08.11
Ondřej MachoOndřej Macho 93 AK OlomoucAK Olomouc DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 17.8.2011) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 AC ProstějovAC Prostějov 07.34
2 Adam KotzmannAdam Kotzmann 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 07.82
3 Tomáš AndělTomáš Anděl 95 TJ ŠumperkTJ Šumperk 07.99
4 Martin KovaříkMartin Kovařík 93 AK OlomoucAK Olomouc 08.43
5 Pavel HorákPavel Horák 95 AK OlomoucAK Olomouc 08.58
Martin ChvátalMartin Chvátal 92 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 17.8.2011) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik SokolaDominik Sokola 96 AK KroměřížAK Kroměříž 07.84
2 Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.05
3 Matěj HašaMatěj Haša 97 SK HraniceSK Hranice 08.58
4 Martin KrejčaMartin Krejča 96 AK ŠternberkAK Šternberk 08.61
5 Tomáš DočkalTomáš Dočkal 97 AK OlomoucAK Olomouc 08.82
6 Tomáš PepernikTomáš Pepernik 98 SK HraniceSK Hranice 09.22
7 Adam OravaAdam Orava 98 SK HraniceSK Hranice 09.33
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 17.8.2011) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan LaštůvkaJan Laštůvka 96 AC ProstějovAC Prostějov 08.01
2 Pavel GadasPavel Gadas 97 SK HraniceSK Hranice 08.23
3 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 08.63
4 David JečmínekDavid Ječmínek 96 AK OlomoucAK Olomouc 08.74
Václav KlvaňaVáclav Klvaňa 98 SK PřerovSK Přerov DNP
Michal RichterMichal Richter 97 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 17.8.2011) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.91
2 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.35
3 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 08.41
4 Kristýna KrausováKristýna Krausová 95 AK OlomoucAK Olomouc 08.43
5 Petra VašinováPetra Vašinová 90 SK HraniceSK Hranice 08.81
6 Kristina HavlíkováKristina Havlíková 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.87
7 Jitka SvobodováJitka Svobodová 84 AK OlomoucAK Olomouc 09.74
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 17.8.2011) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 08.16
2 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.20
3 Dominika GalanskáDominika Galanská 96 AK OlomoucAK Olomouc 08.23
4 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.65
5 Žaneta StrejčkováŽaneta Strejčková 96 JAC BrnoJAC Brno 08.79
6 Jana SanetrníkováJana Sanetrníková 96 AK OlomoucAK Olomouc 09.18
7 Lucie KovalčíkováLucie Kovalčíková 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.42
Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 8 závodníků

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 17.8.2011) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 16.66
2 Robert NovotnýRobert Novotný 89 AK OlomoucAK Olomouc 17.36
3 Martin MorávekMartin Morávek 94 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 17.38
4 Adam KlapilAdam Klapil 94 AK OlomoucAK Olomouc 17.50
5 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 18.30
6 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 18.57
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 17.8.2011) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 AC ProstějovAC Prostějov 17.60
2 Roman SmičkaRoman Smička 94 AK OlomoucAK Olomouc 17.92
3 Dominik SokolaDominik Sokola 96 AK KroměřížAK Kroměříž 18.80
4 Martin TimkoMartin Timko 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 18.89
5 Jan LaštůvkaJan Laštůvka 96 AC ProstějovAC Prostějov 19.06
Jakub KopečnýJakub Kopečný 89 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 17.8.2011) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RyšavýJakub Ryšavý 94 AK OlomoucAK Olomouc 18.86
2 Tomáš AndělTomáš Anděl 95 TJ ŠumperkTJ Šumperk 18.96
3 Jan GerekJan Gerek 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 19.18
4 Milan PastorekMilan Pastorek 95 AK OlomoucAK Olomouc 19.40
5 Matěj HašaMatěj Haša 97 SK HraniceSK Hranice 22.11
6 Martin BaumgartnerMartin Baumgartner 97 AK OlomoucAK Olomouc 22.16
Celkem 6 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 17.8.2011) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 19.72
2 Petra VašinováPetra Vašinová 90 SK HraniceSK Hranice 20.37
3 Martina KopeckáMartina Kopecká 95 SK HraniceSK Hranice 20.49
4 Kristýna KrausováKristýna Krausová 95 AK OlomoucAK Olomouc 20.92
5 Blanka HünerováBlanka Hünerová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 20.94
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 17.8.2011) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 18.52
2 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 19.72
3 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 20.77
4 Jana PřikrylováJana Přikrylová 95 AK KroměřížAK Kroměříž 21.43
Celkem 4 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 35.69
2 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk 36.36
3 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 38.10
4 Martin TimkoMartin Timko 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 39.31
5 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 TJ ŠumperkTJ Šumperk 41.49
6 Jan Kostecký Jan Kostecký 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 42.34
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch JanoušekVojtěch Janoušek 94 TJ UničovTJ Uničov 42.35
2 Zbyněk ČechZbyněk Čech 83 SK HraniceSK Hranice 42.96
3 Zdeněk PodjuklZdeněk Podjukl 95 SK HraniceSK Hranice 45.01
4 Tomáš PepernikTomáš Pepernik 98 SK HraniceSK Hranice 47.47
5 Adam OravaAdam Orava 98 SK HraniceSK Hranice 47.52
Tomáš AndělTomáš Anděl 95 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 6 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra VašinováPetra Vašinová 90 SK HraniceSK Hranice 42.89
2 Blanka HünerováBlanka Hünerová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 46.06
3 Barbora OhnoutkováBarbora Ohnoutková 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 46.60
4 Renata KohoutováRenata Kohoutová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 46.86
Hana HornischerováHana Hornischerová 97 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 42.74
2 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 42.93
3 Zuzana ŠrámkováZuzana Šrámková 95 AK OlomoucAK Olomouc 47.11
4 Jana PřikrylováJana Přikrylová 95 AK KroměřížAK Kroměříž 48.41
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan Kostecký Jan Kostecký 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:08.73
2 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:10.34
3 Zdeněk PodjuklZdeněk Podjukl 95 SK HraniceSK Hranice 2:26.91
Celkem 3 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
Hana HornischerováHana Hornischerová 97 AK OlomoucAK Olomouc 3:14.71
Renata KohoutováRenata Kohoutová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:29.43
Celkem 2 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David DamDavid Dam 84 AK OlomoucAK Olomouc 4:27.58
2 Adam KadulaAdam Kadula 90 AK OlomoucAK Olomouc 4:27.90
3 Jiří TeplýJiří Teplý 94 AK OlomoucAK Olomouc 4:44.50
4 Jan BrtníkJan Brtník 80 AK OlomoucAK Olomouc 4:50.34
MS Mario WiedermannMario Wiedermann 95 AK OlomoucAK Olomouc 5:04.13
Celkem 5 závodníků

3000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej KobzaOndřej Kobza 95 TJ UničovTJ Uničov 10:42.09
2 Jaroslav BližňákJaroslav Bližňák 94 SK PřerovSK Přerov 10:49.03
3 Jiří KlinkovskýJiří Klinkovský 98 ASK BlanskoASK Blansko 11:10.61
4 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK HraniceSK Hranice 11:29.49
MS Radovan RoubalíkRadovan Roubalík 64 AK OlomoucAK Olomouc 11:10.59
Jan JakubíčekJan Jakubíček 96 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 6 závodníků

3000 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ivana KlímováIvana Klímová 87 AK OlomoucAK Olomouc 11:11.53
2 Anita ŠturmováAnita Šturmová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12:08.37
3 Lada RakováLada Raková 94 AK OlomoucAK Olomouc 12:48.67
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Žáci

(st, 17.8.2011) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KaplánekJakub Kaplánek 96 AC ProstějovAC Prostějov 16.41
2 Lukáš BílýLukáš Bílý 97 AC ProstějovAC Prostějov 16.62
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 17.8.2011) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 14.99
2 Zuzana PeluhováZuzana Peluhová 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16.02
3 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 16.99
4 Jana TruksováJana Truksová 92 TJ ŠumperkTJ Šumperk 19.20
5 Jitka SvobodováJitka Svobodová 84 AK OlomoucAK Olomouc 19.53
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Martina KopeckáMartina Kopecká 95 SK HraniceSK Hranice DNP
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 17.8.2011) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 15.89
2 Kateřina FrantováKateřina Frantová 97 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 17.42
3 Zuzana VagalováZuzana Vagalová 97 AK KroměřížAK Kroměříž 20.26
Celkem 3 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (st, 17.8.2011) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 16.98
2 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 SK PřerovSK Přerov 17.19
3 Jakub RyšavýJakub Ryšavý 94 AK OlomoucAK Olomouc 18.04
4 Milan PastorekMilan Pastorek 95 AK OlomoucAK Olomouc 18.81
5 Zdeněk PodjuklZdeněk Podjukl 95 SK HraniceSK Hranice 20.19
6 David RotreklDavid Rotrekl 95 SK HraniceSK Hranice 20.88
Celkem 6 závodníků

200 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (st, 17.8.2011) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KaplánekJakub Kaplánek 96 AC ProstějovAC Prostějov 31.42
2 Lukáš HradilLukáš Hradil 95 TJ UničovTJ Uničov 32.01
3 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 33.12
Václav KlvaňaVáclav Klvaňa 98 SK PřerovSK Přerov DNP
Lukáš BílýLukáš Bílý 97 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 5 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 17.8.2011) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 30.15
2 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 31.50
3 David JečmínekDavid Ječmínek 96 AK OlomoucAK Olomouc 33.43
4 Martin KrejčaMartin Krejča 96 AK ŠternberkAK Šternberk 35.83
Michal RichterMichal Richter 97 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 5 závodníků

200 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 17.8.2011) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 30.94
2 Zuzana PeluhováZuzana Peluhová 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk 33.68
3 Jitka SvobodováJitka Svobodová 84 AK OlomoucAK Olomouc 39.10
Celkem 3 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 17.8.2011) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina FrantováKateřina Frantová 97 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 32.96
2 Adéla HerzánováAdéla Herzánová 96 AK HodonínAK Hodonín 33.21
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Muži

(st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.551.601.651.701.751.801.851.901.952.002.05 Body
1 Marek NavrátilMarek Navrátil
AK OlomoucAK Olomouc
90 2.00 OOOOOXOXXX
2 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 1.80 OOOXXX
3 Jan JílekJan Jílek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
93 1.80 OOXOOXOXXX
4 Tomáš MráčekTomáš Mráček
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.80 OOOOOXXOXXX
5 Filip KozákFilip Kozák
AK OlomoucAK Olomouc
94 1.60 OOXOXXX
6 David JečmínekDavid Ječmínek
AK OlomoucAK Olomouc
96 1.55 OXXOXXX
7 Pavel HorákPavel Horák
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.50 OXXX
8 Lukáš ChrascinaLukáš Chrascina
SK PřerovSK Přerov
96
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.45 Body
1= Veronika JašíkováVeronika Jašíková
AK OlomoucAK Olomouc
97 1.40 OOOXXX
1= Zuzana VagalováZuzana Vagalová
AK KroměřížAK Kroměříž
97 1.40 OOOXXX
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Muži

(st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.432.632.732.832.933.033.133.233.733.934.034.13 Body
1 Lukáš DočkalLukáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
92 4.03 OXXOXXX
2 Jan HrivnákJan Hrivnák
TJ ŠumperkTJ Šumperk
91 3.93 OOXXX
3 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 3.93 OXXOXXX
4 Adam KotzmannAdam Kotzmann
TJ ŠumperkTJ Šumperk
93 3.93 XOXXOXXX
5 Jan GerekJan Gerek
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
96 3.13 OOOOXXX
6 Petr Pleva Petr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 3.13 OXXOXOXOOOOXXX
7 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
95 3.13 XXOOOXOXXX
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.632.732.832.933.033.133.333.433.53 Body
1 Kateřina ValováKateřina Valová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
82 3.43 XXOXOOXXX
2 Dominika HaráskováDominika Harásková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
91 2.93 O-OOXXX
3 Jana TruksováJana Truksová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
92 XXX
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Muži

(st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Robert NovotnýRobert Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
89 6.68 6.476.55X6.556.68XX
2 Tomáš HedrichTomáš Hedrich
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 6.30 6.046.046.306.306.306.216.29
3 Ondřej MachoOndřej Macho
AK OlomoucAK Olomouc
93 6.29 X6.206.046.205.986.276.29
4 Jan JílekJan Jílek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
93 5.76 5.47X5.765.765.66X5.65
5 Pavel GadasPavel Gadas
SK HraniceSK Hranice
97 5.19 XX5.195.195.06XX
6 David RotreklDavid Rotrekl
SK HraniceSK Hranice
95 4.92 3.684.924.92X4.894.82
7 Matěj HašaMatěj Haša
SK HraniceSK Hranice
97 4.52 X2.593.833.833.034.52X
8 Martin BaumgartnerMartin Baumgartner
AK OlomoucAK Olomouc
97 4.51 4.394.514.514.514.394.044.28
Lukáš ChrascinaLukáš Chrascina
SK PřerovSK Přerov
96 0 0
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ženy

(st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristina HavlíkováKristina Havlíková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 5.07 5.075.004.795.07X4.93X
2 Dominika GalanskáDominika Galanská
AK OlomoucAK Olomouc
96 4.76 4.00X4.764.764.564.02X
3 Zuzana PeluhováZuzana Peluhová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 4.57 4.57XX4.57XXX
4 Žaneta StrejčkováŽaneta Strejčková
JAC BrnoJAC Brno
96 4.56 X4.254.564.56XX4.47
5 Jana SanetrníkováJana Sanetrníková
AK OlomoucAK Olomouc
96 4.47 4.274.32X4.324.474.41X
6 Lucie KovalčíkováLucie Kovalčíková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
96 4.30 4.073.86X4.074.304.134.19
7 Veronika JašíkováVeronika Jašíková
AK OlomoucAK Olomouc
97 4.20 4.123.743.914.124.074.074.20
Celkem 7 závodníků

Trojskok - Ženy

(st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela VlkováDaniela Vlková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
95 10.56 10.4610.2510.5010.5010.5610.24X
2 Lenka KlapetkováLenka Klapetková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
86 10.32 XXX010.2910.3210.29
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KukelkováLucie Kukelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 10.90 589
2 Johana FilipováJohana Filipová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 10.08 535
3 Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
94 10.05 533
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristyna HermannováKristyna Hermannová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
96 11.37 619
2 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
AK OlomoucAK Olomouc
97 10.64 571
3 Kateřina ŠustrováKateřina Šustrová
JAC BrnoJAC Brno
97 07.84 389
1 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
AK OlomoucAK Olomouc
97 10.93
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik SokolaDominik Sokola
AK KroměřížAK Kroměříž
96 12.22 11.5812.2211.8112.2210.8510.26-
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Romana GrómanováRomana Grómanová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
84 13.64 770
2 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 11.37 619
3 Radka ŠkvařilováRadka Škvařilová
TJ VysočanyTJ Vysočany
91 07.58 372
Martina MusilováMartina Musilová
AK OlomoucAK Olomouc
87 DNP
1 Romana GrómanováRomana Grómanová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
84 13.77
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
95 15.30 15.00XX15.00
2 Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 13.38 12.7512.89X12.89
3 Jan OdstrčilJan Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
95 13.04 11.9211.84X11.92
4 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
95 11.92 10.47XX10.47
5 Filip GavorFilip Gavor
AK OlomoucAK Olomouc
95 11.34 0
1 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
95 15.00 0 790
2 Jan OdstrčilJan Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
95 12.89 0 661
3 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
95 11.92 602
4 Filip GavorFilip Gavor
AK OlomoucAK Olomouc
95 10.47 514
Lukáš BělovskýLukáš Bělovský
AK OlomoucAK Olomouc
95 0
Jakub BřezinaJakub Březina
AK OlomoucAK Olomouc
95 0
Jakub MádrJakub Mádr
AK OlomoucAK Olomouc
94 0
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub GavorJakub Gavor
AK OlomoucAK Olomouc
93 13.80 13.80X13.6013.80XX13.86 716
2 Jiří HorkýJiří Horký
AK OlomoucAK Olomouc
92 13.22 13.14X13.2213.22X13.1813.39 681
Petr BulkoPetr Bulko
AK OlomoucAK Olomouc
92 0
Jiří VinopalJiří Vinopal
AK OlomoucAK Olomouc
93 0
1 Jakub GavorJakub Gavor
AK OlomoucAK Olomouc
93 13.86
2 Jiří HorkýJiří Horký
AK OlomoucAK Olomouc
92 13.39
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej PítrOndřej Pítr
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 14.88 13.9314.8814.6014.88 782
Jiří TrnkaJiří Trnka
AK OlomoucAK Olomouc
80 0 0
1 Ondřej PítrOndřej Pítr
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 15.19
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Romana GrómanováRomana Grómanová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
84 43.02
2 Martina MusilováMartina Musilová
AK OlomoucAK Olomouc
87 31.23
3 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 30.94
4 Radka ŠkvařilováRadka Škvařilová
TJ VysočanyTJ Vysočany
91 22.81
1 Romana GrómanováRomana Grómanová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
84 42.81 709
2 Martina MusilováMartina Musilová
AK OlomoucAK Olomouc
87 30.79 477
3 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 27.32 412
4 Radka ŠkvařilováRadka Škvařilová
TJ VysočanyTJ Vysočany
91 22.59 325
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky

(st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Johana FilipováJohana Filipová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 26.51
2 Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
94 21.71
Lucie KukelkováLucie Kukelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 DNP
1 Lucie KukelkováLucie Kukelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 29.98 462
2 Johana FilipováJohana Filipová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 24.54 361
3 Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
94 21.71 309
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 1kg - Žákyně

(st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristyna HermannováKristyna Hermannová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
96 30.23 467
2 Kateřina ŠustrováKateřina Šustrová
JAC BrnoJAC Brno
97 18.38 249
3 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
AK OlomoucAK Olomouc
97 17.96 241
1 Kristyna HermannováKristyna Hermannová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
96 30.23
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan OdstrčilJan Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
95 45.70
2 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
95 43.00
3 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
95 39.12
4 Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 38.46
5 Filip GavorFilip Gavor
AK OlomoucAK Olomouc
95 35.40
1 Jan OdstrčilJan Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
95 44.92 765
2 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
95 43.00 726
3 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
95 39.12 647
4 Filip GavorFilip Gavor
AK OlomoucAK Olomouc
95 35.40 572
Lukáš BělovskýLukáš Bělovský
AK OlomoucAK Olomouc
95 DNP
Jakub BřezinaJakub Březina
AK OlomoucAK Olomouc
95 DNP
Jakub MádrJakub Mádr
AK OlomoucAK Olomouc
94 DNP
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří HorkýJiří Horký
AK OlomoucAK Olomouc
92 49.24 855
2 Jakub GavorJakub Gavor
AK OlomoucAK Olomouc
93 41.10 687
3 Petr BulkoPetr Bulko
AK OlomoucAK Olomouc
92
4 Jiří VinopalJiří Vinopal
AK OlomoucAK Olomouc
93
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej PítrOndřej Pítr
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 42.11 708
2 Jiří TrnkaJiří Trnka
AK OlomoucAK Olomouc
80 34.47 553
1 Ondřej PítrOndřej Pítr
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 43.00
Celkem 3 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky

(st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
94 33.35
2 Johana FilipováJohana Filipová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 25.31
Lucie KukelkováLucie Kukelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 DNP
1 Lucie KukelkováLucie Kukelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 37.51 472
2 Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
94 33.24 403
3 Johana FilipováJohana Filipová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 25.31 276
Celkem 6 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristyna HermannováKristyna Hermannová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
96 27.92 317
2 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
AK OlomoucAK Olomouc
97 22.62 233
3 Kateřina ŠustrováKateřina Šustrová
JAC BrnoJAC Brno
97 18.64 171
Kristyna HermannováKristyna Hermannová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
96 29.74
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
97 25.97
Ondřej VrtělOndřej Vrtěl
SK PřerovSK Přerov
97 DNP
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Romana GrómanováRomana Grómanová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
84 58.88 824
2 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 22.52 232
3 Radka ŠkvařilováRadka Škvařilová
TJ VysočanyTJ Vysočany
91 16.93 145
Martina MusilováMartina Musilová
AK OlomoucAK Olomouc
87 DNP
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci

(st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub BřezinaJakub Březina
AK OlomoucAK Olomouc
95 51.46 701
2 Jan OdstrčilJan Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
95 47.07 628
3 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
95 46.96 626
4 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
95 40.33 518
Lukáš BělovskýLukáš Bělovský
AK OlomoucAK Olomouc
95 DNP
Filip GavorFilip Gavor
AK OlomoucAK Olomouc
95 DNP
Jakub MádrJakub Mádr
AK OlomoucAK Olomouc
94 DNP
Celkem 7 závodníků

Hod kladivem 6kg - Junioři

(st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří HorkýJiří Horký
AK OlomoucAK Olomouc
92 35.19 434
Petr BulkoPetr Bulko
AK OlomoucAK Olomouc
92 DNP
Jakub GavorJakub Gavor
AK OlomoucAK Olomouc
93 DNP
Jiří VinopalJiří Vinopal
AK OlomoucAK Olomouc
93 DNP
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej PítrOndřej Pítr
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 40.03 513
Jiří TrnkaJiří Trnka
AK OlomoucAK Olomouc
80 DNP
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr Pleva Petr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 41.77
Ondřej VrtělOndřej Vrtěl
SK PřerovSK Přerov
97 DNP
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radka ŠkvařilováRadka Škvařilová
TJ VysočanyTJ Vysočany
91 31.22 500
2 Romana GrómanováRomana Grómanová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
84 30.28 482
3 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 26.28 406
Martina MusilováMartina Musilová
AK OlomoucAK Olomouc
87 DNP
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky

(st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta InochovskáAneta Inochovská
AK OlomoucAK Olomouc
92 38.24
2 Michaela HanákováMichaela Hanáková
JAC BrnoJAC Brno
93 30.31
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 600g - Dorostenky

(st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Johana FilipováJohana Filipová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95
Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
94
Lucie KukelkováLucie Kukelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94
1 Lucie KukelkováLucie Kukelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 24.72 377
2 Johana FilipováJohana Filipová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 24.31 369
3 Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
94 19.50 280
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žákyně

(st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 34.11
2 Michaela DoleželováMichaela Doleželová
AK ŠternberkAK Šternberk
97 30.07
3 Kateřina ŠustrováKateřina Šustrová
JAC BrnoJAC Brno
97 23.69
Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
AK OlomoucAK Olomouc
97 DNP
Kristyna HermannováKristyna Hermannová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
96 DNP
1 Kateřina ŠustrováKateřina Šustrová
JAC BrnoJAC Brno
97 23.49 354
2 Kristyna HermannováKristyna Hermannová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
96 19.11 272
Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
AK OlomoucAK Olomouc
97 DNP
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 42.62
2 Jan OdstrčilJan Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
95 39.50
3 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
95 38.45
4 Filip GavorFilip Gavor
AK OlomoucAK Olomouc
95 34.25
5 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
95 30.36
6 David RotreklDavid Rotrekl
SK HraniceSK Hranice
95 30.26
1 Jan OdstrčilJan Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
95 39.50 435
2 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
95 37.12 401
3 Filip GavorFilip Gavor
AK OlomoucAK Olomouc
95 34.25 359
4 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
95 30.36 304
Lukáš BělovskýLukáš Bělovský
AK OlomoucAK Olomouc
95 DNP
Jakub BřezinaJakub Březina
AK OlomoucAK Olomouc
95 DNP
Jakub MádrJakub Mádr
AK OlomoucAK Olomouc
94 DNP
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej PítrOndřej Pítr
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 45.33
2 Jan JílekJan Jílek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
93 42.35
Jiří TrnkaJiří Trnka
AK OlomoucAK Olomouc
80 DNP
1 Ondřej PítrOndřej Pítr
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 41.61 465
Jiří TrnkaJiří Trnka
AK OlomoucAK Olomouc
80 DNP
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři

(st, 17.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub GavorJakub Gavor
AK OlomoucAK Olomouc
93 39.06 429
2 Jiří HorkýJiří Horký
AK OlomoucAK Olomouc
92 35.80 382
Petr BulkoPetr Bulko
AK OlomoucAK Olomouc
92 DNP
Jiří VinopalJiří Vinopal
AK OlomoucAK Olomouc
93 DNP
1 Jakub GavorJakub Gavor
AK OlomoucAK Olomouc
93 39.35
Celkem 5 závodníků
Vrhačský čtyřboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ondřej PítrOndřej Pítr 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2468
Jiří TrnkaJiří Trnka 80 AK OlomoucAK Olomouc 0553
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Pítr O. 2468 (/-15.19/-43.00/-42.11/708-40.03/513-41.61/465-14.88/782)

Trnka J. 553 (/-34.47/553-/-/-0/)

Rotrekl D. 0 (4.92/)

Gadas P. 0 (5.19/)

Macho O. 0 (6.29/)

Dočkal L. 0 (4.03/)

Baumgartner M. 0 (4.51/)

Novotný R. 0 (6.68/)

Vojtek T. 0 (3.93/)

Chrascina L. 0 (0/)

Haša M. 0 (4.52/)

Mikuláček P. 0 (3.13/)

Kotzmann A. 0 (3.93/)

Jílek J. 0 (5.76/)

Hrivnák J. 0 (3.93/)

Gerek J. 0 (3.13/)

Pleva . 0 (3.13/)

Hedrich T. 0 (6.30/)

Chlopčík J. 0 (16.98/)

Mikuláček P. 0 (17.19/)

Rotrekl D. 0 (20.88/)

Podjukl Z. 0 (20.19/)

Ryšavý J. 0 (18.04/)

Pastorek M. 0 (18.81/)

Ryšavý J. 0 (07.87/)

Pastorek M. 0 (08.11/)

Laštůvka J. 0 (08.01/)

Ječmínek D. 0 (08.74/)

Gadas P. 0 (08.23/)

Macho O. 0 (/)

Dočkal L. 0 (07.49/)

Haša M. 0 (08.58/)

Pepernik T. 0 (09.22/)

Orava A. 0 (09.33/)

Horák P. 0 (08.58/)

Kovařík M. 0 (08.43/)

Anděl T. 0 (07.99/)

Morávek M. 0 (07.28/)

Hrazdil O. 0 (07.34/)

Kotzmann A. 0 (07.82/)

Chvátal M. 0 (/)

Stromšík Z. 0 (07.11/)

Sokola D. 0 (07.84/)

Hedrich T. 0 (07.26/)

Kozák F. 0 (1.60/)

Jílek J. 0 (1.80/)

Horák P. 0 (1.50/)

Chrascina L. 0 (/)

Čech Z. 0 (1.80/)

Ječmínek D. 0 (1.55/)

Mráček T. 0 (1.80/)

Navrátil M. 0 (2.00/)

Podjukl Z. 0 (2:26.91/)

Kostecký . 0 (2:08.73/)

Haltmar M. 0 (2:10.34/)

Stromšík Z. 0 (16.66/)

Gerek J. 0 (19.18/)

Chlopčík J. 0 (18.57/)

Hrazdil O. 0 (17.60/)

Timko M. 0 (18.89/)

Sokola D. 0 (18.80/)

Haša M. 0 (22.11/)

Anděl T. 0 (18.96/)

Morávek M. 0 (17.38/)

Ryšavý J. 0 (18.86/)

Klapil A. 0 (17.50/)

Baumgartner M. 0 (22.16/)

Novotný R. 0 (17.36/)

Laštůvka J. 0 (19.06/)

Pastorek M. 0 (19.40/)

Frnka J. 0 (18.30/)

Smička R. 0 (17.92/)

Kopečný J. 0 (/)

Ječmínek D. 0 (33.43/)

Podjukl V. 0 (11:29.49/)

Roubalík R. 0 (11:10.59/)

Bližňák J. 0 (10:49.03/)

Jakubíček J. 0 (/)

Kobza O. 0 (10:42.09/)

Klinkovský J. 0 (11:10.61/)

Vondráček T. 0 (35.69/)

Janoušek V. 0 (42.35/)

Hrabinec R. 0 (38.10/)

Timko M. 0 (39.31/)

Haltmar M. 0 (41.49/)

Kostecký . 0 (42.34/)

Hedrich T. 0 (36.36/)

Anděl T. 0 (/)

Podjukl Z. 0 (45.01/)

Čech Z. 0 (42.96/)

Orava A. 0 (47.52/)

Pepernik T. 0 (47.47/)

Wiedermann M. 0 (5:04.13/)

Brtník J. 0 (4:50.34/)

Dam D. 0 (4:27.58/)

Teplý J. 0 (4:44.50/)

Kadula A. 0 (4:27.90/)

Rotrekl D. 0 (/)

Jílek J. 0 (/)

Mikuláček P. 0 (/)

Pleva . 0 (/)

Sokola D. 0 (12.22/)
Celkem 2 závodníků
Vrhačský čtyřboj - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jiří HorkýJiří Horký 92 AK OlomoucAK Olomouc 2352
Jakub GavorJakub Gavor 93 AK OlomoucAK Olomouc 1832
Jiří VinopalJiří Vinopal 93 AK OlomoucAK Olomouc 0000
Petr BulkoPetr Bulko 92 AK OlomoucAK Olomouc 0000
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Horký J. 2352 (13.39/-49.24/855-35.19/434-35.80/382-13.22/681)

Gavor J. 1832 (13.86/-39.35/-41.10/687-/-39.06/429-13.80/716)

Vinopal J. 0 (/-/-/-0/)

Bulko P. 0 (/-/-/-0/)
Celkem 4 závodníků
Vrhačský čtyřboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan OdstrčilJan Odstrčil 95 AK OlomoucAK Olomouc 2489
2 Tomáš KoudelaTomáš Koudela 95 AK OlomoucAK Olomouc 2464
3 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 95 AK OlomoucAK Olomouc 2150
Filip GavorFilip Gavor 95 AK OlomoucAK Olomouc 1445
Jakub BřezinaJakub Březina 95 AK OlomoucAK Olomouc 0701
Lukáš BělovskýLukáš Bělovský 95 AK OlomoucAK Olomouc 0000
Jakub MádrJakub Mádr 94 AK OlomoucAK Olomouc 0000
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Odstrčil J. 2489 (39.50/-45.70/-13.04/-44.92/765-47.07/628-39.50/435-12.89/661)

Koudela T. 2464 (38.45/-39.12/-15.30/-39.12/647-46.96/626-37.12/401-15.00/790)

Novotný O. 2150 (30.36/-43.00/-11.92/-43.00/726-40.33/518-30.36/304-11.92/602)

Gavor F. 1445 (34.25/-35.40/-11.34/-35.40/572-/-34.25/359-10.47/514)

Březina J. 701 (/-/-0/-/-51.46/701-/-0/)

Rotrekl D. 0 (4.92/)

Mikuláček P. 0 (3.13/-17.19/)

Kaplánek J. 0 (16.41/)

Chlopčík J. 0 (16.98/)

Ryšavý J. 0 (18.04/)

Pastorek M. 0 (18.81/)

Bílý L. 0 (16.62/)

Podjukl Z. 0 (20.19/)

Rotrekl D. 0 (20.88/)

Ryšavý J. 0 (07.87/)

Pastorek M. 0 (08.11/)

Klvaňa V. 0 (/)

Mališka R. 0 (08.63/)

Podjukl Z. 0 (2:26.91/)

Chlopčík J. 0 (18.57/)

Pastorek M. 0 (19.40/)

Ryšavý J. 0 (18.86/)

Bílý L. 0 (/)

Hradil L. 0 (32.01/)

Kaplánek J. 0 (31.42/)

Mališka R. 0 (33.12/)

Klvaňa V. 0 (/)

Podjukl Z. 0 (45.01/)

Rotrekl D. 0 (30.26/)

Mádr J. 0 (/-/-0/)

Bělovský L. 0 (/-/-0/)

Mikuláček P. 0 (/)

Hanák M. 0 (42.62/-38.46/-13.38/)

Bělovský L. 0 (/-/-/-0/)

Mádr J. 0 (/-/-/-0/)
Celkem 7 závodníků
Vrhačský čtyřboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Romana GrómanováRomana Grómanová 84 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2785
2 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1669
3 Radka ŠkvařilováRadka Škvařilová 91 TJ VysočanyTJ Vysočany 1342
Martina MusilováMartina Musilová 87 AK OlomoucAK Olomouc 0477
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Grómanová R. 2785 (43.02/-13.77/-42.81/709-58.88/824-30.28/482-13.64/770)

Nádeníčková N. 1669 (30.94/-27.32/412-22.52/232-26.28/406-11.37/619)

Škvařilová R. 1342 (22.81/-22.59/325-16.93/145-31.22/500-07.58/372)

Musilová M. 477 (31.23/-30.79/477-/-/-/)

Kopecká M. 0 (/)

Úlehlová K. 0 (16.99/)

Valová K. 0 (3.43/)

Svobodová J. 0 (19.53/)

Harásková D. 0 (2.93/)

Peluhová Z. 0 (16.02/)

Vagalová Z. 0 (20.26/)

Muchová Z. 0 (14.99/)

Truksová J. 0 (19.20/-/)

Opekarová V. 0 (08.20/)

Kovalčíková L. 0 (09.42/)

Sedláčková S. 0 (08.65/)

Hřivnová P. 0 (07.91/)

Strejčková Ž. 0 (08.79/)

Koudelková Z. 0 (08.35/)

Havlíková K. 0 (08.87/)

Galanská D. 0 (08.23/)

Krausová K. 0 (08.43/)

Vašinová P. 0 (08.81/)

Sanetrníková J. 0 (09.18/)

Paličková V. 0 (08.16/)

Úlehlová K. 0 (08.41/)

Svobodová J. 0 (09.74/)

Kohoutová R. 0 (2:29.43/)

Hornischerová H. 0 (3:14.71/)

Sanetrníková J. 0 (4.47/)

Jašíková V. 0 (4.20/)

Galanská D. 0 (4.76/)

Havlíková K. 0 (5.07/)

Strejčková Ž. 0 (4.56/)

Kovalčíková L. 0 (4.30/)

Peluhová Z. 0 (4.57/)

Hünerová B. 0 (20.94/)

Opekarová V. 0 (19.72/)

Hřivnová P. 0 (18.52/)

Sedláčková S. 0 (20.77/)

Krausová K. 0 (20.92/)

Vašinová P. 0 (20.37/)

Paličková V. 0 (19.72/)

Kopecká M. 0 (20.49/)

Přikrylová J. 0 (21.43/)

Peluhová Z. 0 (33.68/)

Svobodová J. 0 (39.10/)

Muchová Z. 0 (30.94/)

Vagalová Z. 0 (1.40/)

Klímová I. 0 (11:11.53/)

Raková L. 0 (12:48.67/)

Jašíková V. 0 (1.40/)

Šturmová A. 0 (12:08.37/)

Vlková D. 0 (10.56/)

Klapetková L. 0 (10.32/)

Hünerová B. 0 (46.06/)

Ohnoutková B. 0 (46.60/)

Koudelková Z. 0 (42.74/)

Kohoutová R. 0 (46.86/)

Úlehlová K. 0 (42.93/)

Šrámková Z. 0 (47.11/)

Hornischerová H. 0 (/)

Vašinová P. 0 (42.89/)

Přikrylová J. 0 (48.41/)
Celkem 4 závodníků
Vrhačský čtyřboj - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lucie KukelkováLucie Kukelková 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1900
2 Johana FilipováJohana Filipová 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1541
3 Kristýna MenzelováKristýna Menzelová 94 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1525
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Kukelková L. 1900 (/-/-/-/-29.98/462-37.51/472-24.72/377-10.90/589)
Filipová J. 1541 (26.51/-25.31/-/-/-24.54/361-25.31/276-24.31/369-10.08/535)
Menzelová K. 1525 (21.71/-33.35/-/-/-21.71/309-33.24/403-19.50/280-10.05/533)
Kopecká M. 0 (/-20.49/)
Celkem 3 závodníků
Vrhačský čtyřboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kristyna HermannováKristyna Hermannová 96 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1675
2 Kateřina ŠustrováKateřina Šustrová 97 JAC BrnoJAC Brno 1163
Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková 97 AK OlomoucAK Olomouc 1045
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Hermannová K. 1675 (/-30.23/-29.74/-30.23/467-27.92/317-19.11/272-11.37/619)

Šustrová K. 1163 (23.69/-18.38/249-18.64/171-23.49/354-07.84/389)

Zbraňková K. 1045 (/-10.93/-17.96/241-22.62/233-/-10.64/571)

Vagalová Z. 0 (20.26/)

Frantová K. 0 (17.42/)

Zatloukalová B. 0 (15.89/)

Paličková V. 0 (08.16/)

Zlatníková L. 0 (/)

Sanetrníková J. 0 (09.18/)

Galanská D. 0 (08.23/)

Opekarová V. 0 (08.20/)

Kovalčíková L. 0 (09.42/)

Sedláčková S. 0 (08.65/)

Strejčková Ž. 0 (08.79/-4.56/)

Kovalčíková L. 0 (4.30/)

Galanská D. 0 (4.76/)

Sanetrníková J. 0 (4.47/)

Paličková V. 0 (19.72/)

Opekarová V. 0 (19.72/)

Sedláčková S. 0 (20.77/)

Frantová K. 0 (32.96/)

Herzánová A. 0 (33.21/)

Vagalová Z. 0 (1.40/)

Doleželová M. 0 (30.07/)

Zatloukalová B. 0 (34.11/)
Celkem 3 závodníků