Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. atletická středa v Houštce

Stará Boleslav (31. 8. 2011)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 31.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.81
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.27
3 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 11.47
4 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.57
5 Lukáš BrennLukáš Brenn 80 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.85
6 Martin ČernákMartin Černák 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.89
7 Tomáš HatkaTomáš Hatka 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.11
8 Petr TiralaPetr Tirala 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 12.11
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 31.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠebrleDavid Šebrle 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.60
2 Milan PolívkaMilan Polívka 71 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.72
3 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 12.92
4 Pavel ČechlovskýPavel Čechlovský 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.00
5 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.71
6 Ladislav DvořákLadislav Dvořák 48 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 16.63
7 František DolečekFrantišek Doleček 43 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 18.92
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 31.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MajerLukáš Majer 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 14.19
2 Jaromír AustJaromír Aust 49 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.49
3 Lukáš KleinerLukáš Kleiner 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.70
4 Tomáš MajerTomáš Majer 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.82
Celkem 4 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 31.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola StrachováNikola Strachová 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.57
2 Toka ElpidaToka Elpida 93 CizinkaCizinka 13.72
3 Nikola DojcsánováNikola Dojcsánová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.72
4 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.97
5 Marie KonopováMarie Konopová 96 TJ NeratoviceTJ Neratovice 14.01
6 Agáta FaltováAgáta Faltová 95 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 14.08
7 Petra JonášováPetra Jonášová 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.09
8 Tereza NovosadováTereza Novosadová 96 TJ NeratoviceTJ Neratovice 14.86
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 31.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.23
2 Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 14.84
3 Michaela SvobodováMichaela Svobodová 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.02
4 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.19
5 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.23
6 Kateřina KleinerováKateřina Kleinerová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.45
Celkem 6 závodníků