Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Svitavy (27. 8. 2011)
100 m - Muži (sobota, 27.8.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Martin UlvrMartin Ulvr 87 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.73 11.00
2 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 USK PrahaUSK Praha 11.89 9.00
100 m - Muži (sobota, 27.8.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jan ŠafránekJan Šafránek 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 11.96 4.00
2 Michael DrdlíčekMichael Drdlíček 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 12.06 3.00
3 Lukáš PecháčekLukáš Pecháček 94 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 12.09 2.00
100 m - Ženy (sobota, 27.8.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 USK PrahaUSK Praha 12.67 11.00
2 Martina HomolováMartina Homolová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.13 9.00
3 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 95 USK PrahaUSK Praha 13.46 8.00
100 m - Ženy (sobota, 27.8.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Iva HavlováIva Havlová 95 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 14.12 4.00
2 Karolína TesařováKarolína Tesařová 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.33 3.00
3 Gabriela VlčkováGabriela Vlčková 93 USK PrahaUSK Praha 14.41 2.00
3000 m překážek - Muži (sobota, 27.8.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Oldřich VodičkaOldřich Vodička 77 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10:41.69 11.00
2 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10:47.74 9.00
3 Jan KoutnýJan Koutný 95 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 10:56.57 8.00
3000 m překážek - Ženy (sobota, 27.8.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Radka ChuráňováRadka Churáňová 77 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 12:24.38 11.00
2 Marcela NývltováMarcela Nývltová 85 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13:35.49 9.00
3 Jitka KalnáJitka Kalná 75 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 13:45.91 8.00
10 km chůze - Muži (sobota, 27.8.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Antonín KozelkaAntonín Kozelka 85 USK PrahaUSK Praha 11
2 Jaroslav GregorJaroslav Gregor 85 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 9
3 Matěj ŠolarMatěj Šolar 93 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 8