Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Svitavy (27. 8. 2011)

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš TasslerLukáš Tassler 82 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:59.42 11.00
2 Petr LohrPetr Lohr 91 USK PrahaUSK Praha 1:59.56 9.00
3 Jakub KopeckýJakub Kopecký 93 USK PrahaUSK Praha 2:00.69 8.00
4 Jindřich KrálJindřich Král 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:03.28 7.00
5 Jan ŠípJan Šíp 95 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 2:04.55 6.00
6 Jan PolákJan Polák 94 USK PrahaUSK Praha 2:08.09 5.00
7 Zdeněk RozinekZdeněk Rozinek 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:11.51 4.00
8 Tomáš GregorTomáš Gregor 90 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 2:18.77 3.00
9 Daniel StojanovDaniel Stojanov 91 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:48.90 2.00
Václav NovotnýVáclav Novotný 82 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 10 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radka StružkováRadka Stružková 89 USK PrahaUSK Praha 2:23.99 11.00
2 Šárka KlaclováŠárka Klaclová 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:24.58 9.00
3 Bára DoležalováBára Doležalová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:26.94 8.00
4 Jana PechkováJana Pechková 85 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:29.21 7.00
5 Michaela StránskáMichaela Stránská 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:29.85 6.00
6 Kristýna MartincováKristýna Martincová 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:32.90 5.00
7 Nikola KučerováNikola Kučerová 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:37.58 4.00
8 Tereza KošíkováTereza Košíková 93 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:38.33 3.00
9 Hana HojeckáHana Hojecká 89 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:40.93 2.00
10 Veronika AdamcováVeronika Adamcová 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:41.70 1.00
11 Tereza ŠmídováTereza Šmídová 89 TJ SvitavyTJ Svitavy 2:57.04
12 Veronika NovákováVeronika Nováková 90 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:03.35
Miroslava SedláčkováMiroslava Sedláčková 77 USK PrahaUSK Praha DNF
Jana OnesorkováJana Onesorková 92 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNP
Celkem 14 závodníků