Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Svitavy (27. 8. 2011)

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 56.18 11.00
2 Lukáš KrálLukáš Král 92 USK PrahaUSK Praha 58.31 9.00
3 Filip SpuraFilip Spura 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 62.27 6.00
4 Martin MaskalukMartin Maskaluk 93 USK PrahaUSK Praha 63.63 4.00
Jan SolfronkJan Solfronk 90 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HlavačkaVojtěch Hlavačka 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 61.32 8.00
2 Jan PolákJan Polák 94 USK PrahaUSK Praha 61.44 7.00
3 Tomáš GregorTomáš Gregor 90 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 64.66 3.00
4 Jakub MrklovskýJakub Mrklovský 83 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 65.00 2.00
Miroslav HnátMiroslav Hnát 89 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HavlíkJan Havlík 85 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 63.46 5.00
2 Matěj ŠolarMatěj Šolar 93 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 65.26 1.00
3 David KocíkDavid Kocík 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 65.91
4 Jiří LedenJiří Leden 74 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 67.49
Zdeněk PřikrylZdeněk Přikryl 85 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNP
Celkem 5 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 USK PrahaUSK Praha 67.23 11.00
2 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 67.34 9.00
3 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 74.02 8.00
4 Tereza ČíhalováTereza Číhalová 92 USK PrahaUSK Praha 74.94 7.00
5 Valerie ŠindelářováValerie Šindelářová 92 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 75.81 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dana Zemanová-HarveyDana Zemanová-Harvey 81 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 75.22 6.00
2 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 76.56 4.00
3 Michaela KřepelováMichaela Křepelová 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 80.24 2.00
4 Eliška FátorováEliška Fátorová 90 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 90.41
Jana OnesorkováJana Onesorková 92 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HruškováLucie Hrušková 94 USK PrahaUSK Praha 79.46 3.00
2 Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová 96 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 83.35 1.00
3 Eva KašparováEva Kašparová 94 TJ SvitavyTJ Svitavy 86.25
4 Lucie NavrátilováLucie Navrátilová 80 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 94.87
Celkem 4 závodníků