Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Česká Lípa (27. 8. 2011)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 27.8.2011) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivo KrsekIvo Krsek 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.49
2 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.50
3 David TomandlDavid Tomandl 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.14
4 Jan VedlichJan Vedlich 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.19
5 Vojtěch FockeVojtěch Focke 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.67
Tomáš NešveraTomáš Nešvera 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 27.8.2011) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal StibůrekMichal Stibůrek 91 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 11.51
2 Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.59
3 Václav PapoušekVáclav Papoušek 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.09
4 Hynek BártaHynek Bárta 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.47
MS Jan KubánekJan Kubánek 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.03
Petr ScigelPetr Scigel 83 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 27.8.2011) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MaleckýTomáš Malecký 93 AK MostAK Most 11.47
2 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11.61
3 Tomáš PetrTomáš Petr 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.91
4 Dominik CaniniDominik Canini 95 AK MostAK Most 11.96
5 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.28
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 27.8.2011) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 11.47
2 Filip KrčálFilip Krčál 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.99
3 Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.05
4 Ota SandrOta Sandr 88 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 12.69
5 Zdeněk LiehneZdeněk Liehne 86 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 12.96
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 27.8.2011) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.24 11.00
2 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 11.34 9.00
3 Ivo KrsekIvo Krsek 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.34 8.00
4 Tomáš MaleckýTomáš Malecký 93 AK MostAK Most 11.42 7.00
5 Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.57 6.00
6 Michal StibůrekMichal Stibůrek 91 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 11.64 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 27.8.2011) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11.56 4.00
2 Tomáš PetrTomáš Petr 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.89 3.00
3 Dominik CaniniDominik Canini 95 AK MostAK Most 11.91 2.00
4 Filip KrčálFilip Krčál 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.93 1.00
5 Václav PapoušekVáclav Papoušek 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.10
6 Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.18
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 27.8.2011) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka TáborskáJitka Táborská 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.99
2 Petra VlasákováPetra Vlasáková 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.59
3 Monika OrctováMonika Orctová 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 13.61
4 Barbora RichterováBarbora Richterová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.66
5 Vendula KutílkováVendula Kutílková 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 14.53
6 Sára AndělováSára Andělová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.21
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 27.8.2011) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.08
2 Monika DlugošováMonika Dlugošová 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.13
3 Markéta MarvanováMarkéta Marvanová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.83
4 Simona VosátkováSimona Vosátková 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.99
5 Aneta KučerováAneta Kučerová 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.11
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 27.8.2011) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina DostálováMartina Dostálová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.19
2 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.43
3 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.61
4 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.86
5 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková 88 AK MostAK Most 14.03
MS Radka BřehováRadka Břehová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.83
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 27.8.2011) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka TáborskáJitka Táborská 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.83 11.00
2 Monika DlugošováMonika Dlugošová 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.92 9.00
3 Martina DostálováMartina Dostálová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.96 8.00
4 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.00 7.00
5 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.45 6.00
6 Petra VlasákováPetra Vlasáková 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.68 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 27.8.2011) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora RichterováBarbora Richterová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.64 4.00
2 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.66 3.00
3 Simona VosátkováSimona Vosátková 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.05 2.00
4 Monika OrctováMonika Orctová 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 14.09 1.00
Markéta MarvanováMarkéta Marvanová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 AC Česká LípaAC Česká Lípa DQ
Poznámky:
DQ - dle pravidla 162.6
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 27.8.2011) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ali HazerAli Hazer 84 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 22.72 11.00
2 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 22.81 9.00
3 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 22.95 8.00
4 Josef KrejsaJosef Krejsa 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.56 5.00
5 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AC Česká LípaAC Česká Lípa 23.84 1.00
6 Tomáš PetrTomáš Petr 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.03
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 27.8.2011) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.49 7.00
2 Karel MacuraKarel Macura 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.52 6.00
3 Petr TiralaPetr Tirala 94 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 23.60 4.00
4 Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.66 2.00
5 Tomáš MaleckýTomáš Malecký 93 AK MostAK Most 24.18
6 David TomandlDavid Tomandl 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.79
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 27.8.2011) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KrčálFilip Krčál 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.24
2 Vítězslav BrinsaVítězslav Brinsa 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.36
3 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.29
Michal StibůrekMichal Stibůrek 91 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
David KoňaříkDavid Koňařík 92 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 27.8.2011) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav PapoušekVáclav Papoušek 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.39
2 Slávek NovotnýSlávek Novotný 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.55
3 Vojtěch FockeVojtěch Focke 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 25.16
4 Ota SandrOta Sandr 88 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 25.21
MS Jan ToncarJan Toncar 93 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 25.19
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 27.8.2011) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivo KrsekIvo Krsek 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.63 3.00
2 Vít PužmanVít Pužman 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.08
3 Jan JánskýJan Jánský 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.73
4 Marek PtáčekMarek Ptáček 96 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 25.00
Zdeněk LiehneZdeněk Liehne 86 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 27.8.2011) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VedlichJan Vedlich 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.63
MS Ladislav SteinerLadislav Steiner 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.88
MS Jan KubánekJan Kubánek 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.60
Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 27.8.2011) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika DlugošováMonika Dlugošová 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 26.71 11.00
2 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 26.95 9.00
Jitka TáborskáJitka Táborská 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DQ
Martina DostálováMartina Dostálová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Monika OrctováMonika Orctová 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Poznámky:
DQ - dle pravidla 162.6
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 27.8.2011) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra VlasákováPetra Vlasáková 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 27.75 8.00
2 Barbora RichterováBarbora Richterová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 28.28 7.00
3 Tereza GažúrováTereza Gažúrová 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 28.51 4.00
4 Eva ŠvecováEva Švecová 94 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 29.04 3.00
5 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 30.16 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 27.8.2011) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 28.43 6.00
2 Adéla HolakovskáAdéla Holakovská 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 30.21
3 Aneta KučerováAneta Kučerová 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 30.62
4 Michaela DruneckáMichaela Drunecká 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 30.64
5 Vendula KutílkováVendula Kutílková 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 30.69
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 27.8.2011) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.47 5.00
2 Simona VosátkováSimona Vosátková 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.81 2.00
3 Tereza LepičováTereza Lepičová 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 31.16
MS Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.45
MS Žaneta KohoutováŽaneta Kohoutová 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 32.96
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek VraštilRadek Vraštil 91 AK MostAK Most 50.24 11.00
2 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 50.45 8.00
3 Vítězslav BrinsaVítězslav Brinsa 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 52.26 6.00
4 Martin VavrlaMartin Vavrla 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 52.50 4.00
5 Patrik FialaPatrik Fiala 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.53 1.00
MS Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.34
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef KrejsaJosef Krejsa 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.12 7.00
2 Petr TiralaPetr Tirala 94 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 52.43 5.00
3 Karel MacuraKarel Macura 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 52.55 3.00
4 Josef PoselJosef Posel 95 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 52.81 2.00
5 Jan HudskýJan Hudský 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 54.14
MS Petr BranišPetr Braniš 82 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 51.43
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HorákLukáš Horák 87 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 53.75
2 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 53.82
3 Slávek NovotnýSlávek Novotný 88 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 54.46
4 Marek PtáčekMarek Ptáček 96 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 54.58
5 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 56.42
6 Vít BílýVít Bílý 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 57.66
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VrbaMatěj Vrba 93 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 50.30 9.00
2 Marek LhotákMarek Lhoták 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 55.86
MS Ladislav SteinerLadislav Steiner 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.47
MS Jan FlídrJan Flídr 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.56
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BartuškováVeronika Bartušková 95 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 62.61 11.00
2 Monika DlugošováMonika Dlugošová 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 63.08 9.00
3 Eva ŠvecováEva Švecová 94 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 64.15 6.00
4 Michaela DohnalováMichaela Dohnalová 91 AK MostAK Most 64.78 5.00
5 Tereza GažúrováTereza Gažúrová 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 67.14 3.00
Markéta BarešováMarkéta Barešová 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 66.69 4.00
2 Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 67.76 2.00
3 Gabriela BoláčkováGabriela Boláčková 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 69.10
4 Tereza LepičováTereza Lepičová 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 69.38
5 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 70.72
6 Rebeka KrčálováRebeka Krčálová 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 72.42
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BorsikováVeronika Borsiková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 63.15 8.00
2 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 63.40 7.00
3 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 68.08 1.00
4 Aneta HouškováAneta Houšková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 69.51
5 Karolína KašákováKarolína Kašáková 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 72.89
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin VavrlaMartin Vavrla 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:00.20 8.00
2 David HonzátkoDavid Honzátko 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:00.28 7.00
3 Robert ČepekRobert Čepek 68 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:01.53 6.00
4 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 2:02.09 5.00
5 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:02.20 4.00
6 Matěj ČaščevojMatěj Čaščevoj 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:09.89
MS Vojtěch KamenskýVojtěch Kamenský 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zbyněk SuchánekZbyněk Suchánek 87 AK MostAK Most 1:58.88 11.00
2 Lukáš HorákLukáš Horák 87 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1:59.09 9.00
3 Jan HudskýJan Hudský 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:06.26 3.00
4 Vít BílýVít Bílý 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:08.92 2.00
5 Martin KaprMartin Kapr 95 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:09.09 1.00
MS Jan FlídrJan Flídr 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:56.76
MS Vojtěch KamenskýVojtěch Kamenský 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:57.40
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela DohnalováMichaela Dohnalová 91 AK MostAK Most 2:25.96 11.00
2 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:30.93 8.00
3 Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:31.62 7.00
4 Michala KočkovskáMichala Kočkovská 86 AK MostAK Most 2:34.40 6.00
5 Klára ŠafránkováKlára Šafránková 78 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:38.06 5.00
6 Markéta BarešováMarkéta Barešová 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:42.18 4.00
7 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 96 AK MostAK Most 2:49.60 1.00
Adéla KapferováAdéla Kapferová 93 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:27.10 9.00
2 Ester WojasováEster Wojasová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:42.41 3.00
3 Šárka KužílkováŠárka Kužílková 84 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:49.51 2.00
4 Denisa BízkováDenisa Bízková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:50.71
5 Michaela DruneckáMichaela Drunecká 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:56.38
6 Martina KočováMartina Kočová 94 AK MostAK Most 3:02.82
MS Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:18.34
Celkem 7 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří SvítekJiří Svítek 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 4:11.86 11.00
2 David HonzátkoDavid Honzátko 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:21.78 7.00
3 Roman PapíkRoman Papík 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:22.79 5.00
4 Miloš NekužaMiloš Nekuža 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:26.63 2.00
5 Vojtěch HolýVojtěch Holý 88 AK MostAK Most 4:26.76 1.00
6 Filip HromadníkFilip Hromadník 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:28.50
7 David LepičDavid Lepič 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:29.44
8 Antonín KlikaAntonín Klika 64 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4:36.24
9 Matěj ČaščevojMatěj Čaščevoj 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4:37.26
Jan WeberJan Weber 79 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Petr LoudaPetr Louda 64 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNP
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin BenkaMartin Benka 77 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 4:15.99 9.00
2 Zbyněk SuchánekZbyněk Suchánek 87 AK MostAK Most 4:16.98 8.00
3 Jan BočekJan Boček 90 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4:22.78 6.00
4 Marek LhotákMarek Lhoták 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4:24.62 4.00
5 Robert ČepekRobert Čepek 68 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:25.08 3.00
6 Jan KrupičkaJan Krupička 82 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 4:26.86
7 Tomáš NěmečekTomáš Němeček 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4:33.13
MS Ondřej KlesnilOndřej Klesnil 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:09.07
MS Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:39.50
MS Vojtěch PříplataVojtěch Příplata 86 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6:08.13
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jennifer Rebecc StevensJennifer Rebecc Stevens 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:51.10 11.00
2 Daniela HavránkováDaniela Havránková 82 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:57.50 9.00
3 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 5:08.67 8.00
4 Michala KočkovskáMichala Kočkovská 86 AK MostAK Most 5:29.29 7.00
5 Martina HoláMartina Holá 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5:31.75 6.00
6 Jitka VajcováJitka Vajcová 79 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5:34.32 5.00
7 Vendulka PraskáVendulka Praská 76 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5:35.01 4.00
8 Bc. Andrea FrantováBc. Andrea Frantová 85 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5:44.81 3.00
9 Michaela KučerováMichaela Kučerová 97 AK MostAK Most 5:45.43 2.00
10 Terezie ČančíkováTerezie Čančíková 85 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5:47.19 1.00
11 Šárka KužílkováŠárka Kužílková 84 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:51.35
12 Barbora HaunerováBarbora Haunerová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6:21.55
Adéla KapferováAdéla Kapferová 93 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNF
Pavla LoudováPavla Loudová 68 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNP
Martina FialováMartina Fialová 87 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 15 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan BočekJan Boček 90 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09:12.62 11.00
2 Ondřej ČadekOndřej Čadek 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09:18.13 9.00
3 Marek KožnarMarek Kožnar 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09:19.26 8.00
4 Antonín KlikaAntonín Klika 64 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09:26.43 7.00
5 Jan KrupičkaJan Krupička 82 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 09:27.79 6.00
6 Miloš NekužaMiloš Nekuža 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09:29.82 5.00
7 Martin ČesalMartin Česal 88 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09:32.98 4.00
8 Jiří DekastelloJiří Dekastello 94 AK MostAK Most 09:42.32 3.00
9 Aleš FilingrAleš Filingr 92 AK MostAK Most 09:44.00 2.00
10 Petr LoudaPetr Louda 64 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09:49.45 1.00
11 Jakub HrdinaJakub Hrdina 90 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10:14.71
12 Lukáš WallnerLukáš Wallner 89 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 11:39.44
MS Ramil ProfeldRamil Profeld 78 ABK LiberecABK Liberec 09:23.49
MS Jan ZahradníkJan Zahradník 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09:44.65
Ivan ElischerIvan Elischer 60 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNP
Jakub LanghammerJakub Langhammer 92 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 16 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jennifer Rebecc StevensJennifer Rebecc Stevens 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 18:03.12 11.00
2 Daniela HavránkováDaniela Havránková 82 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 18:20.81 9.00
3 Jitka VajcováJitka Vajcová 79 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 20:26.82 8.00
4 Bc. Andrea FrantováBc. Andrea Frantová 85 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 20:33.69 7.00
5 Pavla LoudováPavla Loudová 68 AC Česká LípaAC Česká Lípa 20:36.19 6.00
6 Jana LábusováJana Lábusová 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 21:33.17 5.00
7 Martina FialováMartina Fialová 87 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21:59.19 4.00
8 Šárka KužílkováŠárka Kužílková 84 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 22:14.96 3.00
9 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 23:48.21 2.00
Marie SkočovskáMarie Skočovská 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNF
Gabriela EmanovskáGabriela Emanovská 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Tereza WágnerováTereza Wágnerová 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 12 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 27.8.2011) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva DavidováEva Davidová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.95 11.00
2 Nikola SuchelováNikola Suchelová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.98 8.00
3 Eva RejmannováEva Rejmannová 73 AK MostAK Most 17.01 7.00
4 Žofie JanouškováŽofie Janoušková 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 18.20 4.00
5 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.58 2.00
6 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 18.63 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 27.8.2011) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa GunarováDenisa Gunarová 81 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 17.50 6.00
2 Gabriela DaníčkováGabriela Daníčková 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 18.13 5.00
3 Aneta KučerováAneta Kučerová 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 20.18
4 Gabriela SkleničkováGabriela Skleničková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.34
5 Dominika HoudováDominika Houdová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.66
Markéta BezuchováMarkéta Bezuchová 90 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DQ
Poznámky:
DQ - dle pravidla 162.6
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 27.8.2011) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 AC Česká LípaAC Česká Lípa 16.92 9.00
2 Romana KlimovičováRomana Klimovičová 84 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 18.26 3.00
3 Hana JelínkováHana Jelínková 73 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 18.91
4 - Vacková Anna Hubatová- Vacková Anna Hubatová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 19.90
Celkem 4 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 27.8.2011) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ali HazerAli Hazer 84 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 15.55 11.00
2 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 16.37 9.00
3 Jiří HalámkaJiří Halámka 83 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 16.86 8.00
4 Jan VideckýJan Videcký 85 AC Česká LípaAC Česká Lípa 17.41 7.00
5 Jan PleschingerJan Pleschinger 80 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 18.25 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 27.8.2011) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zbyněk NývltZbyněk Nývlt 88 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 18.26 5.00
2 Mojmír MachačMojmír Machač 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 19.16 4.00
3 Ondřej MiszárOndřej Miszár 93 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 19.94 3.00
4 Michal DrahorádMichal Drahorád 80 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 21.02 2.00
Celkem 4 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ali HazerAli Hazer 84 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 53.97 11.00
2 Hynek ChalupníčekHynek Chalupníček 90 AC Česká LípaAC Česká Lípa 58.55 9.00
3 Jiří HalámkaJiří Halámka 83 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 58.61 8.00
4 Jan VideckýJan Videcký 85 AC Česká LípaAC Česká Lípa 60.72 7.00
5 Martin VavrlaMartin Vavrla 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 61.29 5.00
MS Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 54.86
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zbyněk NývltZbyněk Nývlt 88 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 61.00 6.00
2 David ČesalDavid Česal 90 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 62.04 3.00
3 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 62.30 2.00
4 Ondřej MiszárOndřej Miszár 93 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 62.76 1.00
MS Jan ToncarJan Toncar 93 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 63.15
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PleschingerJan Pleschinger 80 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 61.45 4.00
2 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 62.81
3 Tomáš ParnicaTomáš Parnica 80 AK MostAK Most 64.79
Pavel NěmecPavel Němec 74 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Celkem 4 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Romana KlimovičováRomana Klimovičová 84 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 68.63 11.00
2 Klára VernerováKlára Vernerová 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 70.32 9.00
3 Eva RejmannováEva Rejmannová 73 AK MostAK Most 70.58 8.00
4 Martina AndrštováMartina Andrštová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 70.69 7.00
5 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 74.38 6.00
6 Adéla HolakovskáAdéla Holakovská 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 76.59 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BezuchováMarkéta Bezuchová 90 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 75.27 5.00
2 Terezie ČančíkováTerezie Čančíková 85 AC Česká LípaAC Česká Lípa 77.48 3.00
3 Klára ŠafránkováKlára Šafránková 78 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 80.13 2.00
4 Linda SemrádováLinda Semrádová 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 81.24 1.00
5 Gabriela BoláčkováGabriela Boláčková 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 81.75
6 Dominika HoudováDominika Houdová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 90.19
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vraštil, Malecký, Suchánek, Benda Vraštil, Malecký, Suchánek, Benda AK MostAK Most 3:31.61 11.00
2 Pleschinger, Hudský, Macura, Vavrla Pleschinger, Hudský, Macura, Vavrla PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3:35.70 7.00
3 Durila, Posel, Cmíral, Brinsa Durila, Posel, Cmíral, Brinsa AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3:39.23 6.00
4 Pužman, Fiala, Pánek, Krejsa Pužman, Fiala, Pánek, Krejsa A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:43.93 4.50
5 Chalupníček, Videcký, Nejedlý, Papík Chalupníček, Videcký, Nejedlý, Papík AC Česká LípaAC Česká Lípa 3:44.75 3.00
6 Čaščevoj, Lhoták, Jelínek, Bílý Čaščevoj, Lhoták, Jelínek, Bílý TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3:58.40
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vrba, Gregor, Benka, Tirala Vrba, Gregor, Benka, Tirala AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 3:33.26 9.00
2 Horák, Svítek, Čmuda, Hazer Horák, Svítek, Čmuda, Hazer Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 3:33.83 8.00
3 Papoušek, Kroupa, Krčál, Braniš Papoušek, Kroupa, Krčál, Braniš PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3:43.93 4.50
4 Nývlt, Česal, Koňařík, Novotný Nývlt, Česal, Koňařík, Novotný AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3:49.28 2.00
5 Šmíd, Hromadník, Čadek, Nekuža Šmíd, Hromadník, Čadek, Nekuža A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:55.96 1.00
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krupařová, Davidová, Buřilová, Andrštová Krupařová, Davidová, Buřilová, Andrštová PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:20.60 11.00
2 Dufková, Klimovičová, Bezuchová, Šindelářová Dufková, Klimovičová, Bezuchová, Šindelářová TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4:22.16 9.00
3 Gažúrová, Jelínková, Vernerová, Dlugošová Gažúrová, Jelínková, Vernerová, Dlugošová SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4:26.27 8.00
4 Borsíková, Marvanová, Ryzáková, Drunecká Borsíková, Marvanová, Ryzáková, Drunecká A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:32.21 6.00
5 Bartošková, Kapferová, Bajcová, Praská Bartošková, Kapferová, Bajcová, Praská AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 4:33.08 5.00
6 Dohnalová, Kočkovská, Nájemníková, Pelešková Dohnalová, Kočkovská, Nájemníková, Pelešková AK MostAK Most 4:37.23 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Semrádová, Havlíčková, Holá, Houšková Semrádová, Havlíčková, Holá, Houšková TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4:29.90 7.00
2 Boláčková, Krausová, Šafránková, Hubatová Boláčková, Krausová, Šafránková, Hubatová PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:39.36 3.00
3 Málková, Daníčková, Bendová, Kozáková Málková, Daníčková, Bendová, Kozáková AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:39.62 2.00
4 Bízková, Houdová, Haunerová, Lepičová Bízková, Houdová, Haunerová, Lepičová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:01.95 1.00
Hendrychová, Kočová, Kučerová, Rejmannová Hendrychová, Kočová, Kučerová, Rejmannová AK MostAK Most DNP
Kužílková, Olšovská, Urbanová, Fialová Kužílková, Olšovská, Urbanová, Fialová SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub JandaJakub Janda
AC Česká LípaAC Česká Lípa
89 1.95 11.00
2 Roman SwierkoszRoman Swierkosz
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
87 1.83 9.00
3 Michal DrahorádMichal Drahorád
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
80 1.80 8.00
4 Hynek ChalupníčekHynek Chalupníček
AC Česká LípaAC Česká Lípa
90 1.75 7.00
5 Filip FujdaFilip Fujda
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
89 1.75 6.00
6 Arťom DvoryanchikovArťom Dvoryanchikov
AC Česká LípaAC Česká Lípa
95 1.70 5.00
7 Dominik CaniniDominik Canini
AK MostAK Most
95 1.70 4.00
8 Tomáš LedlTomáš Ledl
AK MostAK Most
95 1.70 3.00
Mojmír MachačMojmír Machač
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
93 NM
Jan RingJan Ring
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 DNP
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vendula GieszmanováVendula Gieszmanová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 1.56 11.00
2= Hana JelínkováHana Jelínková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
73 1.50 8.50
2= Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 1.50 8.50
4= Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK MostAK Most
96 1.45 6.00
4= Gabriela DaníčkováGabriela Daníčková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
95 1.45 6.00
4= Eva DavidováEva Davidová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
93 1.45 6.00
7 Klára VernerováKlára Vernerová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
93 1.45 4.00
8 Linda SemrádováLinda Semrádová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 1.40 3.00
9 Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 1.40 2.00
10 Ester WojasováEster Wojasová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 1.35 1.00
11 Žofie JanouškováŽofie Janoušková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
93 1.30
Celkem 11 závodníků

skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 3.80 11.00
2 Jakub JandaJakub Janda
AC Česká LípaAC Česká Lípa
89 3.80 9.00
3 Filip FujdaFilip Fujda
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
89 3.60 8.00
4 Jan VideckýJan Videcký
AC Česká LípaAC Česká Lípa
85 3.40 7.00
5 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 3.00 6.00
6 Tomáš ParnicaTomáš Parnica
AK MostAK Most
80 2.80 5.00
7 Vojtěch HolýVojtěch Holý
AK MostAK Most
88 2.60 4.00
8 Pavel NěmecPavel Němec
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
74 2.60 3.00
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Markéta DvořákováMarkéta Dvořáková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 3.10 11.00
2 Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 2.60 9.00
3 Klára VernerováKlára Vernerová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
93 2.50 8.00
4 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 2.50 7.00
5 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 2.40 6.00
6 Karolína ProcházkováKarolína Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 2.20 5.00
7 Tereza MusilováTereza Musilová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
90 1.90 4.00
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 6.40 11.00
2 Michal BednaříkMichal Bednařík
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
94 6.33 9.00
3 David BenediktDavid Benedikt
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 6.19 8.00
4 Filip FujdaFilip Fujda
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
89 5.93 7.00
5 Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 5.78 6.00
6 Tadeáš SommerTadeáš Sommer
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
93 5.77 5.00
7 Petr NovotnýPetr Novotný
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
80 5.71 4.00
8 Petr ČmudaPetr Čmuda
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
92 5.71 3.00
9 David KoňaříkDavid Koňařík
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
92 5.23 2.00
10 Ondřej RejdaOndřej Rejda
AK MostAK Most
81 5.22 1.00
11 Hynek BártaHynek Bárta
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 5.19
12 Radek ReiszRadek Reisz
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
77 5.12
13 Jan ŠmídJan Šmíd
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 5.09
MS Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 6.89
Lukáš VrabecLukáš Vrabec
AC Česká LípaAC Česká Lípa
81 DNP
Jakub RussJakub Russ
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 DNP
Petr ScigelPetr Scigel
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
83 DNP
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 5.06 11.00
2 Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 4.93 9.00
3 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 4.79 8.00
4 Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 4.69 7.00
5 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK MostAK Most
96 4.64 6.00
6 Žofie JanouškováŽofie Janoušková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
93 4.57 5.00
7 Denisa GunarováDenisa Gunarová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
81 4.51 4.00
8 Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 4.46 3.00
9 Natálie KozákováNatálie Kozáková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 4.37 2.00
10 Lucie SvobodováLucie Svobodová
AK MostAK Most
96 4.36 1.00
11 Vendula KutílkováVendula Kutílková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 4.32
12 Karolína ProcházkováKarolína Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4.29
13 Jitka TaubrováJitka Taubrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 4.20
14 Martina KočováMartina Kočová
AK MostAK Most
94 4.02
15 Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
94 3.84
MS Radka BřehováRadka Břehová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.60
Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 DNP
Eva RejmannováEva Rejmannová
AK MostAK Most
73 DNP
Celkem 18 závodníků

trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal BednaříkMichal Bednařík
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
94 13.91 11.00
2 David BenediktDavid Benedikt
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 12.95 9.00
3 Ivo KrsekIvo Krsek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 12.71 8.00
4 Michal DrahorádMichal Drahorád
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
80 12.45 7.00
5 Arťom DvoryanchikovArťom Dvoryanchikov
AC Česká LípaAC Česká Lípa
95 12.35 6.00
6 Petr ČmudaPetr Čmuda
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
92 12.19 5.00
7 Petr NovotnýPetr Novotný
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
80 12.03 4.00
8 Tadeáš SommerTadeáš Sommer
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
93 11.85 3.00
9 Slavomír DurilaSlavomír Durila
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
91 11.56 2.00
Celkem 9 závodníků

trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 10.77 11.00
2 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 10.56 9.00
3 Vendula GieszmanováVendula Gieszmanová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 10.25 8.00
4 (Glaesser) Maria Gläßer(Glaesser) Maria Gläßer
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
96 10.06 7.00
5 Markéta MálkováMarkéta Málková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 10.00 6.00
6 Barbora ProcházkováBarbora Procházková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
91 09.84 5.00
7 Kateřina KrausováKateřina Krausová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
81 09.77 4.00
8 Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
94 09.31 3.00
Denisa GunarováDenisa Gunarová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
81 DNP
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka DlouháLenka Dlouhá
AK MostAK Most
88 10.16 11.00
2 Jitka HendrychováJitka Hendrychová
AK MostAK Most
92 10.00 9.00
3 Andrea CieslaAndrea Ciesla
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
74 09.80 8.00
4 Monika MüllerováMonika Müllerová
AK MostAK Most
94 09.39 7.00
5 Gabriela SkleničkováGabriela Skleničková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 09.31 6.00
6 Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
82 08.98 5.00
7 Martina AndrštováMartina Andrštová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 07.66 4.00
8 Lenka VondrováLenka Vondrová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
93 07.07 3.00
9 Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
93 06.89 2.00
10 Eliška UrbanováEliška Urbanová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
92 06.60 1.00
11 Petra OlšovskáPetra Olšovská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
86 06.30
Veronika StrnadováVeronika Strnadová
AK MostAK Most
83 DNP
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František ŠmídFrantišek Šmíd
AK MostAK Most
87 15.00 11.00
2 Jan ŠalataJan Šalata
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
76 14.81 9.00
3 Petr VukliševičPetr Vukliševič
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
82 14.80 8.00
4 Benjamin BehlingBenjamin Behling
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
89 14.16 7.00
5 Vít MašekVít Mašek
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
81 13.50 6.00
6 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
78 13.27 5.00
7 Radim HanzlíkRadim Hanzlík
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
80 12.01 4.00
8 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 12.00 3.00
9 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
75 11.77 2.00
10 Petr LovašPetr Lovaš
AK MostAK Most
80 11.10 1.00
11 Dalibor ŠpotákDalibor Špoták
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
74 11.07
12 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 10.52
13 Lukáš BubeníčekLukáš Bubeníček
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
89 10.38
14 Augustin ŠulcAugustin Šulc
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
86 10.22
15 Pavel VrbaPavel Vrba
AK MostAK Most
89 09.86
16 Jakub VolánekJakub Volánek
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
91 08.83
Celkem 16 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka DlouháLenka Dlouhá
AK MostAK Most
88 37.25 11.00
2 Monika MüllerováMonika Müllerová
AK MostAK Most
94 36.86 9.00
3 Gabriela SkleničkováGabriela Skleničková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 29.93 8.00
4 Jitka HendrychováJitka Hendrychová
AK MostAK Most
92 29.29 7.00
5 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 28.88 6.00
6 Petra JonášováPetra Jonášová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 27.12 5.00
7 Lenka VondrováLenka Vondrová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
93 25.57 4.00
8 Markéta MarvanováMarkéta Marvanová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 25.52 3.00
9 Jitka TaubrováJitka Taubrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 24.20 2.00
10 Kateřina MilotínskáKateřina Milotínská
AK MostAK Most
86 24.09 1.00
11 Eliška PudivítrováEliška Pudivítrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 23.92
12 Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 22.69
13 - Vacková Anna Hubatová- Vacková Anna Hubatová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
93 22.60
14 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
96 21.53
15 Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
93 21.46
16 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 18.15
17 Eliška UrbanováEliška Urbanová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
92 16.11
Celkem 17 závodníků

hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr VukliševičPetr Vukliševič
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
82 54.63 11.00
2 Benjamin BehlingBenjamin Behling
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
89 44.69 9.00
3 Vít MašekVít Mašek
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
81 42.35 8.00
4 Dalibor ŠpotákDalibor Špoták
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
74 41.46 7.00
5 Jan ŠalataJan Šalata
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
76 40.40 6.00
6 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
78 39.44 5.00
7 František ŠmídFrantišek Šmíd
AK MostAK Most
87 38.97 4.00
8 Jaroslav LánskýJaroslav Lánský
AK MostAK Most
92 35.75 3.00
9 Lukáš BubeníčekLukáš Bubeníček
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
89 33.90 2.00
10 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 31.73 1.00
11 Lukáš VrabecLukáš Vrabec
AC Česká LípaAC Česká Lípa
81 31.34
12 Jakub VolánekJakub Volánek
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
91 28.99
Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 NM
Stanislav SudíkStanislav Sudík
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
78 DNP
Celkem 14 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jitka HendrychováJitka Hendrychová
AK MostAK Most
92 41.18 11.00
2 Kateřina MilotínskáKateřina Milotínská
AK MostAK Most
86 38.97 9.00
3 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 34.07 8.00
4 Veronika StrnadováVeronika Strnadová
AK MostAK Most
83 32.07 7.00
5 Lenka VondrováLenka Vondrová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
93 28.76 6.00
6 Monika MüllerováMonika Müllerová
AK MostAK Most
94 27.26 5.00
7 Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
93 26.28 4.00
8 Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 24.61 3.00
9 Petra OlšovskáPetra Olšovská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
86 24.61 2.00
10 Eliška PudivítrováEliška Pudivítrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 23.59 1.00
11 Eliška UrbanováEliška Urbanová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
92 15.27
Celkem 11 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
75 51.59 11.00
2 Michal ŠambergerMichal Šamberger
AK MostAK Most
81 46.94 9.00
3 Radek ReiszRadek Reisz
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
77 44.14 8.00
4 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
78 42.68 7.00
5 Jakub KellerJakub Keller
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 40.38 6.00
6 Pavel VrbaPavel Vrba
AK MostAK Most
89 38.83 5.00
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea CieslaAndrea Ciesla
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
74 41.50 11.00
2 Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
82 40.52 9.00
3 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
96 40.16 8.00
4 Yekaterina YevsyukováYekaterina Yevsyuková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 38.33 7.00
5 Veronika StrnadováVeronika Strnadová
AK MostAK Most
83 36.91 6.00
6 Lenka DlouháLenka Dlouhá
AK MostAK Most
88 35.14 5.00
7 (Glaesser) Maria Gläßer(Glaesser) Maria Gläßer
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
96 34.27 4.00
8 Petra JonášováPetra Jonášová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 33.14 3.00
9 Hana JelínkováHana Jelínková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
73 30.84 2.00
10 Eliška PudivítrováEliška Pudivítrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 29.93 1.00
11 Markéta BezuchováMarkéta Bezuchová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
90 29.16
12 Tereza MusilováTereza Musilová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
90 25.97
13 Jana LábusováJana Lábusová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
87 20.29
14 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 20.24
Rebeka KrčálováRebeka Krčálová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
92 DNP
Markéta DvořákováMarkéta Dvořáková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 DNP
Celkem 16 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek ŠankoMarek Šanko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 61.87 11.00
2 Lukáš VrabecLukáš Vrabec
AC Česká LípaAC Česká Lípa
81 60.00 9.00
3 Jakub JandaJakub Janda
AC Česká LípaAC Česká Lípa
89 56.31 8.00
4 Jiří MatoušekJiří Matoušek
AK MostAK Most
87 52.15 7.00
5 Jindřich OttlJindřich Ottl
AK MostAK Most
91 51.09 6.00
6 Luboš JelínekLuboš Jelínek
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
92 50.53 5.00
7 Radek ReiszRadek Reisz
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
77 48.32 4.00
8 Petr LovašPetr Lovaš
AK MostAK Most
80 46.53 3.00
9 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 45.14 2.00
10 Dalibor ŠpotákDalibor Špoták
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
74 45.01 1.00
11 Lukáš BubeníčekLukáš Bubeníček
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
89 43.34
12 Jan RingJan Ring
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 42.77
13 Jakub KamešJakub Kameš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 42.33
14 Pavel NěmecPavel Němec
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
74 41.27
15 Michal BednaříkMichal Bednařík
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
94 37.64
MS Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 58.60
Jaroslav LánskýJaroslav Lánský
AK MostAK Most
92 DNP
Lukáš KondrLukáš Kondr
AK MostAK Most
93 DNP
Miloslav SvitákMiloslav Sviták
AC Česká LípaAC Česká Lípa
93 DNP
Stanislav SudíkStanislav Sudík
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
78 DNP
Celkem 20 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 KVARY KVARY AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 159.00
2 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 152.00
3 ATCUL ATCUL Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 140.00
4 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 135.50
5 OLYPR OLYPR PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 119.50
6 ACCLI ACCLI AC Česká LípaAC Česká Lípa 108.00
7 LITVI LITVI AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 093.00
8 BEROU BEROU TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 068.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 400 m př., 4x400 m, disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 10km chůze, 100 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 609.00
2 ATCUL ATCUL Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 586.00
3 KVARY KVARY AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 561.00
4 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 507.50
5 OLYPR OLYPR PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 537.50
6 ACCLI ACCLI AC Česká LípaAC Česká Lípa 456.00
7 LITVI LITVI AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 345.00
8 BEROU BEROU TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 312.00
Poznámky:
Stav po: 4 kolech
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 190.00
2 OLYPR OLYPR PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 167.00
3 BEROU BEROU TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 161.00
4 KOTPR KOTPR SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 114.00
5 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 091.00
6 ACCLI ACCLI AC Česká LípaAC Česká Lípa 077.00
7 LITVI LITVI AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 074.00
8 USKUL USKUL USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 068.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 4x400 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 809.00
2 OLYPR OLYPR PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 664.50
3 KOTPR KOTPR SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 416.50
4 LITVI LITVI AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 333.50
5 ACCLI ACCLI AC Česká LípaAC Česká Lípa 358.00
6 BEROU BEROU TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 474.50
7 USKUL USKUL USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 364.00
8 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 352.00
Poznámky:
Stav po: 4 kolech
Celkem 8 závodníků