Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Česká Lípa (27. 8. 2011)

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin VavrlaMartin Vavrla 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:00.20 8.00
2 David HonzátkoDavid Honzátko 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:00.28 7.00
3 Robert ČepekRobert Čepek 68 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:01.53 6.00
4 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 2:02.09 5.00
5 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:02.20 4.00
6 Matěj ČaščevojMatěj Čaščevoj 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:09.89
MS Vojtěch KamenskýVojtěch Kamenský 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zbyněk SuchánekZbyněk Suchánek 87 AK MostAK Most 1:58.88 11.00
2 Lukáš HorákLukáš Horák 87 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1:59.09 9.00
3 Jan HudskýJan Hudský 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:06.26 3.00
4 Vít BílýVít Bílý 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:08.92 2.00
5 Martin KaprMartin Kapr 95 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:09.09 1.00
MS Jan FlídrJan Flídr 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:56.76
MS Vojtěch KamenskýVojtěch Kamenský 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:57.40
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela DohnalováMichaela Dohnalová 91 AK MostAK Most 2:25.96 11.00
2 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:30.93 8.00
3 Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:31.62 7.00
4 Michala KočkovskáMichala Kočkovská 86 AK MostAK Most 2:34.40 6.00
5 Klára ŠafránkováKlára Šafránková 78 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:38.06 5.00
6 Markéta BarešováMarkéta Barešová 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:42.18 4.00
7 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 96 AK MostAK Most 2:49.60 1.00
Adéla KapferováAdéla Kapferová 93 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:27.10 9.00
2 Ester WojasováEster Wojasová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:42.41 3.00
3 Šárka KužílkováŠárka Kužílková 84 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:49.51 2.00
4 Denisa BízkováDenisa Bízková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:50.71
5 Michaela DruneckáMichaela Drunecká 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:56.38
6 Martina KočováMartina Kočová 94 AK MostAK Most 3:02.82
MS Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:18.34
Celkem 7 závodníků