Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Česká Lípa (27. 8. 2011)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 6.40 11.00
2 Michal BednaříkMichal Bednařík
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
94 6.33 9.00
3 David BenediktDavid Benedikt
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 6.19 8.00
4 Filip FujdaFilip Fujda
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
89 5.93 7.00
5 Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 5.78 6.00
6 Tadeáš SommerTadeáš Sommer
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
93 5.77 5.00
7 Petr NovotnýPetr Novotný
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
80 5.71 4.00
8 Petr ČmudaPetr Čmuda
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
92 5.71 3.00
9 David KoňaříkDavid Koňařík
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
92 5.23 2.00
10 Ondřej RejdaOndřej Rejda
AK MostAK Most
81 5.22 1.00
11 Hynek BártaHynek Bárta
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 5.19
12 Radek ReiszRadek Reisz
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
77 5.12
13 Jan ŠmídJan Šmíd
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 5.09
MS Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 6.89
Lukáš VrabecLukáš Vrabec
AC Česká LípaAC Česká Lípa
81 DNP
Jakub RussJakub Russ
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 DNP
Petr ScigelPetr Scigel
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
83 DNP
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 5.06 11.00
2 Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 4.93 9.00
3 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 4.79 8.00
4 Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 4.69 7.00
5 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK MostAK Most
96 4.64 6.00
6 Žofie JanouškováŽofie Janoušková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
93 4.57 5.00
7 Denisa GunarováDenisa Gunarová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
81 4.51 4.00
8 Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 4.46 3.00
9 Natálie KozákováNatálie Kozáková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 4.37 2.00
10 Lucie SvobodováLucie Svobodová
AK MostAK Most
96 4.36 1.00
11 Vendula KutílkováVendula Kutílková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 4.32
12 Karolína ProcházkováKarolína Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4.29
13 Jitka TaubrováJitka Taubrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 4.20
14 Martina KočováMartina Kočová
AK MostAK Most
94 4.02
15 Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
94 3.84
MS Radka BřehováRadka Břehová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.60
Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 DNP
Eva RejmannováEva Rejmannová
AK MostAK Most
73 DNP
Celkem 18 závodníků