Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Česká Lípa (27. 8. 2011)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek VraštilRadek Vraštil 91 AK MostAK Most 50.24 11.00
2 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 50.45 8.00
3 Vítězslav BrinsaVítězslav Brinsa 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 52.26 6.00
4 Martin VavrlaMartin Vavrla 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 52.50 4.00
5 Patrik FialaPatrik Fiala 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.53 1.00
MS Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.34
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef KrejsaJosef Krejsa 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.12 7.00
2 Petr TiralaPetr Tirala 94 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 52.43 5.00
3 Karel MacuraKarel Macura 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 52.55 3.00
4 Josef PoselJosef Posel 95 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 52.81 2.00
5 Jan HudskýJan Hudský 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 54.14
MS Petr BranišPetr Braniš 82 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 51.43
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HorákLukáš Horák 87 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 53.75
2 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 53.82
3 Slávek NovotnýSlávek Novotný 88 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 54.46
4 Marek PtáčekMarek Ptáček 96 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 54.58
5 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 56.42
6 Vít BílýVít Bílý 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 57.66
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VrbaMatěj Vrba 93 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 50.30 9.00
2 Marek LhotákMarek Lhoták 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 55.86
MS Ladislav SteinerLadislav Steiner 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.47
MS Jan FlídrJan Flídr 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.56
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BartuškováVeronika Bartušková 95 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 62.61 11.00
2 Monika DlugošováMonika Dlugošová 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 63.08 9.00
3 Eva ŠvecováEva Švecová 94 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 64.15 6.00
4 Michaela DohnalováMichaela Dohnalová 91 AK MostAK Most 64.78 5.00
5 Tereza GažúrováTereza Gažúrová 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 67.14 3.00
Markéta BarešováMarkéta Barešová 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 66.69 4.00
2 Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 67.76 2.00
3 Gabriela BoláčkováGabriela Boláčková 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 69.10
4 Tereza LepičováTereza Lepičová 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 69.38
5 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 70.72
6 Rebeka KrčálováRebeka Krčálová 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 72.42
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 27.8.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BorsikováVeronika Borsiková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 63.15 8.00
2 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 63.40 7.00
3 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 68.08 1.00
4 Aneta HouškováAneta Houšková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 69.51
5 Karolína KašákováKarolína Kašáková 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 72.89
Celkem 5 závodníků