Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Prolínací soutěž o účast v extralize mužů a žen

Třebíč (17. 9. 2011)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 48.34 11.00
2 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 48.64 9.00
3 Jan KubistaJan Kubista 90 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 48.80 8.00
4 Martin VinšMartin Vinš 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 49.55 7.00
5 Jan TomešJan Tomeš 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 50.46 5.00
Jiří TůmaJiří Tůma 88 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav LepíčekMiroslav Lepíček 86 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 49.90 6.00
2 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 50.88 4.00
3 Lukáš FetterLukáš Fetter 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.12 3.00
4 Tomáš KrištofTomáš Krištof 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 52.43
5 Jiří BaranJiří Baran 82 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 53.31
Jozef PelikánJozef Pelikán 84 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 51.38 2.00
2 Michal UrbanMichal Urban 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.98 1.00
3 Václav KešnerVáclav Kešner 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 52.15
4 Miroslav KrálMiroslav Král 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 54.83
5 David BuzrlaDavid Buzrla 93 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 55.49
Antonín MorávekAntonín Morávek 83 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 17.9.2011) Vítr: -1.1m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠubrtováKristýna Šubrtová 82 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 57.78 11.00
2 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 57.84 9.00
3 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 58.34 8.00
4 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 58.48 7.00
5 Denisa BučkováDenisa Bučková 89 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 58.91 6.00
6 Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.08 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína NovotnáKarolína Novotná 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 59.30 4.00
2 Petra VašinováPetra Vašinová 90 AK OlomoucAK Olomouc 59.60 3.00
3 Petra SotonováPetra Sotonová 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 60.99 2.00
4 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 63.30
5 Gabra ČelůstkováGabra Čelůstková 92 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 65.77
Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 17.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna JílkováAnna Jílková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 61.60 1.00
2 Jana CocherováJana Cocherová 81 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 61.96
3 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 62.50
4 Michaela KapcováMichaela Kapcová 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 63.42
5 Kateřina Prčíková Kateřina Prčíková 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 64.20
6 Lenka PšajdlováLenka Pšajdlová 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 66.88
Celkem 6 závodníků