Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Prolínací soutěž o účast v I. lize mužů a žen

Praha (18. 9. 2011)

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 18.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1:54.96 11.00
2 Michal JarolímMichal Jarolím 89 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:56.71 8.50
Matěj VrbaMatěj Vrba 93 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 1:56.71 8.50
4 Ondřej ŠípOndřej Šíp 90 AC DomažliceAC Domažlice 1:57.04 7.00
5 Tomáš BöhmTomáš Böhm 89 USK PrahaUSK Praha 1:57.21 6.00
6 Jakub KopeckýJakub Kopecký 93 USK PrahaUSK Praha 1:57.81 5.00
7 Jiří SvítekJiří Svítek 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1:59.48 4.00
8 Milan VlčekMilan Vlček 89 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1:59.93 3.00
9 Petr LohrPetr Lohr 91 USK PrahaUSK Praha 2:01.78
10 Daniel VonešDaniel Voneš 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:02.46
11 Lukáš HorákLukáš Horák 87 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:02.55
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (ne, 18.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:00.69 2.00
2 David MíšekDavid Míšek 78 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:01.19 1.00
3 Jan ČivišJan Čiviš 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:01.28
4 Martin BenkaMartin Benka 77 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 2:01.31
5 Jiří LepltJiří Leplt 85 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:01.67
6 Marek PtáčekMarek Ptáček 96 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 2:02.55
7 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 2:02.81
8 Jan PolákJan Polák 94 USK PrahaUSK Praha 2:03.14
9 Michal KopeckýMichal Kopecký 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:03.79
10 Zdeněk RozinekZdeněk Rozinek 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:08.18
Martin KaprMartin Kapr 95 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNP
Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Celkem 12 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 18.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radka StružkováRadka Stružková 89 USK PrahaUSK Praha 2:18.92 11.00
2 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:22.16 9.00
3 Jaroslava KoťátkováJaroslava Koťátková 91 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:27.17 8.00
4 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:27.18 7.00
5 Julie JiravskáJulie Jiravská 92 USK PrahaUSK Praha 2:29.79 6.00
6 Anežka KružíkováAnežka Kružíková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:32.32 5.00
7 Kristýna JustlováKristýna Justlová 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:32.37 4.00
8 Lada StudenovskáLada Studenovská 82 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:33.27 3.00
9 Tereza KošíkováTereza Košíková 93 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:33.45 2.00
10 Tereza WágnerováTereza Wágnerová 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:34.38 1.00
11 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:34.67
12 Klára ŠafránkováKlára Šafránková 78 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:34.77
13 Nikola JanatováNikola Janatová 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:37.24
14 Radka ReschováRadka Reschová 66 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:00.91
Adéla HolakovskáAdéla Holakovská 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNF
Celkem 15 závodníků