Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek

Pardubice (24. 9. 2011)

skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (so, 24.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michal KleinertMichal Kleinert
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
92 4.40 11.00
2 Dominik DvořákDominik Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
92 4.40 9.00
3 Filip SpuraFilip Spura
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
92 3.90 8.00
4= Petr SlukaPetr Sluka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 3.80 6.50
4= Matěj ChválaMatěj Chvála
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
93 3.80 6.50
6 Tomáš NěmecTomáš Němec
AC PardubiceAC Pardubice
94 3.80 5.00
7 Marek PěknýMarek Pěkný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 3.70 4.00
8 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 3.60 3.00
9 Martin KopuletýMartin Kopuletý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 3.00 2.00
Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 DNP
Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 DNP
Ondřej ČerbačeskýOndřej Čerbačeský
USK PrahaUSK Praha
92 DNP
Josef ŠmídJosef Šmíd
AC PardubiceAC Pardubice
92 DNP
Martin HezoučkýMartin Hezoučký
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 NM
Celkem 14 závodníků

skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (so, 24.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Aneta MoryskováAneta Morysková
USK PrahaUSK Praha
92 3.60 11.00
2 Zuzana ŽabkováZuzana Žabková
AC PardubiceAC Pardubice
92 3.30 9.00
3 Irena FleišmanováIrena Fleišmanová
USK PrahaUSK Praha
93 3.20 8.00
4 Barbora SkalníkováBarbora Skalníková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 3.00 7.00
5 Eliška KopečnáEliška Kopečná
USK PrahaUSK Praha
95 2.90 6.00
6 Tereza KoudelováTereza Koudelová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 2.80 5.00
7 Hana LuticováHana Luticová
AC PardubiceAC Pardubice
93 2.80 4.00
8 Sandra HofmannováSandra Hofmannová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
92 2.80 3.00
9 Barbora HanouskováBarbora Hanousková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 2.60 2.00
10 Alena LibánskáAlena Libánská
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
92 2.40 1.00
Štěpánka ŠlechtováŠtěpánka Šlechtová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
92 NM
Kateřina JanatováKateřina Janatová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
95 NM
Nikol JiroutováNikol Jiroutová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
92 NM
Anna RatmanováAnna Ratmanová
AC PardubiceAC Pardubice
93 NM
Celkem 14 závodníků