Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek

Pardubice (24. 9. 2011)

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 24.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VinšMartin Vinš 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 49.47 11.00
2 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 50.08 9.00
3 Jan ŠindelářJan Šindelář 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 50.92 8.00
4 Václav RounVáclav Roun 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.86 7.00
5 Vít KalvodaVít Kalvoda 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 53.23 3.00
6 Josef KrejsaJosef Krejsa 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.26 2.00
Tomáš VokounTomáš Vokoun 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 24.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 51.95 6.00
2 Ondřej SoustružníkOndřej Soustružník 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 52.19 5.00
3 Václav HavelVáclav Havel 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 53.50 1.00
4 Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 53.52
5 Jaroslav WeihrauchJaroslav Weihrauch 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 53.67
6 Jan MajerJan Majer 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 53.68
7 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 55.48
Milan JelínekMilan Jelínek 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 24.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David BenešDavid Beneš 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.21 4.00
2 Ondřej MácaOndřej Máca 93 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 54.64
3 Jan ČermákJan Čermák 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 55.32
4 Václav ChauraVáclav Chaura 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 56.06
Lukáš MašínLukáš Mašín 93 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Tomáš MinaříkTomáš Minařík 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 24.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 59.14 11.00
2 Pavla RouskováPavla Rousková 93 AC PardubiceAC Pardubice 59.29 9.00
3 Petra SotonováPetra Sotonová 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 60.03 8.00
4 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 AC PardubiceAC Pardubice 60.53 7.00
5 Anna ZběhlíkováAnna Zběhlíková 92 AC PardubiceAC Pardubice 62.30 6.00
6 Marie VaňkováMarie Vaňková 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 63.18 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 24.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 62.93 5.00
2 Michaela ČutkováMichaela Čutková 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 63.69 3.00
3 Andrea WinklerováAndrea Winklerová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 64.65 2.00
4 Marcela HolubováMarcela Holubová 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 66.47 1.00
5 Aneta HouškováAneta Houšková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 66.74
6 Rebeka KrčálováRebeka Krčálová 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 67.62
Celkem 6 závodníků