výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Stará Boleslav (8. 10. 2011)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 8.10.2011) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.40
2 Marek LochmanMarek Lochman 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.69
3 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.76
Adam JeníčekAdam Jeníček 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.76
5 Jakub LinhartJakub Linhart 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.85
6 Adam FojcikAdam Fojcik 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 07.90
7 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.28
Jiří PospíšilJiří Pospíšil 96 AK OlomoucAK Olomouc DNF
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 8.10.2011) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KořínekJakub Kořínek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.57
2 Jan ŠvecJan Švec 96 AK OlomoucAK Olomouc 07.61
Patrik TomášPatrik Tomáš 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.61
4 Petr PetrPetr Petr 96 AK OlomoucAK Olomouc 07.87
5 David KoubskýDavid Koubský 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.17
6 Roman KurfürstRoman Kurfürst 96 AK OlomoucAK Olomouc 08.20
7 Jan MoudrýJan Moudrý 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.39
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 8.10.2011) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MüllerDominik Müller 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.43
2 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.61
3 Michal KasanMichal Kasan 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.81
4 Vojtěch KrykorkaVojtěch Krykorka 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.01
5 Karel BrandaKarel Branda 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.11
6 Matěj DolejšíMatěj Dolejší 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.24
7 Marek FilipMarek Filip 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.55
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 8.10.2011) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.35 11.00
2 Dominik MüllerDominik Müller 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.42 9.00
3 Marek LochmanMarek Lochman 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.68 8.00
Jakub KořínekJakub Kořínek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.68 7.00
5 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.71 6.00
6 Jan ŠvecJan Švec 96 AK OlomoucAK Olomouc 07.80 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 8.10.2011) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik TomášPatrik Tomáš 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.63 4.00
2 Adam JeníčekAdam Jeníček 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.71 3.00
3 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.73 2.00
4 Petr PetrPetr Petr 96 AK OlomoucAK Olomouc 07.86 1.00
5 Vojtěch KrykorkaVojtěch Krykorka 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.89
6 Michal KasanMichal Kasan 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.93
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 8.10.2011) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 JAC BrnoJAC Brno 07.90
2 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.10
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.33
4 Veronika Doubravová Veronika Doubravová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.52
5 Adéla VeselskáAdéla Veselská 96 AK OlomoucAK Olomouc 08.79
6 Helena DobiášováHelena Dobiášová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.87
7 Michaela JursováMichaela Jursová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.09
8 Jana AndrusováJana Andrusová 97 AK MostAK Most 09.65
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 8.10.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 08.16
2 Gabriela MedkováGabriela Medková 96 JAC BrnoJAC Brno 08.24
3 Markéta ZemanováMarkéta Zemanová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.59
4 Kateřina HornováKateřina Hornová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.60
5 Jana PavelkováJana Pavelková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.91
6 Kateřina VítováKateřina Vítová 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.02
7 Nikola HolotíkováNikola Holotíková 96 AK MostAK Most 09.32
8 Eliška JebaváEliška Jebavá 96 AK MostAK Most 09.38
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 8.10.2011) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra BracháčkováPetra Bracháčková 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.10
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.17
3 Natálie JanyškováNatálie Janyšková 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.37
4 Aneta TomigováAneta Tomigová 96 AK OlomoucAK Olomouc 08.45
5 Anna Todorová Anna Todorová 97 JAC BrnoJAC Brno 08.65
6 Barbora ŠmejkalováBarbora Šmejkalová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.17
7 Veronika SýkorováVeronika Sýkorová 98 AK MostAK Most 09.27
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 8.10.2011) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 JAC BrnoJAC Brno 07.82 11.00
2 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.01 9.00
3 Petra BracháčkováPetra Bracháčková 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.10 8.00
4 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 08.15 7.00
5 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.17 6.00
6 Gabriela MedkováGabriela Medková 96 JAC BrnoJAC Brno 08.26 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 8.10.2011) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.31 4.00
2 Aneta TomigováAneta Tomigová 96 AK OlomoucAK Olomouc 08.33 3.00
3 Kateřina HornováKateřina Hornová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.36 2.00
4 Veronika Doubravová Veronika Doubravová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.47 1.00
5 Natálie JanyškováNatálie Janyšková 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.53
6 Markéta ZemanováMarkéta Zemanová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.55
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 8.10.2011) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.10 11.00
2 Dominik MüllerDominik Müller 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.64 9.00
3 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.98 8.00
4 Marek LochmanMarek Lochman 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.40 5.00
5 Bohuslav DonátBohuslav Donát 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.60 3.00
Patrik TomášPatrik Tomáš 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 8.10.2011) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.29 7.00
2 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 18.35 6.00
3 Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 18.43 4.00
4 Petr StránskýPetr Stránský 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.81 1.00
5 Jan ŠvecJan Švec 96 AK OlomoucAK Olomouc 18.83
Jiří PospíšilJiří Pospíšil 96 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 8.10.2011) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lubomír PánekLubomír Pánek 96 AK OlomoucAK Olomouc 18.77 2.00
2 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 18.84
3 Vít VodrážkaVít Vodrážka 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.10
4 Daniel ŽemlaDaniel Žemla 97 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 19.17
5 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.52
6 David HáčekDavid Háček 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.60
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 8.10.2011) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel BrandaKarel Branda 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.64
2 Jiří HudecJiří Hudec 97 AK OlomoucAK Olomouc 20.11
3 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.21
4 Lukáš BajnarLukáš Bajnar 96 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 22.47
5 Pavel BednářPavel Bednář 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 27.22
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 8.10.2011) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 JAC BrnoJAC Brno 19.17 11.00
2 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19.45 8.00
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.46 7.00
4 Dominika GalanskáDominika Galanská 96 AK OlomoucAK Olomouc 19.76 4.00
5 Gabriela MedkováGabriela Medková 96 JAC BrnoJAC Brno 20.26 1.50
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 8.10.2011) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 19.40 9.00
2 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 19.54 6.00
3 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 19.73 5.00
4 Klára LamačováKlára Lamačová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.19 3.00
5 Markéta ZemanováMarkéta Zemanová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.26 1.50
6 Barbora BurianováBarbora Burianová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.80
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 8.10.2011) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VítováKateřina Vítová 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21.20
2 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 96 AK MostAK Most 21.48
3 Anna Todorová Anna Todorová 97 JAC BrnoJAC Brno 21.50
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 8.10.2011) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CranfordováAnna Cranfordová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.17
2 Kateřina MelhemováKateřina Melhemová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.28
3 Monika TučkováMonika Tučková 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.58
4 Barbora ŠmejkalováBarbora Šmejkalová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.60
5 Hana ObermannováHana Obermannová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.98
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 37.33 11.00
2 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 39.15 9.00
3 Martin HesMartin Hes 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 39.37 6.00
4 Jakub KořínekJakub Kořínek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 39.89 5.00
5 Bohuslav DonátBohuslav Donát 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 40.47 1.00
6 David HorákDavid Horák 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 41.18
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej WitoszekOndřej Witoszek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 39.26 7.00
Adam VlkAdam Vlk 97 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 39.26 8.00
3 David KoubskýDavid Koubský 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 40.14 4.00
4 Filip MačekFilip Maček 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 40.26 3.00
5 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 40.27 2.00
6 Marek MlčuchMarek Mlčuch 96 AK OlomoucAK Olomouc 41.34
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HrudkaMichal Hrudka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.94
2 Patrik TomášPatrik Tomáš 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 42.71
3 Jan MusilJan Musil 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 43.85
Celkem 3 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 42.31 11.00
2 Jana TrčováJana Trčová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 43.01 9.00
3 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 JAC BrnoJAC Brno 44.20 8.00
4 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 44.78 7.00
5 Adéla SedlářováAdéla Sedlářová 97 JAC BrnoJAC Brno 46.55 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška NerudováEliška Nerudová 97 AK OlomoucAK Olomouc 45.21 6.00
2 Kristýna ŠtíbrováKristýna Štíbrová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.29 5.00
3 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 45.81 4.00
4 Klára KopalováKlára Kopalová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 45.97 3.00
Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona Maleninská Leona Maleninská 96 JAC BrnoJAC Brno 46.58 1.00
2 Hana HornischerováHana Hornischerová 97 AK OlomoucAK Olomouc 46.59
3 Anna KurowskáAnna Kurowská 97 JAC BrnoJAC Brno 48.01
4 Radka MolinováRadka Molinová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 48.48
5 Dominika RybářováDominika Rybářová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 49.72
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela GřundělováNela Gřundělová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 47.48
2 Barbora LazarováBarbora Lazarová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 48.92
3 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.04
4 Barbora RosováBarbora Rosová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.29
5 Nela RybáčkováNela Rybáčková 98 AK MostAK Most 49.54
6 Jana KeprtováJana Keprtová 97 AK OlomoucAK Olomouc 52.13
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin HesMartin Hes 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:13.04 11.00
2 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:14.19 9.00
3 Filip MačekFilip Maček 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:14.85 8.00
4 Lubomír BartošLubomír Bartoš 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:17.19 7.00
5 Jan KocourekJan Kocourek 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:20.75 6.00
6 Michal BurešMichal Bureš 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:23.28 5.00
7 Jakub SoučekJakub Souček 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:24.45 4.00
8 Petr HabrlantPetr Habrlant 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:25.00 3.00
9 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:29.25 2.00
10 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:33.90 1.00
11 Ondřej JanoušekOndřej Janoušek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:34.52
12 Jiří TrsekJiří Trsek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:34.79
13 Samuel FabianSamuel Fabian 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:38.05
Celkem 13 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa FořtováDenisa Fořtová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:33.80 5.00
2 Ester WojasováEster Wojasová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:37.08 2.00
3 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 96 AK MostAK Most 2:37.79 1.00
4 Vendula ŠvastalováVendula Švastalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:41.41
5 Michaela KučerováMichaela Kučerová 97 AK MostAK Most 2:41.85
6 Jana KulikováJana Kuliková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:44.04
7 Anna KurowskáAnna Kurowská 97 JAC BrnoJAC Brno 2:45.54
8 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:48.25
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška NerudováEliška Nerudová 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:27.82 11.00
2 Jana TrčováJana Trčová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:28.54 9.00
3 Magdalena HorynováMagdalena Horynová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:29.38 8.00
4 Eliška FloriánováEliška Floriánová 99 JAC BrnoJAC Brno 2:31.73 7.00
5 Adéla SedlářováAdéla Sedlářová 97 JAC BrnoJAC Brno 2:32.35 6.00
6 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:34.55 4.00
7 Karolína FajcováKarolína Fajcová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:34.56 3.00
8 Klára KopalováKlára Kopalová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:39.57
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:43.53 11.00
2 Miloš ŠolcMiloš Šolc 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:48.13 9.00
3 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:49.75 8.00
4 David KrálDavid Král 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:52.40 7.00
5 Filip SvatošFilip Svatoš 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:52.68 6.00
6 Martin PetrákMartin Petrák 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:58.25 5.00
7 Jonáš JauernigJonáš Jauernig 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:10.98 4.00
8 Josef HromádkaJosef Hromádka 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:11.76 3.00
9 Patrik ŠindlerPatrik Šindler 96 AK OlomoucAK Olomouc 5:12.28 2.00
10 Michal MusilaMichal Musila 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:12.34 1.00
11 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 5:13.74
12 Valeriy HresValeriy Hres 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:31.78
13 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:39.88
14 Jan ČervenýJan Červený 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6:54.63
Jakub TylJakub Tyl 96 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Patrik ŠtaňkoPatrik Štaňko 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Michal FrancMichal Franc 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 17 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza KorvasováTereza Korvasová 96 JAC BrnoJAC Brno 4:55.61 11.00
2 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:57.22 9.00
3 Tereza PřidalováTereza Přidalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 4:58.73 8.00
4 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 5:06.21 7.00
5 Zuzana BranáZuzana Braná 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:12.21 6.00
6 Gabriela SzotkowskáGabriela Szotkowská 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:15.71 5.00
7 Romana SamcováRomana Samcová 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:17.35 4.00
8 Daniela ČernáDaniela Černá 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5:20.46 3.00
9 Kamila KlepalováKamila Klepalová 96 JAC BrnoJAC Brno 5:25.05 2.00
10 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 5:27.01 1.00
11 Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová 96 AK OlomoucAK Olomouc 5:27.05
12 Anna KloudováAnna Kloudová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:29.01
13 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 5:30.26
14 Monika DrtilováMonika Drtilová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:35.21
15 Eva HubáčkováEva Hubáčková 97 JAC BrnoJAC Brno 5:43.83
16 Michaela PilzováMichaela Pilzová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:45.31
17 Martina BendováMartina Bendová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:46.00
18 Markéta SvobodováMarkéta Svobodová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:54.25
19 Eliška SkálováEliška Skálová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:58.05
Celkem 19 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek ČernohorskýMarek Černohorský 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09:50.89 11.00
2 Petr PilzPetr Pilz 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09:54.42 9.00
3 Jiří BlahutJiří Blahut 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:55.73 8.00
4 Jakub TylJakub Tyl 96 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11:02.03 7.00
5 Matěj VejrMatěj Vejr 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11:33.06 6.00
6 Martin SobotkaMartin Sobotka 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11:41.64 5.00
7 Ondřej MartinekOndřej Martinek 97 AK OlomoucAK Olomouc 11:51.94 4.00
8 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11:52.40 3.00
9 Jiří ZahradníkJiří Zahradník 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11:52.90 2.00
10 Václav PíchaVáclav Pícha 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11:53.47 1.00
Dominik HutákDominik Huták 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNF
Celkem 11 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 8.10.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš HavelMikuláš Havel 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.15 11.00
2 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.23 9.00
3 David HájekDavid Hájek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.25 8.00
4 Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.41 7.00
5 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.64 6.00
6 Václav VidličkaVáclav Vidlička 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.86 5.00
7 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.89 4.00
8 Jakub KořínekJakub Kořínek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 8.10.2011) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠrámekDavid Šrámek 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 15.54 3.00
2 Vladimír HorákVladimír Horák 96 AK OlomoucAK Olomouc 15.78 2.00
3 Tomáš ČermákTomáš Čermák 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.86 1.00
4 Michal TomiMichal Tomi 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.96
5 Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 16.34
6 David JečmínekDavid Ječmínek 96 AK OlomoucAK Olomouc 16.63
7 Václav PaukVáclav Pauk 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 17.27
Ivo BabišIvo Babiš 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ŠimekDominik Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.70
2 Vladyslav BayerVladyslav Bayer 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.95
3 Jiří ZahradníkJiří Zahradník 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 18.11
4 Lukáš LáryšLukáš Láryš 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 19.36
5 David IllekDavid Illek 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 19.93
6 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.37
Dalibor ZemanDalibor Zeman 97 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNF
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 8.10.2011) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.28 11.00
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 15.38 9.00
3 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 15.65 8.00
4 Klára ZemanováKlára Zemanová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 16.17 6.00
5 Tereza ŠikolováTereza Šikolová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 16.63 4.00
6 Simona VosátkováSimona Vosátková 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.67 3.00
7 Lucie MalcováLucie Malcová 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 18.16
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 8.10.2011) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 16.15 7.00
2 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.31 5.00
3 Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová 96 JAC BrnoJAC Brno 16.77 2.00
4 Petra PalkovičováPetra Palkovičová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.49 1.00
5 Aneta PalánováAneta Palánová 97 JAC BrnoJAC Brno 17.50
6 Sabina PöschlováSabina Pöschlová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.85
7 Kateřina MelováKateřina Melová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.62
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 8.10.2011) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DietrichováKateřina Dietrichová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.99
2 Lenka JordákováLenka Jordáková 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.28
3 Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.82
4 Markéta KnapováMarkéta Knapová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.88
5 Kateřina ŠustrováKateřina Šustrová 97 JAC BrnoJAC Brno 18.92
6 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.06
Celkem 6 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 8.10.2011) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MüllerDominik Müller 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 28.15 11.00
2 David HájekDavid Hájek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 28.26 9.00
3 Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 29.26 8.00
4 Lubomír BartošLubomír Bartoš 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 29.35 7.00
5 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30.33 5.00
6 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 30.91 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 8.10.2011) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav VidličkaVáclav Vidlička 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 30.10 6.00
2 David ŠrámekDavid Šrámek 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 31.00 3.00
3 Vladimír HorákVladimír Horák 96 AK OlomoucAK Olomouc 31.93 2.00
4 David JečmínekDavid Ječmínek 96 AK OlomoucAK Olomouc 32.41 1.00
Ivo BabišIvo Babiš 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Václav PaukVáclav Pauk 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 8.10.2011) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32.54
2 David Jelínek David Jelínek 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 32.66
3 David IllekDavid Illek 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 33.46
4 Lukáš BečkaLukáš Bečka 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 33.58
5 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 35.17
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 8.10.2011) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Christian StankušChristian Stankuš 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 32.64
2 Kryštof UrubaKryštof Uruba 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 36.69
3 Dominik ŠimekDominik Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 37.39
Celkem 3 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 8.10.2011) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 31.54 9.00
2 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 31.69 7.00
3 Karin HöferováKarin Höferová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 32.03 6.00
4 Natálie JanyškováNatálie Janyšková 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 32.13 5.00
5 Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová 96 JAC BrnoJAC Brno 34.79
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 8.10.2011) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 30.45 11.00
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 31.65 8.00
3 Klára LamačováKlára Lamačová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 32.60 4.00
4 Barbora BurianováBarbora Burianová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32.95 2.00
5 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 AK MostAK Most 33.64
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 8.10.2011) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona VosátkováSimona Vosátková 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 32.92 3.00
2 Vendula Chybová Vendula Chybová 97 JAC BrnoJAC Brno 34.49
3 Tereza ŠikolováTereza Šikolová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 34.57
4 Adéla KolínováAdéla Kolínová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 34.84
5 Mariana MaláMariana Malá 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.01
Klára ZemanováKlára Zemanová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 8.10.2011) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 33.24 1.00
2 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 33.67
3 Valentýna MagnuskováValentýna Magnusková 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 33.75
4 Ester WojasováEster Wojasová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33.97
5 Tereza ZindulkováTereza Zindulková 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 35.91
Lucie MalcováLucie Malcová 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 8.10.2011) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka JordákováLenka Jordáková 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 36.80
2 Veronika JašíkováVeronika Jašíková 97 AK OlomoucAK Olomouc 36.91
3 Eliška MichálkováEliška Michálková 97 AK MostAK Most 39.12
4 Markéta KnapováMarkéta Knapová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 39.40
Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNF
Celkem 5 závodníků

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan TurekJan Turek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:07.31 11.00
2 Matěj BeňovičMatěj Beňovič 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:11.18 9.00
3 Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:24.67 8.00
4 Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:24.73 7.00
5 Vítek VejrVítek Vejr 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:30.55 6.00
6 Adam KrejčíAdam Krejčí 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:37.82 5.00
7 Josef ChmelařJosef Chmelař 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:41.73 4.00
8 David JelínekDavid Jelínek 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:46.18 3.00
9 Ivo DubilIvo Dubil 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:47.64 2.00
10 Matěj SítníkMatěj Sítník 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:49.17 1.00
11 Dominik HoráčekDominik Horáček 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:50.73
12 Jan NavrátilJan Navrátil 96 AK OlomoucAK Olomouc 5:51.71
13 Lukáš LáryšLukáš Láryš 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:58.37
14 Patrik ŠtaňkoPatrik Štaňko 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6:32.88
15 Tomáš BenekTomáš Benek 97 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 6:38.22
16 Pavel BednářPavel Bednář 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 7:34.56
Celkem 16 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4x60A-Krykorka,Hres,Karásek,Rapp 4x60A-Krykorka,Hres,Karásek,Rapp TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 29.84 11.00
2 4x60-Turek,Palzer,Hanzlík,Witoszek 4x60-Turek,Palzer,Hanzlík,Witoszek TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 30.00 9.00
3 4x60A-AKLOL 4x60A-Mlčuch,Petr,Hudec,Pánek 4x60A-AKLOL 4x60A-Mlčuch,Petr,Hudec,Pánek AK OlomoucAK Olomouc 30.50 6.00
4 4x60A-Veselý,Franc,Bečka,Plášil 4x60A-Veselý,Franc,Bečka,Plášil TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 31.68 4.00
5 4x60A-Jirman,Štěpánek,Záhora,Veniček 4x60A-Jirman,Štěpánek,Záhora,Veniček TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 31.69 2.50
4x60A-Šťastný,Horák,Stránský,Hes 4x60A-Šťastný,Horák,Stránský,Hes AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4x60A-Fojcik,Vlk,Žemla,Filp 4x60A-Fojcik,Vlk,Žemla,Filp AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 30.19 8.00
2 4x60,A-Linhart,Dolejší,Jelínek,Háček 4x60,A-Linhart,Dolejší,Jelínek,Háček SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 30.37 7.00
3 4x60A-Hanousek,Branda,Hrudka,Slavíček 4x60A-Hanousek,Branda,Hrudka,Slavíček ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.05 5.00
4 4x60B-Bárta,Marek,Letáček,Šolc 4x60B-Bárta,Marek,Letáček,Šolc TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 31.69 2.50
5 4x60A-Belák,Ilek,Jeřábek,Pauk 4x60A-Belák,Ilek,Jeřábek,Pauk Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 31.78 1.00
6 4x60B-Hromádka,Malý,Staňko,Bureš 4x60B-Hromádka,Malý,Staňko,Bureš TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 32.22
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4x60B-Kašák,Vlček,Vodvářka,Šipla 4x60B-Kašák,Vlček,Vodvářka,Šipla AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 31.92
2 4x60B-Fabian,Jauernig,Souček,Šimek 4x60B-Fabian,Jauernig,Souček,Šimek SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 33.15
3 4x60B-Trsek,Novotný,Chmelař,Svatoš 4x60B-Trsek,Novotný,Chmelař,Svatoš TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 33.55
4 4x60B-Huták,Adámek,Chovanec,Bajnar 4x60B-Huták,Adámek,Chovanec,Bajnar AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 34.50
5 4x60B-Uruba,Bednáč,Jelínek,Ertelt 4x60B-Uruba,Bednáč,Jelínek,Ertelt Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 35.46
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4x60B-Strnad,Petrák,Horáček,Bayer 4x60B-Strnad,Petrák,Horáček,Bayer ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32.65
2 4x60C-Koller,Nagy,Červený,Šimek 4x60C-Koller,Nagy,Červený,Šimek SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 34.04
3 4x60C-Tyl,Scholaster,Zahradníček,Benek 4x60C-Tyl,Scholaster,Zahradníček,Benek AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 34.58
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Metková,Paličková,Palánová,Floriánová A-Metková,Paličková,Palánová,Floriánová JAC BrnoJAC Brno 30.93 11.00
2 A-Bracháčková,Kozáková,Malá,Bendorová A-Bracháčková,Kozáková,Malá,Bendorová AC Česká LípaAC Česká Lípa 31.51 9.00
3 A-Vosátková,Lamačová,Břehová,Doubravová A-Vosátková,Lamačová,Břehová,Doubravová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 31.67 8.00
4 A-Hluchá,Dietrichová,Melová,Režnerová A-Hluchá,Dietrichová,Melová,Režnerová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 32.23 7.00
5 A-Barborová,Hovorková,Hornová,Kalinová A-Barborová,Hovorková,Hornová,Kalinová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 32.47 6.00
6 A-Zlatníková,Přidalová,Galanská,Tomigová A-Zlatníková,Přidalová,Galanská,Tomigová AK OlomoucAK Olomouc 37.40
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Kolínová,Rákosníková,Mullerová,Dobiášová A-Kolínová,Rákosníková,Mullerová,Dobiášová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32.58 5.00
2 B-Horynová,Hokeová,Procházková,Štíbrová B-Horynová,Hokeová,Procházková,Štíbrová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33.12 4.00
3 B-Černá CH,Černá D,Vlková,Kulíková B-Černá CH,Černá D,Vlková,Kulíková AC Česká LípaAC Česká Lípa 33.80
4 A-Jursová,Lazarová,Molinová,Ščerbová A-Jursová,Lazarová,Molinová,Ščerbová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 34.12
5 A-Craford,Bláhová,Rybářová,Zindulková A-Craford,Bláhová,Rybářová,Zindulková SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 34.27
6 A-Civínová,Jebavá,Kučerová,Sykorová A-Civínová,Jebavá,Kučerová,Sykorová AK MostAK Most 35.57
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Klímová,Hlavoňová,Pírková,Todorová B-Klímová,Hlavoňová,Pírková,Todorová JAC BrnoJAC Brno 33.15 3.00
2 B-Palkovičová,Mališová,Václavíková,Grundelová B-Palkovičová,Mališová,Václavíková,Grundelová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 33.51 2.00
3 B-Sanetrníková,Veselská,Zbořilová,Jašíková B-Sanetrníková,Veselská,Zbořilová,Jašíková AK OlomoucAK Olomouc 33.91
4 B-Žuchová,Petrželková,Pilzová,Fořtová B-Žuchová,Petrželková,Pilzová,Fořtová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 33.97
5 B-Lubojacká,Mrozková,Fizková,Tomoszková B-Lubojacká,Mrozková,Fizková,Tomoszková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 36.10
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Pavelková,Rosová,Kryšková,Braná B-Pavelková,Rosová,Kryšková,Braná ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 33.53 1.00
2 B-Tučková,Melhemová,Jordáková,Hegenbartová B-Tučková,Melhemová,Jordáková,Hegenbartová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 34.17
3 C-Trávníčková,Buchlovská,Chybová,Maleninská C-Trávníčková,Buchlovská,Chybová,Maleninská JAC BrnoJAC Brno 34.47
4 C-Červená,Knapová,Mandová,Fořtová C-Červená,Knapová,Mandová,Fořtová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 35.68
5 B-Andrusuvá,Habadová,Michálková,Rybáčková B-Andrusuvá,Habadová,Michálková,Rybáčková AK MostAK Most 37.10
Celkem 5 závodníků

3 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3x300A-Turek,Král,Palzer 3x300A-Turek,Král,Palzer TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:05.06 9.00
2 3x300A-Chromec,Mlčuch,Pánek 3x300A-Chromec,Mlčuch,Pánek AK OlomoucAK Olomouc 2:05.44 8.00
3 3x300A-Donát,Koubský,Bureš 3x300A-Donát,Koubský,Bureš TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:06.36 7.00
4 3x300A-Stránský,Horák,Bartoš 3x300A-Stránský,Horák,Bartoš AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:07.43 6.00
5 3x300A-Jeníček,Jirman,Štěpánek 3x300A-Jeníček,Jirman,Štěpánek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:09.43 4.00
6 3x300A-Hres,Pilz,Bárta 3x300A-Hres,Pilz,Bárta TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:13.40 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3x300B-Witoszek,Hanzlík,Běnovič 3x300B-Witoszek,Hanzlík,Běnovič TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:08.99 5.00
2 3x300A-Žemla,Vlk,Filip 3x300A-Žemla,Vlk,Filip AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:09.51 3.00
3 3x300B-Kocourek,Hudec,Šindler 3x300B-Kocourek,Hudec,Šindler AK OlomoucAK Olomouc 2:15.83
4 3x300A-Hrudka,Horáček,Petrák 3x300A-Hrudka,Horáček,Petrák ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:16.28
5 3x300A-Ryšánek,Zahradník,Laryš 3x300A-Ryšánek,Zahradník,Laryš Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:21.80
3x300A-Souček,Jauernig,Sítník 3x300A-Souček,Jauernig,Sítník SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3x300B-Maček,Černohorský,Šolc 3x300B-Maček,Černohorský,Šolc TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:03.24 11.00
2 3x300B-Kašák,Šipla,Vlček 3x300B-Kašák,Šipla,Vlček AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:12.16 2.00
3 3x300B-Lietavec,Veselý,Plášil 3x300B-Lietavec,Veselý,Plášil TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:13.42
4 3x300B-Chmelař,Svatoš,Záhora 3x300B-Chmelař,Svatoš,Záhora TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:16.97
5 3x300B-Fojcik,Stankuš,Adámek 3x300B-Fojcik,Stankuš,Adámek AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:19.01
6 3x300B-Uruba,Jelínek,Ertelt 3x300B-Uruba,Jelínek,Ertelt Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:32.30
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3x300C-Bajnar,Chovanec,Tyl 3x300C-Bajnar,Chovanec,Tyl AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:15.32
2 3x300D-Malý,Vejr,Staňko 3x300D-Malý,Vejr,Staňko TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:19.44
3 3x300C-Jelínek,Hromádka,Vejr 3x300C-Jelínek,Hromádka,Vejr TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:26.68
Celkem 3 závodníků

3 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Pírková,Korvasová,Sedlářová A-Pírková,Korvasová,Sedlářová JAC BrnoJAC Brno 2:16.37 11.00
2 A-Trčová,Černá D,Kulíková A-Trčová,Černá D,Kulíková AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:17.39 9.00
3 A-Horynová,Štíbrová,Břehová A-Horynová,Štíbrová,Břehová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:19.90 6.00
4 A-Kopalová,Hovorková,Hoferová A-Kopalová,Hovorková,Hoferová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:20.42 5.00
5 A-Nerudová,Švastalová,Přidalová A-Nerudová,Švastalová,Přidalová AK OlomoucAK Olomouc 2:22.14 3.00
6 A-Grundělová,Václavíková,Dietrichová A-Grundělová,Václavíková,Dietrichová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:23.74
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Wojasová,Doubravová,Hokeová B-Wojasová,Doubravová,Hokeová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:19.86 7.00
2 A-Civínová,Kučerová,Pelešková A-Civínová,Kučerová,Pelešková AK MostAK Most 2:20.86 4.00
3 A-Braná,Burianová,Fajcová A-Braná,Burianová,Fajcová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:22.32 2.00
4 A-Molinová,Szotkowá,Samcová A-Molinová,Szotkowá,Samcová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:24.81
5 B-Tomigová,Zbořilová,Hornischerová B-Tomigová,Zbořilová,Hornischerová AK OlomoucAK Olomouc 2:27.69
6 A-Šrámková,Bláhová,Zafarová A-Šrámková,Bláhová,Zafarová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:28.18
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Maleninská,Floriánová,Novotná B-Maleninská,Floriánová,Novotná JAC BrnoJAC Brno 2:18.28 8.00
2 B-Hrochová,Kozáková,Kostenková B-Hrochová,Kozáková,Kostenková AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:23.65 1.00
3 B-Holásková,Pálkovičová,Drtilová B-Holásková,Pálkovičová,Drtilová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:26.20
4 B-Barborová,Fořtová,Pilzová B-Barborová,Fořtová,Pilzová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:27.04
5 B-Lazarová,Tomoszková,Fizková B-Lazarová,Tomoszková,Fizková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:33.38
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Craford,Rybářová,Tučková B-Craford,Rybářová,Tučková SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:29.17
2 B-Kryšková,Rosová,Šmejkalová B-Kryšková,Rosová,Šmejkalová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:33.40
3 B-Andrusová,Habadová,Rybáčková B-Andrusová,Habadová,Rybáčková AK MostAK Most 2:36.91
C-Procházková,Jůnová,Kopalová C-Procházková,Jůnová,Kopalová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 C-Kímová,Kurowská,CHybová C-Kímová,Kurowská,CHybová JAC BrnoJAC Brno 2:24.57
2 D-Klinkovská,Klepalová,Šustrová D-Klinkovská,Klepalová,Šustrová JAC BrnoJAC Brno 2:27.80
3 C-Petrželková,Bendová,Kloudová C-Petrželková,Bendová,Kloudová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:30.66
4 C-Šulcová,Nouzáková,Hegenbartová C-Šulcová,Nouzáková,Hegenbartová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:45.07
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 1.85 11.00
2 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 1.85 9.00
3 Mikuláš HavelMikuláš Havel
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 1.85 8.00
4 Tomáš ČermákTomáš Čermák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 1.80 7.00
5 Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 1.65 6.00
6 Michal TomiMichal Tomi
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 1.65 5.00
7 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 1.60 4.00
8 David JečmínekDavid Ječmínek
AK OlomoucAK Olomouc
96 1.55 3.00
9 Jan VlčekJan Vlček
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 1.55 2.00
10 Viktor TupecViktor Tupec
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 1.55 1.00
11 David Jelínek David Jelínek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 1.55
12 Riccardo CavaliereRiccardo Cavaliere
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 1.55
13= Václav VidličkaVáclav Vidlička
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 1.50
13= David ErteltDavid Ertelt
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 1.50
13= Christian StankušChristian Stankuš
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 1.50
16= Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 1.45
16= Jan BelákJan Belák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 1.45
16= Vladyslav BayerVladyslav Bayer
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 1.45
19 Tomáš ŠťastnýTomáš Šťastný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 1.45
Václav StrnadVáclav Strnad
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 0
Jan OpaleckýJan Opalecký
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 0
Daniel PecákDaniel Pecák
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 DNP
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 1.63 11.00
2 Aneta TrávníčkováAneta Trávníčková
JAC BrnoJAC Brno
97 1.60 9.00
3 Monika MrozkováMonika Mrozková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 1.57 8.00
4 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 1.54 7.00
5 Tereza ŠikolováTereza Šikolová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 1.50 6.00
6 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
JAC BrnoJAC Brno
98 1.50 5.00
7= karolína Mališovákarolína Mališová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 1.46 3.50
7= Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK MostAK Most
96 1.46 3.50
9 Veronika JašíkováVeronika Jašíková
AK OlomoucAK Olomouc
97 1.46 2.00
10= Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 1.38 0.50
10= Iveta RákosníkováIveta Rákosníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 1.38 0.50
12= Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 1.38
12= Johana ZafarováJohana Zafarová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
98 1.38
12= Kateřina MelováKateřina Melová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 1.38
12= Jana NovotnáJana Novotná
JAC BrnoJAC Brno
99 1.38
16= Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 1.30
16= Veronika SýkorováVeronika Sýkorová
AK MostAK Most
98 1.30
16= Natálie VlkováNatálie Vlková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 1.30
19 Eliška MichálkováEliška Michálková
AK MostAK Most
97 1.30
20 Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
99 1.30
Celkem 20 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Viktor TupecViktor Tupec
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 3.40 11.00
2 Martin MachuraMartin Machura
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 3.20 9.00
3 David HájekDavid Hájek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 3.00 8.00
4 David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 3.00 7.00
5 Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 2.90 6.00
6 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 2.80 5.00
7 Vít MüllerVít Müller
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 2.70 4.00
8 Lukáš BečkaLukáš Bečka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 2.70 3.00
9 Jan WaldhauserJan Waldhauser
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
96 2.60 2.00
10 Vladimír SieglVladimír Siegl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 2.60 1.00
11 Michal FrancMichal Franc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 2.50
12 Dalibor ZemanDalibor Zeman
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
97 2.50
13 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 2.40
14 Štefan NagyŠtefan Nagy
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 2.40
15 Tomáš JarolímTomáš Jarolím
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 2.30
16 Matěj SítníkMatěj Sítník
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 2.30
17 Jan NovotnýJan Novotný
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 2.20
Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 0
Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 0
Christopher KuklaChristopher Kukla
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 0
Celkem 20 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Karolína HovorkováKarolína Hovorková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 3.20 11.00
2 Soňa KrajňákováSoňa Krajňáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 3.00 9.00
3 Lucie PetrželkováLucie Petrželková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 3.00 8.00
4 Klára ZemanováKlára Zemanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 2.90 7.00
5 Karolína ProcházkováKarolína Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 2.60 6.00
6 Lucie MalcováLucie Malcová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 2.60 5.00
7 Petra HalškováPetra Halšková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 2.50 4.00
8= Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 2.10 2.50
8= Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 2.10 2.50
10 Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 2.10 1.00
Daniela ŽuchováDaniela Žuchová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 DNF
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 6.06 +0.3 m/s 11.00
2 Michal TomiMichal Tomi
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 5.89 +0.6 m/s 9.00
3 Jan WaldhauserJan Waldhauser
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
96 5.80 +2.4 m/s 5,76 +1.8 m/s 8.00
4 Viktor TupecViktor Tupec
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 5.78 +4.2 m/s 7.00
5 Vít MüllerVít Müller
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 5.66 -0.5 m/s 6.00
6 Jan ŠvecJan Švec
AK OlomoucAK Olomouc
96 5.58 +2.8 m/s 5,56 +0.6 m/s 5.00
7 Jan BelákJan Belák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 5.46 +3.2 m/s 5,33 -0.2 m/s 4.00
8 Matěj DolejšíMatěj Dolejší
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 5.37 +3.7 m/s 4,84 +0.5 m/s 3.00
9 Petr PetrPetr Petr
AK OlomoucAK Olomouc
96 5.14 +0.9 m/s 2.00
10 Michal KasanMichal Kasan
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 5.13 +0.9 m/s 1.00
12 Riccardo CavaliereRiccardo Cavaliere
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 5.08 +1.6 m/s
11 Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 5.08 +2.1 m/s 5,02 +1.3 m/s
13 Jan PlášilJan Plášil
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 5.06 +1.8 m/s
14 Vojtěch KrykorkaVojtěch Krykorka
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 5.06 +0.1 m/s
15 Pavel ChromecPavel Chromec
AK OlomoucAK Olomouc
96 5.03 +4.4 m/s
16 Václav StrnadVáclav Strnad
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 4.88 +0.4 m/s
17 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 4.87 +1.3 m/s
18 Jan JeřábekJan Jeřábek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 4.72 -0.3 m/s
19 Dominik HutákDominik Huták
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 4.71 +2.3 m/s 4,55 +1.1 m/s
20 Václav KašákVáclav Kašák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 4.49 +1.7 m/s
21 Tomáš ŠťastnýTomáš Šťastný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 4.22 -1.3 m/s
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 5.24 -0.4 m/s 11.00
2 Jana NovotnáJana Novotná
JAC BrnoJAC Brno
99 5.09 +0.3 m/s 9.00
3 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 5.07 +2.1 m/s 5.06 -1.0 m/s 8.00
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 5.06 +0.0 m/s 7.00
5 Kateřina HornováKateřina Hornová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 4.98 +2.7 m/s 4.96 +0.2 m/s 6.00
6 Aneta PalánováAneta Palánová
JAC BrnoJAC Brno
97 4.92 +2.3 m/s 4.88 -0.4 m/s 5.00
7 Adéla VeselskáAdéla Veselská
AK OlomoucAK Olomouc
96 4.91 +0.6 m/s 4.00
8 Radka BřehováRadka Břehová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.90 -0.2 m/s 3.00
9 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.84 -1.0 m/s 2.00
10 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 4.84 -0.3 m/s 1.00
11 Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 4.83 +1.7 m/s
12 Barbora KlímováBarbora Klímová
JAC BrnoJAC Brno
97 4.83 +0.4 m/s
13 Michaela BičianováMichaela Bičianová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 4.81 +0.2 m/s
14 Markéta ZemanováMarkéta Zemanová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 4.80 +0.3 m/s
15 Dominika GalanskáDominika Galanská
AK OlomoucAK Olomouc
96 4.71 +1.5 m/s
16 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 4.60 +0.0 m/s
17 Natálie KozákováNatálie Kozáková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 4.57 -2.0 m/s
18 Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 4.56 +1.2 m/s
19 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK MostAK Most
96 4.55 -0.6 m/s
20 Jana SanetrníkováJana Sanetrníková
AK OlomoucAK Olomouc
96 4.52 +2.5 m/s 4.48 -1.7 m/s
21 Kateřina BláhováKateřina Bláhová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 4.44 +3.2 m/s 4.14 +1.1 m/s
22 Lucie SvobodováLucie Svobodová
AK MostAK Most
96 4.44 +0.0 m/s
23 Adéla KolínováAdéla Kolínová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 4.43 +0.6 m/s
24 Eliška JebaváEliška Jebavá
AK MostAK Most
96 4.08 +1.3 m/s
25 Petra Tomoszková Petra Tomoszková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 4.05 +1.6 m/s
26 Kateřina VítováKateřina Vítová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 4.04 +0.6 m/s
Celkem 26 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Krystína ZbraňkováKrystína Zbraňková
AK OlomoucAK Olomouc
97 12.21 11.00
2 Natálie DurčákováNatálie Durčáková
AK OlomoucAK Olomouc
97 12.12 9.00
3 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 11.63 8.00
4 Anna SchlegelováAnna Schlegelová
AK OlomoucAK Olomouc
97 11.10 7.00
5 Eliška VinárkováEliška Vinárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 10.99 6.00
6 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 10.45 5.00
7 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 10.14 4.00
8 Andrea AbrahámováAndrea Abrahámová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 10.10 3.00
9 Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 09.42 2.00
10 Veronika JunováVeronika Junová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 08.95 1.00
11 Magdalena MachurováMagdalena Machurová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 08.86
12 Petra ŠčerbováPetra Ščerbová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 08.75
13 Anna BílkováAnna Bílková
AK MostAK Most
96 08.59
14 Veronika WantulokováVeronika Wantuloková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 08.18
15 Anna VondráčkováAnna Vondráčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 08.10
16 Aneta ByrtusováAneta Byrtusová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 07.58
17 Tereza BlažkováTereza Blažková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 07.42
18 Denisa KlubalováDenisa Klubalová
AK MostAK Most
97 07.30
19 Soňa KrajňákováSoňa Krajňáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 07.28
20 Nikola ProchováNikola Prochová
AK MostAK Most
97 06.85
21 Renáta FizkováRenáta Fizková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 06.58
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel WernerDaniel Werner
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 13.20 11.00
2 Marek LochmanMarek Lochman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 11.91 9.00
3 Jan ŠiplaJan Šipla
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 11.79 8.00
4 Adam KorbelAdam Korbel
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 11.61 7.00
5 Lukáš GrunertLukáš Grunert
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
96 11.38 6.00
6 Tomáš BulkoTomáš Bulko
AK OlomoucAK Olomouc
96 11.37 5.00
7 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 11.20 4.00
8 Petr KulePetr Kule
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 10.74 3.00
9 Matěj KomárMatěj Komár
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 10.72 2.00
10 Jakub BobkoJakub Bobko
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 10.25 1.00
11 Jiří ČeladníkJiří Čeladník
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 10.19
12 Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 10.09
13 Michal KasanMichal Kasan
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 10.01
14 Vojtěch HerčíkVojtěch Herčík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 10.00
David LetáčekDavid Letáček
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 10.00
16 Jakub LinhartJakub Linhart
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 09.98
17 Tomáš GajdaTomáš Gajda
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 09.86
18 Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 09.85
19 Tomáš BenekTomáš Benek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
97 09.38
20 Jan Palkovský Jan Palkovský
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 09.25
21 Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 09.13
22 Jan JeřábekJan Jeřábek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 09.02
23 Petr KollerPetr Koller
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 08.35
Celkem 23 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 55.83 11.00
2 Daniel WernerDaniel Werner
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 41.89 9.00
3 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 40.59 8.00
4 Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 34.38 7.00
5 Mikuláš HavelMikuláš Havel
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 34.31 6.00
6 Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 34.21 5.00
7 Daniel PecákDaniel Pecák
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 34.04 4.00
8 Michal Phan Michal Phan
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 31.27 3.00
9 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 30.49 2.00
10 Matouš VajdaMatouš Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 30.24 1.00
11 Jan Palkovský Jan Palkovský
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 29.07
12 Jakub BobkoJakub Bobko
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 28.39
13 Jiří ŠléglJiří Šlégl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 28.33
14 Tomáš BulkoTomáš Bulko
AK OlomoucAK Olomouc
96 27.88
15 Adam UherAdam Uher
AK OlomoucAK Olomouc
97 27.06
16 Petr HavlíčekPetr Havlíček
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 26.80
17 Tomáš HricukTomáš Hricuk
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 26.29
18 Jiří ČeladníkJiří Čeladník
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 26.27
19 Martin MachuraMartin Machura
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 24.46
20 Lukáš GrunertLukáš Grunert
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
96 23.86
21 Adam KorbelAdam Korbel
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 23.71
22 Matěj KomárMatěj Komár
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 23.54
23 Tomáš GajdaTomáš Gajda
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 22.05
24 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
97 13.10
Patrik KadlčíkPatrik Kadlčík
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 0
Celkem 25 závodníků

Hod diskem 1kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie DurčákováNatálie Durčáková
AK OlomoucAK Olomouc
97 32.13 11.00
2 Andrea AbrahámováAndrea Abrahámová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 29.49 9.00
3 Anna SchlegelováAnna Schlegelová
AK OlomoucAK Olomouc
97 28.21 8.00
4 Eliška VinárkováEliška Vinárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 27.36 7.00
5 Krystína ZbraňkováKrystína Zbraňková
AK OlomoucAK Olomouc
97 25.63 6.00
6 Barbora ZábranskáBarbora Zábranská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 24.93 5.00
7 Aneta ByrtusováAneta Byrtusová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 24.45 4.00
8 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 24.41 3.00
9 Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 21.88 2.00
10 Dominika GrundlerováDominika Grundlerová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 21.37 1.00
11 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 21.29
12 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 21.13
13 Magdalena MachurováMagdalena Machurová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 20.89
14 Veronika WantulokováVeronika Wantuloková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 20.54
15 Anna BílkováAnna Bílková
AK MostAK Most
96 19.80
16 Dominka ČervenáDominka Červená
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 19.19
17 Sára Lea ExnerováSára Lea Exnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 18.79
18 Anna VondráčkováAnna Vondráčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 18.35
19 Denisa KlubalováDenisa Klubalová
AK MostAK Most
97 17.25
20 Gabriela LandováGabriela Landová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 17.01
21 Valentýna MagnuskováValentýna Magnusková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 15.75
22 Monika MrozkováMonika Mrozková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 14.56
23 Veronika KaplanováVeronika Kaplanová
AK MostAK Most
97 13.60
24 Aneta MandováAneta Mandová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 12.78
Celkem 24 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gabriela KomorousováGabriela Komorousová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 44.83 11.00
2 Veronika WantulokováVeronika Wantuloková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 41.16 9.00
3 Gabriela LandováGabriela Landová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 37.14 8.00
4 Barbora ZábranskáBarbora Zábranská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 34.16 7.00
5 Anna VondráčkováAnna Vondráčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 31.84 6.00
6 Anna BílkováAnna Bílková
AK MostAK Most
96 31.69 5.00
7 Aneta ByrtusováAneta Byrtusová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 30.60 4.00
8 Eliška VinárkováEliška Vinárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 28.03 3.00
9 Sára Lea ExnerováSára Lea Exnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 25.79 2.00
10 Pavlína KopalováPavlína Kopalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 25.78 1.00
11 Krystína ZbraňkováKrystína Zbraňková
AK OlomoucAK Olomouc
97 23.54
12 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 22.67
13 Petra KopřivováPetra Kopřivová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 22.57
14 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 21.86
15 Dominika GrundlerováDominika Grundlerová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 20.84
16 Christina ČernáChristina Černá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 18.78
17 Kristýna VáclavikováKristýna Václaviková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 18.53
18 Nikola ProchováNikola Prochová
AK MostAK Most
97 16.65
19 Anna ŠulcováAnna Šulcová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 11.38
Celkem 19 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matouš VajdaMatouš Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 39.86 11.00
2 Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 33.78 9.00
3 Petr KulePetr Kule
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 33.58 8.00
4 Jakub BobkoJakub Bobko
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 33.56 7.00
5 Jiří ČeladníkJiří Čeladník
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 31.05 6.00
6 David LetáčekDavid Letáček
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 30.48 5.00
7 Adam KorbelAdam Korbel
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 29.82 4.00
8 Tomáš BulkoTomáš Bulko
AK OlomoucAK Olomouc
96 29.63 3.00
9 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
97 26.48 2.00
10 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 26.44 1.00
11 Petr KollerPetr Koller
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 26.06
12 Vojtěch HerčíkVojtěch Herčík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 25.72
13 Lukáš GrunertLukáš Grunert
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
96 24.66
14 Petr HavlíčekPetr Havlíček
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 24.45
15 Jiří ŠléglJiří Šlégl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 24.16
16 Michal Phan Michal Phan
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 23.20
17 Patrik KadlčíkPatrik Kadlčík
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 22.97
18 Tomáš GajdaTomáš Gajda
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 22.88
19 Vladimír SieglVladimír Siegl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 21.36
20 Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 21.23
21 Jan Palkovský Jan Palkovský
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 19.33
22 Tomáš JarolímTomáš Jarolím
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 18.47
Celkem 22 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 49.98 11.00
2 Daniel WernerDaniel Werner
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 47.90 9.00
3 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 47.76 8.00
4 Christopher KuklaChristopher Kukla
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 44.64 7.00
5 Patrik KadlčíkPatrik Kadlčík
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 43.92 6.00
6 Tomáš ČermákTomáš Čermák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 43.31 5.00
7 Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 42.86 4.00
8 Matěj KomárMatěj Komár
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 39.38 3.00
9 Daniel PecákDaniel Pecák
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 36.09 2.00
10 Adam UherAdam Uher
AK OlomoucAK Olomouc
97 36.03 1.00
11 Matouš VajdaMatouš Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 34.58
12 Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 34.06
13 Jiří LietavecJiří Lietavec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 32.27
14 Lukáš MalýLukáš Malý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 31.85
15 Tomáš JarolímTomáš Jarolím
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 31.65
16 Michal Phan Michal Phan
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 30.92
17 Tomáš HricukTomáš Hricuk
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 29.56
18 David HáčekDavid Háček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 28.94
19 Vojtěch HerčíkVojtěch Herčík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 28.75
20 Jakub ZahradníčekJakub Zahradníček
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 24.40
Jakub FreislebenJakub Freisleben
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 DNP
Celkem 21 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žákyně

(so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie DurčákováNatálie Durčáková
AK OlomoucAK Olomouc
97 41.45 11.00
2 Valentýna MagnuskováValentýna Magnusková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 33.85 9.00
3 Barbora ZábranskáBarbora Zábranská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 31.39 8.00
4 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 31.18 7.00
5 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 30.11 6.00
6 Veronika JunováVeronika Junová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 27.35 5.00
7 Tereza ZindulkováTereza Zindulková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 26.41 4.00
8 Tereza NovotnáTereza Novotná
AK OlomoucAK Olomouc
96 26.23 3.00
9 Natálie JanyškováNatálie Janyšková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 25.96 2.00
10 Martina KostenkováMartina Kostenková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 25.20 1.00
11 Sandra NouzákováSandra Nouzáková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 24.73
12 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 23.95
13 Kateřina ŠustrováKateřina Šustrová
JAC BrnoJAC Brno
97 23.83
14 Anna SchlegelováAnna Schlegelová
AK OlomoucAK Olomouc
97 23.72
15 Nikola ProchováNikola Prochová
AK MostAK Most
97 23.01
16 Tereza BlažkováTereza Blažková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 22.67
17 Petra ŠčerbováPetra Ščerbová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 21.36
18 Pavlína KopalováPavlína Kopalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 20.58
19 Denisa KlubalováDenisa Klubalová
AK MostAK Most
97 19.33
20 Sára Lea ExnerováSára Lea Exnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 17.76
21 Aneta MandováAneta Mandová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 17.61
Celkem 21 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alexandr MalysaAlexandr Malysa 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16:09.13 11.00
2 Michal MarekMichal Marek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 16:15.97 9.00
3 David ŠpriňarDavid Špriňar 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18:01.40 8.00
4 Jiří ŠléglJiří Šlégl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18:39.59 7.00
5 Jan NovotnýJan Novotný 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19:00.55 6.00
6 Radek ČechRadek Čech 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19:10.92 5.00
7 Jiří AdámekJiří Adámek 96 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 20:14.10 4.00
8 Dominik KryštofDominik Kryštof 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 20:38.01 3.00
9 Petr VeselýPetr Veselý 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20:42.64 2.00
10 Jakub ZahradníčekJakub Zahradníček 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 21:29.12 1.00
11 Adam ChovanecAdam Chovanec 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 21:34.95
12 Tomáš ZuskaTomáš Zuska 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22:10.91
Kamil VeberKamil Veber 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
Celkem 13 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 8.10.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktorie MichutováViktorie Michutová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 17:48.40 11.00
2 Kristýna GutováKristýna Gutová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 18:44.76 9.00
3 Nikola HokeováNikola Hokeová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18:46.74 8.00
4 Nikola HoláskováNikola Holásková 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19:19.84 7.00
5 Kristýna RochováKristýna Rochová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19:36.84 6.00
6 Michaela BosákováMichaela Bosáková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19:43.03 5.00
7 Andrea PfefferováAndrea Pfefferová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19:55.66 4.00
8 Christina ČernáChristina Černá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 20:03.96 3.00
9 Anna KlinkovskáAnna Klinkovská 96 JAC BrnoJAC Brno 20:07.11 2.00
10 Jana KeprtováJana Keprtová 97 AK OlomoucAK Olomouc 20:07.45 1.00
11 Daniela ŽuchováDaniela Žuchová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 20:15.92
12 Pavlína OchvatováPavlína Ochvatová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21:27.41
13 Gabriela CoubalováGabriela Coubalová 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 21:36.29
14 Senta MüllerováSenta Müllerová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23:48.93
Celkem 14 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 222.00
2 LIAZJ LIAZJ TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 173.50
3 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 171.50
4 KOLIN KOLIN TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 161.00
5 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 081.00
6 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 066.00
7 JESPR JESPR SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 054.00
9 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 047.00
8 VITKO VITKO AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 047.00
10 PORUB PORUB Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 041.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 200 m př., 1500 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška, chůze 3000m, 3x300 m, 4x60 m, 100 m př., 200 m př., 300 m, 150 m, 150 m, 60 m, 60 m, 4x60 m, 3x300 m, 3x300 m
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 181.50
2 ACCLI ACCLI AC Česká LípaAC Česká Lípa 148.00
AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 148.00
4 JACBR JACBR JAC BrnoJAC Brno 130.50
5 LIAZJ LIAZJ TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 112.00
6 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 088.00
7 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 063.00
8 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 052.00
9 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 021.50
10 JESPR JESPR SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 007.50
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., disk 1kg, kladivo 3kg, oštěp 600g, koule 3kg, dálka, tyč, výška, chůze 3000m, 3x300 m, 4x60 m, 800 m, 60 m, 100 m př., 300 m, 300 m, 200 m př., 200 m př., 200 m př., 60 m, 150 m, 4x60 m, 4x60 m, 4x60 m, 3x300 m, 3x300 m
Celkem 10 závodníků